افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
ساسان
آروم و عادیآروم و عادی
ساسان
photo_2017-06-23_07-19-10.jpg

چیزی که بعضیا ندارن

مشاهده همه ی 3 نظر
آمنه
آمنه

🔷 تا دیروز قبل بود و امروز که دولت قبل خودشان هستند تقصیر سپاه است.

▫️تا دیروز برای فرار از کار ، دو قطبی دولت قبل و این دولت بود و امروز دوقطبی انتصابی و انتخابی...

▫️این تازه شروع است . هزار بهانه برای کار نکردن دارند ، عجله نکنید..

▫️از اول هم گفتیم این دولت اهل کار نیست ...

▫️خدا به داد شهر تهران برسد...

📌کانال مهرداد بذرپاش

@Bazrpash_ir

(جناب روحانی در جدیدترین افاضات خود بیان کرده اند که بخشی از کارها دست دولت بی تفنگ بود که آن را به دولت دولت با تفنگ برگرداندیم..)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد -عاشق اشکانيان*پارت ها*.**3پند**...**سکوت شمیم عشق**
شیطونشیطون
محمد -عاشق اشکانيان*پارت ها*.**3پند**...**سکوت شمیم عشق**

آقای حسن روحانی مجددا به فعالیت‌های اقتصادی سپاه حمله ور شده است.
آقای سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) مدیون خون شهداست اگر فاش نکند و مردم را در جریان نگذارد که چقدر همین دولت پاشنه در قرارگاه را از جا کند تا برای انجام پروژه‌های عمرانی در کشور کمکش کند و پول نقد هم نگیرد و ۲۳ هزار میلیارد طلبکار شود. اینکه آقای جهانگیری در خلوت قربان و صدقه قرارگاه می‌رود، برای این روزهاست که وقتی روحانی ناسزا می‌گوید، زبان قرارگاه به پاسخ باز نشود. آقای عبدالهی وظیفه دارد پروژه‌های در دست اجرای قرارگاه در کل کشور را برای مردم تشریح کند و بگوید دولت آقای روحانی برای انجام آنها توسط قرارگاه با چه کم و کیفی التماس کرده است.
آقای علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما به انقلاب اسلامی خیانت می‌کند اگر به مردم گزارش ندهد که قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی سپاه درآمد قرارگاه خاتم را کجاها هزینه کرده‌اند و در کنارش صدا و تصویر حسن روحانی را پخش نکند که می‌گوید مسکن و جاده ساختن وظیفه دولت نیست.
آقای حسن روحانی نیک می‌داند که فعالیت سپاه سازندگی است نه اقتصادی. او می‌داند که درآمدهای قرارگاه به جیب این طایفه و آن خاندان نمی‌رود. می‌داند که بچه‌های مظلوم سپاه کار سازندگی می‌کنند، به همان شکلی که در عراق و سوریه جان می‌دهند.
آقای حسن روحانی را می‌بینید که تا دیروز به موشک‌های سپاه ناسزا می‌گفت و امروز که مردم واقعیت موشک‌ها را فهمیده‌اند‌ و کارکرد آنها را با تمام وجود حس کرده‌اند، می‌گوید دستورش را من دادم؟
اگر واقعیت فعالیت‌های اقتصادی سپاه هم مثل همان موشک‌ها صدا کند و همه مردم بشنوند، همین آقای روحانی با کمال وقاحت خواهد گفت دستورش را من دادم.

سید یاسر جبرائیلی.

مشاهده همه ی 1 نظر
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

حمله مجدد حسن روحانی به فعالیت‌های سازندگی سپاه
آقای حسن روحانی نیک می‌داند که فعالیت سپاه سازندگی است نه اقتصادی. او می‌داند که درآمدهای قرارگاه به جیب این طایفه و آن خاندان نمی‌رود. می‌داند که بچه‌های مظلوم سپاه کار سازندگی می‌کنند، به همان شکلی که در عراق و سوریه جان می‌دهند. آقای حسن روحانی را می‌بینید که تا دیروز به موشک‌های سپاه ناسزا می‌گفت و امروز که مردم واقعیت موشک‌ها را فهمیده‌اند‌ کارکرد آنها را با تمام وجود حس کرده‌اند، می‌گوید دستورش را من دادم؟
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، «سیدیاسر جبرائیلی» پس از انتشار سخنان حسن روحانی در جمع فعالان اقتصادی، در یادداشتی تلگرامی نوشت:

آقای حسن روحانی مجددا به فعالیت‌های اقتصادی سپاه حمله ور شده است. آقای سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌ الانبیا(ص) مدیون خون شهداست اگر فاش نکند و مردم را در جریان نگذارد که چقدر همین دولت پاشنه در قرارگاه را از جا کند تا برای انجام پروژه‌های عمرانی در کشور کمکش کند و پول نقد هم نگیرد و ۲۳ هزار میلیارد طلبکار شود. اینکه آقای جهانگیری در خلوت قربان و صدقه قرارگاه می‌رود، برای این روزهاست که وقتی روحانی ناسزا می‌گوید، زبان قرارگاه به پاسخ باز نشود. آقای عبدالهی وظیفه دارد پروژه‌های در دست اجرای قرارگاه در کل کشور را برای مردم تشریح کند و بگوید دولت آقای روحانی برای انجام آنها توسط قرارگاه با چه کم و کیفی التماس کرده است.

آقای علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما به انقلاب اسلامی خیانت می‌کند اگر به مردم گزارش ندهد که قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی سپاه درآمد قرارگاه خاتم را کجاها هزینه کرده‌اند و در کنارش صدا و تصویر حسن روحانی را پخش نکند که می‌گوید مسکن و جاده ساختن وظیفه دولت نیست.

آقای حسن روحانی نیک می‌داند که فعالیت سپاه سازندگی است نه اقتصادی. او می‌داند که درآمدهای قرارگاه به جیب این طایفه و آن خاندان نمی‌رود. می‌داند که بچه‌های مظلوم سپاه کار سازندگی می‌کنند، به همان شکلی که در عراق و سوریه جان می‌دهند.

آقای حسن روحانی را می‌بینید که تا دیروز به موشک‌های سپاه ناسزا می‌گفت و امروز که مردم واقعیت موشک‌ها را فهمیده‌اند‌ کارکرد آنها را با تمام وجود حس کرده‌اند، می‌گوید دستورش را من دادم؟
اگر واقعیت فعالیت‌های اقتصادی سپاه هم مثل همان موشک‌ها صدا کند و همه مردم بشنوند، همین آقای روحانی خواهد گفت دستورش را من دادم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir
amir
فوری حضور رییس جمهور درراهپیمایی روزقدس و شعار جالب مردم.

فوری
حضور رییس جمهور درراهپیمایی روزقدس و شعار جالب مردم.
روحانی بنی صدر، پیوندتان مبارک

مشاهده همه ی 1 نظر
amir
amir

نشان شده های سیا و موساد
آن روز نقاب انداختند

( از روزقدس 1388 تا روز قدس 1396 )

🔸روز قدس سال 1388 ( 27 شهریور ) روزی مهم در تاریخ ماست. 3 ماه از شروع فتنه و آشوب به بهانه تقلب در انتخابات می گذشت . تا آن هنگام ، ادعا بر سر انتخابات بود و هنوز شعار "انتخابات بهانه است _ اصل نظام نشانه است "، نداده بودند. فتنه گران آن روز برای اولین بار ، گوشه ای از هویت واقعی خود را از پشت نقاب نشان دادند.

♦️در روزی که ملت ایران طبق سنت موکد امام خمینی (ره) ، برای ریشه کنی غده سرطانی اسرائیل به خیابان می آمدند و یکی از اصلی ترین دشمنان خود را مورد انزجار قرار می دادند، فتنه گرانی که بعضا سیگار برلب و بطری آب در دست داشتند، شعار "نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران " را به نفع رژیم اشغالگر قدس دادند؛ شعاری که صریحا روز قبل در سایت رسمی وزارت خارجه اسرائیل دیکته شده بود.

🔷 این رفتار ساختار شکنانه برای صهیونیست ها چنان مهم و مهیج بود که شیمون پرز و نتانیاهو و برخی مقامات موساد، بعد ها گفتند جنبش سبز سرمایه_اسرائیل است و جنگ با جمهوری اسلامی از داخل مرزهای ایران آغاز می شود. آنها حتی از کاسپین_ماکان نامزد ندا آقا سلطان ( متهم به مشارکت در ترور آقا سلطان) در تل آویو پذیرایی کردند. (کدیور و برخی عناصر دیگر هم سفرهایی به تل آویو داشتند).

🔶 چند روز بعد رابرت_گیتس وزیر دفاع آمریکا ( رئیس اسبق سیا ) با اشاره به ماجرای روز قدس، به شبکه CNN گفت «در حال حاضر به دلیل شکاف‌های عمیق در ایران، تحریم اثرگذارتر از گذشته است. ما در حال حاضر شکاف‌هایی را در ایران شاهدیم که در 30 سال گذشته بی‌سابقه است". در حقیقت، نطفه تحریم های جدید موسوم به فلج_کننده ، همان روز بسته شد. روز قدس 8 سال پیش بدین ترتیب، هم ماهیت صهیونیستی - آمریکایی آشوب نیابتی را بر ملا کرد و هم استارت ایده تحریم های شدیدتر را در ذهن دشمنان زد.

♦️ 8 سال بعد، اثر روز قدس در افشای سیمای نفاق جدید چنان عمیق است که مجمع_روحانیون مجبور می شود بیانیه مفصلی به عنوان دعوت از مردم برای شرکت در این راهپیمایی صادر کند و به مرور ادبیات امام درباره روز قدس بپردازد؛ بی آن که از آن حرکت خباثت آلود، اعلام ندامت و برائت کرده باشد. دعوت به راهپیمایی با چه رویی؟ مگر سران این گروه ( خاتمی ، موسوی خوئینی ها،مجید انصاری، محتشمی پور، بیات، سراج موسوی، ابطحی و موسوی لاری ) نقش اصلی را در تحریک به فتنه و آشوب ایفا نمی کردند و در روز قدس و 5 ماه پس از آن ، پیشقراول آشوبگران نبودند؟

🔷 چرا آن روگار یادشان نبود که در تک تک مناسبت های مذهبی و انقلابی در جبهه مقابل خط امام نایستند؟ چه اتفاقی در این 8 ستال رخ داد که مجبور شدند دوباره نقاب نفاق بر چهره بزنند؟ آیا جز این است که با وجود همه خباثت ها و تحریف های صورت گرفته، امروز ملت ایران بیش از هر زمان دیگر ، اسرائیل و مزدوران آن را دشمن می شمارند؟ در ماجرای برجام دیدیم که همین منافقین جدید ، برای تبرئه آمریکا هم که شده ، صهیونیست ها و اسرائیل را دشمن ترین دشمنان معرفی کردند.

🔴 سوال_مهم: چرا از سران مجمع روحانیون و دیگر گروه های آلوده به فتنه (احزاب منحله مشارکت و سازمان مجاهدین، و کارگزاران) حتی یک نفر هم _با وجود تظاهر مجمع روحانیون به دعوت _ در راهپیمایی حضور نداشت؟ از ترس مردم یا آتو داشتن پیش دشمن؟!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir
amir

جلیلی در جمع راهپیمایان روز قدس در مشهد:

✅ سایه تهدید را نه "شک"، که "موشک" رفع می‌کند و در این روزها معلوم شد که مردم ما راجع به موشک شک ندارند.

✅ امروز همه می بینند که سیر پیروزی های اسرائیل به زنجیره شکست تبدیل شده است؛ از جنگ 33 روزه تا جنگ 22 روزه و جنگ 8 روزه.

✅ با ساخت "اسلام تکفیری" میخواهند در مبارزه انحراف ایجاد کنند و با "اسلام لیبرالی" انصراف از مبارزه را پیگیری میکنند.

✅ نتیجه تعاملات گروه‌های سازشکار فلسطینی در اسلو چه شد؟ ۲۰ سال گذشته است و امروز حتی اتحادیه اروپا هم اعتراف می‌کند که رژیم صهیونیستی همچنان به تجاوزات خود ادامه می‌دهد!

✅ در پرتو پرچم امام است که امنیت و پیشرفت برای ملت ایجاد می‌شود. چنانچه نتانیاهو بعد از اصابت موشک ها به مقرر تکفیری‌ها می‌گوید ما را تهدید نکنید!

✅ وقتی ۴ استان ما زیر آتش اشغالگران بود مناسبات بین المللی و شورای امنیت سایه تهدید را از سر ما برداشت یا قدرت ایمان و یقین ملت و ایستادگی در برابر دشمن؟

✅ همزمان با بتن ریختن در توان هسته‌ای ما، دشمن تحریم ها را نه تنها رفع نکرد بلکه تشدید کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید