لحظه  بروز رسانی 
اهنگ کردی
قاطیقاطی
اهنگ کردی

شرکت های بازرگانی به شرکت هایی گفته می شود که کاملا

 لینک

شرکت های بازرگانی به شرکت هایی گفته می شود که کاملا خصوصی بوده و به صورت مستقل و در راستای صادرات و افزایش فروش، بنگاه های اقتصادی کوچک تر فعالیت میکنند که محصولات آن ها را در بازارهای خارجی و بین المللی معرفی کنند.
https://www.armantejaratfarhan.com/blog
شرکت های بازرگانی صادرات و واردات، یک قرارداد رسمی با شرکت های تولید کننده ی کوچک می بندند و به صورت انحصاری یا غیر انحصاری کل یا بخشی از محصولات تولیدی آن ها را در بازارهای خارجی به فروش می رسانند.
شرکت های اقتصادی کوچک و تولید کننده هایی که با این شرکت ها در فعالیت هستند از این طریق محصولات خود را وارد بازار جهانی می کنند و شرکت هایی که قصد وارد کردن محصول به کشور را دارند اما تبحری در این زمینه ندارند، از این شرکت های بازرگانی استفاده می کنند و محصولاتی را که نیاز دارند را وارد می کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اهنگ کردی
قاطیقاطی
اهنگ کردی

شرکت آرمان تجارت فرهان با شماره ثبت ۲۲۱۵۷و

 لینک

شرکت آرمان تجارت فرهان

با شماره ثبت ۲۲۱۵۷و شناسه ملی ۱۴۰۰۸۵۰۱۶۶۰
ثبت شده در سال۱۳۹۸
و با سرمایه اولیه ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال
و با مدیریت آرمان قیطاسی جوان بازرگان کاملا خصوصی
فعالیت های خود را در زمینه های ذیل شروع به کار کرد
خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول، صادرات – واردات ، تهیه و تامین کلیه کالاهای مجاز بازرگانی ، اخذ و اعطای هرگونه نمایندگی با موضوع های مختلف از قبیل مشارکت با مراکز تولیدی – توزیعی – خدماتی و اشخاص حقیقی و حقوقی و ارگان‌های دولتی ، اختصاص سهمیه
صدور و ابطال حواله ، دلالی و حق العمل کاری و نمایندگی تجاری ، فعالیت بازاریابی غیر هرمی و غیر شبکه ای ، سرمایه گزاری در بخش خصوصی و دولتی ، اخذ وام از بانک و موسسات ..
https://www.armantejaratfarhan.com/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید