بروز رسانی 
Cedrus Design
Cedrus Design

👑Cedrus Design👑 ارائه دهنده لمینیت👈Formika👉 محصول کشور ترکیه با

👑Cedrus Design👑 ارائه دهنده لمینیت👈Formika👉 محصول کشور ترکیه با

👑Cedrus Design👑
ارائه دهنده لمینیت👈Formika👉
محصول کشور ترکیه با مقاومت سایشیAC4دررنگبندی های بی نظیر با کیفیتی متفاوت میباشد.
دارای 9 رنگ و مدل بسیار زیبا
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
📲09105583846
عرضه مستقیم در مشهد
ارسال به تمامی نقاط ایران
با برترین کیفیت و کمترین قیمت نسبت به تمامی انواع پارکت از جمله محصولات چینی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجیک نیوز
مهربونمهربون
مجیک نیوز

دکوراسیون بنفش و سفید، ایده‌ای جسورنه در خانه‌تان وب‌سایت اتاق: دکوراسیون

 لینک

دکوراسیون بنفش و سفید، ایده‌ای جسورنه در خانه‌تان

دکوراسیون بنفش و سفید، ایده‌ای جسورنه در خانه‌تان

وب‌سایت اتاق: دکوراسیون بنفش و سفید یکی از جسورانه ترین ایده ها برای تزیین اتاق های مهم خانه مانند پذیرایی و نشیمن است. با اینکار رسما بنفش را بعنوان رنگ و تم اصلی در دکوراسیون انتخاب کرده اید.
برای داشتن ظاهری شیک و لوکس، سایه های گوناگون بنقش بخصوص بنفش کم رنگ یکی از بهترین گزینه های موجود است. این رنگ را می توانید بروی دیوار های بخش های مهم خانه مانند اتاق پذیرایی یا آشپزخانه استفاده کنید و یا بصورت تاکیدی در کنار رنگ خنثی یا همان سفید بکار ببرید.
همانطور که می دانید بنفش رنگی است که کم و بیش بین خانه دارها بعنوان رنگی پر خطر و ریسکی شناخته می شود و به همین خاطر اغلب یا اصلا از آن استفاده نمی کنند یا فضاهایی که کمتر در دید قرار می گیرند مانند اتاق خواب به رنگ بنفش در می آیند.
برای اینکه میزان ریسک پذیری رنگ بنفش را به حداقل برسانیم، سایه روشن و اندکی مات بنفش، بهترین و ایمن ترین انتخاب خواهد بود. این سایه از رنگ بنفش، لطافت و تسکین خصای دارد که در تناژهای دیگر دیده نمی شود هستند بعلاوه در همان نگاه اول همه بینندگان را مجذوب زیبایی خود می کند.

رنگ مکملی که در کنار بنفش استفاده می شود تا حد زیادی به گونه رنگ بنفشی که انتخاب کرده اید بستگی دارد اما بطور کلی ترکیب بنفش با سفید همیشه فضایی روشن و شیک را نتیجه می دهد. سایه های روشن بنفش با رنگ زرد لیمویی یا نارنجی نیز زیبا خواهند شد اما چندان برای اتاق های عمومی خانه مانند نشیمن و پذیرایی پسندیده نیستند. به همین خاطر تمرکز اصلی طراحان و خانه دارها بروی ترکیب رنگ سفید و بنفش است تا در تمام اتاق های خانه بشود از آنها استفاده کرد. اتاق نشیمن زیر به مقدار جزئی از رنگ بنفش در قسمت شلف ها استفاده کرده و باقی فضا را به رنگ سفید درآورده است. استفاده از بنفش به چهره تاکیدی نیز یکی از راه های ساده برای آوردن این رنگ به دکوراسیون درونی است.

دکوراسیون بنفش و سفید در آپارتمان های بزرگ و کوچک امروزی

دکوراسیون بنفش و سفید در آپارتمان های بزرگ و کوچک امروزی

آشپزخانه نیز یکی از هیجان انگیزترین مکان ها برای بکاربردن رنگ بنفش است. بخصوص وقتی رنگ بنفش را با سفید ترکیب می کنید. در آشپزخانه زیر به روشی بسیار ساده و سودمند رنگ بنفش و سفید با یکدیگر ترکیب شده اند و نتیجه، آشپزخانه ای با ظاهر بسیار شیک و مدرن شده است. کابینت های مدرن آشپزخانه تماما سفید هستند در حالی که دیوار بین کابینت ها و پشت ظرفشویی با خلاقیت تمام به رنگ بنفش درآمده است. روکابینتی چوبی نیز رنگ سومی را به فضا اضافه کرده تا تنوع محیط محدود به دو رنگ نباشد.

دکوراسیون بنفش و سفید در آپارتمان های بزرگ و کوچک امروزی

آشپزخانه بعدی هم از همین ترکیب استفاده کرده اما به روشی سخن متفاوت و لوکس تر. برخلاف آشپزخانه پیشین که بنفش را فقط در قسمت دیوارهای بین کابینت استفاده کرده بود، اَشپزخانه زیر علاوه بر دیوار، خود کابینت ها را نیز به چهره ترکیبی به رنگ بنفش و سفید در آورده است. کابینت های آشپزخانه، هایگلاس و مدرن بوده که رنگ بنفش باعث شده درخشش بیشتری در فضا داشته باشند. این ترکیب رنگی زیبا مختص فضاهای فقط کوچک یا فقط بزرک نیست بلکه در هر دو بکار می ورد. آشپزخانه زیر فضای نسبتا کوچکی دارد اما استفاده ترکیبی رنگ سفید و بنفش، به هیچ عنوان فضای آنرا دلگیر و گرفته نشان نمی دهد.

دکوراسیون بنفش و سفید در آپارتمان های بزرگ و کوچک امروزی

اگر دوست دارید به میزان بیشتری از رنگ بنفش استفاده کنید می توانید تمام دیوارهای خانه را به رنگ بنفش کم رنگ دربیاورید و سپس عناصر و لوازم قرار گرفته در خانه مانند مبلمان، میز تلویزیون، میز ناهارخوری و … را به رنگ تماما سفید انتخاب کنید. با این روش فضا تعدیل شده و بیش از حد یکنواخت بنظر نمی رسد. بنفش خاصیتی دارد که فضا را بشدت لوکس و باکلاس نشان می دهد، زنانه است و شادابی و انرژی خاصی در فضا پخش می کند. به همین خاطر برای اتاق جوانان بسیار پسندیده و ایده آل است.

دکوراسیون بنفش و سفید در آپارتمان های بزرگ و کوچک امروزی

جالب است بدانید رنگ بنفش از قدیم در ضیافت ها و مهمانی های بزرگ بکار می رفته است بنابراین یکی از بهترین مکان ها برای این رنگ، اتاق پذیرایی خانه است که مهمانان همراه اعضای خانواده در مواقع ویژه و مهم دور

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاغذ دیواری آرکس
کاغذ دیواری آرکس

قیمت کاغذ دیواری کاغذ دیواری های موجود در بازار آنقدر زیاد

 لینک

قیمت کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های موجود در بازار آنقدر زیاد و متنوع است که گاهی اوقات برای انتخاب و خرید آن سردرگم می شویم. مسلما یکی از پارامترهای انتخاب کاغذ دیواری قیمت آن است. اگر بودجه خاصی برای خرید کاغذ دیواری در نظر دارید، آسانتر می توانید کاغذ دیواری را انتخاب کنید.


کاغذ دیواری های ایرانی ارزانترین کاغذ دیواری های موجود در بازار هستند. البته کاغذ دیواری های چینی هم ارزان هستند. کاغذ دیواری های ساخت ترکیه و کشورهای اروپایی گرانتر هستند. کاغذ دیواری های ساخت کره جنوبی به این دلیل که ابعاد بزرگتری نسبت به سایر کاغذ ها دارند، هر مترمربع آنها ارزانتر از کاغذ های اروپایی و بعضا کاغذ دیواریهای چینی است. به خاطر داشته باشید که کاغذ دیواری های مخملی در حال حاضر گرانترین کاغذ دیوای های موجود در بازار هستند. کاغذ دیواری های موجود در یک آلبوم کاغذ دیواری قیمت یکسانی دارند. در واقع آنچه در تعیین قیمت تاثیرگذار است، کیفیت کاغذ دیواری و کشور سازنده است. طرح های متنوعی که در یک آلبوم قرار دارند، قیمت یکسان دارند.

 

کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری اتاق، کاغذ دیواری نشیمن، کاغذ دیواری منزل، کاغذ دیواری لابی، کاغذ دیواری پذیرایی

 

 قیمت کاغذ دیواری بر حسب رول گفته می شود. ولی از آنجا که ابعاد رول های کاغذ دیواری با هم فرق می کند، بهتر است خود شما قیمت هر متر مربع کاغذ دیواری را حساب کنید و سپس با هم مقایسه کنید.


محاسبه قیمت هر متر مربع کاغذ دیواری:
1- قیمت یک رول کاغذ دیواری مورد نظر خود را از فروشنده سوال کنید.
2- از فروشنده سوال کنید که یک رول کاغذ دیواری مورد نظر شما چند متر مربع دیوار را پوشش می دهد.
3-  قیمت مترمربع کاغذ دیواری =  (تعداد مترمربعی که کاغذ دیواری پوشش می دهد) / (قیمت یک رول کاغذ دیواری)
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاغذ دیواری آرکس
کاغذ دیواری آرکس

از تکه های اضافه کاغذ دیواری چه استفاده ای بکنیم؟ در

 لینک

از تکه های اضافه کاغذ دیواری چه استفاده ای بکنیم؟

در اغلب موارد پس از آنکه خانه خود را کاغذ دیواری می کنیم، تکه هایی از هر کدام از کاغذ دیواری ها باقی می ماند. معمولا توصیه می شود که تکه های باقیمانده برای استفاده در صورت خرابی احتمالی کاغذ دیواری نگه داشته شود. ولی تجربه ما نشان می دهد که احتمال پارگی کاغذ دیواری بسیار کم است. به همین دلیل می توان با بکار بردن اندکی خلاقیت و سلیقه، از تکه های باقی مانده کاغذ دیواری بهترین استفاده را کرد.


در پذیرایی، لابی و اتاق های منزل خود نگاه کنید و ببینید آن قسمتی از دیوار هست که بخواهید به صورت تکه ای کاغذ دیواری شود. مثلا بالای شمینه، داخل کمد یا کتابخانه های دیواری، یا سه تا دیوار رختکن. نمونه هایی از این کاربرد کاغذ دیواری را در عکس های زیر میبینید:

لینک را کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آرکس
آرکس

کاغذ دیواری 2014 طرح چوب کاغذ دیواری طرح چوب از جمله

 لینک
کاغذ دیواری 2014 طرح چوب کاغذ دیواری طرح چوب از جمله

کاغذ دیواری 2014 طرح چوب

کاغذ دیواری طرح چوب از جمله طرح های ساده و شیک است که در طرح های امسال بسیار پرطرفدار است. این طرح را معمولا جوانان و افراد مشکل پسند برای دکور خانه و دفتر کار خود استفاده می کنند. نمونه عکس ها را در زیر میبینید:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آرکس
آرکس

کاغذ دیواری 2014 گلهای رویایی کاغذ دیواری گل های سه بعدی

 لینک
کاغذ دیواری 2014 گلهای رویایی کاغذ دیواری گل های سه بعدی

کاغذ دیواری 2014 گلهای رویایی

کاغذ دیواری گل های سه بعدی رویایی از جمله طرح های کاغذ دیواری سال 2014 است. در این طرح بسیار زیبا تعداد زیادی گل ظریف وجود دارد که کاملا برجسته و سه بعدی به نظر میرسند. از این کاغذ دیواری برای دکور اتاق خواب و نشیمن استفاده می شود. سه رنگ این طرح زیبا را در زیر میبینید:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاغذ دیواری آرکس
کاغذ دیواری آرکس

ویژگی های کاغذ دیواری های شرکت آروا:کاملا قابل شستشو با آب

 لینک
ویژگی های کاغذ دیواری های شرکت آروا:کاملا قابل شستشو با آب

ویژگی های کاغذ دیواری های شرکت آروا:
 • کاملا قابل شستشو با آب و مواد شوینده
 • ضد خش و پارگی
 • ضد دوده و غبار
 • دارای فناوری نانو
 • عایق صدا و گرما
 • قابل نصب دوباره و استفاده مجدد
 • ابعاد بزرگ: 16.5 متر مربع
 • دارای روکش وینیل
 • سازگار با محیط زیست
 • طرح شیک و مدرن
 • اکلیل دار
 • سه بعدی

برای اطلاعات بیشتر روی لینک کلیک کنید:برای ارسال اولین نظر کلیک کنید