بروز رسانی 
مهدی
مهدی

آرزوی جالب یکی از شیعیان عربستان: یکی از شیعیان عربستان استان

آرزوی جالب یکی از شیعیان عربستان:

یکی از شیعیان عربستان استان قطیف که عشق به امام خامنه ای و جمهوری اسلامی را در دل دارد در پیاده روی اربعین حسینی: ان‌شاءالله روزی می آید که به عشق امام حسن(ع) از مکه به سمت مدینه پیاده‌روی کنیم.

آرزوی جالب یکی از شیعیان عربستان + عکس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مهدی
مهدی

فرمانده شجاع "جیش المختار" به شهادت رسید حجت الاسلام سيد واثق

فرمانده شجاع "جیش المختار" به شهادت رسید

images?q=tbn:ANd9GcRJjO_193LyGsyKE3LqnWD
حجت الاسلام سيد واثق البطاط که توانسته بود گروه حزب الله عراق را تحت عنوان "جیش المختار" تأسیس کند و از مریدان و مقلدان حضرت امام خامنه ای بود.
بار ها و بارها آمریکا و عربستان را تهدید کرده و در جریان جنگ سوریه نیز از مدافعان حرم حضرت زینب کبری (س) بوده است . در سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در عملیات مبارزه با تروریست‌ها در منطقه العظیم واقع در دیاله عراق به شهادت رسید.

460569.jpg

460567.jpg

عکس/ پیکر فرمانده شهید جیش المختار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مهدی
مهدی

چرا امام حسن(ع) با دختر دشمن خود ازدواج کرد از آنجا که

چرا امام حسن(ع) با دختر دشمن خود ازدواج کرد 
از آنجا که امام حسن مجتبی(ع) فرزند پیامبر(ص) و امیرالمؤمنین(ع) بود، هر کسی دوست داشت به گونه‌ای خود را به خاندان پیامبر نزدیک کند، اهل بیت پیامبر(ص) هم به جهت حُسن خلقی که داشتند و حتی نسبت به دشمنان مهربان بودند، با این گونه پیشنهادات مخالفت نمی‌کردند و تا خطایی از کسی نمی‌دیدند او را از در خانه خود نمی‌راندند، علاوه بر اینکه طبق داستان فوق امام مجتبی(ع) در برابر کار انجام شده واقع شدند و تن به این ازدواج دادند، ولی بعضی از تحلیلگران سبب ازدواج امام حسن(ع) با جعده را این گونه بیان کرده‌اند:‌
همان گونه که برخی ازدواج‌های رسول خدا(ص) رنگ سیاسی داشت، پاره‌ای ازدواج‌های امام حسن(ع) هم سیاسی بود، با توجه به نفوذ بسیار زیاد اشعث بن قیس در کوفه به نحوی که در جنگ صفین در به حکمیت کشاندن جنگ تلاش فراوانی داشت و مؤثر هم واقع شد، حضرت با دختر او جعده ازدواج کرد، این ازدواج صورت گرفت و البته بدون فرزند پایان یافت، جعده که نفاق را از پدر به ارث برده بود با توطئه معاویه به دشمن حضرت تبدیل شد و در یک اقدام ننگین امام حسن(ع) را زهر داد.

hasan-l.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مهدی
مهدی

بزرگ‌ترین معروفبزرگ‌ترین نعمت خدا وجود این نظام است و بزرگ‌ترین معروف،

بزرگ‌ترین معروف
بزرگ‌ترین نعمت خدا وجود این نظام است و بزرگ‌ترین معروف، دفاع از این نظام است. این بزرگ‌ترین کاری است که باید انجام شود. عده‌ای برای مقابله با این نظام کمر بسته‌اند چه از راه نظریه‌پردازی و چه از راه تبلیغات سیاسی و موذی گری‌های گوناگون در نظام خدشه وارد می‌کنند. مسئله آن‌ها انتقاد به نظام یا مسئولان نظام نیست، از نظر آن‌ها انتقاد وسیله‌ای است برای نابود کردن خود نظام است. 

labbayk.ya.khamenei-%5Bwww.Leader-Khamen

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مهدی
مهدی

بزرگترین وظیفه‌ی منتظرانبزرگترین وظیفه‌ی منتظران امام زمان این است که از

بزرگترین وظیفه‌ی منتظران
بزرگترین وظیفه‌ی منتظران امام زمان این است که از لحاظ معنوی و اخلاقی و عملی و پیوندهای دینی و اعتقادی و عاطفی با مؤمنین و همچنین برای پنجه درافکندن با زورگویان، خود را آماده کنند. کسانی که در دوران دفاع مقدس، سر از پا نشناخته در صفوف دفاع مقدس شرکت میکردند، منتظران حقیقی بودند. کسی که وقتی کشور اسلامی مورد تهدید دشمن است، آماده‌ی دفاع از ارزشها و میهن اسلامی و پرچم برافراشته‌ی اسلام است، میتواند ادعا کند که اگر امام زمان بیاید، پشت سر آن حضرت در میدانهای خطر قدم خواهد گذاشت. اما کسانی که در مقابل خطر، انحراف و چرب و شیرین دنیا خود را میبازند و زانوانشان سست میشود؛ کسانی که برای مطامع شخصی خود حاضر نیستند حرکتی که مطامع آنها را به خطر میاندازد، انجام دهند؛ اینها چطور میتوانند منتظر امام زمان به حساب آیند؟ کسی که در انتظار آن مصلح بزرگ است، باید در خود زمینه‌های صلاح را آماده سازد و کاری کند که بتواند برای تحقق صلاح بایستد.

13930522_0927179.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید