aasm6ky67ckd6vv4ub8g.jpg
بروز رسانی 
مسعود وفایی
مهربونمهربون
مسعود وفایی

::: آموزش اضافه کردن آهنگ به Pes 2017 :::. توضیح :

.::: آموزش اضافه کردن آهنگ به Pes 2017 :::.

توضیح : این آموزش برای کسانی است که میخواهند تنوعی به بازی pes بدهند و آن را از حالت کسل کننده خارج کنندبسیار مناسب است. این ترفند کاملا تست شده می باشد.

نکات مهم

1- تعداد آهنگ هایی که میتوانید به بازی اضافه کنید 12 عدد است و بیشتر از آن ممکن نیست

2- در ویدئو آموزشی کدهای آهنگ ها به صورت خوانا نیست برای همین یک فایل txt جدا برای دانلود قرار داده شده است.

3- مدت زمان پخش آهنگ ها دارای محدودیت است و آهنگ هایی رو انتخاب کنید که حداکثر از 4:05 تجاوز نکند. در غیر این صورت آهنگ در هنگام پخش قطع و به Track بعدی میرود. برای راحتی شما مدت زمان هر یک از آهنگ ها در فایل pes 2017 music list.txt برای دانلود قرار داده شده است.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال به وبلاگ www.perfect-movies.mihanblog.com مراجعه کنید.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- فایل ویدئویی آموزشی (32 مگابایت )

لینک دانلود | uploadboy
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- نرم افزار های مورد نیاز ( 8 مگابایت )

لینک دانلود |  uploadboy
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- کدهای آهنگ های PES 2017 با نام pes 2017 music list.txt

لینک دانلود |  uploadboy
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

اسراری از علوم غریبه که تا به حال در هیچ سایتی

 لینک

اسراری از علوم غریبه که تا به حال در هیچ سایتی آورده نشده

آداب تعویذات –سر اکبر

این قواعد را من در سایت و در کتابهایم قرار نداده ام.و شما در هیچ کتاب و سایتی هم ندیده اید. و دلیل آن هم این است که به دست نااهلان نیوفتد.باور کنید همیشه ترس از این داشته ام که خدایا نکند این علم به دست سوء استفاده گران بیوفتد. ولی باز امیدم را با خدا پیوند دادم و از او یاری جستم . از ۱۴ معصوم کمک گرفتم که این قوائدی که در این نرم افزار قرار میدهم به دست سودجویان و نا اهلان نیفتد و فقط کسانی استفاده کنند که مشکلات خود و دیگران را حل کنند و زندگی خوش  و راحتی داشته باشند و گره از مشکلاتشان و دیگران بردارند.

قواعد نوشتن تعویذات زبان بند

در این نرم افزار کل صد باب ها از همین قوائد پیروی میکنند و در زیر هر باب دعا دیگر این قوائد را نمیاورم.شما برای هر باب دعا ها باید این قواعد را رعایت کنید.اگر دعایی که نیاز به توضیح داشت را فقط بیان میکنم.

قواعد دعاهای زبان بند دقیقا عین قواعد مشکل گشایی و بخت گشایی است که در نرم افزار صد باب مشکل گشا توضیح دادم .به انضمام چند مورد دیگر که در این نرم افزار بیان میکنم

زمان نوشتن دعای زبان بند

بهترین و قویترین زمان برای نوشتن دعای زبان بند که فوق العاده اثر عجیبی دارد در دومین روز جمعه یک ساعت قبل از طلوع آفتاب می باشد

ما بقی روزها میتوان روزهای چهار شنبه و پنج شنبه از یکم تا خود ۲۰  ماه قمری در ساعت اول روز یعنی یک ساعت قبل از طلوع افتاب نوشت و در این روزها علاوه بر ساعت اول در ساعت عطارد هم میتوان نوشت

.پس در قسمت صد باب دعاها اگر در توضیحات روز مشخص نبود, این بدین معنی است که شما میتوانید در یکی از روزهای چهار شنبه یا پنج شنبه یا دومین جمعه بعد از نماز صبح تا قبل از طلوع آفتاب تعویذ را بنویسید.

