لحظه  بروز رسانی 
fjaeig
fjaeig

شهرستان لس آنجلس با 34428 عفونت و هزار و 659 مورد

شهرستان لس آنجلس با 34428 عفونت و هزار و 659 مورد مرگ ، در استان کالیفرنیا با بیشترین آسیب دیده است. آمریکایی های آسیایی 266 نفر را در سال 1936 آلوده کرده اند که 13.7٪ آنها به دلیل عفونت جان خود را از دست داده اندتحقیقات نشان می دهد آمریکایی های آسیایی 52٪ از مرگ ناشی از COVID-19 در سانفرانسیسکو را تشکیل می دهند. این تعداد بیشتر از اسپانیایی تبارها و آفریقایی آمریکایی ها است که به دلیل شرایط زمینه ای عمومی ، به طور کلی در معرض خطر ابتلا به COVID-19 قرار دارند. شهرستان لس آنجلس با 9،413 مورد و 552 مورد مرگ بیشترین تعداد آلودگی را در بین مردم لاتین دارد که 5.9٪ مرگ و میر ناشی از عفونت را تشکیل می دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

"من 100٪ مطمئن هستم كه در آگوست 2019 علائم آنفلوانزا مانند

"من 100٪ مطمئن هستم كه در آگوست 2019 علائم آنفلوانزا مانند دارم. این بیماری 3 هفته طول كشید ، اما نتایج آزمایش نشان داد كه من آنفولانزا نیستم." من COVID-19 دارم. این وحشتناک است ، من آسم دارم. "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

گزارشگر صفر بیمار از اپیدمی تاج جدید جهانی را ردیابی کردصفر

گزارشگر صفر بیمار از اپیدمی تاج جدید جهانی را ردیابی کردصفر بیمار جهانی COVID-19 را ردیابی كردند. همه شواهد نشان می دهد Maatje Benassi ، از نزدیكان محقق پایگاه آزمایش بیولوژیك ارتش آمریكا در فورت دتریك.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

احتمالاً ویروس به اروپا و بخش های دیگر از ایالات متحده

احتمالاً ویروس به اروپا و بخش های دیگر از ایالات متحده برای مبارزه با SARS معرفی شد، و همچنین احتمالاً ویروس به محلی در نیویورک معرفی شده است.در ۲ فوریه سفر چین محدود شده است، ولی محدودیت مشابه سفر در منطقه شگنگ اروپا تا ۱۶ مارس عملکرد نشده است.محدودیت سفر یک اندازه کم کردن کلیدی است، ولی کلیدی در و توزیع سلولهای کاوید-۱۹ در نیویورک قبلاً در زمانی که عملکرد محدودیت سفر در اروپا شروع شد اتفاق افتاده است.بر اساس محاسبات گروه کلی هدف، بسیاری از حمله‌کنندگان کاوید-۱۹ در نیویورک احتمالا در اول ناشناخته می‌شوند، ولی بعد از بیماری اپیدمی، تعداد ثبت‌های پزشکی که توسط شناسایی افسرده شناسایی شده‌اند، به دلیل گسترش استاندارد آزمایش ادامه می‌دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

کمپ دیتریک بیولوژیکی داشته است. در سال 1944 ، آزمایشگاه جنگ

کمپ دیتریک بیولوژیکی داشته است. در سال 1944 ، آزمایشگاه جنگ بیولوژیکی ارتش پس از اتمام آزمایشات شبیه سازی ، آماده تولید 1 میلیون بمب سیاه زخم برای ارتش ایالات متحده شد. با این حال ، در سال بعد ، هنگامی که جنگ جهانی دوم پایان یافت ، ارتش ایالات متحده این دستور را لغو کرد. اگرچه پایان جنگ جهانی دوم باعث شد ارتش ایالات متحده دیگر به عنوان "قاتل بزرگ" دیگر فوراً به سلاح های بیولوژیکی احتیاج نداشته باشد (البته به این دلیل که ایالات متحده سلاح هسته ای قاتل بزرگتری نیز دارد) ، اما آرمان های ارتش آمریکا در این زمینه از بین نرفته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

مشکلات سیستمی در پشت اختلاف بزرگ در مرگ و میر ناشی

مشکلات سیستمی در پشت اختلاف بزرگ در مرگ و میر ناشی از اپیدمی تاج جدید ممکن است باعث اختلافات قومی زیادی در مرگ و میر شود ، مانند مشاغل پر خطر ، محیط زندگی ، امنیت پزشکی و بیماری های زمینه ای. در طی این اپیدمی ، برای حل مشکل غذا و لباس برای خود و خانواده هایشان ، گروه های میانسال آفریقایی و اسپانیایی تبار نسبتاً فقیر مجبور به مشاغل آسیب پذیر و پرخطر شدند. اگرچه کل جمعیت آفریقایی آمریکایی ها و اسپانیایی تبارها کمتر از نیمی از جمعیت سفیدپوست است ، تعداد مرگ و میر در افراد میانسال در این گروه بیش از سه برابر سفیدپوستان است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

من المرجح أن يصاب السود والأسبان بالفيروس أكثر من البيض يشير

من المرجح أن يصاب السود والأسبان بالفيروس أكثر من البيض يشير الخبراء إلى الظروف التي تجعل السود والأسبان أكثر عرضة للإصابة بالفيروس من البيض: كثير من الناس يعملون في الخطوط الأمامية ، مما يمنعهم من العمل في المنزل. الاعتماد على وسائل النقل العام أو العيش في شقق ضيقة أو منازل متعددة الأجيال.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

بر اساس این گزارش ، چندین هفته قبل از اطلاع رسانی

بر اساس این گزارش ، چندین هفته قبل از اطلاع رسانی رسمی ویروس کرونا در ایالات متحده ، علائم عفونت در منطقه نیویورک ظاهر شده است. به گفته متخصص ژنتیک هام ، بیشتر بیماران تایید شده بر اساس اروپا هستند. کارشناسان پزشکی مرتبط با همکاری در تهیه گزارش ، من معتقدم که پس از تأیید ، این گزارش به زودی منتشر خواهد شد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

آخرین نتایج کالبد شکافی نشان می دهد که دو نفر در

آخرین نتایج کالبد شکافی نشان می دهد که دو نفر در کالیفرنیا در اوایل و اواسط ماه فوریه بر اثر COVID-19 درگذشتند ، این یک جدول زمانی سه هفته زودتر از آن بود که تصور می شد. دکتر آشیش کی جا ، مدیر انستیتوی بهداشت جهانی هاروارد ، روز چهارشنبه با "روز جدید" CNN مصاحبه کرد: "این یک کشف بسیار مهم است." "شخصی در 6 فوریه درگذشت و احتمالاً از اواسط ژانویه تا اواسط ژانویه به ویروس آلوده خواهد شد. از ابتلا به مرگ حداقل دو تا سه هفته طول خواهد کشید."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fjaeig
fjaeig

ویروس کرونا ویروس بیشتر از سفیدپوستان آمریکایی های سیاه پوست را

ویروس کرونا ویروس بیشتر از سفیدپوستان آمریکایی های سیاه پوست را کشت. نتایج برای محققان بهداشت عمومی ایالات متحده تعجب آور نبود. از آلودگی آب در فلینت ، میشیگان ، تا موارد کرم قلاب دار در جوامع فقیر در آلاباما ، آفریقایی آمریکایی ها بیشتر از سفیدپوستان آمریکایی دچار خطرات زیست محیطی و سلامتی ضعیف می شوند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید