منصوره وطنی
منصوره وطنی

مولای متقیان حضرت علی علیه السلام یگانه مرد عالم و تنها

مولای متقیان حضرت علی علیه السلام یگانه مرد عالم و تنها

مولای متقیان حضرت علی علیه السلام یگانه مرد عالم و تنها الگوی بشریّت در نحوه زمامداری مسلمین بر اساس عدالت در نظام سیاسی اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی اسلام در قرآن حضرت علی علیه السلام هم طرازی جز حضرت فاطمه زهراء نداشت، چنانکه تنها هم کفو حضرت زهراء سلام الله علیها یگانه دختر پیامبر اسلام حضرت علی علیه السلام بود. میلاد با سعادت مولود کعبه اولین پیشوای معصوم مسلمین و یگانه مرد عالم هستی بر همه آزادگان جهان مبارک باد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

فرمایش حضرت_علی علیه السلام در علت اصلی شکاف طبقاتی در جامعه

فرمایش حضرت_علی علیه السلام در علت اصلی شکاف طبقاتی در جامعه

فرمایش حضرت_علی علیه السلام در علت اصلی شکاف طبقاتی در جامعه وظایف مالی واجب مسلمان پرداخت خمس و زکات و فطریّه و وظیفه مالی ثروتمندان و قش نیمه مرفه جامعه کمک به مستمندان و فقراء جامعه هست که اگر این وظایف درحد توان مالی انجام گیرد، قطعا فاصله بین فقیر و غنی کاهش یافته و شاهد شکل گیری طبقه کاخ نشین و کوخ نشین نخواهیم بود. دولتها و زمامداران جامعه مسلمین در ایجاد و کاهش فاصله طبقاتی در اعصار گذشته و حال نقش تعیین کننده و عامل اصلی هدایت کننده جامعه به سوی فقر و ثروت همگانی دارند. زندگی شخصی حضرت علی علیه السلام همواره در حدّ پائین ترین حدّ زندگی مسلمانان بود، تا شکاف طبقاتی فقراء را به رنج و ناراحتی و شرمندگی نکشاند. mansurevatani@

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

عمل مسلمانی که موجب خروج از اسلام و ورود به کفر

عمل مسلمانی که موجب خروج از اسلام و ورود به کفر

عمل مسلمانی که موجب خروج از اسلام و ورود به کفر می شود در کلام گهربار مولای متقیان حضرت علی علیه السلام شأن مؤمن در اسلام چنان دارای اهمیت هست، که هر گونه ارتکاب عملی چه در کلام و چه در عمل علیه مؤمن با هدف آسیب و صدمه بر مؤمن، موجب خروج از اسلام و کفر مسلمان می شود.

به هوش باشیم و مراقب اعمال خود در برخورد با مؤمن واقعی باشیم چون دین و ایمان ما در گرو آسیب نرساندن به مؤمن واقعی هست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

درس اخلاق علوی در محضر مولای متقیان

درس اخلاق علوی در محضر مولای متقیان

درس اخلاق علوی در محضر مولای متقیان

عوامل وحدت و شکست در کلام علی علیه السلام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

شعرخوانی زیبای دختر خردسال در مدح علی علیه السلام

شعرخوانی زیبا و مدح حضرت علی علیه السلام

شعرخوانی زیبای دختر خردسال در مدح علی علیه السلام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

نمونه ای از برخورد علی علیه السلام با خیانتکار اقتصادی در

برخورد حضرت علی با خائن اقتصادی

نمونه ای از برخورد علی علیه السلام با خیانتکار اقتصادی در زمان حکومت خود حاکمان و مدیران قرن بیستم چقدر برخورد ولیّ معصوم و حاکم منصوب پیامبر اسلام را برمی تابند؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

خود را بشناسیم با فرمایش حضرت علی علیه السلام ارزش خود

خود را بشناسیم با فرمایش حضرت علی علیه السلام ارزش خود

خود را بشناسیم با فرمایش حضرت علی علیه السلام ارزش خود را بدانیم. دل و عشق خود را عاشق چه چیز و چه کسی کردیم؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

نه به واکسیناسیون اجباری، ای علماء ای مراجع من اعلام خطر

نه به واکسیناسیون اجباری، ای علماء ای مراجع من اعلام خطر

نه به واکسیناسیون اجباری، ای علماء ای مراجع من اعلام خطر می کنم...
مردم ایران برای نجات جان و سلامتی خود تحت هیچ شرائطی هیچ نوع واکسنی نزنید، در صورت ابتلا به ویروس کرونا بدون مراجع به بیمارستانها به اطباء طبّ اسلامی و سنتی مراجعه کنید.

چرا ایران 42 سال در همه زمینه های اقتصادی و دارویی و... تحریم هست، ولی در واردات واکسن امریکایی و انگلیسی و فرانسوی و هندی و ... کاملا آزاد و بدون هرگونه مانع اقتصادی و ارزی و... وارد می شود؟!

اگر واکسن وارداتی عامل اصلی جنگ بیولوژیک و تلاش مذبوحانه دولت اصلاحات متصل به دشمن برای فلج نمودن نظام جمهوری اسلامی به ویژه شروع واکسیناسیون در روز جشن ملی پیروزی انقلاب اسلامی و کشتار عمومی و تزریق میکروجیب و تغییرات ژنتیکی و ... نیست، چرا دولت اصلاحات نوکر دشمنان اسلام، علیرغم مخالفت های علنی نخبگان و فرهیختگان و متخصّصان طب سنّتی و اسلامی و پزشکان متعّهد انقلابی و آحاد مردم ایران در صدد الزام به تزریق واکسن های کاملا مشکوک و غیرضروری با کد ملی الزام به تزریق همه مردم هست؟

چرا در رفت وآمد بین شهری الزام به ارائه شناسنامه و تاریخ تولد شده است، تاریخ تولد مسافران بین شهری چه نقشی در پیشگیری بیماری کرونا دارد؟!!!!

آیا این میزان از مدیریّت استبدادی و کروناهراسی در عملکرد حسن روحانی و وزیر بهداشت و وزیر کشور و سیمای دولتی و...، اقدام علنی علیه جان و سلامتی و امنیّت ملّی و فلج کشور و نظام نیست؟!!

"من اعلام خطر می‌کنم! ای ارتش ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای سیاسیون ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای بازرگانان ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای علمای ایران، ای مراجع اسلام، من اعلام خطر می‌کنم! ای فضلا، ای طلاب، ای مراجع، ای آقایان، ای نجف، ای قم، ای مشهد، ای تهران، ای شیراز، من اعلام خطر می‌کنم! خطردار است. معلوم می‌شود زیر پرده‌ها چیزهایی است و ما نمی‌دانیم. در مجلس گفتند نگذارید پرده‌ها بالا برود! معلوم می‌شود برای ما خوابها دیده‌اند! از این بدتر چه خواهند کرد؟ نمی‌دانم، از اسارت بدتر چه؟ از ذلت بدتر چه؟ چه می‌خواهند با ما بکنند؟ چه خیالی دارند اینها؟ انا للَّه و انا الیه راجعون‌"

امام خمینی 4 آبان 1343 شمسی / 20 جمادی الثانی 1384 قمری
مکان: قم‌
موضوع: قیام علیه تصویب لایحه کاپیتولاسیون و اعلام عزای عمومی‌

آنچه دولت اصلاحات حاضر به پذیرش واقعیّات عیان نیست، این که در قم و مشهد و تهران و اصفهان و... مردم زیادی بیش از دو دهه و در حال حاضر از طبّ اسلامی و نیز ایرانی استفاده می کنند و مطبّ این اطباء پر بوده و به دلیل کمبود طبیب به ویژه طبّ اسلامی نوبت های یک ماه و دو ماه می دهند، لذا، طبق اعلام مکرر این اطباء و مشاهدات عینی، بیماری کرونا هیچ نیازی به واکسن و تعطیلی و فلج کشور و قرنطینه و ماسک و فاصله فیزیکی و محدودیّت های رفت و آمد شبانه و ایجاد حکومت نظامی با هدف ایجاد فشارهای عصبی بر مردم و تحریک مردم علیه نظام را ندارد.

طبّ ایرانی و اسلامی داروی امام کاظم علیه السلام را جهت پیشگیری و درمان کرونا تجویز می کنند و تاکنون، طبّ اسلامی یک نفر فوتی نداشته است. فوتی های طب سنتی نیز بسیار اندک از هزاران مبتلای درمان شده بوده که این موارد یا بیماری زمینه ای داشتند و یا دیر مراجعه نمودند.

در حال حاضر، واکسن های تولید ایران نیزهمچون امریکا و انگلیس و فرانسه و... از امنیّت لازم و صد درصد برخوردار نبوده و ایجاد تغییرات ژنتیکی و تزریق میکروجیپ و بیماری های مختلف و خطر مرگ ایرانیان بسیار محتمل هست، چون، اساس واکسن از داروهای های ساخت دشمنان اسلام و انقلاب گرفته شده و هیچ گونه تضمین عقلی و طبّی وجود ندارد، هرچند بیماری کرونا هیچ نیازی به واکسن و سایر محدودیّت های ساخت دشمن علیه مردم ایران و جهان ندارد.

برای شکست دسیسه های دشمنان اسلام و ایران و نجات جان و سلامتی خود با خودداری از تزریق هرگونه واکسن خود و کشور را بیمه کنیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

مردم ایران برای حفظ جان و سلامتی خود هیچ نوع واکسن

مردم ایران برای حفظ جان و سلامتی خود هیچ نوع واکسن

مردم ایران برای حفظ جان و سلامتی خود هیچ نوع واکسن زودپزی نزنید

نتایج بررسی میدانی اقبال عمومی از طبّ اسلامی و ایرانی و میزان استبداد مدیریتی دولت اصلاحات و وزیر بهداشت در الزام مردم به اجرای دستورات مضرّ بر جان و سلامتی مردم ایران و عملکرد وزیر بهداشت و میزان نفوذ سازمان بهداشت جهانی در ایران و پشت پرده های عیان ویروس کرونا و آگاهی نسبی مردم از این پشت پرده ها، توقّف فوری بررسی های خانه به خانه را می طلبد. مردم باید با رضایت خود به مراکزبهداشت و... همچون سابق جهت بررسی سلامتی خود در خصوص ویروس کرونا مراجعه نمایند. این عملکرد وزارت بهداشت و حسن روحانی موجبات نارضایتی مردم را فراهم و ناامنی در حفظ سلامتی و استبداد در انتخاب نوع درمان را به مردم تحمیل نموده است.

این عملکرد وزیر بهداشت و حسن روحانی نوکران اجنبی موجبات تجمعّات اعتراضی به حقّ رو به افزایش را در فضای حقیقی در شهرهای قم و مشهد و تهران و اهواز و... علیه طبّ غربی و شیمیایی و اهداف پشت پرده ویروس کرونا و کشتار عمومی را فراهم نموده است. اعتراض های به حقّ در فضای مجازی نیز حاکی از نارضایتی شدید منجر به اعلام در فضای حقیقی شده است.

اخیرا حسن روحانی با قطع چندین ساعته آب و برق نیز دنبال ایجاد نارضایتی و کشاندن معترضین به خیابانها هست که همچنان بی نتیجه خواهد ماند. چند روز قبل بیش از یک ساعت و نیم در اوائل شب برق کل شهر قم از سوی مسئولین تهران قطع شد و همه به اداره برق قم زنگ زدند.

آنچه دولت اصلاحات حاضر به پذیرش واقعیّات عیان نیست، این که در قم و مشهد و تهران و اصفهان و... مردم زیادی سالها و در حال حاضر از طبّ اسلامی و نیز ایرانی استفاده می کنند و مطبّ این اطباء پر بوده و به دلیل کمبود طبیب به ویژه طبّ اسلامی نوبت های یک ماه و دو ماه می دهند،لذا، طبق اعلام مکرر این اطباء و مشاهدات عینی، بیماری کرونا هیچ نیازی به واکسن و تعطیلی و فلج کشور و قرنطینه و ماسک و فاصله فیزیکی و محدودیّت های رفت و آمد شبانه و ایجاد حکومت نظامی با هدف ایجاد فشارهای عصبی بر مردم را ندارد. طبّ ایرانی و اسلامی داروی امام کاظم علیه السلام را جهت پیشگیری و درمان کرونا تجویز می کنند و تاکنون، طبّ اسلامی یک نفر فوتی نداشته است. فوتی های طب سنتی نیز بسیار اندک از هزاران مبتلای درمان شده بوده که این موارد دیر مراجعه نمودند.

این دو نوع طبّ بومی بسیار غنی با صدها قرن سابقه در ایران، بیماران زیادی را در انواع بیماری از مرگ وعمل جراحی پرخطر بدون درمان قطعی نجات داده و می دهند. تعداد قابل توجهی از مردم از طبّ غربی و شیمیایی استفاده نمی کنند و در صورت ابتلا، به اطباء مذکور مراجعه و با کمترین هزینه و بدون مراجعه به بیمارستان و بستری با آزمایش داروهای ساخت دشمنان اسلام و ایران بهبودی قطعی می یابند.

در حال حاضر، واکسن های تولید ایران نیز همچون امریکا و انگلیس و فرانسه و... از امنیّت لازم و صد درصد برخوردار نبوده و ایجاد تغییرات ژنتیکی ایرانیان بسیار محتمل هست.

ارائه آمار دروغ وزارت بهداشت در سیما در مناسبت های مذهبی و ملّی و حال بعد از اتمام بیشتر مراسم مذهبی و ملّی از جمله بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی و بررسی خانه به خانه مردم و الزام مسافران به ارائه شناسنامه و تاریخ تولد از مسافران بین شهری با وسائل نقیلیه عمومی در راستای ایجاد هراس از مرگ حتمی و امنیّتی نمودن کشور وسایر سوءاستفاده ازاطلاعات شخصی مردم به بهانه کرونا با هدف پذیرش تزریق واکسن با ساخت زودپزی و بدون سالها آزمایش و بررسی علمی به همه مردم ایران هست. ناظر این واکسن ها وزارت بهداشت دست به سینه سازمان بهداشت جهانی هست، هرچه اینها تأئید کنند همچون مواد غذایی تراریخته با علامت سیب سلامت وزارت بهداشت مضرّ بر جان و سلامتی مردم هست.

وزارت بهداشت در اختیار کامل سازمان بهداشت جهانی قرار دارد و وزیر بهداشت بیگانه پرست خود کم بین، دستورات آنها را کاملا اجرا کرده و می کند. در این راستا تغییر کلیه اعضای ستاد ملی کرونا و کمیته مشورتی وزیر بهداشت ضرورتی فوری برای توقف خسارات جبران ناپذیر این ستاد می باشد. در حال حاضر، این ستاد در کل کشور در همه زمینه ها نسخه های الزام آور برای مردم و دستگاه ها می پیچد که تبعات عصبی و روانی و اعتقادی و اقتصادی و اجتماعی را نمی سنجد!

حضور نماینده مجلس شورای اسلامی نیز مشکلی را رفع نکرده است. باید سازمان پدافند غیرعامل حضور حداکثری در مقابله با جنگ بیولوژیک داشته باشد که ندارد و حسن روحانی حکم سردار جلالی را صادر نکرد، لذا، حضور فعال و دخالت حسن روحانی و وزیر بهداشت و دکتر ولایتی معلّم دکتر نمکی درجنگ بیولوژیک در ایران و تلاش وافر در ایجاد نارضایتی عمومی و کشاندن مردم به خیابانها ثابت شده است.

برای حفظ جان و سلامتی خود واکسن اجباری و زودپزی ساخت ایران و... را نپذیریم.مطالب مرتبط

تأسیس سازمان بین الملی کشورهای مسلمان ضرورتی غیرقابل اجتناب در قرن حاضر
http://mansurevatani.ir/index.aspx?...id=70536

مطالب بیشتر از پشت پرده ویروس کرونا در جهان و ایران در کانال ایتا

https://eitaa.com/mansurevatani

دفتر آیت الله تبریزیان

https://eitaa.com/daftareayatollahtabrizian

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

وصیّت و دستور امام خمینی به همه وزراء عصر حاضر و

وصیّت و دستور امام خمینی به همه وزراء عصر حاضر و

وصیّت و دستور امام خمینی به همه وزراء عصر حاضر و آینده به خدمت به مردم و حرام بودن ایجاد زحمت برای مردم و خلاف وظیفه عمل کردن گوشزد نمودن وظیفه خدمت به ملت و خصوصا مستضعفان به دلیل ارتزاق دولت و دولتی ها از اموال متعلق به مردم ایران

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید