لطفاً در این گروه مطالبی با موضوعات
جامعه ی اسلامی ، آرمان شهر اسلامی
 حقوق اسلامی ، نقد جامعه ی غربی  و
سایر موضوعات مربوطه را قرار دهید.

با تشکر ، مدیریت گروه
بروز رسانی 
تارنمای مدینه فاضله
تارنمای مدینه فاضله

فیلم افشاگری مجری سابق شبکه «من و تو» از پشت پرده‌های

افشاگری

فیلم افشاگری مجری سابق شبکه «من و تو» از پشت پرده‌های این شبکه


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تارنمای مدینه فاضله
تارنمای مدینه فاضله

حدیث امام صادق عليه السلام : بادِروا أَحداثَكُم بِالحَديثِ قَبلَ

286754_984.jpg

حدیث امام صادق عليه السلام :

بادِروا أَحداثَكُم بِالحَديثِ قَبلَ أَن تَسبِقَكُم إِلَيهِمُ المُرجِئَةِ؛


به آموختن حديث به نوجوانانتان پيش از آن كه منحرفين آنان را گمراه سازند، اقدام نمائيد.


منبعمشاهده همه ی 1 نظر
تارنمای مدینه فاضله
تارنمای مدینه فاضله

بعد از گذشت 27 سال هنوز هم بخاطر معذورات حفاظتی

13950620001211_PhotoA.jpg

بعد از گذشت 27 سال هنوز هم بخاطر معذورات حفاظتی نمی‌توانیم در خصوص عملیات های رو در رویی با شیطان بزرگ در خلیج فارس صحبت کنیم

مطالعه ی کامل مطلب ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تارنمای مدینه فاضله
تارنمای مدینه فاضله

سفیر جدید انگلیس یکی از مقامات امنیتی این کشور است

خبرگزاری فارس: دولت ابهامات «FATF» را رفع نکرده است

سفیر جدید انگلیس یکی از مقامات امنیتی این کشور است که متخصص در جنگ نرم است. ورود او به تهران در آستانه انتخابات 96 به صلاح نبوده است باید او را یک عنصر نامطلوب تلقی می کردند. این انتخاب نشان می‌دهد خصومتهای دولت انگلیس در این دوره جدید از روابط تشدید خواهد شد.

مطالعه ی کامل ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تارنمای مدینه فاضله
تارنمای مدینه فاضله

جرأت دارند چند روز بدون محافظ تردد کنند بعد بگویند

خبرگزاری فارس: جرأت دارند چند روز بدون محافظ تردد کنند بعد بگویند کشور نیروی نظامی نمی‌خواهد/ ایران را با آلمان و ژاپن شکست خورده مقایسه می کنند

جرأت دارند چند روز بدون محافظ تردد کنند بعد بگویند کشور نیروی نظامی نمی‌خواهد


سردار امیرعلی حاجی‌زاده شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای کاشان اظهار داشت: امروز برای عبور از موانع انقلاب و کشور، 2 راه داریم و باید راه را بشناسیم و با پرچم‌داران هر مسیر آشنا باشیم.

وی افزود: عده‌ای معتقد هستند برای حل مشکلات کشور باید به سمت آمریکا و غرب برویم و اگر آشتی با آمریکا انجام شود، بر همه مشکلات غلبه می‌کنیم؛ این تفکر در جامعه و مسؤولان کشور هم طرفدار دارد البته بر اساس نظرسنجی‌ها، بعد از توافق برجام طرفداران این تفکر به‌ شدت کاهش پیدا کرده است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: گروهی دیگر ایستادگی، حرکت انقلابی و نگاه جهادی را تجویز می‌کنند، مقام معظم رهبری و امام راحل(ره) و قشر عظیمی از مردم طرفدار این ایده هستند.

وی اضافه کرد: سال 59 کشور عراق جنگی را علیه ایران شروع کرد، آمریکا از ماه‌ها قبل در جریان حمله صدام به ایران بود؛ اما چرا اقدامی در جهت منصرف کردن او انجام نداد و حتی باعث طولانی شدن این جنگ شدند، چرا بعد از حمله عراق به کویت صدام را کنار گذاشتند و چرا زمانی که بعد از 3 دهه عراق در حال تشکیل حکومت بود، داعش را به جان این کشور انداختند.

حاجی‌زاده ادامه داد: آمریکا در طول مدتی که داعش به وجود آمده است فقط آن را مدیریت می‌کند و اقدامی برای از بین بردن آن نمی‌کند، همچنین به بهانه مقابله با این گروهک، پایگاه‌های خود را در عراق زیاد می‌کند.

وی با اشاره به اتفاقات رخ‌داده در کشورهای اسلامی تصریح کرد: آمریکا با حرکت نظامی لیبی را به ویرانه تبدیل کرد و باعث جنگ داخلی در این کشور شده است؛ آمریکا با کمک عربستان به یمن حمله کردند و هرروز شاهد کشته شدن تعدادی از مردم این کشور هستیم، آن‌ها برای کشتن مردم یمن کمک‌های نظامی و اطلاعاتی به آل سعود می‌کنند که همه این اتفاقات جای سؤال دارد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آمریکا با تحریک صدام به کشور ما حمله کرد و مدت‌ها شهرها و استان‌های ما را ناامن کرد با تفرقه‌افکنی، قوم‌های مختلف کشور ما را به جان هم انداخت و منافقین را علیه ایران حمایت و آن‌ها را از لیست تروریست خارج کرد.

وی عنوان کرد: دشمن ما با تشکیل شبکه‌های مختلف در فضای مجازی، جوانان ما را مورد سخت‌ترین حمله‌های فرهنگی قرار داده است، حتی آمریکا با تشکیل قرارگاه عملیات اقتصادی، وزیر خزانه‌داری خود را مسؤول هدف قرار دادن زیرساخت‌های ما کرده است تا بتوانند برای مردم ما مشکل ایجاد کنند.

حاجی‌زاده با اشاره به حوادث منطقه گفت: باوجود همه اقداماتی که آمریکا با همکاری پشتیبانان خود در منطقه، علیه ایران و کشورهای غرب آسیا انجام می‌دهند، چگونه می‌توان گفت آمریکایی‌ها خیرخواه ما هستند، کدام نمونه مثبتی را داریم که بگوییم آمریکا با این کار یک مشکل از مردم را حل کرده است.

وی افزود: آن‌ها فقط دنبال منافع خود و تجزیه منطقه هستند. چرا باوجود همه این مثال‌ها، بعضی مسئولان ما تا این اندازه به غرب اطمینان دارند و نسبت به آن‌ها خوش‌بین هستند چرا دنبال این هستند که با نزدیک شدن به غرب هرچه داریم را تقدیم آنان کنیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عدم موفقیت آمریکا در ایران تصریح کرد: آمریکایی‌ها با همه راه‌هایی که در کشورهای دیگر استفاده کردند در ایران موفق نشدند، اما دنبال راه جدید هستند تا به اهداف خود برسند، هدف آمریکا کاملاً مشخص است آن‌ها دنبال براندازی نظام هستند؛ تاکتیک جنگ و تحریم و ... جواب نداده است و حالا به دنبال نفوذ هستند.

وی بیان کرد: هدف آمریکا تغییر نکرده است، فقط روش خود را تغییر داده‌اند ما با بعضی از اقداماتی که انجام می‌دهیم در حال کمک به هدف آمریکا هستیم.

سردار حاجی‌زاده با اشاره به بازگشت سفیر انگلیس به ایران خاطرنشان کرد: پای انگلیس‌ها دوباره به کشور باز شد که در صورت عمل نکردن دستگاه‌های اطلاعاتی به وظایف خود، منتظر باشید از جانب انگلیسی‌ها چه توطئه‌هایی در کشور پیاده خواهد شد، آن‌ها مطلع هستند سال آینده سال انتخابات است و مسلماً برنامه‌هایی دارند.

وی ادامه داد: این کشور خبیث چه سودی برای ما دارد که اجازه می‌دهیم به کشور ما برگردند اگر قرار بود با تکیه‌بر دشمنان به نتیجه‌ای برسیم، در جنگ 8 ساله پیروز نمی‌شدیم، در این جنگ با کل دنیا روبرو بودیم و باروحیه انقلابی توانستیم به پیروزی برسیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بعد از تحریم تسلیحاتی، مقام معظم رهبری فرمودند باید تسلیحات را بومی‌سازی کنید، امروز اگر می‌بینید پیشرفته‌ترین تسلیحات نظامی در کشور تولید می‌شود، به خاطر این نوع نگاه است.

وی عنوان کرد: ادبیات آن‌ها در قطعنامه‌هایی که علیه ایران صادر می‌شود، درخواست از ایران است، این نوع ادبیات یعنی ما به نقطه قابل اتکایی رسیدیم که این‌گونه درخواست می‌کنند.

حاجی‌زاده اظهار داشت: امروز در زمینه هواپیماهای بدون سرنشین در بین چند کشور تراز اول دنیا هستیم، در این راه غربی‌ها چه کمکی به ما کردند، با عنایت خداوند، پایگاه‌های پرشمار آمریکا در اطراف ما که به‌ عنوان تهدید برای ما محسوب می‌شد، برای ما تبدیل به فرصت شد.

ادامه ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید