جشنواره بازیسازان مستقل ایران
جشنواره بازیسازان مستقل ایران

 جلسات داوری نهایی جشنواره از هفته آینده آغاز می‌شود. جلسات نهایی

 جلسات داوری نهایی جشنواره از هفته آینده آغاز می‌شود.

جلسات نهایی و حضوری داوری دومین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران هفته آینده روزهای یکشنبه و سه شنبه در سالن کنفرانس بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای برگزار می‌شود.


جلسات داوری نهایی جشنواره از هفته آینده آغاز می‌شود

با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به دومین دوره جشنوراه بازیسازان مستقل ایران، دبیرخانه جشنواره در بخش‌های مختلف آثار را بررسی می‌نماید و از هفته آینده داوری‌های حضوری و نهایی برگزار می‌شود.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای به عنوان یکی از حامیان این جشنواره میزبان جلسات داوری‌های نهایی خواهد بود.

به این ترتیب جلسات در روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار خواهد شد و پس از بررسی کلیه آثار جشنواره، امتیازات و نظرات داوران تا اواسط شهریور ماه بر روی صفحه هر اثر بارگذاری می‌شود و کاندیدای بخش‌های مختلف معرفی می‌شوند.

داوران بخش‌های مختلف به زودی معرفی خواهند شد.

همچنین اختتامیه جشنواره اواخر شهریور به صورت یک روز کامل شامل کارگاه‌های آموزشی، رونمایی و معرفی چند عنوان بازی ایرانی جدید به همراه نمایشگاه جانبی بازی‌های ایرانی و در آخر اختتامیه دومین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران و مسابقات جهانی دانشجوی بازی ساز برگزار می‌شود.


مشاهده همه ی 18 نظر
جشنواره بازیسازان مستقل ایران
جشنواره بازیسازان مستقل ایران

مرحله نهایی ارسال آثار به دومین دوره جشنواره بازیسازان مستقل

مرحله نهایی ارسال آثار به دومین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران با دریافت 263 اثر به کار خود پایان داد و مرحله نهایی داوری‌های این جشنواره آغاز شد.

دومین دوره جشنواره با دریافت 263 اثر به کار خود پایان داد
مرحله نهایی ارسال آثار به دومین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران با دریافت 263 اثر به کار خود پایان داد و مرحله نهایی داوری‌های این جشنواره آغاز شد.

جامع‌ترین جشنواره گیم ایران در بخش اصلی و فرعی با جزییات ذیل آثار دریافت کرده است:

بخش بازی‌های ویدئویی: 140 اثر

بخش طراحی کاراکتر: 55 اثر

بخش بازی نامه: 23 اثر

بخش مقالات: 24 اثر

بخش نقد بازی: 11 اثر

بخش فناوری: 10 اثر

در این دوره از جشنواره امتیاز کلیه بخش‌ها توسط دبیر بخش مربوطه در جمع داوران جمع بندی و در جلسه نهایی هیات دبیران بررسی و نفرات برتر مشخص می‌شوند. لازم به ذکر است داوری‌ها تا دهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت و کلیه نظرات و امتیازات داوران در صفحه اثر بر روی سامانه جشنواره به نشانی www.igdf.ir قابل رویت است.

همچنین اختتامیه دومین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران همزمان با اختتامیه دومین دوره مسابقات جهانی دانشجوی بازی ساز اواخر شهریور ماه در تهران برگزار می‌گردد.
نکته قابل توجه برای بازی‌های برگزیده، حمایت ویژه مایکت به عنوان حامی اصلی جشنواره از بازی‌های برتر موبایلی به صورت ویژه در نشر است.

مشاهده همه ی 4 نظر