حامیان سید محرومان #سیدابراهیم_رئیسی
-----
در گروه عضو و دکمه هواداری را کلیک کنید.
------
شما هم به سید برای موفقیتش برای آبادانی میهنمان تلاش کنید...
khadem96@

http://khadem96.ir/
http://raisi.ir/
خیلی ها از ما مى پرسند، چطور کمک کنیم؟

بسم الله

بروز رسانی 
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

💠 حجت الاسلام رئیسی در جمع فعالان علمی ستاد امر به

💠 حجت الاسلام رئیسی در جمع فعالان علمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر:

بستن باب نقد موجب تباهی جامعه است
 برخی شعار «نقد پذیری» می‌دهند اما در عمل هیچ پایبندی به آن ندارند. ؛ امروز این تناقض گفتار و عمل یکی از مشکلات جامعه ماست.
 اگر یک فرهیخته، استاد دانشگاه یا حوزه، بر اساس عقیده و نظر شخصی نقدی بر موضوعی داشت، نباید با هجمه مانع اظهار عقیده شد و فضای نقد را در جامعه بست.
 اگر منتقدان بدون لکنت حرفشان را بزنند بخش زیادی از مسائل جامعه حل خواهد شد.
 اگر دهان منتقد بسته شد و فرهیختگان، نخبگان و آحاد مردم جامعه نسبت به منکر بی حس و بی تفاوت شدند جامعه به سوی مرگ اخلاقی و معنوی پیش میرود.
 رمز «زنده ماندن»، «پویایی» و «تعالی» یک جامعه در گروی «نقد پذیری» و «اصلاح همیشگی» امور است.
 باید تدبیری اندیشیده شود که منتقدان در جامعه احساس تنهایی نکند. امروز حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر امروز یک ضرورت است.
 حذف منتقدان هیچ کمکی به حل مشکلات کشور نخواهد کرد.
 نقدپذیری مسئولان در راستای ترویج امر به معروف و نهی از منکر یک ضرورت است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

حجت‌الاسلام رئیسی: ایران کانون مبارزه با تروریسم تکفیری و صهیونیستی

حجت‌الاسلام رئیسی:

ایران کانون مبارزه با تروریسم تکفیری و صهیونیستی است/ فلسطین مساله‌ای گروهی و حزبی نیست
تولیت آستان قدس رضوی گفت: هر کسی که از عدالت‌خواهی و مبارزه با ظلم و ستم در جهان حرف می‌زند،‌ امتداد راهبرد ایران است و‌ کشور ما کانون مبارزه با تروریسم تکفیری و تروریسم صهیونیستی است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

بیانیه استاد پناهیان درباره انتخابات چرا آمریکا حتی در ایام انتخابات

بیانیه استاد پناهیان درباره انتخابات چرا آمریکا حتی در ایام انتخابات حاضر به حذف تحریم بانکی نشد؟

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم قدرتمند ایران، جشن با شکوه انتخابات را به محضر شما یگانه ملت مستقل جهان تبریک عرض میکنم. از رهبری فرزانه سپاسگزارم که با صیانت از قانون و تاکید بر مشارکت حداکثری اینچنین صحنۀ انتخابات را محل تضارب آراء و تعالی اندیشۀ سیاسی جامعه قرار دادند و با داوری داهیانۀ خود زمین بازی رقابت سیاسی را زمینه ساز پیروزی مستمر مردم نمودند و مسئولان را به تواضع در برابر ملت واداشتند.

در این آخرین لحظه های انتخاب مطلبی را با شما در میان میگذارم که در گفتگوهای سیاسی اخیر کمتر از آن سخن گفته شد.

ما میدانیم امریکا و دشمنان ما به شدت تمایل دارند در این انتخابات دولت روحانی ادامه پیدا کند. چون این دولت تن به مذاکره داده است و نفس مذاکره به سود دشمنان ما بوده است و در مذاکره نیز تا حد اعلا در برابر خصم کوتاه آمده اند که بیشتر به نفع آنان شده است.

سند این حمایت همان است که صریحا گفته اند ما تحریم ها را بیشتر نکنیم تا بر انتخاب مجدد روحانی تاثیر منفی نگذارد.

آنها اینقدر را فهمیده اند که انتخابات در ایران واقعی است و نباید روحانی را که پروژۀ اصلی دولتش برجام بی فرجام بوده است، زیاد خراب کنند.

ولی نکته مهم این است که دشمنان ما حاضر نشدند به خاطر کمک به دولت روحانی لااقل یکی دو ماه به انتخابات مانده بخشی از تعهد خود را انجام دهند و مثلا تحریم های بانکی را برطرف کنند که روحانی بتواند با یک آبروی مناسبی از برجام دفاع کند.

معنای این بی اعتنایی آنها این است که ملت ایران را تو سری خورده فرض کرده اند و تصور میکنند ملت نیز مانند دولت روحانی خود را در برابر قدرتها ضعیف میداند و تن به ذلت میدهد.

آنها دارند ملت ما را امتحان میکنند که آیا خود را ضعیف میداند یا نه؟ اگر مردم دوباره به روحانی رای بدهند یعنی بدعهدی امریکا را پذیرفته اند و خود را ضعیف میدانند و این تحقیر را پذیرفته اند و چاره ای جز تسلیم نمی بینند. و اگر آنها چنین تسلیمی را در مردم ایران مشاهده کنند تهدیدها و تحریمها را تشدید خواهند کرد.

پس رای دادن به روحانی موجب فشار بیشتر قدرتها به ایران خواهد بود و موجب تضعیف ایران در برابر آنها خواهد شد. به این ترتیب اگر روحانی رای بیاورد باید منتظر زورگوییها و بدعهدیهای بیشتر امریکا باشیم. حالا اگر میخواهیم امریکا را از بد عهدیهایش شدیدا پشیمان کنیم باید قاطعانه به دولت روحانی رای ندهیم.

امریکا باید بفهمد اینجا مردم صاحب دولت هستند و دولت نوکر ملت است، ایران مانند کشورهای دیکتاتوری و یا دمکراسی غربی نیست که صاحب اصلی دولت کارترها و تراست ها باشند که بتوان پشت پرده، آنها را با زد و بند به زانو درآورد.

ملت قهرمان و بزرگ ایران، اگر میخواهید ابرقدرتها را به زانو درآورید به دولت روحانی رای ندهید تا جهانیان بدانند ملت ایران قدرتمند است و خود را ضعیف نمیداند و در ایران این مردم هستند که تصمیم میگیرند. در این رویکرد ما دیگر کاری به حسن نیت یا حسن عمل مذاکره کنندگان کاری نداریم و مهم پیامی است که دولتهای استکباری باید دریافت کنند.

اگر نمایندگان ما در مذاکرات نتوانسته اند نتیجۀ خوبی بگیرند ما نمایندگان ضعیف خود را تعویض خواهیم کرد و بدعهدی امریکاییها را بی پاسخ نخواهیم گذاشت. امریکا اگر مایل بود دوباره همین دولت رای بیاورد باید این دولت را در نزد ملتش آبرومند نگه میداشت و بدعهدی نمیکرد.

این به ذلت کشاندن ملت ایران است که مستکبرانه با ما بدعهدی بکنند و نهایتا لطفی که میخواهند به دولت روحانی بکنند این باشد که تحریمها را موقتا بیشتر نکنند.

امریکاییهای احمق و متکبر باید به بفهمند این یک فرصت طلایی بود که ما در اختیار آنها قرار دادیم و با آنها مذاکره کردیم و نرمش قهرمانانه بوده است که با آنها گفتگو کردیم. ولی اگر بناست سوء استفاده کنند و این مذاکرات را علامت ضعف ما بدانند توی دهانشان خواهیم زد.

نقطۀ مقابل این نگاه آن است که از سایۀ جنگ بترسیم و برای اینکه وضع بدتر نشود دوباره اشتباه قبلی خود را تکرار کنیم به روحانی رای بدهیم و به کمی از منافع ملت قانع باشیم. باید بدانیم که سایۀ جنگ تنها با قدرتمندانه برخورد کردن ملت از بین میرود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی رئیسی در فارس خبر دادحمله به

رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی رئیسی در فارس خبر دادحمله به ستاد مرکزی رئیسی در شیراز/ مجروح شدن برخی اعضای ستاد/ تعطیلی داوطلبانه برای جلوگیری از اغتشاش و ناامنی خبرگزاری فارس: حمله به ستاد مرکزی رئیسی در شیراز/ مجروح شدن برخی اعضای ستاد/ تعطیلی داوطلبانه برای جلوگیری از اغتشاش و ناامنی
رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی رئیسی در فارس از حمله برخی افراد به این ستاد خبر داد و گفت: نیروی انتظامی و فرمانداری شیراز به وظیفه قانونی خود در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی عمل نکردند.

حجت‌الاسلام سیدمحی‌الدین طاهری رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان فارس، دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز گفت: متاسفانه بر اثر حمله برخی افراد و محاصره ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر رئیسی در شیراز، عده‌ای از افراد این ستاد مجروح شده و در نتیجه برای حفظ امنیت شهر و جلوگیری از بروز اغتشاش و برهم خوردن نظم و امنیت، ما به صورت داوطلبانه موقتا ستاد مرکزی شیراز را تعطیل کردیم.

وی در ادامه گفت: متاسفانه نیروی انتظامی و فرمانداری شیراز به وظیفه قانونی خود در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی عمل نکردند و در نتیجه بخشی از شهر شیراز، تنها دو روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری در آستانه بحران قرار گرفت و اگر تدبیر ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی نبود، قطعا اتفاقات ناگواری رخ می‌داد.

طاهری در ادامه تصریح کرد: متاسفانه با وجود اینکه پیش‌بینی‌ها و هشدارهای لازم در این باره به مسؤولان ذیربط در شیراز داده شده بود، اما در عمل با سهل‌انگاری و غفلت آنها مواجه شدیم که امیدواریم در ادامه، این نهادها به بدیهی‌ترین وظیفه خود که همان تامین امنیت ستادهای انتخاباتی نامزدهاست عمل کنند.

انتهای پیام/ج/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

طی بیانیه‌ایکمیته کارگران ایران از حجت‌الاسلام رئیسی در انتخابات حمایت کرد

طی بیانیه‌ایکمیته کارگران ایران از حجت‌الاسلام رئیسی در انتخابات حمایت کرد خبرگزاری فارس: کمیته کارگران ایران از حجت‌الاسلام رئیسی در انتخابات حمایت کرد
کمیته کارگران ایران در بیانیه‌ای از آرمان‌های دولت «کار و کرامت» حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی حمایت کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه انتخابات خبرگزاری فارس، کمیته کارگران ایران در حمایت از آرمان‌های دولت «کار و کرامت» حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی بیانیه‌ای صادر کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید