حامیان سید محرومان #سیدابراهیم_رئیسی
-----
در گروه عضو و دکمه هواداری را کلیک کنید.
------
شما هم به سید برای موفقیتش برای آبادانی میهنمان تلاش کنید...
khadem96@

http://khadem96.ir/
http://raisi.ir/
خیلی ها از ما مى پرسند، چطور کمک کنیم؟

بسم الله

بروز رسانی 
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

http://www.dana.ir/File/ImageThumb_0_608_458/1278957

مشاهده همه ی 2 نظر
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

طی نامه‌ای خطاب به مردم ایران مطرح شد حمایت بیش از

طی نامه‌ای خطاب به مردم ایران مطرح شد
بیش از هزار نفر از اساتید دانشگاه‌های کشور در نامه‌ای خطاب به ملت بزرگ ایران از «سید ابراهیم رئیسی» حمایت کرده و نوشتند: معتقدیم، «سید ابراهیم رئیسی» بهترین فرد برای تغییر مدیریت و مناسبات کشور به نفع مردم است.
124406_283.jpgبه گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، بیش از هزار نفر از اساتید دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای خطاب به ملت بزرگ ایران از سید ابراهیم رئیسی حمایت کردند و نوشتند: ما معتقدیم سید ابراهیم رئیسی بهترین فرد برای تغییر مدیریت و مناسبات کشور به نفع مردم، است لذا ما به عنوان جمعی از استادان دانشگاه‌های کشور، وی را به عنوان کاندیدای اصلح خدمت شما مردم بزرگوار ایران معرفی می‌کنیم.

در ابتدای این نامه آمده است: اکنون که در آستانه انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری هستیم، ما، جمعی از استادان دانشگاه‌های ایران، بر حسب تکلیف دینی و ملی، بر خود لازم دانستیم فارغ از دسته‌بندی‌های سیاسی و با نیت هموارسازی مسیر پیشرفت ایران اسلامی، مطالبی را به صراحت به استحضار شما ملت بزرگوار برسانیم نظر به حساسیت بالای شرایط اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور، گرچه صرف حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری برای تضمین آتیه کشور لازم است اما کافی به نظر نمی‌رسد؛ بلکه ضرورت دارد آحاد مردم با حضوری مسئولانه و آگاهانه در پای صندوق‌های رأی و انتخابی شایسته، نقش تاریخی خود را در راستای پیشرفت ایران عزیز ایفا نمایند.

در ادامه تصریح شد: اکنون، شاهد افزایش گسست اجتماعی حاصل از «منش اشرافی گری» بسیاری از مدیرانی هستیم که با دریافت حقوق‌های نجومی و انباشت ثروت، راه خود را از اقتصاد توده مردم جدا ساخته‌اند، به گونه‌ای که برای حل «بحران رکود اقتصادی» به بی عملی و روزمرگی بسنده کرده‌اند تعلل در مقاوم‌سازی اقتصاد و مبارزه با فساد، موجب بروز مشکلات اجتماعی و معیشتی، افزایش گسترده حاشیه ‌نشینی، اعتیاد و متعاقب آن از هم پاشیدگی بنیان خانواده‌ها شده است معضلات مذکور حاصل ساختارهای معیوب دولتی، رفتار غیرمسئولانه برخی مدیران، انتخاب‌های غلط سیاسی و بدون پشتوانه علمی و عدم توجه به توان بالقوه جوانان فرهیخته این مرز و بوم می باشد

در قسمت دیگری از این نامه تاکید شد: ما اساتید دانشگاه‌های کشور به عنوان کسانی که سال‌های زیادی از عمر خود را در حوزه‌های مختلف علمی و اجرایی سپری کرده‌‌ایم، اعلام می‌کنیم که ادامه وضع موجود در مدیریت کشور، به هیچ وجه به صلاح ایران عزیز و مردم شریف آن نیست و علاوه بر تأثیر سوء بر سرنوشت اقتصادی کشور در چهار سال آتی، آینده فرزندان و نسل‌های بعدی ما را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد لذا خواهان «تغییر وضعیت به نفع مردم» و سپردن امور، به دست مدیرانی تازه ‌نفس، مستقل، ساده ‌زیست، علمی و استفاده از نیروی جوان هستیم و معتقدیم که نظام اجرایی کشور، نیازمند تحولی اساسی است.

در ادامه تصریح شده است: آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، چهره‌ای دینی، حقوقی و اجرایی با سابقه و مورد وثوق امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین خلف صالح ایشان حضرت آیت الله خامنه‌ای (دام ظله العالی) هستند دریافت پنج حکم حائز اهمیت از امام خمینی (ره) آن هم در سنین جوانی، حاکی از توانمندی و سابقه طولانی فعالیت  ایشان می‌کند.

این اساتید دانشگاه‌ در نامه خود ادامه دادند: حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و اکثریتی از خبرگان ملت، شاهدی صادق بر صلاحیت و بویژه پاکدستی مشارالیه است به علاوه به لحاظ پیشینه طولانی نظارتی در سازمان بازرسی کل کشور، ایشان به عملکرد دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌ها و سازمان‌های غیر دولتی و  که هم‌اکنون سهم بزرگی در تنظیم سیاست‌های ملی دارا هستند آگاهی و اشراف کافی دارند شیوه ایشان در مدیریت آستان قدس رضوی و همچنین در تبلیغات انتخاباتی نیز نشان می‌دهد که  مشارالیه پایه و مایه لازم برای تبدیل شدن به «نقطه ثقل اتحاد ملی» را دارا هستند و می‌توانند دولتی مردمی را با تمرکز بر مسائل و آسیب‌های اجتماعی کشور و با توجه خاص به بحران بیکاری و بر مبنای یک الگوی بومی شکل دهند و می‌توانند «وحدت ملی» را در گسترده‌ترین وجه ممکن تقویت و تعمیق نمایند تا این مسائل دیرپا که در کشاکش بازی‌های سیاسی مغفول مانده و به زخم‌های کهنه‌ای بدل شده با دست تدبیر ایشان درمان گردند.

در ادامه تاکید شد: باری، نظر به تحصیلات عالیه حوزوی و دانشگاهی با پشتوانه گران‌سنگ اجرایی و نظارتی معتقدیم، بهترین فرد برای تغییر مدیریت و مناسبات کشور به نفع مردم، آیت الله دکتر «سید ابراهیم رئیسی» هستند لذا ما به عنوان جمعی از استادان  دانشگاههای کشور، ایشان را به عنوان کاندیدای اصلح خدمت شما مردم بزرگوار ایران معرفی می‌کنیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

📣بیانیه تقدیر و تشکر حاج منصور ارضی از جناب آقای دکتر

📣بیانیه تقدیر و تشکر حاج منصور ارضی از جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف

🔺آنچه امروز روی داد یعنی کناره گیری جناب آقای محمد باقر قالیباف به نفع حجت الاسلام دکتر سید ابراهیم رئیسی نشان دهنده مردانگی، غیرت و از خود گذشتگی ایشان بود.

@aslah_maghbool

@aslah_maghbool

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

قالیباف به‌نفع رئیسی کناره‌گیری کرد؛ اتحاد به نفع مردم برای

قالیباف به‌نفع رئیسی کناره‌گیری کرد؛
اتحاد به نفع مردم برای کنار زدن / قالیباف : برای پایان ۴درصدی‌ها از برادر ارجمندم؛ حجت‌الاسلام رئیسی حمایت می‌کنم + متن بیانیه
کاندیداهای جبهه انقلاب "برای کنارزدن دولت ناکارآمد" اتحاد کردند. محمدباقر قالیباف علیرغم اقبال گسترده مردمی به او، اخلاقمدارانه و متعهدانه برای افزایش شانس پیروزی جبهه مستضعفین، به‌نفع سیدابراهیم رئیسی کناره‌گیری کرد.
به گزراش سرویس سیاسی پایگاه 598، «محمدباقر قالیباف» نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به نفع «حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی» از کاندیداتوری در این دوره انصراف داد.

متن بیانیه محمدباقر قالیباف که لحظاتی پیش منتشر شد، بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

مردمِ شریف ایران

روزی که علی رغم مصالح شخصی، تصمیم گرفتم وارد صحنه انتخابات شوم، می دانستم با چه شرایط سخت و خطرناکی روبرو خواهم شد؛ چرا که روشن بود برای تغییر اساسی وضع موجود، راهی نیست جز مبارزه با 4درصدی هایی که در سالهایی طولانی، توانسته اند بر شریان های اقتصادی و سیاسی کشور مسلط شوند و نه تنها اقدامی برای حل مهمترین معضلات روز اقتصادی و اجتماعی نکنند، بلکه روز به روز با ترجیح منافع خود و بی قانونی های گسترده، بر این بحران ها، به ویژه بر بحران رکود و بیکاری دامن بزنند.
همانطور که شهید بهشتی پیش بینی کرده بود، مبارزه با فرصت طلبانِ انقلابی نما بسیار پرهزینه شده است، چون این جریان موریانه وار در حال خوردن ریشه های انقلاب است و گروهی که نه تنها با انقلابی های اصیل تضاد مبانی فکری دارند، بلکه جریانی هستند که منافع مادی آنها به خطر افتاده است.
لذا با توکل بر خداوند باری تعالی و با همه کمبودها و کم بضاعتی هایی که در خود می دیدم، تصمیم گرفتم با هدف تغییر وضع موجود، پای در میدان انتخابات بگذارم؛ میدانی که با تخریب ها، توهین ها و اتهام زنی های گسترده ای علیه خودم، خانواده ام و هوادارانم همراه بود و البته همه این ها مرا در پیمودن مسیری که انتخاب کرده بودم، مصمم و راسخ تر ساخت.

در شرایط کنونی، آرمان اصلی کشور و مردم، تغییر وضع موجود است و برای رسیدن به این آرمان، چاره ای نبود جز اینکه با وجودِ داشتنِ برنامه ای دقیق و جامع برای حل مشکلات کشور، مبارزه ای واقعی و نه شعاری با اشرافی گری و فرصت طلبی هم آغاز می شد؛ لذا تلاش کردم، در کنار ارائه برنامه های دقیق، که توانایی اجرایی شدن آن ها نیز وجود داشت، با شیوه ای صریح و اخلاقی، مبارزه با 4 درصدی ها را آغاز کنم و در راه این مبارزه، نه از تخریب ها و تهدیدها ترسیدم و نه هیچ گاه پا را از اصول فراتر گذاشتم و در کنار شفاف سازیِ زندگیِ اقتصادیِ شخصی ام، حرفی بی سند و بی مبنا نزدم. در حالی که آنها در عین تخریب های کور، نتوانستند از لرزه ای که بر اندام شان افتاده است جلوگیری کنند، بگونه ای که تمام امکانات خویش را برای مقابله با این جنبش مردمی به خط کردند و از این پس نیز این تخریب ها توسط این 4 درصدی ها ادامه پیدا خواهد کرد.
آنچه که در این مقطع اهمیت دارد و حیاتی است، حفظ منافع مردم، کشور و انقلاب است و اکنون که این آرمان بزرگ، جز با تغییر وضع موجود محقق نمی شود، باید به منظور وحدت در جبهه انقلاب، تصمیمى اساسی و خطیر گرفت. لذا براى حفظ این آرمان بزرگ، از همه ى حامیان مردمى خویش در سراسر کشور مى خواهم، که تمام ظرفیت و حمایت خود را براى موفقیتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسى و به بار نشستن دولت کار و کرامت برای خدمت به مردم قرار دهند و از همه مردمی که در این مدت به تشکیل دولت مردم دل بسته بودند و از همه حامیان مردمی و یاران بی ادعایِ خودم، که بی هیچ چشمداشتی و با تمام وجود، در جهت تحقق آرمانهای انقلاب تلاش کرده اند، تشکر و قدردانی می کنم. انتظار ما و مردم بر این است که این تصمیم، زمینه ساز آغاز دورانى جدید براى یک تحول اقتصادی باشد که با قطع دست 4 درصدی ها از اقتصاد، منتج به ایجاد اشتغال جوانان برومند این سرزمین و حمایت از مستضعفین و محرومان در ایران سربلندمان گردد.

مبارزه تازه آغاز شده است و تا ریشه کنی کامل فساد و ناکارآمدی، باید جان و آبروی خود را نیز بی چشمداشت فدا کرد.

به عمل کار برآید ...

محمدباقر قالیباف

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

🔴 روحانی: آقای رئیسی مقداری هم حقوق می داند 🔻اصل‏ یکصد

🔴 روحانی: آقای رئیسی مقداری هم حقوق می داند

🔻اصل‏ یکصد و شصت و دوم: رئیس‏ دیوان‏ عالی‏ کشور و دادستان‏ کل‏ باید مجتهد عادل‏ و آگاه‏ به‏ امور قضایی‏ باشند و رئیس‏ قوه‏ قضائیه‏ با مشورت‏ قضات دیوان عالی کشور انها را برای مدت ۵ سال به این سمت منصوب میکند.

 ☑️ لازم به ذکر است در روحانی مدعی شد حجت الاسلام رئیسی مقداری هم حقوق می داند.  ایشان به مدت ده سال دادستان کل کشور بوده که در این سمت علیه بسیاری از مفسدان نشانه دار اعلام جرم نموده و مبارزه قاطع با قاچاق مواد مخدر را اغاز کرد. نظارت او بر اقدامات دادستان های کشور موجب ارتقا بهره وری و افزایش سرعت رسیدگی به دعاوی شد.
☑️ رئیسی  بیش از سه سال است که با حکم رهبر معظم انقلاب عهده دار دادسرای ویژه است که مسول برخورد با روحانی نمایان است.  
☑️ همچنین بیش از ده سال است که خارج فقه و اصول، خارج فقه با موضوع وقف ، خارج فقه ارث و خارج فقه ولایت فقیه تدریس می کند. بسیاری از اساتید، وکلا و قضات از شاگردان وی در دانشگاه و حوزه هستند.

#مناظره_سوم

🔅 رئیسیّه: محل شفاف سازی
👇👇👇 عضویت 👇👇👇

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

************************************************************* حامیان سید محرومان #سیدابرا

پروپکان؟ ! درروغ تخریب گران رییسی کلمات کلیدی: روحانی رئیسی انتخابات جهانگیری صدا و سیما حسن روحانی انتخابات 1396 ریاست جمهوری وعده 100روزه
*************************************************************
حامیان سید محرومان #رئیسی
در شبکه فیس نما
https://facenama.com/khadem96
نه بازگشت به گذشته و نه نه تحمل وضع موجود بلکه تغییر به نفع مردم
شما هم برای موفقیت برای آبادانی میهنمان تلاش کنید.
#دولت_کاروکرامت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran
مهربونمهربون
حسن(گروه تولید ملی)facenama.com/MadeInIran

🔴ارتباط بین موسسه میزان با قوه قضائیه دروغ محض است 🔻پاسخ

🔴ارتباط بین موسسه میزان با قوه قضائیه دروغ محض است

🔻پاسخ حجت الاسلام منتظری به خبرنگاران درباره موسسه میزان، مبارزه با فساد و عملکرد دادگاه ویژه روحانیت

🔹در مناظرات انجام شده مطالبی مطرح شد که مربوط به قوه قضائیه است و درآنجا پاسخ داده نشد و لازم است که به این مطالب پاسخ مناسب داده شود.

🔹این مقام قضایی تصریح کرد: در مناظرات گذشته توسط یکی از کاندیداها به دیگری نسبتی بیان شد و مسائل اقتصادی و مالی و به طور کلی مؤسسه میزان را مربوط به قوه قضائیه عنوان کردند که این ارتباط بین موسسه میزان با قوه قضائیه دروغ محض است. البته باید تاسف خورد بابت این حرف‌ها که زده شده است. باید دانست مؤسسه مالی و اعتباری میزان هیچ نسبتی با قوه قضائیه ندارد. نسبت دادن این موسسه به قوه قضائیه یک نسبت ناروا است.

🔹حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: در این مناظرات گفته شد که قوه قضائیه در طول این دوران چه مبارزه‌ای با فساد داشته است؟ یعنی قوه‌ قضائیه را یک قوه به دور از انجام وظایف محوله دانستند که این کار به دور از انصاف است.

🔹دادستان کل کشور بیان کرد: اساسا مدیران اجرایی که هستند چه اصولگرا باشند و چه اصلاح طلب برای ما فرقی ندارند لذا ما انتظار داریم دولت‌های محترم و مسئولان اجرایی ساختار کار را به گونه‌ای ایجاد کنند که فساد در آن دستگاه ایجاد نشود.

👈وی اظهار کرد: نباید نظارت‌های ضعیفی را انجام دهیم و بگذاریم یک غده فاسد در بدنه یک بانک یا وزارتخانه یا یک دستگاه به وجود بیاید بعد بگوییم که چرا قوه قضائیه با این فساد برخورد نمی‌کند.

👈این مقام قضایی افزود: حرف ما این است که چرا ازابتدا از ایجاد فسادها جلوگیری نمی‌کنند. در این زمینه‌ها ما بسیار حرف داریم. در بانک‌ها ودیگردستگاه‌ها باید متناسب با شرایط رصد و کنترل صورت پذیرد.

🔹حجت الاسلام والمسلمین منتظری تصریح کرد: یک مورد نشان دهند یک پرونده فساد را به قوه قضائیه داده‌اند و رسیدگی انجام نشده است. البته ممکن است رسیدگی انجام شود وفردی تبرئه شود اما نشده است که پرونده‌ای گزارش شود و رسیدگی صورت نگیرد کما اینکه در دولت قبل معاون رئیس جمهور هم اکنون درزندان است واکنون از برخی مسئولان اجرایی درحال تحقیق هستیم.

🔹دادستان کل کشور  بیان کرد: کسانی که مدعی هستند که قوه قضائیه رسیدگی نمی‌کند باید پاسخگو باشند که چرا اجازه می‌دهند فساد در دستگاه آنها به وجود بیاید.

🔹وی گفت: در مناظراتی که انجام شد مطلبی بیان شد که واقعا شایسته چنین مقاماتی نیست و به تعبیر غیر قابل قبولی بیان شد که بپرسید از علما که ازشما چه کشیده‌اند؟ دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت که یک نهاد امام ساخته است به توصیه امام تشکیل ودرچارچوب قانون در حال فعالیت است و این نهاد ارزشمند امروزهم درچارچوب قانون و در اشراف مقام معظم رهبری درحال فعالیت است.

🔹این مقام قضایی افزود: وظایفی که برای این نهاد قضایی تعریف شده است یک امر پنهان نیست و آیین نامه و عملکرد آن مشخص است. اگر کسانی که مرتکب جرم شده‌اند در هر مقام ولباسی که باشند به تخلف آنها رسیدگی می‌شود. دادگاه ودادسرای روحانیت به تخلفاتی که در صلاحیت خود است رسیدگی خواهد کرد که البته آنجا هم دارای مراحل رسیدگی مختلف است.

🔹حجت الاسلام والمسلمین منتظری بیان کرد: اینکه گفته شده است بروید ازعلما بپرسید حرف درستی نیست فکر نمی کنم علما هم از مجموعه اقدامات دستگاه قضایی ناراضی باشند مگر کسانی که عامل بلا عمل باشندو مرتکب جرم شده باشند لذا بی انصافی است به مجموعه‌ای که درآنجا و درآن مناظره‌ها وجود ندارد موضوعاتی را نسبت داد که اصلا ربطی به اصل مناظره‌ها ندارد.

#موسسه_میزان
#دادگاه_ویژه
#مناظره

🔅 رئیسیّه: محل شفاف سازی
👇👇👇 عضویت 👇👇👇

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید