افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان

بروز رسانی 
♡♥بــ رقيه ـانو ♥♡لبیک یا حسین
آروم و عادیآروم و عادی
♡♥بــ رقيه ـانو ♥♡لبیک یا حسین

...

مشاهده همه ی 2 نظر
کوزت
بی‌حالبی‌حال
کوزت
e1ab6a33-6bac-4d1b-b289-f9118d79ee95.jpg

شبکه خبر ایران: مرکز زلزله در عراق بوده...
شبکه العراقیه عراق: کانون زلزله در ایران بوده...
حیف داعش تموم شد... الان میومد مسئولیت زلزله رو ب عهده میگرف خیال دوطرفو راحت میکرد...

مشاهده همه ی 8 نظر
مسعود
آروم و عادیآروم و عادی
مسعود
کوتاه - تاثیرگذار در مورد نماز

کوتاه - تاثیرگذار در مورد نماز استاد رائفی پور

حتما گوش کنید
یا علی
التماس دعا

مشاهده همه ی 2 نظر
Khabar313
Khabar313
 لینک
IMG_20171111_171105.jpg

🔸آیین استقبال از دانشجویان و اساتید زائر اربعین حسینی دانشگاه علوم دریایی امام (ره) نوشهر

⚬#مطالعه_خبر_با_کلیک_بر_روی_لینک_پایین:
http://yon.ir/ZRGiH

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کوزت
بی‌حالبی‌حال
کوزت

حالا ک سوریه و عراق از داعش پاک سازی شده طبیعتن برمیگردن پیش حامیانشون در اروپا و امریکا... شما یک مار زخمی رو تصور کنین{-7-} اون هم از نوع داعش...
کی بود میگف داعش چهره ی واقعی اسلامِ؟؟؟!!
بیاد جواب بده اینا چرا ب اون ور پناه بردن؟؟!

مشاهده همه ی 11 نظر
amir
amir
15.jpg

همیشه آرزو میکردم ای کاش یک پروانه بودم
همانند خودت که پرواز کردی و سوختی
روزی فرا میرسد دروازه چشم را خواهم بست
در دل را باز خواهم کرد
همانند تو
که پروانه بودی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir
amir

سال گذشته وقتی کیهان دست روی حقوق‌های نامشروع نجومی گذاشت و فیش‌های چند ده تا 734 میلیونی حقوق و پاداش بعضی از این مدیران را منتشر کرد، برخی دولتمردان گفتند ما دست رسانه‌های منتشر کننده این اسناد را می‌بوسیم اما در همان هفته‌ها، وزیر دادگستری دولت یازدهم و برخی مدیران دیگر، واسطه فشار دولت بر مراجع قضایی برای مؤاخذه و برخورد با کیهان به بهانه دعاوی مختلف بودند.

این مصادف با دوره‌ای بود که سخنگوی دولت در شبکه 2 سیما رسما از مردم به خاطر حقوق‌های "نا متعارف" (!) عذر خواهی کرد اما به فاصله چند هفته که تصور شد آبها از آسیاب افتاده، آقای نوبخت به جلسه تودیع یکی از همین مدیران (صندوق توسعه ملی) رفت و او را که حقوق 57 میلیونی و 4 میلیون حق اوقات فراغت فرزندان می‌گرفت، ذخیره نظام و سرمایه کشور توصیف کرد! به یاد بیاوریم که رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس، تعداد مدیران نجومی بگیر را 950 نفر و آقای روحانی 100 تا 300 نفر عنوان کرده بود اما با وجود بیانیه شداد و غلاظ رئیس جمهور در روزهای اول، حتی یک مدیر نجومی مجازات نشد، چه رسد به 300 یا 950 نفر. چرا؟ چون (به شهادت رئیس سازمان بازرسی کل کشور) در انتصاب برخی از این مدیران فاسد، رد پای اعمال نفوذ و فشار برخی مدیران دولتی یا عناصر غیر مسئول مانند حسین فریدون در میان بود.

کیهان در قبیل این مصاف‌های سخت میان قانون و عدالت با تبعیض، و پاسداشت امنیت و مصالح ملی یا حراج و نابودی آن، در صف اول روشنگری و اعتراض و مطالبه بوده است. کیهان کام مدیرانی را تلخ کرده که مسئولیت غارت 11 هزار میلیارد تومانی از صندوق ذخیره فرهنگیان متوجه آنان بود؛ همچنین آینه دقّ مدیرانی بوده که در جا به جایی برخی امتیازهای کلان و ریخت و پاش‌های بزرگ متهمند یا قاصر و مقصر محسوب می‌شوند.

جرم نابخشودنی کیهان این است که اسیر افسون رسانه‌ای و بمباران تبلیغاتی علیه عوام و خواص برای فتح الفتوح جا زدن "خسارت محض برجام" نشد و آن قدر بر سر امر تبیین در "جهاد کبیر" استواری نشان داد تا دست شیطان بزرگ رو شد. و رسید به آنجا که اگر دولتمردی دیروز راس شیطان بزرگ را "بسیار مودب" می‌خواند و از برجام‌های جدید سخن می‌گفت، امروز تصریح می‌کند " مگر کشورهای دیگر دیوانه شده‌اند که بخواهند با آمریکای بدعهد مذاکره و توافق کنند؟!". آیا چنین مدیرانی نباید به خاطر همین فقدان بینش و کفایت سیاسی به نظام و مردم پاسخگو باشند؟

جرم کیهان این است که به پیروی از مسلمات عقل و شرع و سیاست های حکیمانه امام و رهبری، 4 سال زودتر تاکید کرد که اعتماد به شیطان بزرگ، دیوانگی و خسارت محض است و امروز هم تاکید دارد که مماشات با رژیم های خائن و سر سپرده و گستاخی مانند آل سعود، دور از اقتدار و امنیت و مصالح ملی است. دو روز وقفه در انتشار کیهان اگر موجب تشفّی دل برخی مدیران می‌شود، حرفی نیست. اما بعید است از این طریق، کم کاری و خسارت‌های ناشی از 4 سال فرصت سوزی در فضای تعلیق و انتظار برجامی جبران شود یا راه "مادر تحریم‌ها" سد گردد و یا وعده‌های انتخاباتی پشت هم اندازی شده، از ذهن مردم برود.

آینه چون نقش تو بنمود راست
خود شکن، آیینه شکستن خطاست

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir
amir

مهدی محمدی یکی از فعالان رسانه‌ای در کانال شخصی تلگرامش نوشت: «ترامپ، روزی که رییس جمهور شد، رییس یک کمپانی بزرگ و فوق العاده ثروتمند بود. در شرکتش، وقتی اراده می کرد کاری بکند معارضی نداشت. دستور می داد و «چشم» می‌شنید. وقتی قدم به کاخ سفید گذاشت، تصور می کرد دولت امریکا را هم می تواند به همان روش اداره کند. در واقع، او با سوء تفاهمی عمیق نسبت به «قدرت رییس جمهور امریکا» و «قدرت دولت امریکا» سر کار آمد. خیال می کرد مشکل روسای جمهور قبلی امریکا این بوده که به اندازه کافی در استفاده از این «قدرت» قاطع نبوده اند. یک سال گذشته در امریکا صرف این شده که ترامپ بفهمد ریاست جمهوری امریکا مثل مدیر عاملی شرکت ساختمانی نیست و کشورها و دولت ها –وحتی شهروندان و دولت امریکا- هم کارمندان او نیستند. حالا در سعودی هم جوانکی سرکارآمده که تا قبل از تبدیل شدن به "پادشاه کوچک" شاهزاده ای غرق در پول و احترام بوده و طبعا "نه" نمی شنیده است. «روانشناسی توهم» درباره او به این شکل است که تصور می کند پول فراوان و همراهی امریکا واسراییل کافیست تا ایران را عقب براند و مشکل قبلی ها این بوده که بلد نبوده اند چطور پول خرج کنند یا قاطعیت نشان بدهند. احتمالا چند ماهی هم صرف توهم زدایی از این "خرده پادشاه" خواهد شد. هم ترامپ و هم او، باید بفهمند که خاورمیانه "شرکت پدری" یا "دربار پادشاهی" نیست، قبلی ها هم نه دیوانه بودند نه علیل، و همه قدرتشان را علیه ایران به کار گرفتند اما زورشان نرسید. «قدرت» یک چیز است و «ژست» یک چیز دیگر!»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مریم
ناراحتناراحت
مریم
jui_img-20171110-wa0000.jpg

✨یا صاحب الزمان (عج)✨

بر مشامم مےرسد هر لحظہ بوے انتظار...
بر دلم ترسم بماند آرزوے وصل یـار

تشنہ دیدار يارم، معصیت مهلت بده...
تا بمیرم در ركابش با ڪمال افتخـار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
maral...جا مانده
ناراحتناراحت
maral...جا مانده

🍂امروز شهرمان ... بماند بقیه اش
رفتند زائـران ... بماند بقیه اش

🍂چشمم فرات بود و زِ بس گریه کرده ام
امروز بے ‌امان... بماند بقیه اش

🍂مادر، علے، حسیـن و تمامے زائران
جمع است جمعشان... بماند بقیه اش

🍂من را نخواند تا که به مهمانیـش روم
سخت است بے گمان... بماند بقیه اش

🍂از گریه هاے هیئت و از اشڪ دیدگان
این بود ارمـغان... بماند بقیه اش

🍂روزیِ چشم ما نشده بارگاهتـان
دیدند دیگـران... بماند بقیه اش

🍂این داغ را نشاندنِ بر قلب عاشـقان
رسم است مهربـان؟ ... بماند بقیه اش

🍂من مانده ام چڪار کنم روز اربـعین
بے جا و بی مکان.... بماند بقیه اش

🍂همچون سه ساله اے که نیامد به کربلا
ای خاڪ بر دهـان... بماند بقیه اش...ےمصیبت_جدک_حسین_علیه_السلام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید