شرکت جیرینگ
شرکت جیرینگ
مشاهده همه ی 18 نظر
شرکت جیرینگ
شرکت جیرینگ

توجه توجه تا ۳۰ درصد شارژ بیشتر همراه اول هدیه جیرینگ

توجه توجه تا ۳۰ درصد شارژ بیشتر همراه اول هدیه جیرینگ

توجه توجه
تا ۳۰ درصد شارژ بیشتر همراه اول هدیه جیرینگ به مشترکان

تا ۳۰ درصد شارژ بیشتر هدیه جیرینگ به مشترکان همراه اول
همین الان شماره
* را با تلفن همراه خود شماره گیری کنید.

مشاهده همه ی 2 نظر
شرکت جیرینگ
شرکت جیرینگ

تا ۳۰ درصد شارژ فوق العاده با شماره گیری #۷۷۷*جیرینگ در

تا ۳۰ درصد شارژ فوق العاده با شماره گیری #۷۷۷*

181.jpg

جیرینگ در ایران تلکام 2014 ارایه می‌دهد

شارژ فوق العاده سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول از طریق سرشماره #۷۷۷*

شرکت جیرینگ به عنوان تنها ارایه دهنده شارژ فوق العاده سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول از طریق سرشماره #۷۷۷*خدمتی دیگری را برای مشترکان بزرگترین اپراتور کشور و خاورمیانه ارایه کرد.

روابط عمومی جیرینگ –مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در حال حاضر می‌توانند با شماره گیری #۷۷۷*و ورود به منوی مربوطه از طریق کیف پول جیرینگ و همچنین کارت بانکی (با وارد کردن رمز دوم کارت) سیم‌کارت خود یا دیگران را به صورت عادی و فوق العاده شارژ کنند.

براساس این گزارش مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی همراه اول نیز میتوانند با وارد کردن کد #۷۷۷* به صورت هوشمند سیمکارت اعتباری مدنظر خود را در لحظه شارژ کنند.

امکان شارژ فوق‌العاده سرویسی است که در این سامانه تعبیه شده و در دسترس عموم مشترکان همراه اول قرار گرفته است.

یکی از مزیت‌های این سرویس، عدم نیاز به وارد کردن pinبرای شارژ تلفن همراه مشتری است. در حالت عادی هر مشترک برای شارژ تلفن همراه خود نیاز به خرید کارت شارژ و وارد کردن pinدارد تا بتواند روند شارژ را تکمیل کند ولی مشترکان همراه اول با شماره‌گیری این کد به راحتی و تنها با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب و یا کیف پول جیرینگ بدون نیاز به وارد کردن Pinمیتوانند تلفن همراه خود و دیگران را شارژ کنند.

گفتنی است، این سرویس بر بستر امنUSSD پیاده سازی شده و با استفاده از این سرویس می‌توان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول را سریع، در لحظه و آسان شارژ کرد. شارژ خریداری شده، به صورت خودکار به اعتبار سیم‌کارت اضافه می‌شود.

بر اساس این گزارش، در صورتی که مشترکی اقدام به خریداری شارژ فوق العاده از طریق این سامانه کند از 30 درصد شارژ بیشتر بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی بهره‌مند خواهد شد.

مبلغ شارژ فوق‏ العاده:

این مبلغ براساس میزان اعمال شارژ متفاوت است و شارژ فوق‏ العاده به صورت جدول زیر فعال خواهد گردید:

میزان اعمال شارژ

(ریال)

میزان شارژ هدیه

(ریال)

اعتبار زمانی شارژ هدیه

*

۱۰.۰۰۰

۲,۰۰۰

۱ روز

۲۰.۰۰۰

۴,۰۰۰

۱ روز

۵۰.۰۰۰

۱۰,۰۰۰

۱ روز

۱۰۰.۰۰۰

۳۰,۰۰۰

۳ روز

۲۰۰.۰۰۰

۶۰,۰۰۰

۳ روز

* منظور از ۱ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۲۴ ساعت پس از زمان اعمال شارژ بوده و منظور از ۳ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۷۲ ساعت پس از اعمال شارژ است.

براساس این گزارش، شرکت جیرینگ تصمیم دارد به منظور کامل کردن سبد خدماتی خود برای هر خدمتی سرشماره‌ای اختصاصی ارایه دهد.

در حال حاضر نیز سرشماره *جیرینگ، تنها سرشماره‌ای است که فقط پرداخت قبوض خدماتی را ارایه می دهد.

جیرینگ همچون سال‌های گذشته، امسال نیز در سالن اختصاصی همراه اول سالن7، سالن A25 و غرفه فضای آزاد مقابل درب ورودی سالن A25 حضور خواهد داشت.

همچنین علاقمندان می توانند از روز آغاز نمایشگاه، اخبار ویژه این رویداد بزرگ مخابراتی را در سایت اینترنتی شرکت جیرینگ به نشانیWWW.JIRING.IR مشاهده کنند.

گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، 14 تا 17 مهرماه با حضور 210 شرکت داخلی و 68 شرکت خارجی از 14کشور، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

مشاهده همه ی 2 نظر
شرکت جیرینگ
شرکت جیرینگ

چگونگی تبدیل موبایل به کیف پولبا اطرافیانتان تماس می‌گیرید، پیام می‌فرستید،

 لینک

چگونگی تبدیل موبایل به کیف پول

با اطرافیانتان تماس می‌گیرید، پیام می‌فرستید، وارد شبکه جهانی اینترنت می‌شوید و خرید می‌کنید. این نقشی است که موبایل در زندگی بشر مدرن ایفا می‌کند و کم کم استفاده از این تکنولوژی جای پول نقد، چک و حتی کارت‌های اعتباری را خواهد گرفت.

248.jpg

جیرینگ - از زمانی که جوامع برای خرید مایحتاجشان از معاملات پایاپای استفاده می‌کردند، قرن‌ها می‌گذرد و شاید با پررنگ‌تر شدن نقش فناوری در زندگی روزمره انسان‌ها استفاده از پول‌های کاغذی که روزی بزرگترین دستاورد بشر به حساب می‌آمد به یک رویا تبدیل شود.
در سالهای اخیر واژه «کیف پول همراه» توانسته جای خود را در دنیای تجارت الکترونیکی باز کند. این تکنولوژی جدید به مشترکانش دامنه‌ای وسیعی از خدمات دیجیتالی تا خریدهای حضوری را ارایه می‌دهد. اگرچه سیستم پرداخت غیرنقدی تاریخچه‌ای طولانی در قرن حاضر دارد اما تنها در 10 سال اخیر است که تکنولوژی استفاده از چنین سیستمی را به طور گسترده فراهم کرده است.
در کشورهای در حال توسعه استفاده از تکنولوژی پرداخت از طریق تلفن همراه به عنوان وسیله‌ای برای گسترش خدمات مالی در آن بخش از جامعه که ارتباط کم‌تری با خدمات بانکی دارد راه‌اندازی می‌شود.
شرکت «جیرینگ» وابسته به اپراتور همراه اول در سال‌های گذشته توانسته است برخی از خدمات کیف پول همراه مانند امکان خرید شارژ تلفن همراه و پرداخت قبوض، گرفتن موجودی، انتقال وجه از طریق سرویس همبانک بانک‌ها را از طریق درگاه USSD را فراهم کند.
USSDفراهم کند.
اما طرح مهم‌تری که این شرکت به مدت سه سال منتظر دریافت مجوز برای راه‌اندای آن بود مهمترین ویژگی کیف پول همراه یعنی امکان خرید اجناس از طریق موبایل است.
اگر چه استفاده از کارت بانک‌ها به بخشی از زندگی روزمره جامعه تبدیل شده است اما عده‌ای هم هستند که هنوز اطمینان کافی برای استفاده از کارت‌های الکترونیکی ندارند، برای این افراد خدمات کیف پول همراه بسیار کارآمد خواهد بود. علاوه برآن برای کسانی که نگران کارمزد استفاده از دستگاه‌های کارتخوان هستند و انجام خریدهای کوچک از این طریق را چندان به صرفه نمی‌دانند، شرکت جیرینگ وعده داده است که خدمات کیف پول جیرینگ فعلا رایگان است
Posخواهد بود.ودر آینده نیز کارمزد آن کمتر از کارمز تراکنش از طریق دستگاه‌هایPos خواهد بود.

.ویژگی استفاده از کیف پول جیرینگ چیست؟

«امنیت» در پرداخت مهمترین مسئله‌ای است که ذهن مشتریان و فروشندگان را به خود مشغول می کند. زمانی ترس از دزدیده شدن پول در خیابان‌های شلوغ مقابل مراکز خرید و وحشت از گرفتن پول‌های تقلبی بزرگترین کابوس خریداران و فروشندگان بود.
اما امروز ترس از دزدیده شدن رمز عابر کارت است که به دغدغه مهم استفاده کنندگان این کارت‌ها تبدیل شده و با وجود اخباری که هر روزه از خالی شدن حساب‌ها از طریق کارت‌های عابر به گوش می‌رسد می‌تواند گفت که این ترس نابه‌جا نیست. اما کیف پول همراه تا حدی این مشکلات را برطرف می‌کند.
خرید اینترنتی از طریق کیف پول همراه به این صورت انجام می‌شود که پول از حساب جیرینگ کاربر که پیش از این شارژ شده‌است کسر می‌شود بنابراین حتی اگر پسورد خریدار نیز به سرقت برود سارق تنها به حساب کاربری کیف پول همراه دسترسی خواهد داشت، نه حساب بانکی اصلی وی و با توجه به اینکه علی‌القاعده کاربر مبلغ کمتری را در این حساب ذخیره کرده است در صورت دزدیده شدن اطلاعات ضرر کمتری به او وارد خواهد شد.
این در حالی است که با توجه به فناوری استفاده شده در این خدمت که کاملا به سیم کارت مشترک وابسته است، در صورت دزدیده شدن گوشی به واسطه اینکه هیچ اطلاعاتی در این سرویس روی گوشی ذخیره نمی شود مشترک می تواند به راحتی با سوزناندن سیم کارت مبلغ کیف پول خود را حذف کند.
از سوی دیگر در خرید اینترنتی که مشتریان ممکن است از درگاهی که از طریق آن خرید می‌کنند اطمینان کافی را نداشته باشند در صورت استفاده از حساب کیف پول به جای حساب بانکی، این حساب پیش از کسر مبلغ خرید از کاربر، یک پیام به تلفن همراه مشتری می‌دهد و مشتری باید خرید خود را تایید کند و به این صورت قبل از کسر مبلغ از کیف پول مشتری از صحت خرید مطلع می‌شود. این در حالی است که بانکها پس از کسر مبلغ از حساب فرد به وی اطلاع می‌دهند.

ویژگی خدمات
در حال حاضر خدمت امکان پرداخت قبوض و خرید شارژ معمولی و فوق‌العاده برای سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول از سوی شرکت جیرینگ راه‌اندازی شده است. می‌توان گفت ویژگی عمده این دو خدمت این است که مشترک در جایی که امکان اتصال به شبکه اینترنت را ندارد می‌تواند از خدمات جیرینگ استفاده کند که استفاده از این خدمات در حال حاضر هزینه‌ای نیز برای کاربر نخواهد داشت.

خدماتی که هنوز منتظرند
خرید حضوری و پرداخت برای کارت سوخت، مترو و پارکومتر از جمله خدماتی است که شرکت جیرینگ در نظر دارد در صورت دریافت

مشاهده همه ی 2 نظر