لحظه  بروز رسانی 
hamid abdi
hamid abdi

آیا آستر زدن دوام رنگ را افزایش می دهد؟

 لینک

آیا آستر زدن دوام رنگ را افزایش می دهد؟

بعد از آن که دیوار آستر زده می شود مشکلاتی که بعد از نقاشی ممکن است رخ هد به صفر می رسد که این مشکلات شامل: ترک خوردن، کنده شدن رنگ یا لایه لایه شدن آن هاست و سبب می شود که رنگ اصلی در یک مدت زمان طولانی با بهترین کیفیتی که از همان روز اول داشته است، باقی بماند و شما را از رنگ آمیزی هر ساله خانه یا محل کار کاملا بی نیاز می کند.

آیا آستر زدن می تواند لکه ها را بپوشاند؟

برای از بین بردن لکه های آب، مداد رنگی، ماژیک و دیگر لکه هایی از این قبیل که بر روی دیوار قرار دارند می توانید از آستر زدن استفاده کنید زیرا به خوبی چنین لکه هایی را مورد پوشش خود قرار می دهد و منجر می شود که کار رنگ آمیزی با کیفیتی بسیار عالی انجام شود به صورتی که هیچ لکه ای باقی نماند.

آیا می توان با استفاده از آستر رنگ های تیره قبلی را از بین برد؟

بله، آستر زدن رنگ قبلی دیوار را به خوبی از بین می برد حتی اگر آن رنگ بسیار تیره هم باشد با استفاده از آستر زنی به خوبی از بین می رود و رنگ جدید زیبا و شفاف بر روی دیوار دیده خواهد شد و اثری از رنگ قبلی در زیر آن دیده نخواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

اجرای رنگ بژ روی دیوار برجسته مرحله اول:

 لینک

اجرای رنگ بژ روی دیوار برجسته

مرحله اول: آماده کردن تجهیزات لازم:

برای شروع کار نقاشی یک سازه باید در ابتدا لوازم و وسایل مورد نیاز را تهیه کرد:

سطح کار باید به خوبی صاف و یکنواخت شود که برای انجام این کار باید سنباده های مخصوصی تهیه شود.
انتخاب رنگ مناسب با محیط.
جهت آماده سازی رنگ برای انجام کار باید تینر هایی مناسب تهیه شوند که با اضافه شدن به رنگ، آماده قرار گرفتن بر روی سطح شوند.
با توجه به سطح رنگ آمیزی باید ابزار های مناسبی را تهیه کرد برای مثال قلمو، غلطک معمولی، غلطک طرح دار، سیستم ایرلس و مانند این ها که هر یک را با توجه به کاربری مد نظر آن ها باید تهیه کرد.


مرحله دوم: زیر سازی سطوح:

نکته بسیار مهمی که پیش از شروع کار باید به آن توجه ویژه ای شود، انجام صحیح زیر سازی سطح است. اگر زیرسازی به درستی انجام نشود، کار رنگ آمیزی با کیفیتی حاصل نخواهد شد.

تمامی این مراحل اگر به درستی انجام شوند به قرار گیری صحیح رنگ روی سطوح بسیار کمک می کنند زیرا به دلیل این که سطح کاملا صاف و یکنواخت می شود و هیچ فرو رفتگی و بر آمدگی وجود ندارد، کاری با کیفیت را ایجاد خواهد کرد


مرحله سوم: پیاده سازی رنگ روی سطح:

پس از طی تمامی مراحل بالا، حال نوبت به اجرای رنگ بژ روی سطح می رسد. رنگ بژ بر روی دیوار برجسته، نمایی بسیار زیبا را به وجود می آورد که در عکس قرار داده شده کاملا مشهود است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

تاثیر مقدار و نوع رنگ بر رنگ آمیزی سازه

 لینک

تاثیر مقدار و نوع رنگ بر رنگ آمیزی سازه

این مورد که شما چه نوع رنگی را انتخاب می کنید و این که با توجه به متراژ به چه میزانی از آن نیاز دارید بر هزینه نهایی و قیمت رنگ ساختمان بسیار تاثیر گذار است. رنگ هایی که از کیفیت بالا تری برخوردار هستند و یا برند های بسیار معروف و مطرحی دارند در محاسبه قیمت کلی موثر هستند. میزان سطل رنگی که با توجه به نوع رنگ و مساحت محیط مورد نیاز است، متفاوت بوده که معمولا برای اتاق ها یک سطل کامل و برای قسمت های کوچک تر مانند سرویس های بهداشتی مقدار کم تری لازم است.

در حالت کلی برای نقاشی دیوار، سقف آشپزخانه و سقف سرویس های بهداشتی از رنگ های روغنی درجه یک استفاده می شود و برای سقف قسمت های دیگر ساختمان از انواع رنگ های پلاستیکی درجه ۱ استفاده می شود که هر یک قیمت های متفاوتی دارند برای استفاده در هر متر مربع دارند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

انواع رنگ های مناسب نقاشی ساختمان رنگ های

 لینک

انواع رنگ های مناسب نقاشی ساختمان

رنگ های مختلفی برای رنگ کردن یک سازه وجود دارند که با توجه به ویژگی هر یک می توانید نوع مناسب مد نظر خود را انتخاب کنید.

رنگ روغنی: این نوع خود به سه صورت مات، نیمه مات و براق وجود دارند. این نوع قابلیت شستشو و نظافت دارد که تمیز کاری آن ها به راحتی انجام می شود. از دیگر مزایای آن این است که طول عمر بسیار بالایی دارد و تا مدت زمان طولانی سطح را به خوبی می پوشاند. علاوه بر استفاده از آن برای دیوار ها، می توانید از رنگ روغنی برای پوشاندن سطوح چوبی، نرده ها و پنجره ها نیز استفاده کنید.
رنگ پلاستیکی: در دو نوع مات و نیم مات موجود هستند. از جمله مزیت های رنگ پلاستیکی این است که به سرعت اجرا می شود و در حین اجرا بوی آزار دهنده ای را تولید نخواهد کرد. دیگر ویژگی آن این است که تنوع رنگ های بسیار زیادی دارد که به هنگام استفاده به حلال های نفتی نیازی نیست و به سادگی با آب مخلوط خواهند شد.
رنگ جوتن: این نوع جوتن برای نقاشی ساختمان از مقاومت بسیار زیادی برخوردار است که بیشتر برای مکان های پر تردد مورد استفاده قرار می گیرد و برای استفاده در داخل و یا در نمای ساختمان نیز مناسب است. از مزایای آن می توان گفت که در هر شرایط آب و هوایی مقاوم است و کاملا ضد قارچ، ضد باکتری و موریانه است.
رنگ بلکا: این نوع رنگ از جمله جایگزین های مناسب کاغذ دیواری است و در دو نوع ابریشمی و سلولزی وجود دارد. تنوع های بسیار زیادی دارد و با کمک ترین میزان زیر سازی، پوشانندگی سطوح را به خوبی انجام می دهد. از ویژگی مهم رنگ بلکا این است که ساختار آن طبیعی است و مواد به کار رفته در آن بهداشتی و بدون بو است و همچنین نظافت و تعمیر آن ها به سادگی انجام پذیر است.
رنگ آکریلیک: در دو نوع پایه حلال نفتی و پایه حلال آب موجود است. از این نوع رنگ می توانید روی انواع سطوح مانند سیمان، آجر، گچ و غیره استفاده کنید و از پوشانندگی فوق العاده آن لذت ببرید. خصوصیت مهم رنگ آکریلیک این است که ضد باکتری و ضد کپک بوده و در برابر عواملی مانند نور خورشید و سایش مقاومت زیادی را از خود نشان می دهد.
رنگ مولتی کالر: برای ایجاد بافت های خاص روی دیوار ها استفاده از این نوع به شما پیشنهاد می شود زیرا خاصیت تزیینی بسیار زیبایی دارد. این مدل رنگ روی سطوح به خوبی می چسبد و همچنین به سرعت بدون داشتن هیچ بوی آزار دهنده ای اجرا می شود. قابلیت شستشو و داشتن خاصیت ضد آب از جمله ویژگی های آن است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

برای انجام گچ کاری ساختمان باید چه نکاتی رعایت شود؟

 لینک

برای انجام گچ کاری ساختمان باید چه نکاتی رعایت شود؟

توجه داشته باشید که ملات که بر روی سطح قرار می دهید نباید از ۷٫۸ سانتی متر بیشتر باشد زیرا لایه های درونی نمی توانند خشک شوند و آب در داخل آن ها باقی می ماند.
برای این منظور که از بروز ترک در گچ جلوگیری شود باید به میزان نسبت آب و گچ توجه کافی را داشته باشید زیرا اگر آب به نسبت گچ زیاد باشد سبب می شود که پس از خشک شدن حجم آن کم شود و شاهد ترک هایی بر روی آن باشید.
اگر در فصول سرد کار گچ کاری را انجام می دهید باید این نکته را بدانید که اگر آب یخ بزند و سپس مجدد این یخ آب شود، گچ را فاسد خواهد کرد و شما ترک خوردگی های زیادی را بر روی سطح خواهید دید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

بکارگیری وسایل با کیفیت جهت رنگ آمیزی سازه

 لینک

بکارگیری وسایل با کیفیت جهت رنگ آمیزی سازه

لوازم خود را با کیفیت انتخاب کنید

یکی از اصلی ترین نکات، استفاده از لوازم با کیفیت و استاندارد می باشد زیرا که در خروجی نهایی کار بسیار نقش مهمی را ایفا می کند. در زیر استفاده از لوازم مناسب کار را برای شما نام خواهیم برد.

قلمو مناسب را تهیه کنید

قلمو خود را مناسب با رنگ به کار گرفته شده انتخاب کنید، بدین معنی که اگر رنگ روغنی یا آلکید استفاده می کنید قلم موهای طبیعی را تهیه کنید و اگر رنگ های لاتکس که قابل شستشو نیز هستند را انتخاب کرده اید، پیشنهاد می شود که از قلم مو های صنعتی که نایلونی و یا ترکیبی هستند استفاده کنید.

قلم مو های که نوک تیز و یا تخت هستند را به کار برید زیرا در انتهای انواع تخت شکاف هایی وجود دارد که سبب می شود رنگ بیشتری روی آن قرار گیرد و در انواع نوک تیز به دلیل این که نوک قلم از ابتدای آن باریک تر است برای رنگ آمیزی بخش هایی که حساس هستند بسیار مناسب است.


غلطک مناسب و با کیفیتی را تهیه کنید

برند و روکش هایی را برای غلطک تهیه کنید که کاملا استاندارد هستند و به خوبی برای تهیه نوع با کیفیت آن تحقیق کنید. به منظور کاهش دادن هزینه های خود سعی در تهیه انواع ارزان آن نداشته باشید و مطمئن باشید که مدل های ارزان قیمت آن ها نه تنها هزینه های شما را کم نمی کنند، بلکه کار رنگ آمیزی را برای شما دشوار خواهند کرد و کیفیت کار را بدون شک پایین خواهند آورد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

دلیل شوره زدن دیوار ها چیست؟ از جمله

 لینک

دلیل شوره زدن دیوار ها چیست؟

از جمله دلایلی که ایجاد شوره را سبب می شود در زیر بیان شده است:

قبل از اقدام به رنگ آمیزی سطح کاملا نظافت و تمیز نشده است یعنی امکان دارد که شوره های پیشین به خوبی تمیز نشده و سطح آمادگی کامل برای نقاشی مجدد را نداشته است.
اگر پی ها به درستی آب بندی نشده باشند سبب می شود که آب از زمین به دیوار ها نفوذ کنند.
اگر قبل از آن که بتن و یا ملات به خوبی خشک و سخت شوند اقدام به نقاشی ساختمان کنید، بدون شک دیوار دچار شوره خواهد شد.
اگر ترک در دیوار ها به خوبی پوشانده نشوند و یا بند کشی ضعیفی انجام شده باشد باعث می شود که آب در داخل آن ها نفوذ کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

نقاشی ارزان قیمت سازه ها نقاشی ارزان به

 لینک

نقاشی ارزان قیمت سازه ها

نقاشی ارزان به معنی انجام کار بی کیفیت نیست بلکه منظور از این واژه مدیریت هزینه ها و مدیریت نحوه انجام کار است. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه کار تیم نقاش خود آشنا کنیم تا با کیفیت کار بالا و در عین حال ارزان قیمت ما آشنا شوید.

بازدید از ساختمان به صورت رایگان انجام می شود

بازدید از محل مورد نظر شما برای رنگ آمیزی، محاسبه و اندازه گیری متراژ کاملا رایگان انجام می شود. تعیین مقدار و نوع لوازم و مصالح مصرفی مورد نیاز به طریقی محاسبه می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد و کمترین میزان اسراف در کار وجود داشته باشد.

تخفیف های ویژه ای برای شما در نظر گرفته خواهد شد، در صورت تمایل می توانید مصالح و ابزار های نیاز را خود تهیه کنید، امکان تحویل فوری و انجام کار به صورت شبانه روزی وجود دارد و در صورت نیاز بازسازی و تعمیرات لازم انجام می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

انواع بتونه دو نوع بتونه وجود دارد که

 لینک

انواع بتونه

دو نوع بتونه وجود دارد که از آن ها می توان حین نقاشی استفاده کرد:

بتونه برای رنگ های پلاستیکی: مقداری از پودر مل به میزانی مناسب باید در داخل ظرف ریخته شود و سپس مقدار مناسبی آب به آن اضافه شده و به خوبی مخلوط شود تا یک دست شود.
بتونه مخصوص رنگ های روغنی: در این شرایط برای ساخت از روغن الیف و پودر مل استفاده می شود که باید با یک دیگر مخلوط شوند. برای داشتن بتونه سفت تر می توانید از پودر مل بیشتری در آن استفاده کنید.

طرز استفاده از بتونه چگونه است؟

وقتی که بتونه را آماده کردید باید با استفاده از آن اقدام به پر کردن ترک ها، شیار ها و خرابی هایی که در سطح دیوار و سقف وجود دارد، نمایید. از کاردکی مخصوص استفاده کنید و کار را از سمت بالا به سمت پایین انجام دهید و تمامی ترک ها را به خوبی بپوشانید و سپس روی آن را سمباده بکشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hamid abdi
hamid abdi

رنگ روغنی براق، نیمه براق و مات چه ویژگی هایی دارند؟

 لینک

رنگ روغنی براق، نیمه براق و مات چه ویژگی هایی دارند؟

انواع براق برای رنگ آمیزی دیوار و سقف مناسب نیستند و دلیل عدم انجام این کار براق بودن و انعکاس نور در آن ها است. نوع براق به عنوان یک عایق مناسب در برابر زنگ زدگی و خوردگی فلزات است و از این رو برای رنگ آمیزی درب، پنجره و چهارچوب ها بسیار مناسب هستند.
انواع نیمه براق یا نیمه مات از ترکیب رنگ روغنی براق و میزان یک سوم از نوع روغنی مات به دست می آیند و بیشترین مورد استفاده را برای نقاشی ساختمان دارند.
نوع مات نسبت به مدل های قبلی زود تر خشک می شود و برای رنگ کردن سقف آشپزخانه بسیار مناسب است و نکته ای که هنگام استفاده از آن باید رعایت شود این است که رنگ مات روغنی به سرعت ته نشین می شود و باید هر مدت زمان مشخصی که می گذرد آن را با چوب به هم بزنید.

خصوصیات رنگ های روغنی چیست؟

پایداری و طول عمر بسیار بالایی دارند.
به سادگی امکان شستشو و تمیز کاری برای آن ها امکان پذیر است.
سطح را به خوبی پوشش می دهند.
باعث روشن جلوه دادن بیشتر محیط می شوند.
برای نقاشی نرده ها، پنجره و همچنین درب های چوبی می توانید از نوع روغنی استفاده کنید زیرا که نسبت به آب عایق هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید