کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

۵ راه آسان برای شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه وقتی محصولی

 لینک
۵ راه آسان برای شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه وقتی محصولی

۵ راه آسان برای شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه
وقتی محصولی روانه بازار می‌شود، حضور به صورت فردی ناشناس در فروشگاه و بررسی واکنش مشتریان در هنگام خرید مهم است. جملاتی که هنگام خرید بین مشتریان رد و بدل می‌شود، می‌تواند کلیدی برای توسعه محصول‌ در آینده باشد.
اگرچه بعضی کارآفرینان حس ششم خوبی در تشخیص فرصت‌های کارآفرینانه دارند، اما کم نیستند افرادی که شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه برای‌شان آسان نبوده و چالش برانگیز است. در ادامه روش‌هایی آسان و کارآمد برای شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه بررسی شده است.

چگونه می‌توان فرصت‌های کارآفرینانه را شناسایی کرد؟ این روش مورد علاقه بسیاری از کارآفرینان است. در این روش کارآفرین می‌تواند مستقیماً به بررسی محیط پیرامون بپردازند و فرصت‌های متناسب با کسب‌وکار خود را شناسایی کنند. کارآفرین با مشاهده مشتریان و سبک زندگی آنان، درمی‌یابد که چه عناصری برای مشتری ارزش تلقی می‌شود و سلیقه آنان کدام است.

اتحادیه و انجمن‌ها حضور در انجمن و اتحادیه‌ها بدین معنی است که می‌توان با افراد همفکر ارتباط برقرار کرد، البته بهتر است با افرادی موفق‌تر از خود تعامل داشته باشند، زیرا توجه را به دنیایی جدید با فرصت‌ها و امکاناتی جدید معطوف می‌کنند. افرادی که می‌خواهند بازاریابی اینترنتی را شروع کنند و تازه وارد هستند، بهتر است از وبلاگ نویسان موفق، الگو بگیرند. نکات و تجربه‌های آن‌ها کمک می‌کند تا فرصت‌های کسب‌وکار را بهتر درک کرد.

شکایات مشتریان محیط کسب‌ وکار را بهتر است بررسی کرد. قطعاً بخش‌هایی وجود دارند که خدمات متوسطی به مشتری ارایه می‌دهند. اینجا دقیقاً نقطه موردنظر است. این مشکلات را فهرست باید کرد و به‌دنبال راه‌حل‌هایی نوآورانه برای ارتقای وضع موجود باشد. باید به یاد داشت که کسب‌ وکاری که لبخند را بر چهره مشتری می‌نشاند، برنده میدان می‌شود. مطالعه زندگینامه کارآفرینان موفق در این زمینه مهم است.
افرادی که می‌خواهند به‌طور جدی در کسب و کاری جدید سرمایه‌گذاری کنند، لازم است فرهنگی را دنبال کنند که دیگر کارآفرینان موفق دنبال کرده‌اند. این موضوع می‌تواند به‌صورت خواندن مجلات و کتاب‌های کسب‌وکار یا حتی تماشای فیلمی از آن‌ها صورت گیرد. این کار باعث می‌شود، شناسایی فرصت‌های جدید ملموس‌تر باشد.

تحقیق و پژوهش هنگام جستجوی فرصت‌های کارآفرینانه، لازم است درباره شکاف‌های موجود در بازار تحقیق کرد. این امر به افراد در شناسایی آنچه در بازار وجود ندارد، کمک می‌کند. اینترنت، جهان را به یک دهکده تبدیل کرده است، با استفاده از اینترنت می‌توان تحقیقات‌‌‌ را به بهترین نحو انجام داد.

صرف‌نظر از روش‌هایی که بیان شد،‌ باید اطمینان حاصل کرد که فرصت شناسایی شده، «شکاف موجود» در بازار را پر می‌کند و بازدهی منطقی دارد.
علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا به آدرس karpirajobs.com مراجعه کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

ارزانترین شهر های آلمان برای زندگی چه شهرهایی هستند؟

 لینک
ارزانترین شهر های آلمان برای زندگی چه شهرهایی هستند؟

ارزانترین شهر های آلمان برای زندگی چه شهرهایی هستند؟
آلمان یکی از کشورهای اروپایی است که افراد زیادی رویای زندگی در آن در سر دارند، عده‌ای برای تحصیل و کار به این کشور می‌روند که اصلی ترین سوال برای انها این است که کدام یک از شهرهای این کشور برای زندگی ارزان و اقتصادی‌تر از بقیه شهرها هستند.

شهر لایپزیگ(Leipzig) شهر لایپزیگ در شرق آلمان واقع شده و بزرگترین شهر در ایالت فاکس ساکسونی است. این شهر ارزانترین شهر آلمان است، بطوری که در سال 2016، اجاره مسکن بصورت متوسط در هر ماه حدود 332 یورو بوده است.

شهر بوخوم(Bochum)
شهر بوخوم بعنوان دومین شهر ارزان آلمان در سال 2016 معرفی شده است. میانگین اجاره مسکن در این شهر در هر ماه حدود 344 یورو برآورد شده است. شهرهای گران‌تر مانند مونیخ هزینه اجاره دو برابری نسبت به بوخوم دارند. (این شهر به دلیل رجکت بالا از سفارت آلمان برای ویزای تحصیلی و به دلیل کیفیت پایین کلاس زبان به هیج عنوان توصیه نمی‌شود)

شهر کیل(Kiel) این شهر سومین شهر ارزان آلمان است که یکی از محبوب ترین شهرها به انتخاب دانشجویان است و در سال 2016، اجاره ماهانه مسکن در این شهر حدود 368 یورو تخمین زده شده است.

شهر زیگن(Siegen) در شهر سیگن برترین دانشگا‌های آلمان وجود دارد و برای دانشجویان بسیار شناخته شده است. در سال 2016 اجاره بهای مسکن بطور متوسط در هر ماه 371 یورو اعلام شده است.

شهر ینا(Jena) شهر جنا یک شهر بسیار سنتی است و بعلت وجود شرکت‌های معروفی در این شهر مانند Zeiss در تاریخ، فرهنگ، تکنولوژی و نوآوری مشهور است. متوسط اجاره مسکن در شهر جنا حدودأ ماهانه 377 یورو است.

چگونگی هزینه زندگی در شهرهای آلمان به طور کلی هزینه‌های زندگی در آلمان با توجه به شهری که انتخاب می‌شود بسیار متفاوت است. از همین رو با توجه به شهرهایی که در بالا به آنها اشاره شد لایپزیک ارزان‌ترین شهری است که می‌توان در آن اقامت داشت و نسبت به مونیخ بسیار با صرفه‌تر است. در میان شهرهای بزرگ مانند هامبورگ، کلن، اشتوتگارت و شهرهای کوچکی همچون ارفورت، فرایبورگ یا اسنابروک، برلین از هزینه‌های متوسطی در بین این شهرها برخوردار است. برلین علاوه بر اینکه نسبتا ارزان است، شهری بزرگ است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا به آدرس karpirajobs.com مراجعه کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

بدون نگرانی از معضل کلاهبرداری کارپیرا بهترین انتخاب کارجویان متخصص شد

 لینک
بدون نگرانی از معضل کلاهبرداری کارپیرا بهترین انتخاب کارجویان متخصص شد

بدون نگرانی از معضل کلاهبرداری کارپیرا بهترین انتخاب کارجویان متخصص شد
کارپیرا مرکز معتبر کاریابی بین المللی در ایران

آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اخذ مجوز از نهادهای خارجی و بین‌المللی، کارگزار مطمئن و مشاور معتمد برای مهاجرت شغلی است.
مهاجرت تحصیلی، مهاجرت شغلی یا سرمایه گذاری؛ در مجموع مهاجرت از هر مسیری و با هر بهانه‌ای کاری پیچیده و زمان‌بر است.
تصور بسیاری از افراد این است که می‌توانند تنها با اتکا به تجربیات شخصی و دانش تجاری یا تحصیلی خود در تمام نقاط دنیا به امرار معاش بپردازند و به راحتی اقامت هر کشوری را به دست آورند!
غافل از این که بسیاری از پیش‌فرض‌های ذهنی فرد بر اساس تجارت و اطلاعاتی است که در طول دوران زندگی خود در یک ساختار اجتماعی و اقتصادی به دست آورده و چه بسا بیش از 90 درصد این پیش فرض‌ها در یک ساختار دیگر اصلا قابل استفاده نباشند.
البته این مشکل کلان و نهایی همه مهاجران است اما شروع پروسه مهاجرت نیز پیچیدگی‌ها و الزامات خاص خودش را دارد.
قوانین مختلف و متعدد کشورها برای ورود افراد خارجی به نظام مالی شان باعث شده افراد عادی برای انجام این مهم نیازمند مشاور مطلع و قابل اعتماد باشند.
شرایط کم ثبات اقتصادی مهمترین عاملی است که افراد دارای مهارت علمی یا فنی (پزشکان، دندانپزشکان، پرستاران، متخصصان، مهندسان و ...) را به فکر مهاجرت می‌اندازد.

افزایش تقاضا در بازار مهاجرت و گردش مالی آن باعث جذب بسیاری از سوداگران به سوی حرفه مهاجرت شده و روزی نیست که خبر کلاهبرداری یک گروه شیاد تحت عنوان ارائه‌دهنده خدمات کاریابی شنیده نشود. دفاتر غیرقانونی متعددی در نقاط مختلف شهر تاسیس شده که بدون داشتن تخصص لازم و بدون کسب مجوزهای مربوطه از مراجع ذی صلاح مشغول اخذ وجوه کلان از مشتریان هستند.
در واقع کم اطلاعی افراد از قوانین پیچیده مهاجرت شغلی، اطمینان بیش از حد به تبلیغات ماهواره‌ای یا آگهی‌های اینترنتی در مورد مهاجرت و ... باعث می‌شود داوطلبان مهاجرت به سادگی به دام کلاهبرداران بیافتند.
اما ضروری است افرادی که قصد دارند برای به دست آوردن شغل مناسب مهاجرت کنند، پیش از عقد قرارداد با یک آژانس کاریابی و یا ارائه دهنده خدمات مهاجرتی حتما از صحت مجوزهای فعالیت آن، سوابق شرکت و ... اطلاع کسب کنند.

کارپیرا یکی از معدود شرکت‌های ارائه دهنده کلیه خدمات کاریابی در سطح بین‌المللی است.

کارپیرا با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان توانسته است شبکه‌ای وسیع از نیروهای حرفه‌ای و متخصص را در سطح جهان تشکیل دهد که در حداقل زمان ممکن کلیه خدمات مرتبط با اشتغال یا استخدام اتباع خارجی، اخذا ویزا و اجازه کار را در کشورهای مختلف انجام می‌دهند.
حسن شهرت به سبب عملکردی که موسسه کارپیرا طی سال‌ها از خود نشان داده است و مجوزهایی که نهادهای قانونی و دولتی برای این موسسه کاریابی صادر کرده‌اند خود گویای سطح خدمات کارپیرا در حوزه کاریابی بین المللی و مهاجرت است.
کارپیرا خدمات حرفه‌ای و مهاجرتی خود را در اروپا، استرالیا، کانادا، آسیا ارائه می‌دهد و با استفاده از راهکارهای ویژه موانع را سر راه اشتغال و استقرار داوطلبان مشاغل خارج از کشور برمی‌دارد.
آشنایی کامل با پروسه های مهاجرتی و روش حل مشکلات و ضمانت نتیجه از جمله ویژگیهای کلیدی و منحصر به فرد کارپیراست و همه ساله متخصصین متعددی همراه به خانواده خود برای دستیابی به آرزوهایی که با همکاری مشاورین کارپیرا ترسیم کرده اند، به اطمینان از موقعیت شغلی‌شان مهاجرت می‌کنند.
استفاده بهینه از پتانسیل عظیم نیروی کار کشورهای مختلف، توسعه اشتغال با بهره‌گیری از فرصت‌های شغلی موجود در دنیا، حضور هر چه بیشتر نیروهای متخصص در بازار کار جهانی، جلوگیری از مهاجرت‌های غیرمتعارف و فاقد برنامه‌ریزی، کمک به کاهش فشارهای اجتماعی ناشی از نیروی بیکار از طریق اعزام به کشورهای مختلف، ارزیابی و بررسی کشورهای مختلف برای یافتن فرصت‌های شغلی متناسب با مهارت‌ها و تخصص‌های نیروی کار بین‌المللی و تمرکز بر کاریابی برای جوانان از مهمترین اولویت‌های کارپیرا در سال‌های اخیر بوده است و این موسسه کاریابی با این استراتژی توانسته است جایگاه خوبی در حوزه کاریابی بین المللی ایران به دست آورد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

طبق تحقیقی که توسط وب سایت مقایسه TotallyMoney بریتانیا انجام شده

 لینک
طبق تحقیقی که توسط وب سایت مقایسه TotallyMoney بریتانیا انجام شده

طبق تحقیقی که توسط وب سایت مقایسه TotallyMoney بریتانیا انجام شده است، کشورهای اسکاندیناوی همچنان در رده‌های برتر تعادل کار و زندگی هستند و جایگاه‌های بعدی نیز به کشورهای اروپایی تعلق دارد.

این رتبه بندی عواملی از قبیل متوسط ساعات کاری در روز، زمان بازی و مجموع تعطیلات رسمی را در نظر می‌گیرد تا 10 کشوری را معرفی کند که شاغلان جویای تفریح بیشتر در جستجوی آن هستند.
منظور از تعادل کار و زندگی چیست؟ فقط تعطیلات؟ اینجاست که اروپایی‌ها از امریکایی‌ها پیشی می‌گیرند.

معرفی 10 کشور پیشروی جهان

در ادامه بررسی و معرفی 10 کشور پیشروی جهان در تعادل کار و زندگی آورده شده است.

10- بلژیک: در بلژیک، شاغلان از متوسط 8.6 ساعت اوقات فراغت در هر روز برخوردارند که بر روزهای کاری 7.4 ساعته آنها سلطه دارد. بومیان بلژیکی واقعا به وقت گذراندن با خانواده و صرف شام خانوادگی اهمیت می‌دهند.

9- اتریش: بسیاری از شرکت‌ها در اتریش از 8 صبح تا 5 عصر دایرند. جدا از «جمعه‌های تابستانی» پایان ناپذیر، اتریش کوهستانی یک از بهترین کشورهای جهان برای مهاجران نیز است؛ طبق یک تحقیق اخیر 80 درصد مهاجران در اتریش از بهبود تعادل کار و زندگی خود از زمان مهاجرت به اتریش گزارش داده‌اند.

8- آلمان: دولت آلمان مقررات متعددی برای اطمینان از اینکه شهروندان بیش از حد کار نمی‌کنند، وضع کرده است. قانون تعطیلی فروشگاه‌های آلمان ساعات باز شدن و تعطیبی فروشگاه‌ها در هر روز را سختگیرانه تعیین کرده، به طوری که اکثر فروشگاه‌ها حدود 6 عصر تعطیل می‌شوند و یکشنبه‌ها کاملا تعطیل هستند.

7- لوکزامبورگ: کار یکشنبه در لوکزامبورگ به استثنای مشاغل امنیتی و تعمیر ممنوع است. کارکنان از حداقل 5 هفته مرخصی سالانه باحقوق، علاوه بر تعطیلات ملی برخوردارند.

6- اسپانیا: واضح است که تعادل کار و زندگی در کشوری مانند اسپانیا بالاست، چرا که مردم معتقدند چرت‌های بعدازظهر به افزایش بهره وری شغلی آنها کمک می‌کند. میزان مجاز تعطیلات سالانه شاغلان در اسپانیا نیز 30 روز است.

5- فرانسه: در فرانسه نیز 9.3 ساعت در هر روز به استراحت و اوقات فراغت اختصاص داده شده است. در سال 2017، دولت ترکیه قانونی وضع کرده است که حق پاسخ ندادن به ایمیل‌های کاری پس از ساعات کاری را به کارکنان اعطا می‌کند.

4- فنلاند: در نگاه اول، ساعات کاری در فنلاند خیلی شبیه به امریکا (5-8) به نظر می‌رسد اما استراحت ناهار فنلاندی‌ها یک تا دو ساعت است. فراموش نشود که این کشور به شهروندان «چهار روز طبیعت» هدیه می‌کند تا صدمین تولد کشور را در فضای باز جشن بگیرند.

3- هلند: گرچه هلند فقط نه تعطیلی رسمی در سال دارد، اما این موضوع را با کوتاهترین هفته کاری در بین تمام کشورها جبران می‌کند: فقط 30.3 کار در هفته! البته 20 روز مرخصی سالانه و مرخصی‌های سخاوتمندانه برای والدین را نیز نباید فراموش کرد.

2- سوئد: غیر از 16 ماه مرخصی خانوادگی با حقوق و 14 روز تعطیلی رسمی در سال، مراسم صبحگاهی صرف قهوه و شیرینی در دفاتر شرکت‌ها حدود ساعت 11 صبح هر روز، نقش موثری در قرار گرفتن سوئد در جایگاه دوم این فهرست داشته‌ است.

1- دانمارک: دانمارک تعادلی عالی بین دستمزد و هزینه‌های زندگی برقرار می‌کند. متوسط ساعات کاری روزانه 6.6 ساعت از میزان اوقات فراغت روزانه یعنی 8.8 ساعت پیشی می‌گیرد. هم مادران و هم پدران از 23 هفته مرخصی والدین برخوردارند. بعلاوه، مادرها می‌تواند از چهار هفته مرخصی اضافی پیش از تاریخ زایمان نیز استفاده کنند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

💠معرفی 10 کشور پیشروی جهان در تعادل کار و زندگی

 لینک
💠معرفی 10 کشور پیشروی جهان در تعادل کار و زندگی

💠معرفی 10 کشور پیشروی جهان در تعادل کار و زندگی

🔸طبق تحقیقی که توسط وب سایت مقایسه TotallyMoney بریتانیا انجام شده است، همچنان در رده های برتر تعادل کار و زندگی هستند و جایگاه های بعدی نیز به کشورهای اروپایی تعلق دارد.

🔸این رتبه بندی عواملی از قبیل متوسط ساعات کاری در روز، زمان بازی و مجموع تعطیلات رسمی را در نظر می گیرد تا 10 کشوری را معرفی کند که شاغلان جویای تفریح بیشتر در جستجویش هستند.

💢در ادامه به اختصار این 10 کشور را معرفی می کنیم:
🔅10- : در بلژیک، شاغلان از متوسط 8.6 ساعت اوقات فراغت در هر روز برخوردارند که بر روزهای کاری 7.4 ساعته آنها سلطه دارد. بومیان بلژیکی واقعا به وقت گذراندن با خانواده و صرف شام خانوادگی اهمیت می دهند.

🔅9- : بسیاری از شرکتها در اتریش از 8 صبح تا 5 عصر دایرند. جدا از «جمعه های تابستانی» پایان ناپذیر، اتریش کوهستانی یک از بهترین کشورهای جهان برای مهاجران نیز هست؛ طبق یک تحقیق اخیر 80 درصد مهاجران در اتریش از بهبود تعادل کار و زندگی خود از زمان گزارش داده اند.

🔅8- : دولت آلمان مقررات متعددی برای اطمینان از اینکه شهروندانش بیش از حد کار نمی کنند، وضع کرده است. قانون تعطیلی فروشگاه های آلمان ساعات باز شدن و تعطیبی فروشگاه ها در هر روز را سختگیرانه تعیین کرده، به طوری که اکثر فروشگاه ها حدود 6 عصر تعطیل می شوند .

💠ادامه این مطلب را در لینک ذیل مطالعه فرماید:
https://karpirajobs.com/fa/?p=1768

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

جذب ۵۵۰ نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور

 لینک
جذب ۵۵۰ نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور

جذب ۵۵۰ نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور


آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا از شروع ثبت نام متقاضیان برای اعزام 550 نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور خبر داد.

آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا که دارای مجوز رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، فهرست فرصت های شغلی خارج از کشور برای اعزام نیرو را منتشر کرد. در اطلاعیه این موسسه، خبر از جذب 550 نیروی کار در 42 رده شغلی در اروپا، خاورمیانه و حوزه خلیج فارس داده شده است. متقاضیان واجد شرایط پس از ثبت نام و احراز صلاحیت توسط مشاوران متخصص شرکت، در کشورهای آلمان، اتریش، لهستان، قطر، عمان و عراق مشغول به کار می‌شوند.

آژانس کاریابی کارپیرا در زمینه شناسایی فرصت‌های شغلی خارج از کشور، ارتباط با کارفرمایان و صاحبان مشاغل، بررسی شایستگی‌های شغلی متقاضیان کار و در نهایت معرفی آنان برای اشتغال فعالیت می‌کند. در تمامی این مراحل، کسب رضایت حداکثری کارجویان و کارفرمایان در اولویت کاری این مجموعه قرار دارد.

الزامات ثبت نام متقاضیان کار:

ارسال رزومه استاندارد انگلیسی طبق فرمت کارپیرا (قابل دانلود از وب سایت رسمی کارپیرا)
ذکر کد شغلی در هر درخواست الزامی است
ثبت نام متقاضیان به منزله پذیرش آنها برای اعزام نیست. پس از ثبت نام متقاضیان، فرآیند بررسی شرایط و احراز صلاحیت آنها انجام می‌شود.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به آدرس karpirajobs.com/fa/?p=1810 مراجعه یا با شماره‌های 05138459273-05138436005 در ارتباط باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

🍃سرانجام دی بهار شد 🍃 💫سال نو، شروع بهار

 لینک
🍃سرانجام دی بهار شد 🍃 💫سال نو، شروع بهار

🍃سرانجام دی بهار شد 🍃
💫سال نو،
شروع بهار دلپذیر و رقص شکوفه‌ها، سال تصمیمات جدید، ساختن روزهای بهتر و جبران کاستی‌های گذشته است.
🌺🌸🌸•┈••✾•🌿🌺🌿•✾••┈•🌸🌸🌺
🌸 فرارسیدن سال ۱۳۹۸ خورشیدی و نوروز باستانی بر شما خجسته باد🌸

https://karpirajobs.com
https://telegram.me/joinchat/AAAAAD...6TccId__EA

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

💠قابل توجه کلیه مهندسان و تکنسین های مجرب جوشکاری

 لینک
💠قابل توجه کلیه مهندسان و تکنسین های مجرب جوشکاری

💠قابل توجه کلیه مهندسان و تکنسین های مجرب جوشکاری
🔸استخدام جوشکار 4G و 6G حرفه ای برای شرکت معتبر صنعتی در عراق
https://karpirajobs.com/
کاریابی_بین_المللی_کارپیرا

https://telegram.me/joinchat/AAAAAD...6TccId__EA
کارپیرا مبتکر و پیشرو در حوزه اشتغال و مهاجرت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاریابی بین المللی کارپیرا
خوشحالخوشحال
کاریابی بین المللی کارپیرا

💥پیشاپیش چهارشنبه_سوری مبارک💥 اینستاگرام_کارپیرا را فالو کنید و کلی جایزه

 لینک
💥پیشاپیش چهارشنبه_سوری مبارک💥 اینستاگرام_کارپیرا را فالو کنید و کلی جایزه

💥پیشاپیش چهارشنبه_سوری مبارک💥
اینستاگرام_کارپیرا را فالو کنید و کلی جایزه و عیدی دریافت کنید
‌‌‌‌‌💥مسابقه➖چهارشنبه_سوری_کارپیرا ➖ 💥
🔥نفر اول جایزه‌ی ویژه سفر به دوبی (تور/ بلیط /اسکان ....)
🔥نفر دوم کمک هزینه خرید یک گوشی موبایل به مبلغ 1 میلیون تومان
🔥نفرسوم کارت هدیه کارپیرا به مبلغ 600 هزار تومان
🔥نفر چهارم کارت هدیه کارپیرا به مبلغ 400 هزار تومان
و کلی جایزه و عیدی دیگر ❤️
برای شرکت در این مسابقه به پیج در اینستاگرام مراجعه کنید :
https://www.instagram.com/karpira.job?r=nametag
کارپیرا مبتکر و پیشرو در حوزه اشتغال و مهاجرت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید