لحظه  بروز رسانی 
صدای مدافعان
صدای مدافعان

سردار رشید اسلام #شهید حاج حسین خرازى در یکى از محله‌هاى

 لینک
سردار رشید اسلام #شهید حاج حسین خرازى در یکى از محله‌هاى

سردار رشید اسلام حاج حسین خرازى در یکى از محله‌هاى مستضعف‌نشین شهر شهیدپرور بنام کوى کلم در خانواده‌اى آگاه، متقى و باایمان متولد شد از همان آغاز کودکى باهوش و مودب بود. در دوران کودکى به دلیل مداومت پدر برحضور در نماز جماعت و مراسم دینى، او نیز به این مجالس راه پیدا کرد.

از آنجا که والدین او براى تربیت فرزندان اهتمام زیادى داشتند، او را به دبستانى فرستادند که معلمانش افرادى متعهد، پایبند و مراقب امور دینى و اخلاقى بچه‌ها بودند. علاوه بر آن اکثر اوقات، پس از خاتمه تکالیف مدرسه به همراه پدر به مسجد محله – معروف به مسجد سید – مى‌رفت و به خاطر صداى صاف و پرطنینى که داشت، اذان‌گو و مکبر مسجد شدحسین در زمان فراگیرى دانش کلاسیک، لحظه‌اى از آموزش مسائل دینى غافل نبود. به تدریج نسبت به امور سیاسى آشنایى بیشترى پیدا کرد و در شرایط فساد و خفقان دوران طاغوت گرایش زیادى به مطالعه جزوه‌ها و کتب اسلامى و انقلابى نشان داد.

در سال ۱۳۵۵ پس از اخذ دیپلم طبیعى به سربازى اعزام شد. در ضمن گذراندن دوران سربازى، فعالانه به تحصیل علوم قرآنى در مجامع مذهبى مبادرت ورزید. طولى نکشید که او را به همراه عده‌اى دیگر به اجبار به عملیات سرکوبگرانه ظفار (عمان) فرستادند. حسین از این کار فوق‌العاده ناراحت بود و با آگاهى و شعور بالاى خود نماز را در آن سفر تمام مى‌خواند.

وقتى دوستانش علت را سئوال کردند در جواب گفت: این سفر، سفر معصیت است و باید نماز را کامل خواند در سال ۱۳۵۷ به دنبال صدور فرمان حضرت امام خمینى مبنى بر فرار سربازان از پادگانها و سربازخانه‌ها، او و برادرش هر دو از خدمت سربازى فرار کردند و به خیل عظیم امت اسلامى پیوستند. آنها در این مدت، دائما در تکاپوى کار انقلاب و تشکل انقلابیون محل بودند.

شهید حاج حسین خرازى از همان آغاز پیروزى انقلاب اسلامى درگیر فعالیت در کمیته انقلاب اسلامى، مبارزه با ضد انقلاب داخلى و جنگهاى کردستان بود و لحظه‌اى آرام نداشت. به خاطر روحیه نظامى و استعدادى که در این زمینه داشت، مسئولیتهایى را در اصفهان پذیرفت و با شروع فعالیت ضد انقلابیون در گنبد، ماموریتى به آن خطه داشت. دشمن که هر روز در فکر ایجاد توطئه علیه انقلاب اسلامى بود، غائله کردستان را آفرید و شهید حاج حسین خرازى در اوج درگیریها، زمانى که به کردستان رفت، بعد از رشادتهایى که در زمینه آزاد کردن شهر سنندج (همراه با شهید على رضاییان فرمانده قرارگاه تاکتیکى حمزه) از خود نشان داد در سمت فرماندهى گردان ضربت که قویترین گردان آن زمان محسوب مى‌شد وارد عمل گردید و در آزادسازى شهرهاى دیگر از قبیل دیواندره، سقز، بانه، مریوان و سردشت، نقش موثرى را ایفا نمود و با تدابیر نظامى، بیشترین ضربات را به ضد انقلاب وارد آورد.

شهید خرازى با شروع جنگ تحمیلى بنا به تقاضاى همرزمان خود پس از یکسال خدمت صادقانه در کردستان راهى خطه جنوب شد و به سمت فرمانده اولین خط دفاعى که در برابر عراقیها در جاده آبادان – اهواز در منطقه دارخوین تشکیل شده بود – و بعدا در میان رزمنگان اسلام به خط شیر معروف شد – منصوب گشت. خطى که نه ماه در برابر مزدوران عراقى دفاع جانانه‌اى را انجام داد و دلاورانى قدرتمند را تربیت کرد.

در عملیات شکست حصر آبادان، فرماندهى جبهه دارخوین را به عهده داشت و دو پل حفار و مارد را – که عراقیها با نصب آن دو پل بر روى رود کارون آبادان را محاصره کرده بودند – به تصرف درآوردند .

شهید حاج حسین خرازى در آزادسازى بستان بهترین مانور عملیاتى را با دور زدن دشمن از چزابه و تپه‌هاى رملى و محاصره کردن آنها در شمال منطقه بستان انجام داد. پس از عملیات پیروزمند طریق‌القدس بود که تیپ امام حسین (ع) رسمیت یافت. در عملیات فتح‌المبین دشمن را در جاده عین‌خوش با همان تدبیر فرماندهى‌اش حدود ۱۵ کیلومتر دور زد و آنها را غافلگیر نمود.

یگان او در عملیات ‌المقدس جزو اولین لشگرهایى بودند که از رود کارون عبور کردند و به جاده اهواز خرمشهر رسیدند و در آزادسازى خرمشهر نیز سهم بسزایى داشت. از آن پس در عملیاتهاى مختلف همچون رمضان، والفجر ۴ و خیبر در سمت فرماندهى لشکر امام حسین (ع) به همراه رزمندگان دلاور آن لشکر، رشادتهاى بسیارى از خود نشان داد. در عملیات خیبر که توام با صدمات و مشقات زیادى بود دشمن، منطقه را با انواع و اقسام جنگ‌افزارها و بمب‌هاى شیمیایى مورد حمله قرار داده بود، اما شهید خرازى هرگز حاضر به عقب‌نشینى و ترک موضع خود نشد، تا اینکه در این عملیات یک دست او در اثر اصابت ترکش قطع گردید و پیکر زخم خورده او به عقب فرستاده شد.

از بیمارستان یزد – همانجایى که بسترى بود – به منزل تلفن کرد و به پدرش گفت: “من مجروح شده‌ام و دستم خراشى جزیى برداشته، لازم نیست شما زحمت بکشید و به یزد بیایید، چون مسئله چندان مهمى نیست. همین روزها که مرخص شدم خودم به دیدارتان مى‌آیم.” در عملیات کربلاى ۵ در جلسه‌اى با حضور فرماندهان گردانها و یگانها از آنان بیعت گرفت که تا پاى جان ایستادگى کنند و گفت: “هر کس عاشق شهادت نیست از همین حالا در عملیات شرکت نکند، زیرا که این یکى از آن عملیات‌هاى عاشقانه است و از حسابهاى عادى خارج است.”

لشگر او توانست با عبور از خاکریزهاى هلالى که در پشت نهر جاسم از کنار اروندرود تا جنوب کانال ماهى ادامه داشت شکست سختى به عراقیها وارد آورند.

او با آنکه یک دست بیشتر نداشت، ولى با جنب و جوش و تلاش فوق‌العاده‌اش هیچ‌گاه احساس کمبود نمى‌کرد و براى تامین و تدارک نیروهاى رزمنده در خط مقدم جبهه تلاش فراوانى مى‌نمود .

در بسیار از عملیاتها حاج حسین مجروح شد، اما براى جلوگیرى از تضعیف روحیه همرزمانش حاضر نمى‌شد به پشت جبهه انتقال یابد.

این سردار بزرگ در روز هشتم اسفند ۱۳۶۵ در جوار قرب الهى ماوا گزید.

مشاهده همه ی 3 نظر
صفحه اطلاع رسانی فیس نما
خوشحالخوشحال
صفحه اطلاع رسانی فیس نما

نتیجه مسابقه ویدیوی شماره 2 فیس نما ضمن

نتیجه مسابقه ویدیوی شماره 2 فیس نما

ضمن قدردانی و تشکر از همه کاربران شرکت کننده در این مسابقه، 5 ویدیوی برتر این مسابقه به ترتیب زیر می باشد:
نفر اول:
https://facenama.com/post/317366165
برنده مبلغ 1000000 ریال

نفر دوم:
https://facenama.com/post/317339137
برنده 4 عدد افزونه رایگان به انتخاب کاربر

نفر سوم:
https://facenama.com/post/317334796
برنده 3 عدد افزونه رایگان به انتخاب کاربر

نفر چهارم:
https://facenama.com/post/317326293
برنده 2 عدد افزونه رایگان به انتخاب کاربر

نفر پنجم :
https://facenama.com/post/317325516
برنده 1 عدد افزونه رایگان به انتخاب کاربر

منتظر مسابقه بعدی باشید .

با تشکر از همه شما خوبان

نظرات برای این پست غیر فعال است
آروم و عادیآروم و عادی
@be_brave

like a child (( : smile more

قضاوت نکردن و کنترل خشم


...like a child
(( : smile more

نظرات برای این پست غیر فعال است
واحد تبلیغات
ناراحتناراحت
واحد تبلیغات

بالا بردن کلمه کلیدی در سرچ گوگل بصورت تضمینی آیا

بالا بردن کلمه کلیدی در سرچ گوگل بصورت تضمینی

آیا میخواهید در کلمه کلیدی خاصی در گوگل جزو 1 تا 10 نتیجه برتر باشید؟

آیا از هزینه کردن های میلیونی خرید بک لینک خسته شدید؟

آیا از پرداخت هزینه های میلیونی به سئو کار ها خسته شدید؟

فیس نما برای کمک به وبمستر ها بخش ( جستجوی گوگل ) را راه اندازی کرده است که با هزینه اندک میتوانید بهترین جایگاه را در گوگل با کلمه کلیدی مد نظر شما برای سایت شما به ارمغان آورد .

کار این سیستم به چه نحو است؟

شما سفارش سرچ گوگل خود را همراه با لینک سایت و کلمه کلیدی ای که برای بالا اومدن مدنظرتون هست ثبت میکنید و کدی که بعد از سفارش در اختیار شما قرار میدهد را در سایت خود قرار میدهید و بعد از این مراحل نیاز به انجام هیچ کاری ندارید و فقط بشینید و بالا رفتن جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل مشاهده کنید .

شاید از خود بپرسید چگونه :

وقتی شما لینک و عنوان خود را ثبت کردید کاربران فیس نما آن عنوان را در گوگل جستجو میکنند و بر روی لینک شما کلیک میکنند .

خب این چه تاثیری برای سایت شما دارد؟

وقتی کاربری کلمه کلیدی شما را سرچ میکند و وارد سایت شما میشود و از تمامی سایت های بالاتر از سایت شما چشم پوشی میکند در حقیقت به گوگل میفهماند که ارزش سایت شما بیشتر است . این باعث افزایش CTR سایت شما میشود .

هر چه CTR سایت شما در کلمه کلیدی مد نظر بیشتر شود نسبت به رقبا ارزش سایت شما بیشتر میشود و به مرور زمان بقیه کاستی های سایت شما از جمله بک لینک را جبران میکند .

نمونه کار ما :

کلمه کلیدی : خرید فالوور هدفمند
آدرس سایت : https://instajoo.ir

در کلمه کلیدی بالا سایت اینستاجو به رتبه 1 ارتقا پیدا کرده است و حالا پس از رسیدن به رتبه 1 در حال بهبود رنک کلمه کلیدی ( خرید فالوور ) هست که میتوانید مرتبا جایگاه اینستاجو را برای کلمه کلیدی خرید فالوور بررسی کنید و پس از اطمینان از سرویس ما استفاده کنید .


بعضی از مشتری ها فرضا 1000 کلیک سفارش میدن و بعد از 1000 کلیک دیگه منصرف میشن و توقع دارن با 1 روز تبلیغ دادن به جایگاه بالا برسند در صورتیکه دیدگاه مورد نظر کاملا اشتباه هست . گوگل وقتی به شما اهمیت میدهد که ببیند بطور مداوم سایت شما در حال استقبال بیشتر هست نه اینکه 1 یا چند روز مورد استقبال قرار بگیرد و یهو غیب شود .

برای همین پیشنهاد ما اینه که حداقل کمپین خود را بر روی 30 روز تنظیم کنید.

باید بدانید بهترین و ارزانترین نوع بازدید , بازدید از گوگل هست . اگر بتوانید در کلمه کلیدی مورد نظر خود و در کلمات کلیدی پر بازدید رتبه بالایی دریافت کنید و برای ارتقا ان بکوشید بازدیدی همیشگی نصیب سایت شما میشود .

در صورتیکه نیاز به مشاوره داشتید یا سوالی داشتید میتوانید با ایمیل admin @ facenama.com ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید .

پیروز و سربلند باشید .

نظرات برای این پست غیر فعال است
Alireza-گروه Wonderland
مهربونمهربون
Alireza-گروه Wonderland

دوربین مخفی خوردن خوراکی مردم 2018 خیلی

دوربین مخفی خوردن خوراکی مردم 2018

دوربین مخفی خوردن خوراکی مردم 2018 {-w39-}{-w23-}

خیلی با حاله در حین حرکتم میخوره {-w39-} چه سریع فرار می کنه {-w62-}

مشاهده همه ی 20 نظر
صفحه اطلاع رسانی فیس نما
خوشحالخوشحال
صفحه اطلاع رسانی فیس نما

افزایش تعداد اعضای گروه در فیس نما اگر

افزایش تعداد اعضای گروه در فیس نما

اگر قصد افزایش اعضای گروه خود در فیس نما را دارید سیستم تبلیغات کلیکی فیس نما بهترین مکان برای تبلیغ گروه شما می باشد .

اگر لینک Join گروه فیس نمایی خود را در بخش تبلیغات کلیکی فیس نما قرار دهید کاربرانی که تبلیغات شما را میبینند مستقیم عضو گروه شما خواهند شد و بدین وسیله اعضای گروه شما افزایش پیدا خواهد کرد .

برای شروع کافیست به بخش ثبت آنلاین تبلیغ در بخش تبلیغات کلیکی رفته لینک join گروه خود را در قسمت لینک تبلیغات وارد کرده سپس تعداد کلیکی که مد نظرتون هست رو وارد کنید و سپس بنر گروهتون در سایز های زیر رو انتخاب کنید و پرداخت خود را انجام داده و منتظر تایید تبلیغتان باشد .

سایز های مجاز:

468*60

120*120

120*240

نظرات برای این پست غیر فعال است
دیبـــــــا
دیبـــــــا

بگذار اشعارم کلمه شوند بر لبان

 لینک
بگذار اشعارم کلمه شوند بر لبان

بگذار اشعارم


کلمه شوند بر لبان تو


دیباچه ی عشقمان خواندنی ست


*******************************************


برای دریافت کتاب میتوانید به آدرس اینترنتی


سایت نشریه ی نسل روشن مراجعه فرمائید


www.nasleroshan.com

...ديبــــــاچـــه عشـقــــ...
مشاهده همه ی 126 نظر
صفحه اطلاع رسانی فیس نما
خوشحالخوشحال
صفحه اطلاع رسانی فیس نما

امکان رنگی کردن متن ها در فیس نما

امکان رنگی کردن متن ها در فیس نما


از این به بعد کاربران میتوانند متن مطالب خود را بصورت رنگی ارسال کنند .


به ادیتور ارسال مطلب 4 رنگ ( بنفش - قرمز - آبی - سبز ) اضافه شد .


موفق باشید

نظرات برای این پست غیر فعال است
صفحه اطلاع رسانی فیس نما
خوشحالخوشحال
صفحه اطلاع رسانی فیس نما

سیستم چت حرفه ای فیس نما راه اندازی شد

 لینک

سیستم چت حرفه ای فیس نما راه اندازی شد .

اگر تمایل به چت کردن با دوستان و آشنایان و دنبال کننده های خود دارید کافیست وارد پروفایل آنها شده و بر روی آیکون چت کردن ( زیر عکس پروفایل کاربر ) کلیک کنید تا وارد صفحه چت خصوصی شوید .

در منوی بالای سایت در کنار آیکون پیام خصوصی و نظرات و درخواست های دنبال کردن میتوانید آیکون چت را مشاهده کنید و چت های خود را مرور کنید .

سرعت بالای این قسمت به شما تجربه شیرین ارتباط سریع را نمایان خواهد کرد .

https://facenama.com/xchat

مشاهده همه ی 79 نظر
صفحه اطلاع رسانی فیس نما
خوشحالخوشحال
صفحه اطلاع رسانی فیس نما

کاربران فیس نما برای مشاهده #کاربران_فیس_نما شامل آنلاین ها و

 لینک

کاربران فیس نما

برای مشاهده شامل آنلاین ها و متولدین امروز و تمامی کاربران میتوانید از طریق منوی بالای سایت بر روی کاربران کلیک کنید و یکدیگر را دنبال کنید .

از این بخش قادر خواهید بود از طریق جست و جوی مشخص شده به جست و جوی کاربر مورد نظر خود بپردازید .

همچنین قادر خواهید بود افراد را به استان و شهر پیدا کرده و مطالب آنها را دنبال کنید .

, خانه و شغل دوم هر ایرانی

نظرات برای این پست غیر فعال است