لحظه  بروز رسانی 
کیش بوک
کیش بوک

زندگی در کیش و آشنایی با مزایا و معایب زندگی در

 لینک
زندگی در کیش و آشنایی با مزایا و معایب زندگی در

زندگی در کیش و آشنایی با مزایا و معایب زندگی در آن
زندگی در کیش می‌تواند دارای جذاب و دلنشین و یا سخت و کسل‌کننده باشد. بسیاری از مسافران جزیره کیش، وقتی یک بار به این جزیره می‌روند؛ علاقه دارند که این تجربه را برای مرتبه دوم نیز تجربه کنند. جزیره کیش ویژگی‌های خاصی دارد که موجب می‌شود بسیاری از مسافران حتی به زندگی در کیش نیز علاقمند شوند. اما بهتر است پیش از تصمیم‌گیری درباره جزیره کیش و شرایط زندگی در آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. چراکه علی‌رغم همه ویژگی‌های جذاب و خوب جزیره کیش، ممکن است ایراداتی نیز وجود داشته باشد؛ که زندگی دائمی در این جزیره را مشکل نماید. در این نوشته وب‌‎سایت کیش بوک به بررسی این موارد پرداخته‌ایم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

جاذبه های تاریخی و فرهنگی کیش سابقه وجود تمدن در

 لینک
جاذبه های تاریخی و فرهنگی کیش سابقه وجود تمدن در

جاذبه های تاریخی و فرهنگی کیش
سابقه وجود تمدن در جزیره کیش به بیش از 2000 سال قبل باز می‌گردد. به همین علت نیز جاذبه های تاریخی و فرهنگی کیش بخش مهمی از جاذبه های گردشگری کیش را تشکیل می‌دهد. اگرچه بسیاری از مسافران تصور می‌کنند که جزیره کیش جزیره‌ای مدرن با جاذبه‌های مدرن است؛ اما توصیه می‌کنیم بازدید از جاذبه های تاریخی و فرهنگی کیش را حتما در برنامه سفر خود قرار دهید. از آنجا فاصله نقاط گوناگون از یک‌دیگر در جزیره کیش نسبتا کوتاه است؛ می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق، در طول یک یا دو روز این مکان‌ها را از نزدیک ببینید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کیش بوک
کیش بوک

سفر هوایی از تهران به کیش سفر هوایی از تهران

 لینک
سفر هوایی از تهران به کیش سفر هوایی از تهران

سفر هوایی از تهران به کیش
سفر هوایی از تهران به کیش پرطرف‌دارترین نوع سفر برای این مقصد گردشگری است. در این سفر به دنبال پمپ بنزین در جاده نیستید، با استهلاک خودرو روبرو نمی‌شوید، خستگی راه را در پیش ندارید و خطرات تصادف جاده هم در امانید. درست است که سفر زمینی هم جذابیت‌های خودش را دارد اما برای همه سنین مناسب نیست.

اگر بار اول است به جزیره کیش با هواپیما سفر می‌کنید، حتما می‌پرسید چه مدت در راه هستید؟ از لحظه پرواز هواپیما تا لحظه فرود آن حدود یک ساعت و چهل دقیقه روی ابرها هستید. برای راحتی سفر خود، تور کیش از تهران را از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر رزرو کنید.

در شرایط نامناسب آب و هوایی ممکن است پرواز با تاخیر انجام شود. در این صورت آرامش خود را حفظ کنید، خلبان باید صلاحیت پرواز را تایید کند. به هرحال همیشه دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. شاید بگویید مثال خوبی نبود، اما من به شما اطمینان می‌دهم هر تاخیر پروازی دلیل قانع کننده‌ای برای مسافران دارد که از آن بی‌خبرند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید