لحظه  بروز رسانی 
محمد
محمد

خرید ودانلود فایل تحقیق تاریخ پیامبر اسلام از رسول خدا(ص )

 لینک

خرید ودانلود فایل تحقیق تاریخ پیامبر اسلام

از رسول خدا(ص ) روايت شده است كه فرمود: اذا بلغ نسبى الى عدنان فامسكوا((هرگاه نسب من بـه عـدنان رسيد از ذكر اجداد جلوتر خوددارى كنيد ((1)) )) به اين جهت , شرح حال اجداد پيامبر اسلام (ص ) را از جد بيستم , يعنى ((عدنان )) شروع مى كنيم .
20 ـ عـدنـان : پـدر عـرب عـدنـانـى است كه در تهامه , نجد و حجاز تا شارف الشام وعراق مسكن داشـتـه انـد و آنان را عرب معدى , عرب نزارى , عرب مضرى , عرب اسماعيلى , عرب شمالى , عرب مـتـعـربـه و مـسـتـعـربـه , بـنـى اسـمـاعـيـل , بـنـى مشرق , بنى قيدارمى گويند و نسبشان به اسماعيل بن ابراهيم (ع ) مى رسد ((2))

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
محمد

خرید ودانلود فایل تحقیق بررسي مصرف گلبول قرمز در جنوب شرق انگلستان

 لینک

خرید ودانلود فایل تحقیق بررسي مصرف گلبول قرمز در جنوب شرق انگلستان و لندن

در ده سال اخير تغييرات مهم و قابل توجهي در فعاليتهاي مربوط به جمع آوري خون در بسياري از كشورها به چشم مي خورد. طي يك دهه قبل (تا سال 2000) افزايش كلي در تقاضا يا درخواست گلبول قرمز در انگلستان مشاهده شذ (R.Lodge. اطلاعيه شخصي). برعكس در آمريكا كاربرد گلبول قرمز كاهش يافته بود [1]. در مقايسه انگلستان با ساير كشورها، اين افزايش تقاضا به سطح پايين تر مصرف گلبول قرمز در ساير كشورها رسيد. اين نتيجه در مورد افزايش فعاليتهاي كلينيكي، پيشرفتهاي جديد در زمينه مديكال و سرجيكال  نيز صادق است. بعلاوه، دولت انگلستان به منظور بهبود استانداردهاي مراقبتهاي سلامتي اقداماتي صورت داده است، مثلاً در درمان امراضي و يا كاهش ليست انتظار جراحي، اين اقدامات در الگوي مصرف RBC مي توان مؤثر واقع شود. علاوه بر اين بعلت اجراي اصول و قوانين نپذيرفتن اعطا كننده جديد خون و مقدمات تست محافظتي براي انواع بيماري (VCJD) Creutzfeldt-Jakob، اگر و در جايي كه بيماري باتشد، كاهش اساسي در تعداد افراد اعطا كننده خون در انگلستان رخ خواهد داد. اين مسئله كه در سال گذشته تمايل مصرف گلبول قرمز كاهشي در حدود 1/5% داشته است، اميدواركننده مي باشد. اگرچه اين كاهش در مجموع جبران كاهش پيش بيني شده را نمي كند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
محمد

خرید ودانلود فایل تحقیق تغذيه مصنوعي چاههاي آب نيروگاه شهيد مفتح همدان

 لینک

خرید ودانلود فایل تحقیق تغذيه مصنوعي چاههاي آب نيروگاه شهيد مفتح همدان  

وارد کردن آب به داخل يک سازه زمين شناسي را بوسيله متدها و تاسيسات مختلف ، تغذيه مصنوعي گويند ومعادل لاتين آن Artificial Recharge مي باشد. 

قنات چگونه بوجود آمد ؟
به دنبال رگه هاي حيات 
شايد اولين گام مردمان زحمتکش قديمي ، فقط جستجو براي يافتن آب در زير زمين بود ، و وقتي مقني ها در اعماق چاه بدنبال رگه هاي آب حرکت کردند اولين قدم را در راه ابداع قنات برداشتند . 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
محمد

باسلام خواهش میکنم از این فروشگاه که دربردارنده انواع محصولات دانشگاهی

 لینک

باسلام

خواهش میکنم از این فروشگاه که دربردارنده انواع محصولات دانشگاهی ودانش آموزی در انواع رشته های دانشگاهی می باشد حتما بازدید کنید محصولات بسیار جالبی داره  وهمه این محصولات با تخفیف ارائه میشود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
محمد

خرید ودانلود پاورپوینت حافظه کامپیوتر حافظه مجازی يکی ازبخش های متداول

 لینک

خرید ودانلود پاورپوینت حافظه کامپیوتر

حافظه مجازی يکی ازبخش های متداول در اکثر سيستم های عامل کامپيوترهای شخصی است . سيستم فوق با توجه به مزايای عمده، بسرعت متداول و با استقبال کاربران کامپيوتر مواجه شده است . 
اکثر کامپيوترها در حال حاضر از حافظه های محدود با ظرفيت 64 ، 128 و يا 256 مگابايت استفاده می نمايند. حافظه موجود در اکثر کامپيوترها بمنظور اجرای چندين برنامه بصورت همزمان توسط کاربر ، پاسخگو نبوده و با کمبود حافظه مواجه خواهيم شد

مشاهده همه ی 2 نظر
محمد
محمد

خرید ودانلود فایل تحقیق اقتصاد بازار و توزيع درآمد اقتصاد اثباتي(3) دستيابي

 لینک

خرید ودانلود فایل تحقیق اقتصاد بازار و توزيع درآمد

اقتصاد اثباتي(3) دستيابي به كارايي اقتصادي را وظيفه خويش مي شمارد. هدف, تخصيص منابع به نحوي است كه با امكانات موجود بيش ترين مطلوبيت فراهم آيد. اما اين كه اين مطلوبيت حداكثر شده, چگونه بين آحاد جامعه توزيع شود, به هنجارهاي(4) مقبول جامعه بستگي دارد كه قضاوت درباره آن ها بيرون از مسئوليت اقتصاددان تلقي مي شود. در مدل بهينه پارتو كه دستيابي بدان هدف اصلي اقتصادهاي رايج است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
محمد

خرید ودانلود فایل تحقیق سازمان تجارت جهانی        

 لینک

خرید ودانلود فایل تحقیق سازمان تجارت جهانی

            با پیدایش توافقات عمومی تجارت و تعرفه «گات » صندوق جهانی پول در پایان دهه هشتاد میلادی پیشنهادهایی را به کشورهای در حال توسعه ارائه داد که اهم آن پیرامون پنج محور به ترتيب ذیل بود:
1- تعدیل در بودجه دولتی که اهم آن عبارت بوداز: 
- کاهش هزینه های دولت
- واگذاری بنگاههای دولتی به بخش خصوصی 
- کاهش یا حذف يارانه 
- افزایش در آمد های مالیاتی و ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
محمد

خرید ودانلود پایان نامه کارشناسی مهندسی صنایع برنامه ريزي توليد  ( اجراي

 لینک

خرید ودانلود پایان نامه کارشناسی مهندسی صنایع برنامه ريزي توليد  ( اجراي سيستم توليد به هنگام JIT )
توليد بهنگام( JUST-IN-TIME : JIT )  امروزه بعنوان يک تکنيک جدید برنامه ریزی تولید و نيز نگرش فلسفي مديريت بطور گسترده ای با استقبال شرکت ها مواجه شده است.
بطور كلي JIT نوعي فلسفه توليدي است يا يك هدف بسيار ساده يعني:" اقلام مورد نياز را با كيفيت مورد نياز، به مقدار مورد نياز و دقيقا در زمان مورد نياز" توليد كنيد.
تقسيم بندي هاي انجام شده در ادبيات موضوع JIT دامنه گسترده‌اي در برمي‌گيرد
 از جمله :JIT بعنوان يک استراتژي ،JIT بعنوان مديريت کنترل موجودي ، مجموعه‌هاي خريد JIT و مديريت توليد JIT استقرار JIT و ارتباط JIT و منابع انساني و … که همگي بعنوان مجموعه‌اي از فنون مرتبط با JIT بررسي مي‌شود. انچه که در این مقاله بدان پرداخته شده رویکرد JIT به سیستم های تولیدی و مقوله برنامه ریزی توید است .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
محمد

خرید ودانلود فایل تحقیق ریخته گری ریخته گری یکی از مهمترین

 لینک

خرید ودانلود فایل تحقیق ریخته گری

ریخته گری یکی از مهمترین فرآیندهای تولید است. به طوری که مثلا در ایالات متحده آمریکا که یک کشور توسعه یافته صنعتی است. ریخته گری از نظر حجم در مقام ششم صنایع اساسی قرار دارد . یک موتور 8 سیلندر اتومبیل ممکن است تا حدود 130 قطعه ریخته گری داشته باشد. قطعات ریخته گری (ریختگری) از نظر اندازه از حدود 1 میلیمتر با وزن کمتر از 1 گرم مانند دندانه یک زیپ لباس شروع و ممکن است تا حدود 10 متر با وزن چندین تن ٬ مانند قطعات کشتی های بزرگ اقیانوس پیما برسد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
محمد

خرید ودانلود فایل تحقیق بررسي عوامل موجه فشارهاي عصبي و نقش

 لینک

خرید ودانلود فایل تحقیق بررسي عوامل موجه فشارهاي عصبي و نقش فشارهاي عصبي 
در كارآيي مديران 

فشارهاي عصبي عارضه اجتناب‌ناپذير درمحيط كار و سازمان مي‌باشند كه افراد را از آنها گريز نبوده و واكنشهاي متفاوتي نسبت به آنها نشان مي‌دهند. برخي از اين واكنشها آشكار و قابل رويت بوده و برخي نيز دروني و روحي بوده و بطور غيرمستقيم در افراد اثر مي‌گذارند از جمله عوارض آشكار فشارهاي عصبي مي‌توان از فشار آوردن افراد به بندهاي انگشتان ، دندانها و جويدن لبها و غيره را نام برد. 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید