افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
شیطونشیطون
@zahra1970

چندسال پیش یکروز جلوی تلویزیون دراز کشیده بودم، فوتبال نگاه می کردم و تخمه می خوردم. ناگهان پدرو مادر و آبجی بزرگ و خان داداش سرم هوارشدند و فریاد زدند که: ای عزب! ناقص! بدبخت!بی عرضه! بی مسئولیت! پاشو برو زن بگیر

رفتم خواستگاری؛ دختره پرسید: مدرک تحصیلیت چیه ؟ گفتم: دیپلم تمام! گفت: بیسواد! امل! بی کلاس! ناقص العقل بی شعور! پاشوبرو دانشگاه!

رفتم چهار سال دانشگاه لیسانس گرفتم …… برگشتم؛ رفتم خواستگاری؛ پدره دختر پرسید: خدمت رفتی ؟ گفتم:هنوز نه. گفت: مردنشده نامرد! بزدل! ترسو! سوسول! بچه ننه! پاشو برو سربازی .

رفتم دو سال خدمت سربازی را انجام دادم برگشتم رفتم خواستگاری، دختره پرسید: شغلت چیه ؟ گفتم: فعلا کار گیر نیاوردم گفت: بی کار! بی عار! تن لش! علاف! پاشو برو سر کار .

رفتم کار پیدا کنم؛ گفتند: باید سابقه کار داشته باشی رفتم سابقه کار جور کنم؛ گفتند: باید کار کرده باشی تا سابقه کار بدیم برگشتم؛ رفتم خواستگاری؛ گفتم: رفتم دنبال کار گفتند سابقه کار نداری رفتم سابقه کار جور کنم گفتند باید کارکرده باشی.

دختره گفت: برو جایی که سابقه کار نمیخوان . رفتم جایی که سابقه کار نخواستند. گفتند: باید متاهل باشی . برگشتم رفتم خواستگاری؛ گفتم: رفتم جایی که سابقه کار نخواستند گفتند باید متاهل باشی .اونا هم گفتند: بدون کار نمیشه باید کار داشته باشی تا بذاریم متاهل بشی . وگرنه زن نمیدیم

منم گفتم گور بابا همتون رفتم نیم کیلو تخمه خریدم دوباره دراز کشیدم جلوی تلویزیون و فوتبالمو نگاه کردم.

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیطونشیطون
@zahra1970

حكایت های  ملا نصرالدین

 

یک روز ملا نصر الدین برای تعمیر بام خانه خود مجبور شد، مصالح ساختمانی را بر پشت الاغ بگذارد و به بالای پشت بام ببرد. الاغ هم به سختی از پله ها بالا رفت. ملا مصالح ساختمانی را از دوش الاغ برداشت و سپس الاغ را بطرف پایین هدایت کرد. ملا نمی دانست که خر از پله بالا می رود، ولی به هیچ وجه از پله پایین نمی آید. هر کاری کرد الاغ از پله پایین نیامد. ملا الاغ را رها کرد و به خانه آمد که استراحت کند. در همین موقع دید الاغ دارد روی پشت بام بالا و پایین می پرد.

وقتی که دوباره به پشت بام رفت، می خواست الاغ را آرام کند که دید الاغ به هیچ وجه آرام نمی شود. بعد از مدتی متوجه شد که سقف اتاق خراب شده و پاهای الاغ از سقف چوبی آویزان شده، بالاخره الاغ از سقف به زمین افتاد و مرد.

بعد ملا نصرالدین گفت: لعنت بر من که نمی دانستم که اگر خر به جایگاه رفیع و پست مهمی برسد، هم آنجا را خراب می کند و هم خودش را می کشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
گروه نرم افزاری
گروه نرم افزاری
کانال تلگرام داری ولی ممبرهات زیاد نیستند؟

خیلی راهها رو امتحان کردی اما نتیجه نگرفتی؟

میخوای ممبر هات واقعی واقعی باشن ولی بابتش مجبور به پرداخت پول نباشی؟

اگه همه این فکر ها توی سرته یه سر به مکسی نت بزن .... 

چی نمیدونی مکسی نت کجاست؟

همین جا
www.maxinet.ir

با ادممبر بی نهایت مکسی نت کانالت رو به یه کانال شبیه گیز میز تبدیل کن....

یادت نره 
مکسی نت www.maxinet.ir

از انتخابت پشیمون نمیشی
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هی مووی
آروم و عادیآروم و عادی
هی مووی
روزانه بیش از 45 فیلم سینمایی به ارشیو سایت اضافه میشه پیشنهاد میکنم حتما از این کانال و وب سایت بازدید کنید  

http://heymovie.xyz       //    @heymovie_Film
 لینک
مشاهده همه ی 1 نظر
آناهیتا پالیزبان
آناهیتا پالیزبان

تا کنون اسم بیتکوین را شنیده اید ؟

یک واحد پول مجازی است که در سال 2011 توسط ساتوشی ناکامورای ژاپنی اختراع شد و ابتدا کمتر از 10 سنت قیمت داشت . تابستان سال 1395 حدود 280 دلار قیمت داشت . امروز که برای شما می نویسم بیش از 1780 دلار قیمت دارد . می توان آن را بدون هیچ سرمایه گذاری خاصی بدست آورد و در حسابی که ایجاد می کنید ذخیره نمایید :

آموزش رایگان کسب درآمد از بیتکوین

 لینک
مشاهده همه ی 1 نظر
https://www.nazdoone.com
https://www.nazdoone.com
بیوگرافی و عکس های سروش جمشیدی ، قیمت در دورهمی

امروز در قسمت بیوگرافی بازیگران برای شما دوستان عزیز عکس های سروش جمشیدی بازیگر قیمت در دورهمی را آورده ایم. در کنار تصاویر جالب ایشان بیوگرافی اش را هم تقدیم شما می کنیم. امیدواریم لذت ببرید.

بیوگرافی و عکس های سروش جمشیدی ، قیمت در دورهمی

بیوگرافی و عکس های سروش جمشیدی ، قیمت در دورهمی

عکس های سروش جمشیدی

 

سروش جمشیدی در ۲۰ اسفند ۵۸ متولد شده است. وی یکی از برترین بازیگران کمدی کشور می باشد که اکثرا با مهران مدیری شناخته می شود. وی در برنامه دورهمی در نقش قیمت ایفای نقش می کند. وی در رادیو هم کار کرده است و خودش اصالتا یزدی است. در دانشگاه هم برق می خوانده که انصراف داده است.

وی متاهل می باشد و یک فرزند پسر به نام سیاوش دارد. سروش جمشیدی در سریال های عاروس، تعطیلات دوست داشتنی، خروس، در حاشیه ۲، عطسه، سه شو، در قصه ها زندگی می کنند، دورهمی، مرز خوشبختی و … ایفای نقش کرده است و فیلم زیر نیم کاسه را هم بازی کرده.

 

بیوگرافی و عکس های سروش جمشیدی ، قیمت در دورهمی

عکس های سروش جمشیدی ، قیمت در دورهمی

از موضوعات دیگر هم بازدید فرمایید: عکس عاشقانه

بیوگرافی و عکس های سروش جمشیدی ، قیمت در دورهمی

بیوگرافی و تصاویر سروش جمشیدی ، قیمت در دورهمی

مشاهده همه ی 1 نظر