فقط توجه کنید که در ۲۰ روز اول ماه قمری باشد.

و اگر هم نوشتن دعایی در روز خاص بود آن روز را در همانجا بیان میکنم

  • داشتن انگشتر عقیق یمنی و انگشتر فیروزه ای در دست راست. (دقت کنید که هر دوی این طلسمات را روی نقره هم میتوانید بنویسید)

اگر تعویذ مینویسید و یا دعا میخوانید .انگشتر عقیق یمنی و انگشتر فیزوزه ای بر دست داشته باشید که در اجابت دعا اثر قوی و فوری میگذارد.

از اساتیدی که در حین نوشتن دعا انگشتر عقیق یمنی و انگشتر فیروزه ای دارند تجربه کرده اندکه چه اثر قوی در امر اجابت میگذارد.

در دو طرف انگشتر عقیق یمنی ذکر های زیر را حکاکی کنید

*-بر روی سنگ انگشتر ذکر ” ماشاء الله لا قوة الا بالله ”

*-و در پشت سنگ انگشتر طلسم زیر را حکاکی کنید

طلسمات علوم غریبه

طلسمات علوم غریبه

 توجه کنید که خود داشتن همین دو انگشتر با حکاکی  ذکر و طلسم فوق برای رفع حاجت و سبکی در امور زندگی فوق العاده است.پس حتما برای تهیه این دو انگشتر عجله کنید و همیشه در دستان خود داشته باشید.فقط زمانی که حمام یا توالت میروید و یا زمانی که غسل دارید انگشتر را از دستانتان در بیاورید

فواید انگشتر عقیق یمنی و فیروزه را حتما زیاد مطالعه کرده اید که مجددا در همین قسمت بیان میکنم.

فواید انگشتر عقیق یمنی:

از بین بردن فقر

غم زدایی و فرح انگیزی

باز داشتن از عذاب خداوند

عاقبت به خیری انسان در زندگی

نگاه دار انسان در سفر

حرز سلامتی از هر بلا

قرار گرفتن در پناه مخصوص خدا و ولی خدا

ایمنی از شر حاکم ظالم و هراس انگیزه ها

مانع شکنجه و تازیانه از روی ظلم

تسریع در اجابت دعا و برآوردن حوائج

دور داشتن از قطع دست و خون ریزی شدید

افزودن بر ثواب نماز

وسعت بخشیدن به رزق و بی نیاز کردن از مردم

 

فوائد انگشتر فیروزه ای:


باعث بى نیازى و دورى فقر مى‌گردد

جهت ایجاد فرزند مؤثر است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

انگشتر و لوح خاتم سلیمان لوح خاتم سلیمان مجرب ترین

 لینک

انگشتر و لوح خاتم سلیمان

لوح خاتم سلیمان مجرب ترین طلسم و دعا و خاتم برای رسیدن به هر خواسته است که برای تجلی خواسته هایتان باید با رعایت آداب آن را چهله بنشینید و در پشت آن برای شما عزیزان مجرب ترین مشکل گشا و باطل سحر را حکاک می نمایم  همه توضیحات را در ادامه برایتان قرار میدهم

انگشتر خاتم سلیمان

خیلی از ایمیلهایی که در مورد نقش خاتم سلیمان و انگشتر خاتم سلیمان به همراه خواص را سوال کردند.کامل ترین توضیحات مربوط به این خاتم را تنها در کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد حضرت آیت الله العظمی علامه مرحوم نجفی ارومیه ای می توان یافت. هر چند که بزرگانی چون علامه محمود دهدار، استاد جلال الدین همائی، ابن سینا و دیگران نیز توضیحات و اشکال مختلفی را در این باب آورده اند. اما توضیحات این کتاب شریف بسیار گویا تر و کامل تر به نظر می رسد. به همین دلیل متن کامل انگشتر حضرت سلیمان را در چند خط تایپ کردم و مابقی را به صورت اسکن در این تاپیک قرار دادم.

7351_FIKb7oS0

در این پست دستور کامل نقش لوح سلیمان روی فلز هفت جوش را به همراه آداب کامل آن قرار میدهیم. از دوستانی که میخواهند این نقش را خود حکاکی کنند باید تمام آداب آن را به درستی انجام دهند و بعد از حکاکی هم باید آداب چهل روزه را هم خوب رعایت کنند

khatam

این شرح مهر یا لوح خاتم  حضرت سلیمان علیه السلام شرح طلسم است و فواید آن بدانکه خاصیت این خاتم سلیمان خواص بسیار است.هر گاه همه دنیا کاغذ گردد و دریاها جوهر مداد و جن و النس نویسنده شوند,شرح این خاتم را نتوانند نوشت. و حضرت رسالت پناه فرمود که حرمت این خاتم را نگاه دارد هر چه خواهد که این خاتم را با خود داشته باشد باید بگیرد نقره یا طلا, هر کدام که مقدور باشد نقش کند بهر هر مرادی که داشته باشد که شرح موافق باشد سه روز روزه بدارد و بعد از آن  نقره یا برنج(هفت جوش) بر زیر سر نهد و خاتم را در روز سیم در ساعت سعد آنرا بدهد نقش کند و قاعده آن است که آن حکاک در آن وقت دو رکعت نماز گذارد و بوی خوش بر آتش  نهد(منظور بخورات دود کند) و خاتم را حکاکی کند. و خواص این خاتم بسیار است .اما مختصر نمودیم تا  خواننده و نویسنده را ملال نباشد از هزار خواص یکی نوشته نشده است و ۳۷ خاصیت دارد. اول آنکه نگه دارنده این دعا از شر جن و انس ایمن گردد و در امان حضرت رب العزت بوده باشد.دوم نگاه دارنده این خاتم را در نظر جمیع خلایق عزیز و محترم باشد و سحر و جادو بر وی کار نکند.سیم اگر کسی این خاتم را در گلاب اندازد و روی خود بشوید و هر کس او را ببیند دوست او شود.

khatame-solaiman

چهارم : هر که این خاتم را بموم عروسی نهد بنام هر کس که خواهد در آتش اندازد آنکس بیقرار گردد و باید که قمر در برج آتش باشد. ششم.اگر کسی در میان دو کس ناسازگاری باشد بگیرد موم عروسی  و سه مهر بر آن نهد یکی را  برابر قبله دفن کند و دیگر را در آستانه دفن کند و یکی را با عود بسوزاند آنکس چنان محب او شود مثل یوسف و زلیخا.هفتم:اگر کسی قرض دار باشد بگیرد موم کافوری و سر خاتم را بر او نهد یکی را در جیب نهد و یکی را در دامن ببندند و یکی را در میان قوطی نهد خدای تبارک و تعالی به برکت این خاتم قرض او ادا  شود.هشتم:اگر کسی در میان کاری فرو مانده باشد این خاتم را بر موم عروسی نهد در روز جمعه دو رکعت نماز گذاردو بر خاتم سجده کند و استدعا از حضرت رب العزه کند کار بسته او گشاده گردد.نهم: khatam3 متاسفانه در بعضی از سایتها میبینیم که سفارش این لوح را میگیرند و بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان از مشتری میگیرند و همچنین اصلا اداب حکاکی و اداب ۴۰ روزه نگه داری آن را در سایت قرار نمیدهند. حالا یا بلد نیستند و یا نمیخواهند به عموم اطلاع رسانی کنند. خدا داند و بس ما در این پست اداب کامل و جامع حکاکی و اداب چله نشینی را به طور مفصل شرح میدهم. و شما دوست گرامی اگر میخواهید خودتان این لوح را انجام دهید باید حتما حتما تمام اداب را بدرستی رعایت کنید این طلسم را باید بر روی ورقه نقره یا برنج در سعد ترین ساعت ها همراه با بخورات مخصوص نقش نمود . اگر در لحظه طلوع آفتاب روز یکشنبه حک کنید، محبوب جمیع خلایق گشته و جمیع انس و جن به تسخیر شما در می‌آیند. همچنین، باعث رفع دشمنی‌ها و ایجاد محبت می‌گردد. اگر در ساعات و ایام سعد حک کنید، جمیع ابواب رزق و روزی به رویتان به شدت گشاده می‌گردد و ثروت و دولت از غیب می‌رسد. همچنین موجب راحتی و اسباب زندگی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

