لحظه  بروز رسانی 
کیش بوک
کیش بوک

راهنمای جامع سفر زمینی از تهران به کیش وقتی قرار

 لینک
راهنمای جامع سفر زمینی از تهران به کیش وقتی قرار

راهنمای جامع سفر زمینی از تهران به کیش
وقتی قرار است سفر ما زمینی و با خودروی شخصی باشد، سفر به دو بخش تقسیم می‌شود. مقصد و مسیرهای رفت و برگشت. اما پیش از سفر باید از مسیر آگاهی لازم را داشته باشید تا سفر شما به بهترین نحو آغاز شود.

اگر از افراد باتجربه در سفر سوال کنیم همیشه به ما مسیرهای بهتر و امن‌تر را معرفی می‌کنند. اما از لحظه‌ای که خودروی خود را روشن می‌کنید به خود بگویید این سفر باید در عین آرامش بگذرد. پس از زیبایی‌های مسیر و جاده با عزیزانتان لذت ببرید و مدام به سرعت فکر نکنید.

سفر زمینی به وسیله خودروی شخصی از تهران تا جزیره کیش یک پیشنهاد شگفت انگیز است؛ اما باید توجه داشت که هم‌سفران ما مانند افراد مسن یا کودکان در این سفر اذیت نشوند. در این صورت می‌توانید برای رزرو تور کیش از تهران با آژانس‌های مسافرتی مشورت کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از حرکت به سمت کیش یا در طول مسیر، مقاله راهنمای سفر به کیش را نیز بخوانید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

تفریحات آبی کیش تفریحات آبی کیش از جمله جاذبه‌های اصلی

 لینک
تفریحات آبی کیش تفریحات آبی کیش از جمله جاذبه‌های اصلی

تفریحات آبی کیش
تفریحات آبی کیش از جمله جاذبه‌های اصلی جزیره کیش است. بسیاری از افراد سفر به این جزیره زیبا را تنها برای تجربه تفریحات آبی گوناگون و متنوع آن انتخاب می‌کنند. این جزیره با سواحل زیبا و آب زلال و گرم، بهترین نقطه ایران برای بهره بردن از انواع تفریحات آبی و ساحلی است. در این صفحه کوشیده‌ایم انواع تفریحات آبی کیش را به عنوان بخش مهمی از جاذبه های گردشگری کیش، به شما معرفی کنیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

سفر با قطار از اصفهان به کیش دلیل انتخاب سفر

 لینک
سفر با قطار از اصفهان به کیش دلیل انتخاب سفر

سفر با قطار از اصفهان به کیش
دلیل انتخاب سفر با قطار برای هرکسی متفاوت است. تعدادی به دلیل هزینه‌های زیاد هواپیما، سفر با قطار را انتخاب می‌کنند، عده‌ای از ساعت‌ها نشستن در کوپه قطار و تماشای جاده لذت می‌برند؛ شاید عده‌ای هم برای ساعات طولانی که قرار است در راه باشند برنامه ریزی مطالعه کرده‌اند. به هرحال سفر با قطار از اصفهان به کیش علاوه بر مقرون به صرفه بودن، جذابیت‌های خاصی هم دارد. اگر ماندن چند ساعت در قطار اذیتتان نمی‌کند، اقدام به خرید بلیط کنید. البته استفاده از سرویس تور کیش از اصفهان نیز پیشنهاد دیگری است که ممکن است برای شما جذاب باشد.

برای تهیه بلیط قطار، به دو صورت آنلاین و حضوری می‌توانید خریداری کنید. برای خرید آنلاین سایت راه آهن جمهوری اسلامی ایران (رجا) را انتخاب کنید. اگر به هر دلیل خرید آنلاین برایتان مقدور نبود به تمامی مراکز معتبر فروش بلیط قطار می‌توانید مراجعه کنید؛ روز موردنظر برای سفر خود را به کارشناسان این مراکز اعلام کنید؛ آن‌ها شما را راهنمایی می‌کنند. همچنین می‌توانید برای داشتن یک سفر جذاب تور کیش از اصفهان را با راهنمایی آژانس‌های مسافرتی خریداری کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

سفر زمینی از اصفهان به کیش با گسترش جاده و

 لینک
سفر زمینی از اصفهان به کیش با گسترش جاده و

سفر زمینی از اصفهان به کیش
با گسترش جاده و مسیرهای آسفالت می‌توانید خودتان دست به کار شوید و راننده جاده سفرتان شوید. رانندگی در سفر هم بخشی از لذت آن مسافرت را داراست. اگر گزینه‌های قطار و هواپیما را کنار بگذاریم، سفرمان یا باید با خودروی شخصی باشد یا با اتوبوس. البته تور کیش از اصفهان نیز پیشنهاد دیگری است که می‌توانید آن را بررسی کنید. در این مقاله کیش بوک مخاطب ما کسانی هستند که تصمیم به سفر زمینی از اصفهان به کیش با خودرو شخصی خود را دارند. سعی می‌کنیم نکات ضروری برای یک سفر هیجان انگیز را ذکر کنیم.

وسایل و از همه مهم‌تر آهنگ‌هایی که در طول مسیر مایلید بشنوید و لذت سفر را چندبرابر کنید را گلچین کنید.

با پل خواجو خداحافظی کنید و پیش به سوی سرزمین دلفین‌ها بروید. البته عجله نکنید، شما به انداز 13 ساعت رانندگی در پیش خواهید داشت. اگر بخواهم به صورت کلی توضیح بدهم شما باید به یکی از بنادر چارک، آفتاب، لنگه برسید و از آن‌جا به کمک شناورهای بندر با خودروی خود از دریا عبور کرده و به جزیره کیش برسید.

راستی پمپ بنزین فراموش نشود. با باک پر حرکت کنید. اما در مسیر پمپ بنزین‌های موجود هم به شما معرفی می‌کنم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

سفر با قطار از تبریز به کیش گاهی بخش بزرگی

 لینک
سفر با قطار از تبریز به کیش گاهی بخش بزرگی

سفر با قطار از تبریز به کیش
گاهی بخش بزرگی از لذت سفر، مسیر است؛ و مقصد تنها بهانه‌ای برای رسیدن و دمی آسودن است. از این رو، اگرچه فاصله‌ها بسیار طولانی و راه سخت باشد؛ بسیاری از ما علاقه وافری به سفر زمینی داریم؛ و یکی از بهترین وسائل حمل و نقل عمومی قطار است. سفر با قطار از تبریزر به کیش نیز یکی از همین مسیر‌های زیبا و به‌یادماندنی است؛ که اگر زمان کافی، علاقه به سفر و توان جسمی لازم را دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم یک مرتبه آن را بیازمایید. البته اگر هدف شما تنها رسیدن به جزیره کیش است؛ استفاده از خدمات تور کیش از تبریز می‌تواند پیشنهاد بهتر، مطمئن‌تر و جذاب‌تری باشد. هرچند تجارب و دیدنی‌های سفر با قطار را از دست خواهید داد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

سفر زمینی از شیراز به کیش شما در شیراز هستید

 لینک
سفر زمینی از شیراز به کیش شما در شیراز هستید

سفر زمینی از شیراز به کیش
شما در شیراز هستید و ما می‌خواهیم در این مطلب از سفر زمینی از شیراز به کیش برای شما بگوییم. درست است که خوشا شیراز و وصف بی مثالش، این درست، اما برای هر کس سفر یک ضرورت است و هر کسی باید از شهر خود سفر رود؛ تا به قول حضرت سعدی: تا پخته شود خامی. ما هم در مملکتی به سر می‌بریم که هر سوی که بنگردید زیبایی و جمال است و گشت و گذار در آن مایع مباحات. از این رو لطفا شیرازی بودن خود را کنار بگذارید و آن اسباب “سفرو” را بردارید دم و دستگاه را جمع کنید بزنید به جاده که وقت دیر است. البته تور کیش از شیراز نیز انتخاب دیگری برای شماست.

ما در کیش بوک همه چیز را درباره این درّ یتیم خلیج فارس برای شما توضیح می‌دهیم با خواندن سایت ما دیگر چیزی نمی‌ماند تا بهانه‌‌ای برای سفر نکردن به کیش باقی بماند. شیراز یکی از پر جمعیت‌ترین مراکز استان در صفحات جنوبی کشور است و هر ساله شیرازان بسیاری راه سفر زمینی از شیراز به کیش را در پیش می‌گیرند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

سفر هوایی از تبریز به کیش سفر هوایی از تبریز

 لینک
سفر هوایی از تبریز به کیش سفر هوایی از تبریز

سفر هوایی از تبریز به کیش
سفر هوایی از تبریز به کیش از دو طریق ممکن است. پیشنهاد اول استفاده از تورهای کیش از مبدا تبریز است. این تورها به‌صورت هفتگی برقرار بوده و سفری آسوده و راحت را برای شما تدارک می‌بیند. پیشنهاد دوم رزرو بلیط هواپیما و سفر به کیش از طریق هوایی است. هریک از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد؛ و همه چیز به شرایط و انتخاب شما بستگی خواهد داشت. اگر می‌خواهید با نکات سفر هوایی از تبریز به کیش بیشتر آشنا شوید؛ با ادامه این نوشته وب‌سایت کیش بوک همراه ما باشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

تفریحات ورزشی کیش تفریحات ورزشی کیش از جمله جاذبه های

 لینک
تفریحات ورزشی کیش تفریحات ورزشی کیش از جمله جاذبه های

تفریحات ورزشی کیش
تفریحات ورزشی کیش از جمله جاذبه های گردشگری جزیره است؛ که به‌خصوص برای جوان‌ترها می‌تواند سرگرمی بسیار جذابی باشد. جزیره کیش دارای امکانات ورزشی متعددی است؛ و به دلیل آب و هوای خاص آن و حلوص بیشتر اکسیژن در آن، در بسیاری مواقع محلی برای تشکیل کم تیم‌های مختلفی ورزشی نیز هست. گردشگران بسیاری نیز به تفریحات ورزشی کیش علاقه نشان داده، و بخشی از سفر خود را به این موضوع اختصاص می‌دهد. در ادامه این نوشته وب‌سایت کیش بوک می‌خواهیم شما را با بهترین گزینه‌های موجود در این زمینه آشنا کنیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

سفر با قطار از تهران به کیش تجربه کردن سفر

 لینک
سفر با قطار از تهران به کیش تجربه کردن سفر

سفر با قطار از تهران به کیش
تجربه کردن سفر با قطار برای ساعات طولانی نیاز به همسفران خوب دارد. قبل از هرچیز چند نفر از عزیزان خوش سفر خود را انتخاب کنید. سفر با قطار از تهران به کیش برای کسانی جذاب است که از رانندگی طولانی خسته شده‌اند اما عاشق مسیر جاده‌ای هستند. خیره شدن به طبیعت از قاب شیشه ای واگن قطار، گوش دادن به موسیقی مناسب حال و احوالتان و نوشیدن چای گرم مسیر سفر را بدون این که پای خود را بر روی ترمز و کلاج فشار دهید لذت بخش‌تر می‌کند. در ضمن از زانو درد و خستگی عضلات پا خبری نیست. چرا که می‌توانید در راهرو قطار قدم بزنید یا حتی سرجای خود نرمش کنید. البته می‌توانید برای لذت بخش کردن و سرعت بیشتر سفر خود توسط آژانس‌های مسافرتی تور کیش از تهران را رزرو کنید و سفری با برنامه‌ریزی داشته باشید.

در صورت انتخاب قطار، یک قدم جلوتر از لحاظ امنیت در سفر دارید. پیمودن مسیر مشخص روی ریل، خطرات را محدود می‌کند. همچنین اتفاقاتی نظیر خواب آلودگی که حین رانندگی با آن دچار می‌شوید وجود ندارد. حتما می‌دانید که رانندگی در جاده چشم‌هایتان را به شدت خسته می‌کند. به همین دلیل است که کارشناسان اصرار دارند هر 2 ساعت رانندگی کنار بزنید و جای امن نفسی تازه کنید؛ در این حین ممکن است فکر کنید به مقصد سفر دیر می‌رسید و زمان را از دست می‌دهید. اما در سفر با قطار از تهران به کیش توقف تنها در ایستگاه‌هایی مشخص انجام می‌شود و باقی حرکت به سوی مقصد بدون توقف انجام می‌شود.

از لحظه حرکت قطار از مبدا تهران تا بندرعباس حدود 18 تا 20 ساعت مسیر را باید بگذرانید. اگر بخواهم دقیق‌تر به شما بگویم باید از ایستگاه‌ راه‌آهن شهرهای قم (محمدیه)، کاشان، ، بادرود، زواره، اصفهان (نائین)، اردکان، میبد، یزد، بافق، احمدآباد، سیرجان، تزرج و فین بگذرید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

سفر زمینی از تبریز به کیش سفر زمینی از تبریز

 لینک
سفر زمینی از تبریز به کیش سفر زمینی از تبریز

سفر زمینی از تبریز به کیش
سفر زمینی از تبریز به کیش تنها یک پیشنهاد است؛ که توصیه می‌کنیم تنها در صورتی که شرایط ویژه چنین سفر طولانی و پرهیجانی را دارید؛ اقدام به انجام آن نمایید. در درجه اول اگر قصد شما از سفر زمینی در مقایسه با سفر هوایی، کاهش هزینه‌های سفر است؛ در این مورد خاص این اتفاق روی نخواهد داد. چراکه با توجه به فاصله جغرافیایی شهر تبریز تا جزیره کیش، هزینه‌های سفر زمینی بسیار بیشتر خواهد بود. بنابراین در این شرایط بهتر است رزرو تور کیش از تبریز را در نظر بگیرید. به هر حال اگر می‌خواهید مسیر پیشنهادی ما برای سفر زمینی از تبریز به کیش را بدانید؛ با ادامه این نوشته وب‌سایت کیش بوک همراه شوید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید