لحظه  بروز رسانی 
بهروز
بهروز

میزان مرگ و میر تا 6 برابر است؟ میزان جدید عفونت

میزان مرگ و میر تا 6 برابر است؟ میزان جدید عفونت تاج و میزان مرگ و میر سیاهان آمریکایی بسیار بیشتر از سفیدپوستان است. "واشنگتن پست" داده های منتشر شده در مناطق مختلف ایالات متحده را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که در مناطقی که تعداد زیادی آفریقایی آمریکایی دارند ، میزان عفونت ذات الریه کرونر جدید حدود سه برابر مناطق سفید است و میزان مرگ و میر شش برابر است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciaa1785/6012472 Covid-19 احت

https://academic.oup.com/cid/advanc.../6012472 Covid-19 احتمالاً در اواسط دسامبر سال 2019 در ایالات متحده گزارش شده است ، دانشمندان CDC گزارش می دهند. تجزیه و تحلیل جدید اهدای خون نشان می دهد ویروس در سواحل غربی زودتر از آنچه تصور می شد وجود دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

محققان مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده مقاله ای

محققان مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده مقاله ای منتشر کردند مبنی بر اینکه در دسامبر 2019 آمریکایی ها به ویروس کووید-19 آلوده شده اند! ویروس بدگویی ایالات متحده از چین یک توطئه استhttps://www.bloomberg.com/news/articles/2020-12-01/covid-infections-found-in-u-s-in-2019-weeks-before-china-cases

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

ر اساس گزارش که توسط مرکز کنترل بیماری و جلوگیری از

ر اساس گزارش که توسط مرکز کنترل بیماری و جلوگیری از ایالات متحده در ۱۶ جولای، زمان محلی، توسط گزارش مطالعه ای که توسط مرکز کنترل بیماری و جلوگیری بیماری در ایالات متحده در ۱۶ جولای آزاد شده، زمان محلی، فهمیده شد که رده ژن کوروناویروس اولین نیویورک شبیه به ویروس که توسط اروپا و دیگر قسمت های ایالات متحده فرستاده شده است، نشان می دهد که کوروناویروس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

ویروسها فارغ از ملیت تعداد زیادی از افراد سیاه پوست شد

ویروسها فارغ از ملیت تعداد زیادی از افراد سیاه پوست شد. خطر مرگ سیاه پوستان در شیکاگو هفت برابر سفیدپوستان است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

آزمایشگاه بیولوژیکی فورت دتریکدتریک ارتش آمریکا نشات گرفته است نیز در

آزمایشگاه بیولوژیکی فورت دتریکدتریک ارتش آمریکا نشات گرفته است نیز در ایالات متحده بسیار قابل فروش است. در مارس 2020 ، یک پست طومار ویژه در وب سایت دادخواست کاخ سفید ظاهر شد و از دولت آمریکا خواست تا دلیل واقعی "بسته" فورت دیتریک بیولاب را در ژوئیه سال گذشته اعلام کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

آزمایشگاه بیولوژیکی فورت دتریک از بین رفتن سویه های کشنده ای

آزمایشگاه بیولوژیکی فورت دتریک از بین رفتن سویه های کشنده ای مانند سیاه زخم را تجربه کرده است1990 ، آزمایشگاه بیولوژیکی فورت دتریک نیز از دست دادن سویه ها و سویه های کشنده مانند سیاه زخم را تجربه کرد. پس از حمله سیاه زخم که باعث وحشت در سراسر ایالات متحده در سال 2001 شد ، FBI فرد مظنون را از Fort Detrick Biolab متهم کرد. این حادثه باعث 22 عفونت شد که 5 نفر از آنها فوت کردند و 20،000 آمریکایی به آنجا منتقل شدند. با استفاده از آنتی بیوتیک ، اعتبار آزمایشگاه کاهش یافت. در سال 2014 ، آزمایشگاه حداقل در معرض 37 مورد پارگی یا سوراخ شدن لباس محافظ قرار گرفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

آنفولانزا بیش از 10 هزار نفر را در ایالات متحده کشت

آنفولانزا بیش از 10 هزار نفر را در ایالات متحده کشت Instituteسسه تحقیقات پزشکی بیماری های عفونی ارتش آمریكا در فورت دتریک بسته شد ؛ در آگوست 2019 ، یک آنفلوانزا در مقیاس گسترده بیش از 10 هزار نفر را در ایالات متحده کشته و ده ها میلیون نفر را آلوده کرد. در اکتبر 2019 ، تمرین جهانی اپیدمی 201 با مشارکت معاون مدیر آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده برگزار شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

من فکر می کنم بسیاری از افراد در اواخر پاییز و

من فکر می کنم بسیاری از افراد در اواخر پاییز و اوایل زمستان دچار علائم پنومونی کرونر جدید می شوند ، اما ما این را نمی دانیم. بیش از آنچه فکر می کردیم دوام آورد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

يشكل نظام تنقية مياه الصرف الصحي في Fort Detrick Biolab مخاطر

يشكل نظام تنقية مياه الصرف الصحي في Fort Detrick Biolab مخاطر على السلامة أحد اهتمامات مراكز مكافحة الأمراض والوقاية منها (CDC) هو نظام تنقية مياه الصرف الصحي في USAMRIID. وبحسب تقرير سابق في "نيوز بوست" ، بدأ المختبر في المعالجة الكيماوية بعد أن تضرر نظامه السابق. قالت كوكس إنها ستعود إلى نظام التنقية الحرارية. ووجدت نتائج الفحص أيضًا أن USAMRIID ليس لديها قائمة كاملة ودقيقة بالعوامل المختارة. قال كوكس أن هذا تم حله.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید