لحظه  بروز رسانی 
پیچک
پیچک

چای لاغری سینلس ترکیبی جدید، سالم و آزموده شده از

 لینک

چای لاغری سینلس ترکیبی جدید، سالم و آزموده شده از قهوه سبز و چای سبز را ارائه می کند که طعمی دلنشین و خواصی بسیار ارزشمند دارد که با متابولیسم منحصر بفرد خود، عاملی موثر در لاغری  بشمار می رود.
 این چای دارای معتبرترین مجوز ها از نهادهای بنام غذایی و داروئی می باشد. با مصرف یک ماهه این چای بدون عوارض جانبی 3 الی 7 کیلو از وزن خود خواهید کاست امروزه این چای توسط متخصصین تغذیه، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.


sinless.jpgبا نوشیدن چای سینلس به دلیل وجود چای سبز ، و قهوه سبز وتعدادی گیاه دارویی دیگر متابولیسم (سوخت و ساز) چربیهای بدن تسریع می شود و به این ترتیب چربی اضافی در بدن ذخیره نمی شود. قهوه سبز لاغری سین لس از اجزاي اثر گذار چند گياه دارويي موثر بر لاغری تولید شده است.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در مجموعه تولیدی سین لس ( طب شفای سبحان ) یک اصل اساسی است.

 http://www.tebshafa.com

http://www.sinlesstea.com

 

قهوه سبز نیز بدلیل داشتن کمترین میزان کافئین و غنی بودن از آنتی اکسیدانی بنام اسید کلروژنیک که آنتی اکسیدانی با کیفیت است بر روی سیستم عصبی آثار محافظتی فراوان دارد. لذا در بیماریهایی مانند نوروپاتی , نوروپاتی دیابتی , ام اس MS , ریکاوری بعد از سکته های مغزی , پارکینسون کاربرد داشته و توصیه شده است .
همچنین تحقیقات نشان دهنده آثار مثبت آن بر روی  کنترل فشار خون و قند خون است .
 

 نوشیدن روزانه 3 فنجان چای سینلس می تواند تا 70 کالری انرژی ناشی از سوخت چربیها ایجاد کند به این ترتیب می توان از نوشیدن چای سینلس کنترل میزان مصرف کربو هیدرات ها(قندها) و ورزش مداوم به عنوان مثلثی برای حفظ سلامتی و تناسب اندامها نام برد. چای سینلس و عصاره موجود در آن باعث افزایش سوخت کالری و چربی های ذخیره شده بدن و در نتیجه باعث کاهش وزن می شود .
طعم، عطر و شكل طبيعي چای سین لس، بدون هيچ گونه مواد افزودني شيميايي به عنوان حتي نگهدارنده و طعم دهنده حفظ شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پیچک
پیچک

چای بنوشید و لاغر شوید کاهش وزن 3 الی 7

چای بنوشید و لاغر شوید

کاهش وزن 3 الی 7 کیلو در ماه

ارسال رایگان به سراسر کشور برای مدتی محدود

دارای مجوز از وزارت بهداشت 12/13177 و گواهی R&D

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید