افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
حسین علیزاده
آروم و عادیآروم و عادی
حسین علیزاده

:: حضور پرشور و غیر منتظره جوانان حامی دكتر وحید جلال زاده در مراسم افتتاح ستاد وی همگان را غافلگیر كرد + عكس ها


 

ادامه عكس ها 


صاباح نیوز، ستاد جلال زاده، ستاد دكتر جلال زاده، دتاد دكتر وحید جلال زاده، ستاد حاج وحید جلال زاده، مراسم پر شور، افتتاح،

بقییه عكس ها در پست های بعدی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسین علیزاده
آروم و عادیآروم و عادی
حسین علیزاده

برگی از تاریخ: کلنگ ساخت فاز اول یادمان شهید مهدی باکری توسط «وحید جلال زاده» استاندار آذربایجان غربی در ارومیه به زمین زده شد

صاباح نیوز - برگی از تاریخ: کلنگ ساخت فاز اول یادمان شهید مهدی باکری توسط «وحید جلال زاده» استاندار آذربایجان غربی در ارومیه به زمین زده شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، استاندار وقت  آذربایجان‌غربی در آیین آغاز ساخت یادمان شهید مهدی باکری که در سالگرد شهادت آن شهید در ارومیه برگزار شد، گفت: ادامه دادن راه شهدا و استمرار آن، مسیر انقلاب، امام، اسلام، مسیر اخلاص و صداقت است.

«وحید جلال‌زاده» افزود: تندیس و نماد شدن برای شهدا کافی نیست، آنان باید در دسترس عموم قرار گیرند تا همه بتوانند مانند آنها شدن را تمرین کنند و امیدواریم که این یادمان در شأن 12 هزار شهید استان و شهیدان مهدی و حمید باکری باشد.

وی در ادامه گفت: فضیلت زنده نگه داشتن یاد و نام شهداء کمتر از فضیلت آنها نیست.

وحید جلال زاده+ حاج وحید جلال زاده+ دكتر وحید جلال زاده +سالگرد شهادت+ شهید مهدی باكری+ یادمان شهید باكری + یادمان +

جلال‌زاده یادآور شد: مشارکت مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه گویای این مطلب است که همه مردم و مسؤولین بر سر آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند. مشارکت مردم در انتخابات لبیک به مقام معظم رهبری بود و مردم خواستند که نام اسلام، ایران و رهبری با افتخار در دنیا برده شود.

استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر این که باید بیل خدمت به مردم را در دست گرفته و اخلاص در خدمتگزاری داشت، افزود: مسؤولان نظام باید بیشتر از قبل در کارهای خود چگونگی عملکرد شهدا به خصوص شهیدان رجایی و باکری را مد نظر قرار دهند.

وی با اشاره به این که باید امروز محکم‌تر از گذشته همچنان در مسیر شهدا گام برداشت، تصریح کرد: با توجه به مدت کم خدمتگزاری شهیدان رجایی و باکری در کسوت مسؤولیت اجرایی، چهره اخلاص و نمود آن در خدمتگزاری این شهیدان به قدری برجسته و روشن است که همیشه در ذهن و خاطره مردم ایران اسلامی ماندگار خواهد بود.

جلال زاده با اشاره به دور سوم سفر هیأت دولت به استان آذربایجان‌غربی گفت: در این سفر دو طرح در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهید مهدی باکری تصویب شد که ساخت مجموعه تلویزیونی شهید باکری و ساخت یادمان شهید باکری در ارومیه از جمله این مصوبات بود.

وی همچنین در مراسم کلنگ زنی یادمان شهید باکری که در باغ رضوان ارومیه برگزار شد، گفت: این کار، یک حرکت به یادماندنی خواهد بود.

وی از نبود محدویت مالی برای اجرای این پروژه خبر داد و افزود: ارزش‌گذاری به شهید باکری، ارزش‌گذاری به امام (ره) و 12 هزار شهید استان آذربایجان‌غربی است.

«وحید جلال‌زاده» استاندار آذربایجان‌غربی در پایان سخنان خود، بر سرعت در ساخت این یادمان و کیفیت این پروژه تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار کُردپرس، «سید جواد محمودی» معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی نیز در این آیین گفت: شهید باکری با مدیریت و عدالت محوریش، شاخص‌ترین و بهترین بود که یادی ماندگار از خود به جای گذاشت.برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسین علیزاده
آروم و عادیآروم و عادی
حسین علیزاده
afca26fe3e05b48a364e92d08d83ef36.png

عکس / افتتاح رسمی ستاد مرکزی وحید جلال زاده با حضور دکتر متکیمشاهده همه ی 2 نظر
حسین علیزاده
آروم و عادیآروم و عادی
حسین علیزاده
1454715293514685_thumb.jpg

اطلاعاتي در مورد دكتر حاج وحيد جلال زاده
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسین علیزاده
آروم و عادیآروم و عادی
حسین علیزاده
sabahnews.ir67.jpg

بنام او كه قادر و متعال است- مروری بر زندگینامه آقای وحید جلال زاده (بخش دوم):

-‏ با شروع فعالیت دولت نهم و ریاست جمهوری آقای دکتر احمدی نژاد به سبب تجارب ارزنده ایشان در امور رسانه به ‏سمت ‏معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور و پس از آن به عنوان جانشین معاون سیاسی و مشاور رئیس دفتر و ‏مدیر ‏کل امور بین الملل دفتر رئیس جمهور منصوب شد.
فرصت چهارساله دولت نهم سبب ارتقاء تجارب و همچنين كسب ‏تجارب ارزنده در حوزه بين الملل برای او گرديد. شركت در ملاقاتهای خارجی و البته كنفرانسها و اجلاسهای بين المللی داخلی و ‏خارجی از جمله آنهاست .

- با آغاز کار دولت دهم به سبب پتانسیل بالا و شناخت نزدیکی که ریاست ‏محترم جمهور وقت از ایشان ‏داشتند و به درخواست جمعی از نخبگان و روحانيت متعهد استان، از سوی وزیر کشور وقت برای استانداری استان آذربایجان ‏غربی به هیئت دولت ‏پیشنهاد شد. با تصويب دولت ، هدايت امور ‏استان آذر بایجان غربی به مدت چهار سال در اختیار ایشان قرار ‏گرفت که خدمات شایان ذکر و ارزنده ایی را از خود بجای ‏گذاشتند که تا کنون در مورد گوشه ای از  آنها صحبت شد .

- وی در حال ‏حاضر به عنوان پژوهشگر ارشد در محل اولیه خدمت خود در سازمان صدا و ‏سیما مشغول به خدمت است و در برخی از ‏واحدهای دانشگاهی شهر تهران و حومه مشغول تدريس می باشد. ‏

- جلال زاده در كنار كار در صداو سيما و همچنين تدريس، مجوز مركز مطالعات راهبردی وابسته به كانون دانشگاهيان ايران را ‏از وزارت علوم اخذ نموده و به عنوان رئيس مركز در پی گسترش فعاليتهای آن است.

- او در سال ۱٣٨۵ در رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی ‏ارشد فارغ التحصیل شد و هم اکنون در حال ارائه رساله دکتری ‏خود در رشته علوم سياسی با گرايش مسائل ايران در دانشگاه تهران است . وی متاهل و دارای ‏دو فرزند پسر است و دعای خیر ‏پدر و مادر و مردم خوب شهرش همواره بدرقه راه اوست.‏

آدرس كانال تلگرامي دكتر وحيد جلال زاده:  @vahidjalalzadeh


مشاهده همه ی 1 نظر
حسین علیزاده
آروم و عادیآروم و عادی
حسین علیزاده

به نام خدا


- وحید جلال زاده در تیر ماه سال ۱٣۴٧ در یک خانواده متوسط و مذهبی در محله عسگر خان ارومیه به دنیا آمد. پدرش نظامی و ‏مادرش ‏خانه دار بود وی آخرین فرزند خانوداه است و دارای دو برادر و یک خواهر است. او تحصیلات ابتدایی خود را در ‏دبستان حكيم نظامی آغاز کرد و در زمان پیروزی انقلاب، در سال پنجم دبستان تحصیل می کرد و با وجود سن کمی که ‏داشت ‏همواره مشتاق به شرکت در فعالیت های انقلابی بود که برادر بزرگش در آن شرکت داشت. ‏

- پس از پیروزی انقلاب ‏اسلامی و همزمان با آغاز جنگ تحمیلی وارد بسيج شد و در این مدت افتخار حضور در جبهه‌های دفاع ‏مقدس در ‏غرب و جنوب کشور را پیدا کرد. مدرسه شهيد علی رستمی جایی بود كه او دوره راهنمايی خود را در آن گذراند و ‏سپس وارد دبيرستان سپاه شد.‏

‏ - پس از پایان دفاع مقدس در سال ١٣٦٨ با رتبه ١٣٢وارد دانشگاه تهران شد و تحصیلات خود را در رشته علوم ‏سیاسی آغاز ‏کرد. وی اولین فرمانده بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است .همچنین ‏عضو دفتر سیاسی نهاد ‏نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه‌ها نیز بود. همزمان با این فعالیت ها به عنوان رئیس واحد فرهنگی ‏امیرالمومنین (ع) (مسجد ‏حضرت امیر (ع) – تهران) نیز به طور جدی و فعال حضور داشت و علاوه بر اینکه عاملی برای ‏پیشرفت و تعالی جوانان و ‏نوجوانان در سایه تعلیمات دینی و آموزه های اخلاقی بود خود نیز از محضرآیت الله علوی تهرانی و ‏کلاس هاي درسي معظم له ‏همچون شرح لمعه، اصول فقه ، منظومه ملا هادی سبزواری و تفسير قرآن کسب فیض می کرد. در كنار فعاليتهاي پيش گفته از ‏سال ٦٩ به مدت پنج سال در مدارس مناطق ٦ و ٧ تهران مشغول تدريس شد.‏

- وی از ماه های پایانی تحصیل، مدیریت اجرائی (دفتر دانش) ارگان وزارت علوم تحقیقات ‏و فناوری و نیزمدیریت حوزه ریاست و ‏روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه‌ها را بر عهده گرفت .

- پس از فراغت از ‏تحصیل در سال های آغازین دهه ‏هفتاد از سوی آقای دکتر هاشمی گلپایگانی وزیر وقت وزارت علوم تحقیقات و فناوری ‏ به ‏عنوان مدیر کل حراست آن وزارتخانه ‏منصوب شد. در سال های پایانی دهه هفتاد و همزمان با آغاز فعالیت ‏دولت اصلاحات عضو تحریریه خبرنامه مجلس شورای ‏اسلامی شد و به عنوان مدیر اجرائی و عضو گروه سیاسی جام هفته نیز ‏با جامعه اسلامی مهندسین همکاری تنگاتنگی را آغاز ‏کرد در این مدت مقالات متعدی از وی به جای مانده است.

- با آغاز دهه ‏هشتاد به عنوان قائم مقام و معاون سیمای مرکز صدا و ‏سیمای کرمانشاه منصوب شد و پس از دو سال به سمت مدیر کل آموزش ‏صدا و سیما منصوب گردید . در زمان مسئوليتش ‏درآموزش، مرکز آموزش علمی – کاربردی رسانه را راه اندازی کرد و به ‏سبب فعالیت های وزین و با ارزشی که در جهت ‏ارتقاء سطح علمی و آموزشی سازمان صدا و سیما انجام داده بود به عنوان مدیر نمونه معرفی ‏شد و به دلیل همین شایستگی ها و ‏تجارب ارزنده، از ایشان دعوت شد تا به عنوان مدیر کل روابط عمومی شورای نگهبان ، ‏ریاست کمیته اطلاع رسانی هیات ‏مرکزی نظارت شورای نگهبان در انتخابات هفتم مجلس شورای اسلامی را بر عهده بگيرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسین علیزاده
آروم و عادیآروم و عادی
حسین علیزاده
sabahnews.ir66.jpg

با سلام

اينجا گروه حاميان دكتر وحيد جلال زاده است. ايشان از از اروميه كانديداي مجلس دهم شده اند. بخشي از مسئوليت هاي دكتر حاج وحيد جلال زاده بشرح ذيل است.برای ارسال اولین نظر کلیک کنید