لحظه  بروز رسانی 
iran lock
iran lock

قفل یا دستگیره دیجیتال (یا همان قفل یا دستگیره الکترونیکی) می‌تواند

 لینک

قفل یا دستگیره دیجیتال (یا همان قفل یا دستگیره الکترونیکی) می‌تواند در آینده‌ای نه‌چندان دور جایگزین قفل‌های سنتی شود و امنیت و راحتی بیش‌تری را برای زندگی روزمره انسان‌ها فراهم بیاورد. اما علی‌رغم تفاوت‌های بسیاری که بین این دو فناوری مدرن و سنتی وجود دارد، هدف و کارکرد آن‌ها مشترک و یکسان است. به طور کلی کارکرد یک قفل این است که به افرادی خاص اجازه ورود دهد و مانع از ورود سایر افراد شود. اما برای تشخیص این که آیا یک فرد اجازه ورود دارد یا خیر نیاز به احراز هویت است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
iran lock
iran lock

قفل های دیجیتال IRANLOCK با 15 سال سابقه در زمینه طراحی

 لینک

قفل های دیجیتال IRANLOCK با 15 سال سابقه در زمینه طراحی ، تولید ، واردات و عرضه بیش از 118 مدل از انواع قفل های دیجیتال و در اختیار داشتن رزومه ای بسیار قدرتمند توانسته است یکی از بزرگ ترین شرکت های عرضه کننده قفل و تجهیزات دیجیتال در ایران باشد.
قفل هوشمند
محصولات IRANLOCK با قطعات ساخت ژاپن تولید شده و دارای پنج سال گارانتی تعویض بی قید و شرط می باشند .

این برند ثبت شده , با در اختیار داشتن استاندارد های روز دنیا مانند : CE ، FCC ، ISO 9001 ، ISO 14000 دارای کیفیتی کم نظیر در میان دیگر برند های عرضه کننده قفل دیجیتال می باشد .

طی کردن مراحل مختلف و سنگین تست های فیزیکی. مکانیکی. تست های نمک و تست های فنی بردهای الکترونیکی سبب شده تا محصولات IRANLOCK دارای کیفیتی با دوام و قدرتمند برای استفاده طولانی مدت خریداران باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید