لحظه  بروز رسانی 
morteza
آروم و عادیآروم و عادی
morteza

ای کاش فقط تو قرص ماهم باشی در قاب شکسته

ای کاش فقط تو قرص ماهم باشی در قاب شکسته

ای کاش فقط تو قرص ماهم باشی
در قاب شکسته ی نگاهم باشی
خوشحالم از اشتباه کردن در عشق
وقتی تو دلیل اشتباهم باشی

سـتــارگــــان
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Solmazmhammadi
Solmazmhammadi
بی خبرم
بی خبرم

بی خبرم

مشاهده همه ی 5 نظر
کســ♥ــــی شبــ♥ــــیه هیچـــ♥ـــکس
آروم و عادیآروم و عادی
کســ♥ــــی شبــ♥ــــیه هیچـــ♥ـــکس

آدمی که از پرسیدن دست ‌میکشد در واقع از فکر کردن

آدمی که از پرسیدن دست ‌میکشد در واقع از فکر کردن

آدمی که از پرسیدن دست ‌میکشد در واقع از فکر کردن باز می‌ایستد. چون فکر کردن هرچه باشد، پرسیدن مدامی‌ست برای رسیدن به پاسخ و آن آدمی که فکر نمیکند، سخن هم نمیگوید فقط اصواتی از خود صادر میکند.
📕 روح پراگ

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
✨Ɗєℓαяαღ→AяαღƊєℓ✨
مهربونمهربون
✨Ɗєℓαяαღ→AяαღƊєℓ✨

تا وقتے ڪهـ باهــات میجنگم بدوטּ ڪهـ هــنوز

تا وقتے ڪهـ باهــات میجنگم
بدوטּ ڪهـ هــنوز ارزش دارے
وقتے ساڪت شدم و فقط نگاهــت ڪردم
بدوטּ تموم شدے
مُردے ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ُSNT93fateme
خنگخنگ
ُSNT93fateme

نرگس غمزه زنش اينهمه بيمار نداشت يوسفي بود ولي

نرگس غمزه زنش اينهمه بيمار نداشت يوسفي بود ولي
.

نرگس غمزه زنش اينهمه بيمار نداشت
يوسفي بود ولي
هيچ خريدار نداشت....
اول آنكس كه خريدار شدش
من بودم
باعث گرمي بازار شدش من بودم....

مشاهده همه ی 5 نظر
ُSNT93fateme
خنگخنگ
ُSNT93fateme

انگار که خداوند معشوقه‌ای داشته باشد! انگار که معشوقه‌اش

انگار که خداوند معشوقه‌ای داشته باشد! انگار که معشوقه‌اش
.

انگار که خداوند
معشوقه‌ای داشته باشد!
انگار که معشوقه‌اش
ترکش کرده باشد!
انگار که خداوند
تو را
در لحظه‌ی تنها شدنش
آفریده باشد.
زیباییِ تو
غم انگیز است!
{-w67-}

مشاهده همه ی 2 نظر
hamed he
شادشاد
hamed he

6- پرچم ها، تغییر اهمیت ایمیل اکسچنج پرچم گذاری ایمیل

6- پرچم ها، تغییر اهمیت ایمیل
اکسچنج پرچم گذاری ایمیل را برای جلب توجه بیشتر آسان نموده است. یک مشتری آن را اینگونه توصیف کرده است: "وقتی من یک ایمیل با علامت قرمز تعجب را در صندوق ورودی می بینم، می دانم که باید سریعا به آن رسیدگی کنم". نبود "علامت تعجب قرمز" در Gmail کاربران را در تشخیص اینکه کدام ایمیل با اهمیت تر از دیگران است گیج کرده است. چون آنان نمی توانند علامت تعجب قرمز را به ایمیل در هنگام ارسال اختصاص دهند، نخواهند توانست ارجحیت دریافت ایمیل از طرف دریافت کنندگان آن را دریابند. در عوض، اکسچنج این کار را نه تنها با در نظر گرفتن علامت تعجب قرمز، که با پرچم گذاری ایمیل ها برای پاسخ آنی یا تغییر اهمیت یک ایمیل به "کم" برای نشان دادن میزان اولویت پایین آسان نموده است. مشتریان به ما گفته اند که این قابلیت های به ظاهر کوچک، کاربران را در کارهای پایه ی روزانه نسبت به استفاده از Gmail بدون این قابلیت ها، سازنده تر نموده است.

7- قوانینی برای به حداقل رساندن به هم ریختگی های ایمیل
مشتریان همواره به ما گفته اند که چقدر اکسچنج را دوست دارند و هنوز به ما فشار می آورند تا در مدیریت بهتر به هم ریختگی های inbox به آنها کمک کنیم. ما همه روزه به پیشرفت در این زمینه ادامه می دهیم. برخی کاربران از قواعدی برای انتقال آیتم ها به فولدرهای مختلف و اختصاص دادن طبقه بندی برای منظم شدن ایمیلشان پیروی می نمایند. این امر به آنان در پاک کردن ایمیل های ناخواسته و به حداقل رساندن به هم ریختگی در Inbox هایشان کمک می کند. Gmail قابلیت فیلتر کردن دارد اما عملیات هایی که شما بعد از فیلتر کردن این ایمیل ها قادر به انجام آنها هستید، محدود است. مشتریان اذعان نموده اند که تنظیم قواعد در اکسچنج برای پرچم گذاری ایمیل های مهم بر اساس فرستنده آسان تر است.

8- اطلاعات غنی مخاطبین
بی نظیر است که بشنویم کاربران از اینکه قادرند آدرس دفتر کسی را با نگاه کردن به کارت مخاطبشان بیابند، راضی اند. کارت مخاطب در اکسچنج، اطلاعاتی غنی را درباره کاربران ارائه می نماید. عکس در کارت مخاطب، به کاربران اجازه می دهد به نام ها چهره اختصاص دهند. اطلاعات "حضور"، وضعیت کاربر را نشان می دهد، مانند مشغول، آفلاین و ... . کاربران می توانند به سادگی و به سرعت یک مکالمه را با یک مخاطب آغاز کرده، یک قرار ملاقات را برنامه ریزی نموده، تماس تلفنی برقرار نموده یا کنفرانس آنلاینی را شروع نمایند. و بر خلاف Gmail، کارت مخاطب در اکسچنج دارای عنوان شغلی هر شخص، دپارتمان و اطلاعات مکانی می باشد.

9- برنامه ریزی اتاق های ملاقات
اکسچنج به کاربران اجازه می دهد تا منابعی مانند اتاق های ملاقات، پروژکتورها و ... را به آسانی با اضافه کردن آنها به عنوان یک منبع به ملاقاتتان برنامه ریزی نمایید. سپس این منبع همانند هر شرکت کننده دیگری، شامل قابلیت پاسخ خودکار به دعوت ملاقات و دیدن برنامه کاری آزاد/درگیر عمل می نماید. کاربرانی که می خواهند این کار را به آسانی با Gmail انجام دهند، به دلیل سخت بودن، چند مرحله ای بودن فرایند و در بر گرفتن تقویم های اولیه و ثانویه با ناامیدی مواجه می شوند.

10- نکات و ترفندهای نامه
چه تعداد از شما به صورت ناخواسته یک ایمیل را به یک لیست بلند بالای گیرندگان به جای یک شخص که قصد ارتباط با او را داشته اید، ارسال کرده اید؟ من مطمئنم که بسیاری از شما مانند من که بارها شرمنده شدم این سناریو را تجربه کردید! برای کاربرانی چون من، ترفندهای نامه در اکسچنج نجات بخش است. با شروع نوشتن یک ایمیل، یک پیغام ظاهر می شود که نشانگر این است که شما ممکن است در حال نوشتن نامه به لیست بلند بالایی از گیرندگان باشید. این علامت هشدار خوبی است اگر قصد شما از نوشتن این ایمیل آنگونه نباشد. این یک مثال عالی از قادر ساختن شما به تصمیم گیری درست، همزمان با ادامه کمک به سازنده تر بودن است. این قابلیت همچنین زمانی که گیرنده ایمیل شما در تعطیلات بوده یا پاسخ خودکار را روشن کرده باشد، ظاهر می گردد. با شروع فرایند نوشتن ایمیل، پیام پاسخ خودکار گیرنده در متن ظاهر می شود، بنابراین شما از کابوس صبر کردن برای پاسخ خودکار تعطیلات به منظور برنامه ریزی عملیات بعدی نجات خواهید یافت. مشتریانی که از Gmail به اکسچنج سوئیچ کرده اند، از دیدن این پیغام که یک ایمیل فوری ممکن است برای کسی ارسال شود که برای چند روز در دسترس نیست، لذت می برند.

11- نادیده گرفتن مکالمه ها
بعضی مکالمات باید نادیده گرفته شوند. چنین مکالماتی نتیجه ی نظارت شخص دیگر و یا نگرش "کسی که حرف آخر را می زند" هستند. اکسچنج راه بسیار ساده ای برای نادیده گرفتن چنین مکالماتی دارد. با یک کلیک ساده، تمام ایمیل های موجود و جدید این مکالمه به فولدر آیتم های پاک شده منتقل می شود، بنابراین موارد زائد برای تمرکز بیشتر شما بر وظایف مهم جاریتان حذف خواهد گردید. کاربران همچنین گزینه “Clean up” را می پسندند که در آن آخرین ایمیل مکالمه با تمام نظرات آن دست نخورده باقی می ماند، در حالیکه بقیه ایمیل ها به فولدر موارد حذف شده منتقل می شوند. تمام مکالمات منحصر بفرد مبهم نیز به منظور حصول اطمینان از اینکه تمام کامنت ها در یک جا در دسترس باشد، دست نخورده باقی می ماند. با Gmail، کاربران راهی برای بی صدا کردن مکالمات دارند، اما این قابلیت به سادگی قابل یافتن نیست و اگر گیرنده به قسمت "to" ایمیل اضافه گردد، کار نخواهد کرد.

12- به اشتراک گذاری و واگذار کردن تقویم ها
دستیاران اداری که مسئول مدیریت تقویم های چندگانه هستند به ما می گویند که کار کردن با تقویم گوگل یکی از دردناک ترین تجربیاتشان بوده ست. با گوگل، آنها ادعا می کنند که دچار یک آشفتگی تقویمی می شدند که باید به آن رسیدگی می شد، که منجر به استفاده از تقویم های کاغذی می شود تا موارد مورد نیاز بررس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید