لحظه  بروز رسانی 
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

چمدان مسافرتی دیوید جونز مدل BA-5016-4-XL BA-5016-4-XL david jones  محصول جدید

 لینک
چمدان مسافرتی دیوید جونز مدل BA-5016-4-XL BA-5016-4-XL david jones  محصول جدید

چمدان مسافرتی دیوید جونز مدل BA-5016-4-XL

BA-5016-4-XL david jones 

محصول جدید “دیوید جونز” مجموعه چمدان‌های BA-5016-4 در چهار سایز متفاوت به بازار عرضه شده‌اند که ترکیب زیبا و دوست داشتنی آنها هر سلیقه‌ای را به خود جذب می‌کند اسم شهرهای دیدنی دنیا با حروف رنگی بزرگ روی بدنه شور و هیجان سفر را به خوبی نشان می‌دهد.

“دیوید جونز” بسته به نوع سفر و تعداد همراهان، مدل BA-5016-4 چهار سایز بزرگ، متوسط، کوچک و یک ساک دستی/مسافرتی را در دسترس مشتریان قرار داده است.

بدنه‌ای مقاوم و محکم، دسته هایی که در همان نگاه اول قدرت خود را به رخ می‌کشند و چرخ‌های روان و بسیار باکیفیتی که “دیوید جونز” برای ساخت BA-5016-4 از آنها بهره برده نشان دهنده انتخابی عالی و ایده آل هستند.

بخش بندی‌های بدنه که از طریق زیپ‌های تعبیه شده در دسترس است کمک می‌کند تا وسایل همراهی خود را به خوبی مجزا و جدا از هم بگذارید تا به این ترتیب نظمی مثال زدنی داشته باشید و وسایل ضروری را در دسترسی سریع قرار دهید.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” مدل BA-5016-4 یکی از جذاب ترین مجموعه چمدان‌های سال است که با خرید اینترنتی چمدان می‌توانید تهیه کنید.

“دیوید جونز” بهترین همراه شما در برنامه ریزی یک سفر عالی.

قیمت: ۲۶۰,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

کیف دستی زنانه دیوید جونز مدل ۳-۵۲۳۳ رنگ زرشکی ۵۲۳۳-۳ david

 لینک
کیف دستی زنانه دیوید جونز مدل ۳-۵۲۳۳ رنگ زرشکی ۵۲۳۳-۳ david

کیف دستی زنانه دیوید جونز مدل ۳-۵۲۳۳ رنگ زرشکی

۵۲۳۳-۳ david jones 

یکی از رنگ‌های پرطرفدار امروزی زرشکی است که در دنیای مد محبوبیت زیادی کسب کرده است. مدل ۳-۵۲۳۳ “دیوید جونز” در رنگ زرشکی را می‌توانید در ترکیبی تک فام استفاده کنید به این ترتیب که رنگی هم خانواده در سایه‌ای متفاوت را به کار ببرید.

این ترکیب حرارت و گرمای زنانه‌ای که در زرشکی موج می‌زند را در نهایت زیبایی حفظ می‌کند و جلوه ای یونیک به استایل شما می‌بخشد.

محصول جدید “دیوید جونز” در چهار رنگ مختلف روانه بازار شده تا برای سلایق گوناگون جذابیتی ایده آل داشته باشد.

“دیوید جونز” برای ساخت کیف از بهترین نوع چرم صنعتی استفاده کرده است. نتیجه این کاربرد بدنه‌ای بسیار محکم و بادوام است که کیفیت بالای کیف را نشان می‌دهد.

طراحان “دیوید جونز” برای ۳-۵۲۳۳ ابعاد و مقیاسی را در نظر گرفته‌اند که خوش دستی بی نظیر کیف را در کنار جادار بودن آن شکل داده و محصولی کاربردی و زیبا طراحی کرده‌اند.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” را در همراهی با یک بند کراس بادی حمل کنید و تجربه ای از نهایت راحتی داشته باشید.

خرید اینترنتی کیف در کنار “دیوید جونز” بهترین روش خرید کیف است.

قیمت: ۱۱۸,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3293 رنگ بنفش cm3293

 لینک
کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3293 رنگ بنفش cm3293

کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3293 رنگ بنفش

cm3293 david jones 

مدل cm3293 “دیوید جونز” یکی از پرطرفدارترین کراس بادی‌های برند بزرگ “دیوید جونز” است که با هر سلیقه‌ای مطابقت دارد.

این محصول در پنج رنگ متنوع به بازار عرضه شده و برای ست کردن رنگ بنفش کیف می توانید از ترکیبی تک فام استفاده کنید. همان رنگ در تن و سایه‌ای متفاوت. این شیوه بسیار مدرن و مطابق متد روز است.
در این ترکیب حالت عمیق رنگ بنفش حفظ می‌شود و جلوه‌ای بسیار گیرا و باشکوه به استایل شما می‌دهد.

“دیوید جونز” در طراحی این محصول ابعادی در اندازه های ۳۳ – ۲۳ – ۱۰ را در نظر گرفته که نشان می‌دهد مدل cm3293 نسبت به کراس بادی‌های دیگر فضای داخلی کاربردی تر و جادارتری دارد. به این ترتیب در همراهی با cm3293 “دیوید جونز” لازم نیست وسایل مورد نیاز خود را به حداقل برسانید.

“دیوید جونز” فرانسوی برای ساخت این محصول یکی از بهترین انواع چرم صنعتی را به کار برده و استحکام چشم گیری به این مدل بخشیده است.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” یکی از بهترین کراس بادی‌های سال است که می‌توانید آن را با روش خرید اینترنتی کیف تهیه کنید. در هنگام خرید کیف بالاترین ملاک‌ها را داشته باشید و در همراهی با “دیوید جونز” بهترین انتخاب را تجربه کنید.

قیمت: ۱۱۸,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3290 رنگ سبز cm3290

 لینک
کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3290 رنگ سبز cm3290

کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3290 رنگ سبز

cm3290 david jones 

بند کراس بادی cm3290 از زنجیری ظریف و طلایی ساخته شده که در همراهی با رویه مات کیف لطافت و زنانگی را در کیف تشدید می‌کند.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” در مجموعه‌ای از شش رنگ مختلف به بازار عرضه شده که برای ست کردن رنگ سبز این محصول توصیه می‌کنیم از ترکیبی تک فام استفاده کنید یک سبز که در تونالیته و سایه‌ای متفاوت باشد. این ترکیب حالتی چشم نواز و آرامش بخش ایجاد می‌کند که استایلی مطابق متد روز و کاملا مدرن است.

“دیوید جونز” فرانسوی مدل cm3290 را در اندازه هایی به ابعاد ۱۶ – ۱۲ – ۶ طراحی کرده است تا یکی از خوش دست ترین کیف‌های سال را در وزنی سبک و حجمی دوست داشتنی در دسترس شما بگذارد.

دوخت‌های دقیق و برش ماهرانه کیف نشان از کیفیت درجه یک ساخت دارد. متخصصان “دیوید جونز” برای ساخت cm3290 یکی از بهترین انواع چرم صنعتی را در نظر گرفته اند؛ نتیجه این کار بدنه‌ای با استحکام و مقاومتی عالی است.

مدل cm3290 “دیوید جونز” را به روش خرید اینترنتی کیف تهیه کنید. در کمترین زمان و تنها با چند کلیک ساده در همراهی با “دیوید جونز” به خرید کیف بروید.

قیمت: ۸۸,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3288 رنگ زرشکی cm3288

 لینک
کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3288 رنگ زرشکی cm3288

کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3288 رنگ زرشکی

cm3288 david jones 

مدل cm3288 “دیوید جونز” در پنج رنگ مختلف روانه بازار شده است و برای سلایق مختلف یک کیف جذاب به شمار می‌آید. رنگ زرشکی این مدل را با مشکی ست کنید این ترکیب حرارت قرمز را تلطیف می‌کند و جلوه ای چشم نواز به آن می‌بخشد.

رویه کیف از چرم فلس داری تهیه شده که حالتی اشرافی و قدرتمند به کیف بخشیده است. یراق آلات درجه یک و گوشه‌های هندسی cm3288 “دیوید جونز” این حالت را تشدید می‌کنند.

“دیوید جونز” فرانسوی با استفاده از بهترین نوع چرم صنعتی بدنه‌ای بسیار مقاوم و محکم برای کیف شکل داده که دوامی مثال زدنی دارد. با یک نگاه به بدنه کیف می‌توان مطمئن شد که همراهی با این کیف جایی برای نگرانی از بابت صدمات احتمالی باقی نمی‌گذارد.

طراحان “دیوید جونز” برای ابعاد کیف مقیاس ۲۱ – ۱۵ – ۱۰ را تعیین کرده اند. خوش دستی بی نظیر کیف، وزن سبک آن و در نهایت راحتی در حمل ویژگی‌های بارز این محصول به شمار می‌آیند.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” را با روش خرید اینترنتی کیف تهیه کنید و از همراهی با “دیوید جونز” نهایت لذت در خرید کیف را ببرید.

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3283 رنگ خاکستری cm3283

 لینک
کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3283 رنگ خاکستری cm3283

کیف کراس بادی زنانه دیوید جونز مدل cm3283 رنگ خاکستری

cm3283 david jones 

برای ست کردن رنگ خاکستری cm3283 “دیوید جونز” از خاکستری روشن تری استفاده کنید. در این ترکیب تک فام آرامش رنگ خاکستری در تیپ شما تشدید می‌شود و جلوه‌ای چشم نواز به ظاهر شما می‌بخشد که جذابیت بی نظیری دارد.

“دیوید جونز” این مدل را در مجموعه‌ای از پنج رنگ مختلف روانه بازار کرده است که بیشترین شانس را به شما می دهد تا رنگ دلخواه خود را پیدا کنید.

“دیوید جونز” فرانسوی این محصول را در ابعادی به مقیاس ۲۳ – ۱۹ – ۱۲ طراحی کرده است که مقیاسی ایده آل برای یک کراس بادی است. وزن سبک و حجم کم کیف خوش دستی فوق العاده‌ای به آن داده است در کنار این ویژگی طراحان “دیوید جونز” با تاکید بر کاربردی بودن این مدل دو بخش جیب مانند در دو طرف کیف در نظر گرفته اند که برای قرارگیری گوشی موبایل و یا کارت‌های اعتباری مکانی ایده‌آل است.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” یکی از دوست داشتنی ترین کراس بادی‌های سال است که مایه‌هایی اسپرت دارد.

با خرید اینترنتی کیف می توانید در کمترین زمان ممکن و در همراهی با “دیوید جونز” خرید کیف را تجربه کنید.

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

کیف دستی زنانه دیوید جونز مدل ۲-۵۲۶۳ رنگ قهوه‌ای ۵۲۶۳-۲ david

 لینک
کیف دستی زنانه دیوید جونز مدل ۲-۵۲۶۳ رنگ قهوه‌ای ۵۲۶۳-۲ david

کیف دستی زنانه دیوید جونز مدل ۲-۵۲۶۳ رنگ قهوه‌ای

۵۲۶۳-۲ david jones 

رنگ قهوه‌ای مدل ۲-۵۲۶۳ “دیوید جونز” را می‌توانید با دایره گسترده‌ای از رنگ مختلف ست کنید اما در اینجا پیشنهاد ما به شما آبی فیروزه‌ای است. 

ترکیبی خاص که آمیزه‌ای از اشرافیت و آرامش را در خود دارد.

در همراهی با ۲-۵۲۶۳ “دیوید جونز” استایلی امروزی و مدرن داشته باشید تا بیشترین بهره را از طراحی ساده و منحصر به فرد کیف ببرید.

“دیوید جونز” فرانسوی برای بدنه کیف از چرم صنعتی درجه یکی استفاده کرده است که رویه‌ای بسیار محکم و مقاوم برای کیف شکل داده. این ویژگی کاربردی کمک می‌کند که مشخصه جادار بودن کیف کامل شود.

ترکیب بندی و طراحی این محصول در ابعادی شکل گرفته که آن را تبدیل به یکی از بهترین کیف‌های “دیوید جونز” کرده است.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” در پنج رنگ متنوع به بازار عرضه شده که در میان این مجموعه می‌توانید بیشترین شانس را برای یافتن رنگ ایده آل خود داشته باشید.

مدل ۲-۵۲۶۳ “دیوید جونز” بدنه‌ای تمام چرم و بسیار محکم، فضایی جادار، تناسب با مکان های مختلف و در نهایت تناسب با سنین متفاوت را دارد.

خرید اینترنتی کیف بهترین روش خرید کیف به ویژه در همراهی با “دیوید جونز” است.

قیمت: ۱۱۸,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

ساک دستی و مسافرتی دیوید جونز مدل cm2080-1 رنگ خاکی cm2080-1

 لینک
ساک دستی و مسافرتی دیوید جونز مدل cm2080-1 رنگ خاکی cm2080-1

ساک دستی و مسافرتی دیوید جونز مدل cm2080-1 رنگ خاکی

cm2080-1 david jones 

“دیوید جونز” با طراحی cm2080-1 یکی از شیک ترین کیف‌های مدرن را به بازار عرضه کرده است.
خانم‌های خوش پوش امروزی به خوبی تاثیر یک کیف حجیم بر جلوه ظاهری را می‌دانند. 

استایل خاصی که در همراهی با cm2080-1 “دیوید جونز” خواهید داشت مسلما خیره کننده خواهد بود. ترکیبی کاملا مدرن که بسیار مورد علاقه طراحان مد است.

مدل cm2080-1 “دیوید جونز” در رنگ خاکی را می‌توانید با یک لباس خردلی ست کنید و ترکیبی طلایی داشته باشید. خیلی از خانم‌ها برای ست کردن لباس‌های خردلی خود دچار مشکل هستند اما کافی است چنین رنگی را با cm2080-1 خاکی رنگ تجربه کنید.

محصول جدید “دیوید جونز” در اندازه‌هایی به ابعاد ۵۰ – ۲۳ – ۳۸ طراحی شده. این مقیاس جادار بودن و فرم خاص cm2080-1 “دیوید جونز” را به خوبی نشان می‌دهد. بدنه این محصول از چرم صنعتی درجه یکی ساخته شده که دوام و قوام بی نظیری به کیف بخشیده است.

زیبایی استایل خاص استحکام کاربردی بودن دوام و ماندگاری و در نهایت تنوع در پنج رنگ باعث شده تا cm2080-1 “دیوید جونز” یکی از بهترین‌های سال باشد.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” را با خرید اینترنتی کیف تهیه کنید تا ساده ترین روش خرید کیف را در کنار “دیوید جونز” تجربه کنید.

قیمت: ۱۴۸,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیف سیتی
خوشحالخوشحال
کیف سیتی

ساک دستی و مسافرتی دیوید جونز مدل cm0798 رنگ خاکی cm0798

 لینک
ساک دستی و مسافرتی دیوید جونز مدل cm0798 رنگ خاکی cm0798

ساک دستی و مسافرتی دیوید جونز مدل cm0798 رنگ خاکی

cm0798 david jones 

رنگ خاکی cm0798 “دیوید جونز” قدرت و استحکام بدنه آن را تشدید می‌کند. در عین حال cm0798 یکی از شیک ترین ساک‌های دستی “دیوید جونز” است که در پنج رنگ مختلف به بازار عرضه شده.

بهترین همراه شما از سفرهای کوتاه کاری گرفته تا سفرهای دیگر در ابعادی به اندازه های ۵۱ – ۲۰ – ۳۵ طراحی شده که نشان از جادار بودن این محصول دارد.

“دیوید جونز” با هوشمندی تمام چند زیپ روی بدنه کیف در نظر گرفته که این جادار بودن را کامل می‌کند. زیپ‌های روی بدنه بخش‌های مجزایی دارند که کمک می‌کنند بتوانید وسایل مشخص را در دسترسی سریع خود قرار دهید.

“دیوید جونز” در ساخت این محصول از بهترین نوع چرم صنعتی استفاده کرده است که ماندگاری و استحکام فوق العاده آن را تضمین می‌کند. رویه طرح داری که با فلس های زیبا قدرت را تداعی می کند و در عین حال انعطاف پذیر است.

محصول ۲۰۱۷ “دیوید جونز” را می‌توانید با خرید اینترنتی ساک دستی تهیه کرده و در همراهی با “دیوید جونز” خرید ساک را با رضایت کامل تجربه کنید.

قیمت: ۱۵۸,۰۰۰ تومان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید