بروز رسانی 
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
شادشاد
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است

اول باید قدرت درون را شناخت : برای شناخت چشمه

اول باید قدرت درون را شناخت :
برای شناخت چشمه انرژی درون انسان باید با “هوش کیهانی ” در تماس و تعامل باشیم.
حالا هوش کیهانی چیست ؟
خردی است همه فضاها را پر کرده و در وجود همه موجودات زنده جای گرفته است.این هوش جهانی اصل حیات هر کوارک ، الکترون ، پروتون ، نوترون، اتم، مولکول و سلولی آیروسل است که وجود دارد. همه چیز پیوسته در تلاش است تا زندگی بیشتری را تجلی بخشد و “هوش کیهانی“ در همه جا حاضر است. و همه چیز بهم نزدیک و با امواج الکترومغناطیسی با هم در ارتباطند. چون “خرد” در همه جا وجود دارد حتی در خلأ فضا نیز موجود است اگر نبود امواج الکترو مغناطیسی از آن رد نمی شد پس وجود دارد آنچه وچود دارد تجلی و ابراز این جوهر اولیه است که از آن همه چیز ساخته و خلق شده است و آن منشاء حیاط بوده و به طور پیوسته باز آفرینی می شود.یعنی در هر ثانیه ملیاردها کیلومتر به وسعت جهان افزوده می شود آن منشاء اراده خداوند بوده (کون و یکون) و همین اراده در درون انسان نیز نهفته است منتهی خیلی حساس نسبت به پیرامون مادیات و معنویات و اراده انسان با اراده خداوند قابل قیاس نیست مثل این است خداوند سمیع و بصیر است انسان نیز یک جورهای شنونده و بینا است تا اینجا فکر می کنم مطلب تا حدودی برای مخاطبین دوست داشتنی روشن شد حالا همین اراده بسیار کوچک اما قدرتمند همیشه زنده و همیشه فعال است. این اراده با توجه به فرآیندهای ذهنی شکل می گیرد. اندیشه و احساس قالبی را شکل می دهند که از آن اراده جسمی و جهانی متجلی می گردد و به دنیای بیرون راه پیدا میکند و این یعنی هر آنچه در دنیای درون اندیشه آن را داشته باشید و به اندازه کافی این اندیشه را حفظ کنید تا در شما تولید احساس کند، راه ورودش را به دنیای واقعیت و دنیای بیرون از شما پیدا خواهد کرد.شما فقط کافی است هدفتان را نشانه گذاری کنید تا هدفتان را در دنیای درون خلق کنید و آن را حفظ کنید. به تدریج دنیای درون شما که به “هوش کیهانی” متصل است، خواسته شما را به تمام خردهای هستی اعلام خواهد کرد و پاسخ تمام پرسش ها و کلید تمام قفل ها در خرد بی انتهای هستی موجود است. چقدر طول میکشد تا به خواسته ام برسم؟ در جلسه بعد خدمت شما دوستان با وفا عرض خواهم کرد این مطلب را مطالعه کنید و به این راز ایمان بیاورید که چنینی حرکاتی در کائنات وجود دارد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
شادشاد
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است

خداوند تنها و بی همتا سلام دوستان عزیز وسعت دنیای

خداوند تنها و بی همتا
سلام دوستان عزیز وسعت دنیای هر کس به اندازه عقل و اندیشه اوست و دریچه ظهور آن از طریق زبان است هر چه زبان شما عبارات و مفهوم هستی را عالی ارائه نماید به همان اندازه از عالم برخورداری و زبان نیز از طریق ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری عبارات عالم را ذکر می نمایند ابزارهای سخت افزاری زبان عبارت است از (ساختار مغز و هوش - لامسه - چشایی- بویایی -بینایی و شنوایی ) و ابزارهای نرم افزاری زبان عبارت است از ( احساسات دور و نزدیک - باطن علم - باطن خود - باطن زمان - باطن عقل و هوش - باطن عشق و محبت ) به به واقعاً خداوند به حق گفته است فتبارک الله احسنوالخالقین حداوند وقتی که موجودی با این مشخصات خلق کرد (انسان ،اشرف مخلوقات) به حودش گفت بارک الله احسن برای خلق هیچ موجودی این عبارت را نگفت حتی برای خلق فرشته ها ، ملائکه ها ، عرش هفت طبقه آسمان فقط برای خلق انسان این عبارت را بکار برد واقعاً بعضی از انسانها قدرنشناسند و دارند در این دنیای فانی کفران می کنند ولی بعضی ها هم هستند همین عبارت احسن الخالقین در حیطه خداوند گفته می شود سلام و درود بی پایان باد بر تمام رسولان حق بالاخص حضرت ختمی مرتبه محمد صل الله و علیه واله و سلام و درود بر خاندانش باد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
شادشاد
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است

زیبایی چیست؟ زیبایی به اصل واقعی در ذات اقدس

زیبایی چیست؟
زیبایی به اصل واقعی در ذات اقدس خدا است ودر تمام هستی تجلی می کند و هیچ موجودی و مخلوقی قادر به دیدن آن نیست و از محالات است موجودی بتواند زیبایی خدا را در یک جا نظاره کند که حضرت موسی نیز نتوانست آن را تحمل کند کوه طور با دیدن جمال خدا و نور خدا از هم پاشید و در انسان نیز گرایش به جمال و زیبایی، چه به معنی زیبایی دوستی و چه به معنی زیبایی آفرینی که هنر نامیده می شود، وجود دارد. انسان می خواهد لباسش زیبا باشد، اتاقش زیبا باشد، همچنین انسان از زیبایی های طبیعت لذت می برد، از طرفی دوست دارد زیبایی بیافریند، مثل مسئله هنر که خلق زیبایی است. مثلاً کسی که شعری را ابتکار کرده است مثل حافظ، در آن واحد دو کار کرده است، یکی اینکه چیزی را خلق کرده و آن حس خلاقیت خودش را ارضاء کرده است و دیگر آنکه یک چیز «زیبا» آفریده و آن، حس زیبایی را ارضاء کرده است.در بین جلوه های زیبایی، بیشتر در زنان تجلی کرده زنان هر چه هم زیبا باشند باز هم به زیبایی خودشان باور ندارند و یاوقتی که به صحبت های ضبط شده خودشان گوش می کنند برای اولین بار هیچ زنی از صدای خودش خوشش نمی آید این چه رازی است که به این شکل تجلی می کند زیبایی فقط به ظاهر نیست اگر زیبایی را 100% درصد بدانیم فقط 10 % آن به ظاهر است 90% درصد آن به درون هر شخص است میدانید یعنی چه ؟ یعنی اینکه خداوند 10% درصد زیبایی را به صورت تکاملی به انسانها داده و 90% درصد آنرا خود انسان می آفریند شامل ( اخلاق خوب ، رفتار خوب پندار خوب ، کردار خوب ، لباس تمیز ، پوشش عالی ، روح و بدن پاک ، فکر مثبت و................... اینها زیبایی را به کمال می رساند همانطوریکه پیامبر ما به کمال رسید و هفت طبقه آسمان را سیر و سلوک کرد و به معراج رفت) پس نتیجه می گیریم همه زنان زیبا هستند اگر هم تغییری است در درون است نه در بیرون پس خواهش میکنم همانطوری که بینی مان را با هزینه هنگفت عمل جراحی می کنیم درون مان را نیز خودمان بدون هزینه جراحی کنیم و به زیبایی خدا احترام و آنرا عبادت کنیم امیدوارم از بنده حقیر قبول کرده باشید متشکرم .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
غزل
غزل

سلام دوستان تازه به جمعتون پیوتسم یه سوپرایز دارم

سلام دوستان
تازه به جمعتون پیوتسم
یه سوپرایز دارم براتون
اون سوپرایز توی یکی از لینک های زیره
این سوپرایز برای همه هست چه زن چه مرد
وقتی وارد صفحه سوپرایز شدید یه پیغام سوپرایز براتون میاد
خدایش سوپرایز رو که دیدین پیام بزارید


http://detam.ir/%D8%A2%D9%85%...D8%AF/

http://detam.ir/%D8%A2%D9%85%...8C-html/

http://detam.ir/%D8%A2%D9%85%...D8%B3/

http://detam.ir/photoshop/

مشاهده همه ی 1 نظر
لاین مارکت
لاین مارکت

نودل جادویی بازی مهیج و فکری برای کودک شما کودکان تجربیات

نودل جادویی بازی مهیج و فکری برای کودک شما

کودکان تجربیات مثبت و احساسات موفقیت‌آمیزی را با انجام بازی بدست می‌آورند بازی‌های خلاق فرصتی را برای کودک فراهم می‌آورد تا از قوه خلاقیت و تخیل خود در حل مسئله استفاده کرده، آن را رشد داده و تقویت نماید پس ما بازی جالب با نودل جادویی را به شما پیشنهاد میکنیم.
نودل جادویی قطعات  تهیه شده از آرد ذرت  می باشد که در رنگ های متنوع به صورت پازل تهیه و درست  شده است .نودل جادویی یا همان ذرت جادویی طوری ساخته شده که با کمی مرطوب کردن نودل ها بهم بچسبن و اشکالی را که کودکانتان مد نطرشان هست رو در بیارن.نودل های جادویی از جنس ذرت می باشد ، ذرت آرد شده تکه های این پازل ها را تشکیل می دهند که کودک می تواند این ذرت های جادویی را به دهان خود بزند، بدون اینکه ضرری برای او داشته باشد. در اصل هیچ گونه مواد شیمیایی در ساخت دانه های نودل استفاده نشده تا در صورتی که توسط کودک بلعیده شد هیچ عوارضی برای او نداشته باشد 100 درصد بهداشتی میباشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تبلت فون
تبلت فون

فروشگاه اینترنتی تبلت فون با بهترین قیمت خرید تبلت و گوشی جهت

فروشگاه اینترنتی تبلت فون با بهترین قیمت خرید تبلت و گوشی جهت داشتن یک خرید اینترنتی مناسب.
اگر قصد خرید تبلت و گوشی را دارید فروشگاه اینترنتی تبلت فون با تضمین بهترین قیمت خرید تبلت و گوشی داشتن یک خرید ارزان قیمت و با کیفیت را برای شما تضمین می کند. کیفیت و قیمت گوشی و تبلت های موجود در فروشگاه اینترنتی تبلت فون تضمین شده و دلیلی برای جلب رضایت شما کاربران محترم خواهد بود.
 لینک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

دانلود بازی هک شده clash of clans کلش اف کلنز

دانلود بازی هک شده clash of clans کلش اف کلنز


به همراه هدیه بسیار بسیار ویژه

kv8epasgk5tzc73caqsw.png همه چی بینهایتzuhkjwi0iobi4kdy4hv9.png

به هیچ وجه از دست ندید

***آپدیت جدید بر روی پکیج قرار گرفت***

برای دانلود روی عکس کلیک کنیدکلش


http://s5.picofile.com/file/8160908268/dl.gif

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید