لحظه  بروز رسانی 
خانه پاک
خوشحالخوشحال
خانه پاک

راه های خانگی از بین بردن بوی بد فاضلاب در آشپزخانه

 لینک
راه های خانگی از بین بردن بوی بد فاضلاب در آشپزخانه

راه های خانگی از بین بردن بوی بد فاضلاب در آشپزخانه

بعضا مشاهده شده که برخی از آشپزخانه ها بوی بد فاضلاب می دهند و همین موضوع باعث می شود که ساکنین ساختمان آزرده خاطر شوند. بوی بد فاضلاب مخصوصا در آشپزخانه بسیار آزاد دهنده است و باید از بین برود. حتی در بعضی موارد این بو بقدری شدید می شود که به سالن و بخش های دیگر ساختمان نیز سرایت پیدا می کند. دلایل متعددی می توان برای این موضوع پیدا کرد که در ادامه به ذکر آنها خواهیم پرداخت. همچنین نکاتی ذکر خواهد شد که با استفاده از آنها می توان از ایجاد بوی بد نیز جلوگیری بعمل آورد.

علل ایجاد بوی بد در آشپزخانه
معمولا بوی بد آشپزخانه می تواند از دو چیز ایجاد شود. علت اول ناشی از فاضلاب سینک ظرفشویی و دوم پسماند و زباله های موجود در آشپزخانه می باشد که هر دو عامل مهمی در ایجاد این بو هستند و می توانند به اندازه کافی آشپزخانه را بدبو نمایند. مشخص است که وجود زباله در آشپزخانه باعث ایجاد بوی مشمئز کننده شود و برای رفع آن باید زباله ها را از ساختمان خارج کرد. اما این مقاله در مورد بوی بد فاضلاب است یعنی بوی بد آشپزخانه که از فاضلاب نشات گرفته باشد.

بوی بد فاضلاب که از سینک ظرفشویی بیرون می آید می تواند ناشی از بوی فاضلاب چاه باشد و یا این که به خاطر وجود باقی مانده غذاها در داخل لوله سینک باشد که هر دوی این عوامل به اندازه کافی بو ایجاد می کنند. گاز فاضلاب یا سولفید هیدروژن گازی است که از فاضلاب تولید می شود و معمولا مقدار زیادی از آن در داخل لوله های فاضلاب و چاه فاضلاب تجمع دارد. پس خروج این گاز از داخل لوله ها به داخل ساختمان می تواند باعث ایجاد بوی بد شود.


http://khanehpak.ir/Article/Item/201

مشاهده همه ی 1 نظر
خانه پاک
خوشحالخوشحال
خانه پاک

ترکیدگی لوله های آب از مشکلات رایج این روزها می باشد

 لینک

ترکیدگی لوله های آب از مشکلات رایج این روزها می باشد که برای بسیاری از ساختمان ها اتفاق افتاده است و هزینه زیادی را برای مالکان آنها به دنبال داشته است. در گذشته مشکلات ترکیدگی لوله بسیار زیاد بود به طوری که با ایجاد یک ترکیدگی یا نشتی در لوله های آب هزینه بسیار زیادی بر مالک ساختمان تحمیل می شود و دردسرهای فراوانی برای او به همراه داست.

روش های سنتی پیدا کردن محل نشتی
در کذشته بخاطر این که دستگاه های نشت یاب وجود نداشت افراد تاسیساتی باید به روش آزمون و خطا پیش می رفتند و تمام مکان های نم دار را برای پیدا کردن محل نشتی خراب می کردند که اصلا روش مناسبی نبود اما با امکانان قدیم چاره ای جز این کار وجود نداشت. اما با اختراع دستگاه های نشت یاب آب دیگر وضعیت تغییر کرد و کار تشخیص ترکیدگی لوله به آسانی قابل انجام شد. همچنین هزینه های نشت گیری نیز بسیار کاهش پیدا کرد که همه این موارد مدیون دستگاه های نشت یاب آب است. دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله دستگاه های پیشرفته ای هستند که توسط تکنسین روشن می شود و محل ترکیدگی ها را پیدا می کند.

روش کار دستگاه نشت یاب به چه صورت است؟
احتمالا می خواهید بدانید که این دستگاه های چطور کار می کنند. خب پس باید با ما همراه باشید چون در این مطلب قصد داریم روش کار دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله را برای شما شرح دهیم. بعد از اتمام این مقاله نگاهتان در مورد این دستگاه ها تغییر خواهد کرد و حتما خواهان استفاده از آن خواهید شد. پس با ما همراه باشید.

شرکت های خدمات فنی بسیاری در تهران وجود دارد که اکثر آنها از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله (مادون قرمز) استفاده می کنند. دستگاه های نشت یاب آب یا همان تشخیص ترکیدگی لوله دستگاههایی هستند که به وسیله آنها می توان محل ترکیدگی لوله را پیدا کرد. این شرکتها تبلیغات بسیاری نسبت به این خدمت خود یعنی تشخیص ترکیدگی لوله داشته اند و این باعث می شود که توجه بسیاری نسبت به دستگاه نشت یاب آب پیدا شود و این سوال به وجود آید که دستگاه نشت یاب آب چگونه کار می کند. اگر شما هم می خواهید بدانید دستگاه تشخیص ترکیدگی چیست و چگونه کار می کند با ما همراه باشید.

http://khanehpak.ir/Article/Item/158

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
خانه پاک
خوشحالخوشحال
خانه پاک

نکات پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب از جمله

 لینک
نکات پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب از جمله

نکات پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

از جمله مشکلات رایج در ساختمان ها گرفتگی لوله فاضلاب است که بسیاری از افراد با این مشکل مواجه شده اند. گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان مشکل جدیدی نیست و در گذشته هم وجود داشته اما امروزه روش های زیادی برای جلوگیری از آن وجود دارد که با رعایت آنها می توان از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کرد. اگرچه در صورت ایجاد گرفتگی نیز شرکت های لوله بازکنی زیادی وجود دارند که به راحتی مشکل را حل می کنند.

جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب
جهت جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب برای این که لوله فاضلاب شما مسدود نشود نکاتی وجود دارد که با رعایت آنها می توان به این مهم دست یافت. با رعایت این نکات می توانید خیال خود را از جهت گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلاب ساختمان راحت کنید و دیگر نگران مشکلات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله نباشید. تنها کافیست نکات مذکور را رعایت کنید.

ورود مواد اضافی به داخل لوله علت اصلی گرفتگی ها
لوله فاضلاب محل عبور مایعات آب و فاضلاب می باشد و ظرفیت اشیاء و مواد دیگر را ندارد. به همین دلیل علت اصلی گرفتگی های لوله در ساختمان ها ورود اشیاء و مواد اضافی به داخل لوله می باشد. این مواد با ورود به داخل لوله در خمیدگی ها و زانویی های لوله تجمع می کنند و پس از مدتی باعث مسدود شدن کلی لوله خواهند شد. پس متوجه شدیم که چه چیزی عامل اصلی گرفتگی های لوله می باشد. پس برای جلویگری از گرفتگی لوله ها باید از ورود مواد اضافی به داخل لوله جلوگیری کرد.

جلوگیری از ورود مواد اضافی به داخل لوله فاضلاب
بنابراین اولین و مهم ترین نکته و در عین حال ساده ترین نکته و راه پیشگیری از گرفتگی لوله مشخص شد. جلوگیری از مورد اشیاء به داخل لوله فاضلاب عامل اصلی پیشگیری از گرفتگی لوله می باشد. به راحتی می توان از ورود مواد اضافی به داخل لوله جلوگیری کرد و از گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان پیشگیری به عمل آورد.

اما چه موادی باعث ایجاد گرفتگی می شود. قطعا برای شما هم سوال است که چه موادی باعث می شود که پس از مدتی لوله دچار انسداد شود و نیاز به لوله بازکنی پیدا کند. علاوه بر اشیاء بزرگ مانند گوشی، سنگ، شانه، صابون که اندازه آنها بزرگ است و در داخل لوله ایجاد گرفتگی می کنند، مواد کوچک نیز می توانند باعث ایجاد این مشکل شوند. مواد ریزی از قبیل، مو، آشغال های کوچک، تفاله چای، برنج، باقیمانده مواد غذایی، نان، دستمال کاغذی، تیغ، نوار بهداشتی، گوش پاکن، تکه های پارچه، کاغذ و مواد ریز دیگری که با فاضلاب مخلوط می شوند و در دیواره لوله ها رسوب ایجاد می کنند.

ادامه در
http://khanehpak.ir/Article/Item/200

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
خانه پاک
خوشحالخوشحال
خانه پاک

سلامی دیگر خدمت دوستان عزیز فیس نما مجددا می خوام

سلامی دیگر خدمت دوستان عزیز فیس نما
مجددا می خوام مطلبی در مورد خدمات لوله بازکنی خدمتتون ارائه کنم تا آگاهیتون افزایش پیدا کنه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
خانه پاک
خوشحالخوشحال
خانه پاک

علت گرفتگی زیاد لوله های فاضلاب در آپارتمانها

 لینک
علت گرفتگی زیاد لوله های فاضلاب در آپارتمانها

علت گرفتگی زیاد لوله های فاضلاب در آپارتمانها

گرفتگی لوله فاضلاب اتفاقی است که ممکن است برای هر ساختمانی بوجود آید و این مشکل تنها به دست لوله بازکن ها و شرکت های لوله بازکنی حل می شود. این مشکل وقتی حساس میشود که با یکی گرفتگی ساده کل آپارتمان دچار مشکل شود. یعنی یکی گرفتگی ساده توسط یکی از واحد ها ایجاد می شود و این گرفتگی با ورود به لوله های اصلی فاضلاب آپارتمان باعث ایجاد گرفتگی کلی در سیستم فاضلاب ساختمان می شود.

یکی از دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب در ساختمان ها و بخصوص آپارتمان ها ورود مواد اضافی به داخل لوله فاضلاب می باشد. لوله فاضلاب محلی برای دفع آب و فاضلاب و نهایتا فضولات است. ورود اشیا اضافی از قبیل گوشی، شانه، قطعات پلاستیکی، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، صابون، ته سیگار و ... باعث ایجاد گرفتگی در آن به صورت آنی یا مداوم خواهد شد. این اشیا اضافی پس از ورود به لوله فاضلاب در پیچ و خم های لوله گیر می کنند و پس از مدتی با ورود مواد جدید این گرفتگی تشدید می شود. به طوری که پس از گذشت مدتی لوله به طور کامل مسدود می شود. البته معمولا این گرفتگی ها مربوط به واحد ها می باشد اما در مواردی گرفتگی برای تمام واحدها بوده و لوله فاضلاب اصلی مسدود شده بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
خانه پاک
خوشحالخوشحال
خانه پاک

دوستای عزیز با توجه به این که من در زمینه خدمات

دوستای عزیز با توجه به این که من در زمینه خدمات فنی فعالیت دارم خواستم حواستون جمع باشه که کلاهبردارها زیاد شدن و یک وقت شما رو هم سر کیسه نکنن

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
خانه پاک
خوشحالخوشحال
خانه پاک

این روزها با افزایش درخواست های لوله بازکنی تعداد کلاهبرداران این

 لینک

این روزها با افزایش درخواست های لوله بازکنی تعداد کلاهبرداران این کار نیز زیاد شده است به طوری که افراد زیادی از برچسب های تبلیغاتی لوله بازکنی و تخلیه چاه با یک لوله بازکن تقلبی تماس گرفته اند و بعد از حضور در محل از مشتری مبلغ زیادی را طلب کرده است. لوله بازکن های تقلبی شیادانی هستند که علاوه بر تخریب لوله های فاضلاب مبالغ زیادی را از مشتری ها طلب می کنند. برای درخواست لوله بازکنی تنها از شرکتهای معتبر لوله بازکنی درخواست کنید.

دوستان مراقب باشن کلاه سرشون نره!

مشاهده همه ی 1 نظر