لحظه  بروز رسانی 

ماجرای گردن زده شدن ابوطالب یزدی ایرانی در عربستان هنگامى

ماجرای گردن زده شدن ابوطالب یزدی ایرانی در عربستان

هنگامى كه خبر زدن گردن ابوطالب يزدى به رضا خان در ژوهانسبورگ رسيد، در حالى وى از تندرستى و سلامتى زيادى برخوردار نبود، با خشم گفت: من اگر آنجا بودم، خاك سعودى را توبره ميكردم و اين است سزاى بيخردان ابلهى كه فرسنگ ها مى پيمايند و سرمايه هاى خود را به جيب تازيان بى مغز ميريزند و آبروى خود و خانواده و ميهن خود را، به تاراج ميدهند.

حج 1322مصادف با رویداد ابوطالب یزدی شد که در حال طواف حالت استفراغ به او دست داد و حوله را برابر دهانش گرفت. تازيان او را به جرم تلویث بیت گرفته و گردن زدند. این واقعه به قطع روابط پنج ساله ایران و عربستان منجر شد و تنها از سال 1327 بود که با پوزش دولت عربستان دوباره روابط برقرار شد .


 

مشاهده همه ی 6 نظر

کار جنون ما به تماشا کشیده است! گزارش تکان‌دهنده از رفتار

کار جنون ما به تماشا کشیده است!

گزارش تکان‌دهنده از رفتار پرسنل یک بیمارستان با یک کودک فقیر

خانواده‌ تنگدستی برای بخیه پارگی چانه فرزندشان به یکی از بیمارستان‌های استان اصفهان مراجعه می‌کنند. پزشک اورژانس پس از بخیه صورت کودک، پدر وی را برای تسویه حساب روانه حسابداری بیمارستان می‌کند. صورتحساب حدود ۱۵۰ هزار تومان می‌شود. خانواده تمام موجودی خود را روی هم می‌گذارند ولی ۱۵۰ هزار تومان نمی‌شود. وق...
تی این موضوع را به پرسنل بیمارستان اعلام می‌کنند، یکی از نوادر تراژدی‌های تاریخ پزشکی از زمان سقراط تاکنون، به وقوع می‌پیوندد. پزشک معالج دستور شکافتن بخیه‌هایی را می‌دهد که دقایقی پیش بر صورت کودک بیمار زده شده است و در کمال ناباوری، پرستار کودک ۴ ساله را بر لب تخت نشانده و بخیه‌ها را باز می‌کند!!!

این ماجرای تکان‌دهنده جمعه گذشته در بیمارستان دولتی اشرفی خمینی شهر در استان اصفهان رخ داده است.

قلم قاصر است از بیان این قساوت!!!
حتما بارها در فیلمهای مستند حیات وحش دیده‌اید که وقتی حیوانات درنده به بچه شکار خود برخورد می‌کند، به او صدمه نمی‌زنند. این جماعت پول‌دوست بی‌رحم روی وحشی‌ترین حیوانات را هم سفید کرده‌اند.

لطفا این پست را به اشتراک بگذارید یا کپی کنید یا به هر نحوی که می‌توانید آن را منتشر نمائید. هر چه بیشتر این مسئله در شبکه‌های اجتماعی سر و صدا کند، احتمال اینکه با پرسنل مربوطه برخورد قانونی صورت گیرد، بیشتر خواهد شد.

خودتان را جای آن خانواده بگذارید. زخم صورت پسرک خوب خواهد شد ولی هیچ مجازاتی برای پرسنل این بیمارستان نمی‌تواند، زخمی که بر پیکر انسانیت در ایران فرود آمده است را ترمیم نماید.http://www.axgig.com/images/34174730812721798492.jpg
شایدتنهاگناهش این بوده که یک بچه فقیرایرانی بوده!!

مشاهده همه ی 2 نظر

سپس ما ايرانيان وارد عمل مي شويم و تمام آن استعدادهاي

سپس ما ايرانيان وارد عمل مي شويم و تمام آن استعدادهاي آمريكا كه در رشته‌هاي مهندسي مثل: فيزيك، فضا، نانو، مكانيك، برق و ... تحصيل كرده‌اند را دعوت‌نامه مي‌زنيم تا بيايند كشور ما، مفت و مجاني شروع به كار كنند.

روزي 15 ساعت از آنها، كار خرحمالي مي كشيم و گاهي هم توي سرشان ميزنيم كه اگر به كار زيادت اعتراض كني، مجوز اقامتت را مي‌گيريم و تو مجبور ميشوي به همان ديوانه‌خانه‌ي آمريكا باز گردي. آنوقت است كه وي مثل اسب، شروع به كار ميكند و دم نميزند تا روز مرگ.

3- موسيقي را كلا از مدارس حذف ميكنيم.
اولا ً، وقتي موسيقي خوب، از كشورشان حذف مي‌شود، جاي آنرا افسردگي و دلمردگي خواهد گرفت. دوما ً همگي نسبت به موسيقي، بيسواد ميشوند و فرق ما ما ي گاو و موسيقي بتهوون را نخواهند فهميد و همين موضوع به ما كمك ميكند تا بهتر بتوانيم آنها را نسبت به خواننده‌هاي خودمان علاقمند و عاشق كنيم. تا مثلا وقتي اسم يكي از خواننده‌هاي ما را مي‌شنوند از حس حقارت، حتي نتوانند حرف بزنند. آنوقت است كه عاشق كشور ما، موسيقي ما، فرهنگ ما، فيلمهاي ما و كلا عاشق ما ميشوند و ما تا ميتوانيم، از اين قضيه سوءاستفاده خواهيم كرد . به اين صورت است كه شما مي توانيد آمريكا را ظرف 30 سال نابود كنيد.

اين بود انشاي من براي نابود كردن آمريكا...

معلم زیر برگه اش نوشته:

انشاء خیلی خوبی بود . البته اشاره نکردید بهشان یاد میدهیم بی مورد و بدون درک و فهم شعار دهند و شعار دهند
نمره شما ١٩

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

ما کورش پرست نیستیم❗ ولی شما کورش ستیز وایران ستیز هستید

ما کورش پرست نیستیم
ولی شما کورش ستیز وایران ستیز هستید
ماکورش پرست نیستیم ولی شما بیگانه پرست هستید
ما کورش پرست نیستیم ولی شما با کورش ستیزی مهر کورش را در دل ما دوچندان میکنید
ما کورش پرست نیستیم ولی هزارافسوس که شما کورش ستیز هستید وگرنه همانطورکه تصویرکورش برسقف ساختمان دادگستری آمریکا،مجسمه کورش در میدانی در شهر سیدنی استرالیا،خیابان کورش در اسراییل و....وجود دارد در کشور خودش حتی کوچه ای به نام کورش باید وجود می داشت که ندارد ......هزارافسوس.....هزار افسوس....
ما کوروش پرست نیستیم,ولی آنچه مرام نامه کوروش است و چیزی که تاریخ از کوروش بیان می کند به آن از نای جان پایبندیم, زیرا هم راستا با انسانیت است.
اگر ما از نماد کوروش استفاده می کنیم برای بیان گفتاری نیک, هرگز برداشتی برای تبلیغ یک نژادی خاص نیست, که کاری نابخردانه و دور از انسانیت است.
هدف استفاده از نماد کوروش رساندن پیام دوستی و محبت به تمام انسان های آزاده است از سوی همه ملت ایران.
*
یکی از منابعی که مخالفان کوروش اسرار دارند کوروش را بد نهاد جلوه دهند, که حرکتی زشت و دور از مرام نیک سیرتان, خانمی است به نام (آمیلی کورت) که انگلیسی الاصل وایران ستیز و بسیار جای شگفتیست که:
برنده جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در 2010 برای کتاب دو جلدی او «امپراتوری پارسی: مجموعه‌هایی از نوشته‌های دوران امپراتوری هخامنشی» شده.
آری عده ای که نام هم میهن را به یدک می کشند و بانگ خداپرستیشان گوش را آزار میدهد, چنین رذیلانه سعی در تخریب چهره ایرانیان باستان دارند.
ما نمی گوییم که سر تا پا پاک سرشتیم, ولی ثبت است بر تاریخ عالم انسانیت ایرانی.
ما ایرانیان روزی را در اندیشه داریم که همه ی اقوام ازادانه در کنار هم زندگی کرده و نام پاک ایران را به جهانیان بشناسانند !

 

مشاهده همه ی 2 نظر
kourosh_free man
آروم و عادیآروم و عادی
kourosh_free man

تو با شرافتی اگر.آبروی دیگران را مانند آبروی خودت محترم بدانیتو

تو با شرافتی اگر...
آبروی دیگران را مانند آبروی خودت محترم بدانی
تو آزادی، اگر...
خودت را کنترل کنی، نه دیگران را
تو مهربانی، اگر...
وقتی دیگران مرتکب اشتباهی میشوند، آنها را ببخشی.
تو شادی، اگر...
گلی را ببینی و بخاطر زیباییش خدا را شکر کنی.
تو ثروتمندی، اگر...
بیش از آنچه نیاز داری نداشته باشی.
و دوست داشتنی هستی، اگر...
دردهایت تو را از دیدن دردهای دیگران کور نکرده باشد...
" اگر چنین است...
تو یک انسان بزرگی هستی "

12011322_446067472266935_925725142521372

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

احمدی‌نژاد می‌گفت آقایـان برای خودشان کار می‌کنند آیت‌الله مرتضی مقتدایی عضو

احمدی‌نژاد می‌گفت آقایـان برای خودشان کار می‌کنند
آیت‌الله مرتضی مقتدایی عضو مجلس خبرگان گفت: آن زمان مراجع بزرگوار به دولت تذکراتی می‌دادند ولی آقای احمدی‌نژاد در سخنرانی رسمی‌اش می‌گفت: «آقایان برای خودشان کار می‌کنند و ما برای خودمان کار می‌کنیم»! این یعنی چه؟ یعنی ایشان حرف ما را قبول نداشتند.
به گزارش خبرآنلاین، آقایانِ مراجع هم وقتی دیدند که به نصایحشان توجه نمی‌شود و تأثیر ندارد، اظهاراتشان را علنی نکردند که بگویند این دولت به حرفشان گوش نمی‌دهد.
چون رئیس دولت وقت مدام می‌گفت: «ما خودمان می‌دانیم که چه می‌کنیم»!
--------
من متوجه شدم که گاه میشه دین رو فدای همه چیز کرد!

مشاهده همه ی 2 نظر