لحظه  بروز رسانی 
mahshid.gholiizadeh
mahshid.gholiizadeh

هشدار به ادمین های کانال های ازدواج موقت به

هشدار به ادمین های کانال های ازدواج موقت به

هشدار به ادمین های کانال های ازدواج موقت
به گفته سرهنگ کاظمی، فعالیت افراد در شبکه‌های اجتماعی برای ازدواج موقت و صیغه توسط پلیس رصد و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند. همچنین با انتشاردهندگان آگاهی‌های غیرمتعارف برخورد خواهد شد.

تعداد کانال‌هایی که جوانان را به ازدواج موقت تشویق کرده و با معرفی کیس به آن‌ها قصد کسب درآمد دارند، در شبکه‌های اجتماعی کم نیست. برخی از این کانال‌ها فعالیت خود را قانونی یا با مجوز معرفی کرده و سعی در جلب اعتماد مردم دارند.

هنوز مشخص نیست که اصلا سازمانی برای صدور چنین مجوزهایی وجود دارد یا خیر، اما بر اساس گفته‌های رئیس پلیس فتا پایتخت، این افراد در صورت شناسایی تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: فعالیت کانال‌ها یا ایدی‌های ازدواج موقت و همسریابی در شبکه‌های اجتماعی، توسط پلیس رصد، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که این فعالیت‌ها غیرقانونی است یا خیر ادامه داد: مسئول انطباق موضوعات مختلف با قوانین، مراجع قضایی هستند و باید از آن‌ها غیرقانونی بودن یا نبودن این مسئله را پرسید، اما نهادی برای صادر کردن مجوز برای فعالیت در این زمینه‌ها در فضای مجازی وجود ندارد.

رئیس پلیس فتا پایتخت اظهار کرد: شهروندان می‌تواند تخلفات در فضای مجازی را از طریق سایت پلیس فتا و سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

نظر شما چی هست؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mahshid.gholiizadeh
mahshid.gholiizadeh

اپلیکیشن جدید اینستاگرام بنام Threads اینستاگرام یه اپلیکیشن

اپلیکیشن جدید اینستاگرام بنام Threads اینستاگرام یه اپلیکیشن

اپلیکیشن جدید اینستاگرام بنام Threads
اینستاگرام یه اپلیکیشن جدید به نام Threads عرضه کرده که در این اپلیکیشن می‌تونید تنها برای لیست کلوز فرند خودتون محتوا تولید کنید و با اونها حرف بزنید و دیگه خبری از پست‌ها و دیگر استوری‌های اینستاگرام نیست.

Threads به اشتراک گذاری عکس ها و ویدیوها برای کلوز فرندهای شما رو را راحت‌تر می‌کند. در واقع با نصب این اپلیکیشن یه اینستاگرام جدا با دوستایی که میخواهید راه اندازی می کنید.
نظر شما چیه؟

مشاهده همه ی 3 نظر