 توجه                  توجه

 لینک

 توجه                  توجه

محصولاتی که بیشتر از ۱۵۰ هزار تومان می ارزد را تنها با ۱۴ هزار تومان تهیه کنید

هدیه ویژه عید سعید فطر

این مجموعه محصولات تنها تا شنبه یعنی ۱۹ تیر ماه سال ۹۵

قابل دانلود می باشد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

گروه محصول -> نرم افزارهای 100 باب اندروید 100 باب رزق

 لینک

گروه محصول -> نرم افزارهای 100 باب اندروید
100 باب رزق و روزی -افزایش مال و ثروت و فروش ملک و متاع و کالا(اندروید)

قیمت: ۳۶۰۰۰ریال تعداد صفحات: کد محصول :4657ادعیه مجرب رزق وروزی گلچین شده از 1800 جلد کتاب قدیمی خطی

قیمت واقعی (9000 تومان)

https://telegram.me/inapply

تخفیف ویژه

عضویت در تلگرام ما

http://www.doa786.ir/

به همراه آداب و قوائد و آموزش نوشتن ادعیه

آشنایی با نشانه های طلسم بودن و بسته بدون رزق و ملک

قابل اجرا بر روی گوشی و تبلت های اندروید

http://s6.picofile.com/file/8235046568/34.jpg

این مجموعه نرم افزار ۱۰۰ باب علوم اسلامی مذهبی عرفانی اداعیه اذکار رزق و روزی و فروش ملک و کالا می باشد.

شما می توانید گشایش رزق و روزی و تسریع فروش ملک و کالای خودتان و یا هر کس دیگری از این مجموعه استفاده نمایید

http://s7.picofile.com/file/8235046600/35.jpg

توجه نمایید قبل از تهیه نرم افزار تمام مطالب زیر را با صبر و دقت مطالعه کنید

هدف ما از تولید نرم افزار های ۱۰۰ باب :

http://s7.picofile.com/file/8235046634/36.jpg

این جانب مدیر سایت علوم غریبه که چند سالیست سایت علوم مذهبی را افتتاح کردم.و آموزش و اداب نوشتن ادعیه و حتی برخی از دعاها و طـــلـ - سمات مجرب و تجربه شده را در سایت در اختیار تمام کاربران قرار دادم.

و به طور روزانه با سوالات و مشکلات کاربران به صورت فرد به فرد جواب می دادم که ملزم به مطالعه در همان زمان بوده به همین دلیل در طول روز تنها می توانستم مشکل بین ۱۰ تا ۱۵ نفر از دوستان را حل نماییم تا این که با توجه به کیفیت مطالب مراجعه کنند در سایت بیشتر شده بود و همه دوستان هم انتظار داشتند نظراتشان را جواب دهم و راهنماییشان کنم ولی متاسفانه واقعا در طول روز نمیتوانستم به سوالات بیش از ۱۵ نفر جواب دهم به همین دلیل به مدت چند ماه بخش نظر ها را در سایت غیر فعال کردم و به فکر راه چاره بودم تا این که بتوانم در طول روز به سوالات بیشتری جواب دهم و یا این که به جای این که کاربران از کتب خطی و قدیمی که خوانا نبوده و قابل درک نیستند از منابعی استفاده کنند که به طور کامل و اصولی و ساده و روان تایپ و طراحی و بخش بندی گردند و به همراه آداب و قوائد کامل و مخصوص به هر تعویذی در اختیار کاربران قرار دهم تا این که با مشورت یکی از اساتید قدیمی بر آن شدم نرم افزار هایی را به کمک تعدادی از دوستان تولید کنیم که به تفصیل مسائل را دسته بندی کنیم و هر بخش را به طور کامل با قوائد توضیح دهیم تا کاربران از این به بعد این مطالب را تهیه کنند و مطالعه کنند و از ادعیه و اذکار و تعویذاتی که در آنها با قوائد، ساعات و توضیحات و همچنین در بخش آموزش که آداب انجام امور داده شده از آنها استفاده کنند و ما به سوالات تخصصی تر جواب دهیم کما این که موفق هم بودیم و تا به امروز روزانه بین ۸۰ تا ۱۲۰ سوال را پاسخ می دهم و دوستان را راهنمایی می کنم و خدا را شاکرم که توانستم به آنچه که مدّ نظر کاربران و دوستانم بوده برسم.

نرم افزار حاضر با نام «صد باب رزق و روزی و فروش متاع» که به عنوان کامل ترین و مستندترین نرم افزار در زمینه دعاهای توسعه رزق و روزی و فروش متاع و ملک می باشد شامل دعاهایی ناب از معصومین علیهم السلام پیرامون این موضوع مهم و حیا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Mahdieh
خوشحالخوشحال
Mahdieh

پست ترین انسان کسی ست که راز دوران دوستی

پست ترین انسان کسی ست که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Mahdieh
خوشحالخوشحال
Mahdieh

  اگر من بزرگ نمی شدم، پدربزرگ هنوز

 

اگر من بزرگ نمی شدم، پدربزرگ هنوز زنده بود، موهای مادرم سفید نمیشد،

مادربزرگ در ایوان خانه باز می خندید، تنهایی معنایش همان تنها بودن در اتاقم بود

غروب جمعه برایم دلگیر نبود،

چقدر گران تمام شد بزرگ شدن من

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Mahdieh
خوشحالخوشحال
Mahdieh

هيتلر هم سن و سال من بود ، فرمانده

هيتلر هم سن و سال من بود ، فرمانده ي ارتش بود

اونوقت من با خودم ميگم کاش بند نافم رو قطع نميکردن حال ندارم غذا بخورم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسعود وفایی
مهربونمهربون
مسعود وفایی

زمونه جوری شده دختر 14 ساله رو میبینی فکر میکنی 26

زمونه جوری شده دختر 14 ساله رو میبینی فکر میکنی 26 سالشه{-w16-} ..
زن 40 ساله رو میبینی انگار 14 سالشه {-w15-}...
پسر میبینی انگار دختره{-w12-}
دختر میبینی انگار پسره{-w1-}
بعد میگن چرا دیونه شدی تو ایران{-w23-}
تو دستشویی فکر میکنی{-w10-}
تو حمام آواز میخونن{-w28-}
سر کلاس می خوابن{-w15-}
تو رختخواب با تلفن حرف میزنن{-w33-}{-w41-}
موقع دست خوندن بازی میکنن{-w56-}
موقع رانندگی اس ام اس میدن{-w15-}
به کسی که ازش متنفرن " عشقم " میگن{-w8-}{-w8-}{-w7-}{-w7-}
با کسی که دوستش دارن دعوا میکنن{-w7-}{-w7-}
موقع تی وی دیدن واتساپ چک میکنن
موقع واتساپ چک کردن غذا میخورن{-w15-}{-w15-}{-w15-}
موقع خواب بیدارن{-w1-}{-w1-}{-w1-}
موقع بیداری خوابن {-w42-}
سرکار روزنامه میخونن{-w55-}
و اوقات فراغت کار میکنن{-w74-}
ینی هیچ جای دنیا همچین حالتی اصلا ممکن نیست{-w5-}{-w5-}
نخند {-w1-}{-w1-}خودت هم همینجوری هستی{-w72-}{-w72-}
میری زن بگیری میگن خونه داری؟
.
.
.
میری مسکن مهر ثبت نام کنی میگن زن داری؟


حالا اینو گوش کن میری دنبال شغل میگن متاهلی؟


میری متاهل شی میگن شغلت چیه؟

به دیوونه خونه خوش اومدی{-w23-}{-w23-}{-w23-}

https://facenama.com/Telegramjoks  به جوکستان ملحق شید...منتظرتان هستیم{-w74-}{-w14-}{-w6-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید