لحظه  بروز رسانی 
ایلی تویز
ایلی تویز

محصولات بادی عموما در صورت نگهداری مناسب خراب پنچر یا پاره

 لینک
محصولات بادی عموما در صورت نگهداری مناسب خراب پنچر یا پاره

محصولات بادی عموما در صورت نگهداری مناسب خراب پنچر یا پاره نمی شوند مگر به چند دلیل ، در صورت استفاده نا مناسب به صورتی که بیش از تحمل وزن محصول به محصول فشار وارد شود ، یا اینکه محصولات بادی در اثر برخورد به جسم تیز خراب یا پنچر می شود و یا فشار بیش از حد به محصول در اثر بیش از حد باد کردن که موجب می شود محصول بادی از قسمت پرس به فشار افتاده و یا پار شود یا از حالت استاندارد خارج شود . در صورت باز شدن از قسمت پرس شده قابل تعمیر می باشد ولی در صورتی که محصول بادی از حالت استاندارد خارج شده و به اصطلاح دفرمه شود قابل تعمیر نمی باشد . برای تعمیر وسایل بادی ترجیحا نیاز به تجربه و شناخت چگونگی دقیق پنچر گیری و آزمون خطای قبلی می باشد چرا که روی محصول خود بخواهید پنچر گیری را امتحان کنید ممکن است محصول خود را بر اثر درست پنچر گیری نکردن کامل از دست بدهید پس ترجیحا برای پنچر گیری با مشاوران ایلی تویز در این زمینه تماس گیرید و در صورت داشتن تجربه نکته مهم این است که باید بدانید تعمیرات هر وسیله بادی را بعد از شناسایی نقطه سوراخ شده باید به همان صورت باد شده تعمیر کرد و اگر در باد نداشتن محصول آن را پنچر گیری کنید هنگامی که بخواهید بعد از تعمیرات دوباره محصول خود را باد کنید تیکه ای که تعمیر کرده اید کامل پاره و کلا از محصول جدا می شود . ایلی تویز تعمیرات تخصصی محصولات بادی را در نمایندگی خود انجام داده و شما کافیست با یک تماس از نحوه این تعمیرات آگاه شوید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

استراحت و خواب مناسب در محل کار ، منزل ، مسافرت

 لینک
استراحت و خواب مناسب در محل کار ، منزل ، مسافرت

استراحت و خواب مناسب در محل کار ، منزل ، مسافرت و یا هرجای دیگری جز جدایی ناپذیر زندگی می باشد . چرا که خواب مناسب از هر جهت برای انسان لازم و واجب است . خواب با کیفیت در فضایی مناسب جهت خواب یا بهتر بگویم بر روی تشک مناسب جهت خواب یا استراحت امکان پذیر است . درنتیجه تخت یا تشکی که روی آن میخوابیم بسیار با اهمیت بوده و در سلامت و کیفیت خواب تاثیر به سزایی دارد . تشک استراحت و خواب از جهت استاندارد بودن باید به گونه ای باشد که نه بسیار نرم و نه بسیار سفت و خشک باشد ، چرا که تشک بسیار نرم هنگام خواب آن هم در چندین ساعت متوالی موجب آسیب رسیدن به ستون فقرات می شود چرا که این استراحت به صورت مداوم و هر روز انجام شده و این تداوم موجب رسیدن آسیب جدی به فرد می شود . تشک خشک و سفت نیز به همینصورت به دلیل انعطاف نداشتن استاندارد که ستون فقرات گودی کمر و ... بر روی آن در حالت استاندارد و نرمال قرار نمی گیرید این تشک نیز از هر جهت برای فردی که میخواهد ساعاتی طولانی را روی تشک استراحت نماید مناسب نمی باشد . ازین رو دانشمندان توصیه و تاکیید دارند تا از تشک ها طبی یا از هر جهت استاندارد برای استراحت و خواب روزانه و یا شبانه خود استفاده نمایید . به همین دلیل کمپانی ها تولید کننده این محصولات یعنی تشک استراحت و تشک تخت خواب روی آورده اند به تولید تشک های طبی و استاندارد . که یکی از بهترین تشک های توصیه شده توسط پزشکان برای افراد سالم و بیمارانی که مشکل ستون فقرات دارند تشک های بادی طبی اینتکس می باشد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

قایق ها بادی در تنوع مختلف جهت کاربردهای متفاوت طراحی شده

 لینک
قایق ها بادی در تنوع مختلف جهت کاربردهای متفاوت طراحی شده

قایق ها بادی در تنوع مختلف جهت کاربردهای متفاوت طراحی شده اند که میتوان متناسب با محل مورد استفاده قایق آن را تهیه کرد . تهیه قایق برای تفریحاتی مانند ماهیگیری و قایق سواری در رود خانه تلاب سد دریا و ... به منظور کسب درامد و یا استفاده شخصی و تفریحی برای هر کس امکان پذیر نیست چرا که قایق به دلیل داشتن آلیاژ فلزی از قیمت بالایی برخوردار است و امروزه داشتن قایق برای افراد معمولی امکان پذیرنیست . ازین رو برخی از شرکت های تولید کننده محصولات بادی با کیفیت که مهمترین و با کیفیت ترین آن ها اینتکس می باشد شروع به تولید قایق های بادی کردند که این قایق های بادی از پی وی سی چند لایه با کیفیت و ضخامت بالا ساخته شده اند که در ظرفیت ها مختلف 1 نفره و 2نفره تا 5 نفره در دسته بندی های مختلف از جهت کاربرد قایق تولید شده اند . قایق ها بادی به صورت چند لایه جداگانه باد میشود که در صورت اسیب دیدن یک لایه قایق تعادل خود را از دست ندهد . در صورت اسیب دیدن قایق بر اثر برخورد با سخره ، جسم تیز و ... میتوان به راحتی این قایق ها را تعمیر کرد توسط برچسب تعمیرات که داخل بسته بندی قایق موجود می باشد . قایق های بادی را میتوان به راحتی با پمپ باد دستی که داخل بسته بندی خود قایق موجود می باشد راه اندازی کرد . وسایل جانبی قایق های بادی نیز مانند پارو ، موتور قایق ، کیت موتور ( محل قرار گرفتن موتور قایق ) و پمپ باد برقی و دستی و ... نیز با برند اینتکس در فروشگاه ایلی تویز موجود می باشد .
#

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

ته نشینی مواد معلق در آب استخر و ایجاد گل و

 لینک
ته نشینی مواد معلق در آب استخر و ایجاد گل و

ته نشینی مواد معلق در آب استخر و ایجاد گل و لای در کف آن امری غیر قابل اجتناب می باشد . این موضوع در استخر های روباز بسیار بیشتر و حادتر می باشد . گل و لای ته نشین شده در استخر موجب از بین رفتن کیفیت آب ، شفافیت آب و همچنین بروز بیماری خواهد شد . این مواد و گل و لای در زمان عدم استفاده از استخر در کمتر از چند ساعت ته نشین و کیفیت و رنگ آب باز یابی می شود . اما با ورود افراد به داخل استخر و متلاطم شدن آب دوباره این مواد به حالت معلق در آمده و لذت شنا را از افراد استفاده کننده خواهد گرفت..وسایل نظافت استخر یکی از مهمترین وسایلی که باید در کنار استخر خریداری شود جاروی زدن استخر امری است که تمام کسانی که صاحب استخر های خصوصی و عمومی هستند روزانه یا هفتگی آن را انجام می دهند . اما جاروی کردن استخر امری زمان گیر و کسل کننده است . به خصوص در استخر های روباز . به غیر از مواد آلوده ای که در کف استخر ته نشین می شود موجودات مانند پشه ، مگس ، مورچه و ... و همچنین برگ درختان و ... نیز در سطح آب شناور می شوند و جمع کردن آشغال های روی آب و کف آب بسیار زمان گیر و دشوار می باشد که با استفاده از تجهیزات نظافت این امر به سرعت و با دقت بسیار انجام می شود . برای تمیز نگه داشتن آب استخر از ویروس ها و میکروب ها و قارچ ها نیز باید کیفیت مولکولی آب نیز بالا باشد که این امر توسط قرص های کلر آنزیم دار امکان پذیر است . به گونه ای که بسته به نوع استخر و حجم آب استخر استفاده چه تعداد ازین قرص ها نیز متفاوت است . قرص های کلر را باید داخل سبد قرص گذاشته و برروی آب به صورت شناور قرارداد تا به تدریج قرص و آنزیم های موجود در آن طی چند روز درون آب حل شده و آب را تمیز نگه دارد . این قرص ها کلر در بسته بندی 5 عدد می باشد که هر کدام ازین قرص ها بسته به حجم آب استخر و مقدار استفاده ، چندین روز طول می کشد تا کامل درون آب حل شده و نیاز به قرص بعدی باشد .
#

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

تشک بادی روی آب همانطور که از اسمش پیداست برای استفاده

 لینک
تشک بادی روی آب همانطور که از اسمش پیداست برای استفاده

تشک بادی روی آب همانطور که از اسمش پیداست برای استفاده روی آب کاربرد دارد و جنس آنها از پی وی سی بوده و با تمامی مدل پمپ های بادی قابل باد کردن هستند که البته بدلیل حجم کوچک ما به شما پیشنهاد پمپ باد دستی یا پدالی را میکنیم درصورتی که برای راحتتر بودن میتوان از پمپ های برقی اینتکس نیز استفاده نمود .طرح ها و رنگ بندی های شاد و زیبایی دارند از تشک بادی روی آب می توان برای تفریحات آبی در استخر و دریا و همچنین برای آفتاب گرفتن در فصل تابستان استفاده کرد و یا به عنوان تشک کنار ساحل می توان از آنها بهرمند شد.تشک روی آب بسیار سبک، کم حجم و به راحتی قابل جابه جایی است از تشک بادی روی آب می توانید به عنوان تشک بادی هم استفاده نمایید. در مسافرت نیز می توانید ازین برخی ازین تشک ها بادی نیز برای استراحت در چادر و... استفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

امروزه تفریحات کودکان در محیط منزل به بازی ها و سرگرمی

 لینک
امروزه تفریحات کودکان در محیط منزل به بازی ها و سرگرمی

امروزه تفریحات کودکان در محیط منزل به بازی ها و سرگرمی های خانگی محدود می شود به طوری که اگر در محیط منزل بازی و سرگرمی های مناسب کودک موجود نباشد ممکن است در روند رشد و هوش کودک تاثیر منفی بگذارد . این بازی و سرگرمی های خانگی متناسب برای کودک باید از استاندارد هایی برخوردار باشد که کودک هنگام بازی و سرگرمی با این وسایل بازی و سرگرمی آسیب نبیند یا اینکه برای سلامتی کودک مضر نباشد . هر کودک در سن رشد میتواند بازی و سرگرمی های مختص سن خود را داشته باشد یکی ازین بازی و سرگرمی ها که مناسب هم برای دختر و هم برای پسر می باشد چادر های بازی می باشد که با توجه به جنسیت کودک نوع چادر بازی مورد نیاز نیز در بازار موجود می باشد . چادر های بازی کودک یکی از کاربردی ترین و بهترین سرگرمی ها برای سنین پایین می باشد که از جذابیت زیادی برای کودکان در سنین مختلف برخوردار است . از کودکی داشتن خانه مستقل برای کودکان از جذابیت بالایی برخوردار است و اینکه داشتن خانه مستقل برای کودک از نظر روانی نیز احساس امنیت و ارامش برای کودک فراهم می اورد و این مسئله از جهت روانشناسی نیز در کودک نسبت به محیط خانه احساس مثبت ایجاد کرده و در ذهن کودک خانه محیط امن محسوب می گردد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

استخر پیش ساخته اینتکس در مدل های استخر متحرک برزنتی و

 لینک
استخر پیش ساخته اینتکس در مدل های استخر متحرک برزنتی و

استخر پیش ساخته اینتکس در مدل های استخر متحرک برزنتی و استخر پیش ساخته توکار با عمق زیاد , استخر ایزی ست عمیق , استخر اوال فریم با عمق بالا که موارد اصلی استفاده آنها مخصوص شنای خانوادگی , استخر آب درمانی وهمچنین برای احداث استخر پرورش ماهی و ذخیره آب کشاورزی , استخر ذخیره آب گلخانه ها و ... می باشد . بهترین استخر پیش ساخته داخل زمین و استخر های فریمی با پایه آلومینیومی و آهنی در اشکال مستطیل و مربع همگی در دسته استخر های پرتابل و قابل حمل و نقل قرار میگیرند که شرکت اینتکس با قیمت ارزان از طریق نمایندگی استخر پیش ساخته intex در فروشگاه اینترنتی ایلی تویز به فروش میرسد . مرکز فروش استخر پیش ساخته ویلایی و خانگی انواع استخر آماده بزرگسالان و کودکان را با لوازم جانبی اصلی که شامل پمپ تصفیه آب شنی یا فیلتری کاغذی و نردبان ورود به استخر , درپوش و زیر انداز و... عرضه مینماید . استخر پیش ساخته اینتکس و خرید و فروش و قیمت انواع استخر آماده فریمی پرتابل با قیمت فروش ارزان در نمایندگی استخر پیش ساخته اینتکس در سایت ایلی تویز و اینستاگرام Intex_ilitoys با قیمت پایین در این مرکز عرضه می شود . استخر پیش ساخته اینتکس توکار و یا روکار مخصوص داخل زمین را برای مصارف خانگی و استفاده در ویلا , مراکز آموزشی ، مهد کودک ها , مراکز آب درمانی جهت بهبود بیماری های استخوانی افراد مسن و کودکان و نوجوانان را با بهترین قیمت میتوانید از فروشگاه رسمی ایلی تویز تهیه نمایید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

عروسک برای کودکان همواره از محبوبیت و هیجان برخوردار است .لذا

 لینک
عروسک برای کودکان همواره از محبوبیت و هیجان برخوردار است .لذا

عروسک برای کودکان همواره از محبوبیت و هیجان برخوردار است .لذا عروسک به شکل حیوانات می تواند این هیجان و لذت را برای کودک دو چندان کند . کودکان با سوار شدن بر روی این اسباب بازی بادی می توانند هیجان سوار شدن بر روی یک حیوان واقعی را تجربه کنند . حیوانات بادی از محبوب ترین اسباب بازی های کودکان است چرا که هم به عنوان همبازی برای اوست و هم می تواند بر آن سوار شده و بالا و پایین بپرد یا به اصطلاح جامپ کند. اگر به دنبال اسباب بازی برای سرگرم کردن کودکان خود می باشید تا بتوانند مدت زمان طولانی با آن بازی کنند حیوانات بادی پرشی کودک (اسب تک شاخ بادی ، اسب بادی خر بادی، گاو بادی، گوزن بادی ، زرافه بادی ، سگ بادی و... گزینه های بسیار مناسبی می باشند.
حیوانات بادی پرشی دارای اشکال مختلفی همچون اسب تک شاخ - اسب – الاغ – گاو - گوزن - زرافه - آهو - سگ - اژدها و... می باشد که از جنس پلاستیک درجه یک نرم با گرم بالا می باشد به همین دلیل خاصیت ارتجاعی و پرشی دارد و کودکان به ان علاقه مند می باشند و بازی بااین اسباب بازی به کودک هیجان انگیز و مفرح می باشد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

اینتکس یکی از برندهای تولید کننده محصولات بادی در سطح جهان

 لینک
اینتکس یکی از برندهای تولید کننده محصولات بادی در سطح جهان

اینتکس یکی از برندهای تولید کننده محصولات بادی در سطح جهان است که میتوان به جرات گفت که این برند با کیفیت ترین برند تولید کننده محصولات بادی می باشد . تولیدات این کمپانی بزرگ زمینه گسترده ای دارد . یکی ازین دسته بندی ها تشک ها بادی کمپینگ برزنتی تشک های بادی مسافرتی تشک ها بادی طبی مناسب برای منزل تشک ها بادی کوهنوردی تشک های بادی روی آب و ... می باشد .
تشک های بادی کمپینگ و برزنتی و مسافرتی با توجه به نیاز شما طراحی شده ، تشک بادی یک نفره دو نفره و ... که ازین تشک ها میتوان در ماشین ، کوه ، دشت ، درون چادر های مسافرتی و علاوه بر این ، این تشک بادی به علت طبی بودن کاربرد بسیاری برای بیمارانی دارد که ناراحتی ستون فقرات داشته و نیاز به خوابیدن روی تشک استاندارد و طبی دارند کاربرد دارد . جنس سطح زیر تشک بادی کمپینگ از پی وی سی و سطح رویه آن از برزنت است که مقاومت بیشتری داشته باشد بهمین دلیل مناسب برای سفر ها و کمپ ها و... می باشد، دریچه ورودی و خروجی باد این تشک بادی بسیار محکم بوده که در انتهای خود دارای یک سوپاپ برگشت هوا است، قسمت بالای آن درپوش دارد که باعث کیپ شدن باد داخلی تشک میگردد. ساختار داخلی این محصول از نوع ساده و موازی در قسمت طولی است، جنس لایه ها تماما از پی وی سی است. برای تولید این تشک های بادی از تکنولوژی تخت های بادی اینتکس یعنی تکنولوژی دورابیم استفاده شده است . این تکنولوژی به گونه عمل می کند همانطور که در فیلم مشخص است با پرش رو تشک یا خوابیدن چند نفر روی تشک ، تشک تحمل وزن بیشتری دارد تا تشک ها بادی متفرقه . تارهای بسیار زیاد به کار رفته در داخل تشک موجب می شود تا وزن افراد روی تشک به کل سطح تشک تقسیم شده و از فرو رفتن زیاد تشک در یک قسمت جلوگیری میکند . لوازم جانبی تشک شامل یک برچسب رایگان بوده تا در صورت به وجود آمدن صدمه ای روی بدنه بتوانید آن را تعمیر کنید. پمپ باد به همراه محصول نبوده و برای راه اندازی نیاز است که جداگانه تهیه شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایلی تویز
ایلی تویز

امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل

 لینک
امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل

امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر و مبلغ آن از استخر های بتونی بسیار پایین تر است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود . در بسته بندی برخی از استخر پیش ساخته لوازم جانبی مانند نردبان ورود ، پمپ تصفیه آب مدل شنی یا فیلتری , درپوش جهت جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب ، کف پوش از جنس گونی ، سی دی و کاتالوگ آموزشی اینتکس جهت نصب و راه اندازی را دارد . استخر پیش ساخته پرتابل اینتکس با قابلیت متحرک بودن از جنس برزنت ضخیم و الیاف ابریشم به صورت تار و پود با روکش چند لایه pvc ساخته شده اند و جنس پایه های آن از آهن گالوانیزه روکش شده ضد زنگ ساخته شده و دوام بالایی دارد ، از استخر پیش ساخته اینتکس کم هزینه و به صرفه در مناطق شرجی و شرایط آب و هوایی مختلف میتوان استفاده کرد و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند در ضمن به غیر از فصل تابستان برای استفاده در فصل سرما میتوانید از آب گرم استفاده کنید چرا که بدنه این مدل ها محکم هستند و آب گرم هیچ نوع صدمه ای به آن نمیزند . از مزیت ها و خصوصیت های این مدل استخر پیش ساخته اینتکس پرتابل میتوان به قیمت پایین و بسیار ارزان , جا به جایی راحت , استفاده و کارایی های مختلف , جنس بدنه برزنتی مقاوم , نصب سریع و آسان , قابلیت نصب انواع پمپ تصفیه با قدرت تصفیه بالا و کم , بدون نیاز به لوله کشی , بدون نیاز به کندن زمین و احداث دیواره بتنی , استفاده برای بیمارانی که از درد مفاصل رنج میبرند , قابلیت تعمیرات و ترمیم بدنه به وسیله برچسب تعمیر و چسب قطره ای با وصله مخصوص پنچرگیری اینتکس را دارد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید