لحظه  بروز رسانی 
امیر هادی
امیر هادی

مبل راحتی  «مبل راحتی» واژه‌ای ترکیب‌یافته از یک شیئی

مبل راحتی 

«مبل راحتی» واژه‌ای ترکیب‌یافته از یک شیئی یعنی «مبل» و یک احساس خوشایند یعنی «راحتی» است. کمتر وسیله‌ای در خانه پیدا می‌شود که چنین اسم و کاربرد احساسی داشته باشد، شاید به همین دلیل است کهما از تلوزیون یا یخچال انتظاری بیش از کارکرد فنی آن نداریماما از میان انوع مبلمان،از یک نوع مبل، انتظاری بیش از مبل بودن می‌رود. کاش مخترع «مبل راحتی» هم به اندازه «جان لوگی بِرد» مخترع تلوزیون، خوش‌شانس بود که نامش در فهرست مخترعان بزرگ جهان ثبت شود، چون این روزها کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که حاضر باشد یک تلوزیون بزرگ – بدون یک سرویس مبل راحتیِ شیک – بخرد.

راحتی مبل به عنوان اولین کارکردمبل راحتی، تنها ویژگی نیست که باید به آن دقت داشته باشید. مبل راحتی یکی از پراستفاده‌ترین و البته به لحاظ اشغال فضا، چشم‌گیرترین لوازم منزل محسوب می‌شود که در انتخاب آن باید نکات فراوانی را مدنظر قرار گیرد. بخش مقالات آی‌تی‌مبل حاوی اطلاعات خوب و کاربردی در این زمینه است. سامانه فروش اینترنتی «آی‌تی‌مبل» به عنوان یک فروشگاه تخصصی در کنار شماست تابتوانید متناسب‌ترین سرویس مبل راحتی را از معتبر‌ترین برندها، با قیمت واقعی و منصفانه خرید کنید.

مبل‌های راحتی ارائه شده در سامانه‌ی «آی‌تی‌مبل» دارای ضمانت‌نامه کتبی کیفیت، قیمت مناسب‌ و خدمات پس‌از فروش است. آی‌تی‌مبل به عنوان یک فروشگاه اینترنتی مستقل، بر اساس نیاز شما بهترین نمونه‌های مبل راحتی موجود در بازار را پس از بررسی و ارزیابی‌های لازم ارائه می‌نماید تا در انتخاب یکی از احساسی‌ترین وسایل منزل، قبل از لمیدن روی آن به معنای واقعی احساس راحتی کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
امیر هادی
امیر هادی

مبلمان وطراحی داخلیطراحی داخلی یکی از مشکلات طراحان است که اصولا

مبلمان وطراحی داخلی

طراحی داخلی یکی از مشکلات طراحان است که اصولا مهم ترین فضا برای طراحی داخلی اتاق نشیمن یا پذیرایی است فضای داخلی منزل و یا حتی مبلمان اگر هم خوش ترکیب و رسمی باشد باید برای مهمان ها پیام مهمان نوازی را به همراه داشته باشد ما باید در طراحی داخلی منزل برای انتخاب مبل باید به خوش سبک بودن و قابل استفاده بودن آن دقت داشته باشیم .

نقش نورپردازی در طراحی دکوراسیون داخلی :

امروزه مبلمان یکی از مهم ترین وسایل در طراحی داخلی منزل است که در انواع راحتی ،استیل ،نیمه استیل و کلاسیک تولید می شوند و بر اساس حسن سلیقه خود یکی از انواع را برای طراحی انتخاب می کنید برای چیدمان در طراحی داخلی مکانی را انتخاب کنید که دارای نورپردازی مناسب باشد تا به مبلمان جلوه ای ویژه ای بدهد .

نورپردازی درترکیب مبلمان و نقش آن در دکوراسیون داخلی

چیدمان سرویس خواب و دکوراسیون اتاق خواب:


برای انجام طراحی دکوراسیون اتاق خواب شما ابتدا محل استراحت خود را در نظر داشته باشید و براساس علایق و عادت های خود طراحی نمائید . استفاده از پنجره های بزرگ برای اتاق فضایی زیبا و دل نشین می دهد شما در شب با تماشای آسمان و ستاره ها به خواب می روید و با تابش نور خورشید بیدار می شوید .
البته استفاده از پرده ها جلوه ویژه ای به اتاق خواب می دهد و اگر در اتاق خواب از مبلمان استفاده می کنید ست کردن آن با پرده ها و تخت خواب جلوه ی ویژه ای می دهد.

مبل تختخواب شو


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
امیر هادی
امیر هادی

http://itmobl.com/category/items/1_%D9%85%D8%A8%D9%84-%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA%DB%8Cراهنما

http://itmobl.com/category/items/1_%D9%85%D8%A8%D9%84-%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA%DB%8Cراهنمای خرید :

یکی از سخت ترین خریدهای لوازم منزل برای خانم ها خرید مبلمان است. انصافا هم انتخاب میان انواع مبلمان چوبی و راحتی و چرمی و استیل کار بسیار دشواری است ضمن اینکه هر کدام از اینها انواع و اقسام طرح و رنگ ها را شامل می شوند و می توانند هر سلیقه ای را در بر بگیرند و اگر شما خوش پسند و خوش سلیقه باشید چه بسا دلتان بخواهد تمام طرح و رنگ ها را داشته باشید، اما از آنجایی که آپارتمان های کوچک امروزی اجازه چیدن چند دست مبل را به شما نمی دهد یا محدودیت های مالی باعث می شود شما به انتخاب یک طرح و یک رنگ راضی شوید باید در مورد انواع و اقسام مبلمان اطلاعات کافی و جامع داشته باشید تا از خریدتان پشیمان نشوید.

 

مبلمان چوبی

در مبلمان چوبی نوع چوب بکار رفته بسیار مهم است در درجه اول اینکه تمام قسمت های مبل از یک نوع چوب کار شده باشد یا اگر دو نوع است از چوب هایی باشد که میزان مقاومت آنها در یک سطح باشد، مورد دیگری که در مورد چوب اهمیت دارد میزان گره های چوب است، هرچه گره های چوب کمتر باشد بهتر است، البته متاسفانه بیشتر مبل ها با چوب روسی که گره های زیادی هم دارد، ساخته می شود و مقاومت مبل را تحت تاثیر قرار می دهد.در مبلمان چوبی یکی از مهم ترین چیزهایی که باید به آن دقت کنید محل های اتصال قطعات به هم است که باید کاملا متصل و چفت باشد. در مورد رنگی که روی مبلمان چوبی زده می شود حواستان باشد رنگ شفاف باشد، گاهی قبل از رنگ کردن قسمت های ترک و درزها را با بتونه پر می کنند و بعد روی آن رنگ می زنند و اصلا هم دیده نمی شود و این بعدها به شکستن مبل از همان قسمت منجر می شود.

 

مبلمان راحتی

مبل راحتی معمولا دو نوع است یکی مبلمانی که کاملا راحتی است برای استراحت کاربرد دارد و بیشتر استفاده شخصی می شود و نوع دیگر که نیمه راحت است و تا حدی رسمی و برای پذیرایی از مهمان مناسب است. مبل های راحتی تنوع بسیاری دارند و از آنجایی که اغلب تماما پارچه ظاهر آن را تشکیل می دهد طراحان خلاق با ترکیب انواع پارچه های خوش نقش و نگار مبل های زیبایی طراحی کرده اند و مهم تر اینکه به لحاظ هارمونی و هماهنگی با فضاها و دکوراسیون های مختلف دست شما بازتر است و انتخاب راحت تری خواهید داشت. مبل های چرمی هم دسته از مبلمان راحتی اند که با چرم پوشش داده می شوند.علاوه بر طرح و رنگ پارچه مبلمان راحتی در اشکال مختلف گرد و ال (L) و… باعث می شود شما بتوانید در هر زاویه ای از منزل تان این مبل ها را جا بدهید و از فضا به بهترین شکل استفاده کنید. برای خانه های تجملی و با دکوراسیون های لوکس و رسمی شاید خیلی مبلمان راحتی مناسب نباشد. یکی از مهم ترین مزایای مبلمان راحتی قابلیت شست وشو و راحت تمیز شدن این مبل هاست که شما با بخارشوی یا شامپو فرش یا هر طریق دیگر خیلی راحت می توانید آنها را تمیز کنید یا در صورت مندرس شدن روکش آنها را تعویض و تنوع هم ایجاد کنید.

 

مبلمان استیل

مبل های استیل رسمی تر از مبل های راحتی اند پایه های چوبی دارند و به طور کلی ترکیبی از چوب و پارچه اند، پشتی این مبل ها صاف و کمی بلند است و به خاطر پایه های بلند شان نشست و برخاست را برای مهمان راحت تر می کنند و مبل های سلطنتی هم در این گروه قرار می گیرند.

 

نکاتی که پیش از خرید باید بدانید

اندازه و فضایی که قرار است مبلمان را در آن مکان قرار دهید، علاوه بر فضای داخلی آپارتمان حتما

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید