لحظه  بروز رسانی 
امین (کرونا)
امین (کرونا)

روزنامه کیهان در کانال رسمی خود نوشت : اخیراً عبداله

 لینک

روزنامه کیهان در کانال رسمی خود نوشت : اخیراً عبداله ناصری عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در مصاحبه با روزنامه وقایع اتفاقیه اعلام کرد منتقدان دولت به ۳ هزار فیش حقوقی نجومی دست پیدا کرده‌اند و به مرور منتشر خواهند کرد.

مدیرانی که تاکنون فیش‌های حقوقی نجومی آنها منتشر شده از ۵۷ میلیون و ۸۷ میلیون تا ۲۳۴ میلیون حقوق در ماه دریافتی داشته‌اند و اینها غیر از رقم‌های پاداش ۵۰۰ میلیونی یا ۱۴۰۰ میلیارد تومانی است که برخی از همین مدیران در مقاطع مختلف در برخی بانک‌ها و مراکز دولتی دریافت کرده‌اند؛ رقم‌های تسهیلات دریافتی با سود ناچیز نیز از چند صد میلیون تا میلیاردها تومان را شامل می‌شود.

حال اگر متوسط دریافتی این مدیران را ۷۵ میلیون در نظر بگیریم، رقمی معادل ۲۲۵ میلیارد تومان در ماه و ۲۷۰۰ میلیارد تومان را در سال شامل می‌شود و اگر این متوسط ۱۰۰ میلیون تومان باشد، معادل ۳۰۰ میلیارد تومان در ماه و ۳۶۰۰ میلیارد تومان در سال خواهد بود. این در حالی است که کل رقم یارانه پرداختی در سال به حدود ۶۰ تا ۶۵ میلیون ایرانی معادل ۳ هزار و ۲۹۳ میلیارد تومان است. به یک معنای دیگر هر یک از این مدیران، معادل یارانه ۱۳۰۰ تا ۵۲۰۰ شهروند حقوق گرفته‌اند.

البته باید گفت ارقام حقوق و پاداش‌های رسمی دریافتی از سوی مدیران اشرافی، تنها نوک کوه یخ عملکرد مالی این طیف است وگرنه اغلب در حوزه مدیریت اشرافی انواعی از رانت‌ها و فسادها و زد و بندها و ارتشا و اختلاس‌ها رخ می‌دهد که رقم حقوق‌های دریافتی در قیاس با این فعالیت‌های نامشروع بسیار ناچیز است. به همین دلیل فساد و ناکارآمدی‌ای که مدیریت اشرافی به اقتصاد کشور تحمیل می‌کند، ریشه اصلی رکود و چالش اقتصادی موجود در کشور ارزیابی می‌شود

ضمیمه خبرگزاری کرونا / koronanews.ir:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
امین (کرونا)
امین (کرونا)

از سال 91 تاکنون برای خدمات شهری پیگیری کرده ایم و

 لینک

از سال 91 تاکنون برای خدمات شهری پیگیری کرده ایم و تاکنون هیچ پاسخ مناسبی از طرف مسئولین (فرماندار و شهردار . ....... ) دریافت نکرده ایم و هر روز وضعیت این دو شهرک وخیم تر می شود. به گزارش کرونا(کانون رسانه و نمونه اخبار) /

جمعی از مردم و ساکنین شهرک لاله و جهاد گچساران  به اتفاق دو نفر از مسئولین فرمانداری و خبرنگار کرونا  با حضور در محل شهرک های نامبرده مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.

بررسی موضوعات مربوط به جاده آسفالت نشده، مشکل رفت آمد فرزندانشان به مدرسه، موضوعات فرهنگی و ناهنجاریهای اجتماعی، نداشتن جدول کشی کوچه ها و خیابان ها و موارد مربوط به موضوعات شهری فاضلای شهری و نداشتن خدمات بهداشتی و خانه بهداشت و فراموشی این شهرک از یاد و نظر مسئولین از جمله دغدغه های ساکنین این شهرک بود که با حضور در کنار مسئولین بیان کردند.

چیزی که می توان  آن را به عنوان مشکل بزرگ نام برد نبود نانوایی در این دو شهرک است و این یکی از مشکلات هر صبح و عصر زنان و مردان شهرک لاله و جهاد گچساران است.

آقای عربلو یکی از اهالی شهرک لاله گفت : کلیه مطالبات شهرداری از قبل عوارض و پروانه ساخت و غیره در شهرک لاله به شهرداری پرداخت شده است ولی هنوز خبری نیست.

وی همچنین افزود: تعداد ۱۲۰ خانوار در فقط در شهرک لاله ساکن هستند که با تعداد خانوارهای شهرک جهاد بالغ بر ۳۰۰۰ نفر خواهند شد.

عربلو به نمایندگی از اهالی شهرک لاله گچساران بیان کرد : از سال ۹۱ تاکنون برای خدمات شهری پیگیری کرده ایم و تاکنون هیچ پاسخ مناسبی از طرف مسئولین (فرماندار و شهردار . ……. ) دریافت نکرده ایم و هر روز وضعیت این دو شهرک وخیم تر می شود.

 

ساخت و ساز در این شهرک به گونه ای پیش می رود که محله سادات قدیم را در یادها زنده می کند و اهالی این شهرک امیدوارند که اینگونه نشود و برای همین امر دست به دامان مسئولین گچساران شده اند .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
امین (کرونا)
امین (کرونا)
شیوه حمایت از ما

شیوه حمایت از ما

مشاهده همه ی 1 نظر