افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
منصوره وطنی
منصوره وطنی
cfb526f45e40498681658780dbd79752.jpg

راهکار رفع مشکل در کلام حضرت علی علیه السلام

مشاهده همه ی 1 نظر
منصوره وطنی
منصوره وطنی
4f1e80936df54d1584268fde8b436486.jpg

راه رستگاری از آیت الله بهجت
بکارگیری بدحجاب و زنان آرایش کرده در مراکز دولتی و خصوصی و... و عدم ممانعت عملی از حضور در حال ارتکاب گناه موجب تشدید گناه بدحجابی و خودنمایی و ... زنان شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی
emam-zaman-1.gif

روز قدس طلیعه ظهور منجی عالم بشریت از ظلم و جور صهیونیستها
حضور در راهپیمایی روز قدس نفی حکومت های جابر و پذیرش حکومت اسلامی و عادل جهانیان برای دعوت و پذیرش مهدی زهرا
فریادهای روز قدس فریاد نصرت و پیروزی مسلمانان در جهان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

🌷آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟
پاسخ: خداوند در قرآن میفرمايد:
🍁«ولايَطؤون مَوطئاً يَغيظُ الكفّار ... الّا كُتب لهم به عَملٌ صالح» « سوره توبه، آيه 120»
"هيچ حركت دسته جمعى كه كفّار را عصبانى كند، صورت نمیگيرد مگر اين كه براى آن، پاداش عمل صالح ثبت می شود."
راهپيمايی هايى كه دشمنان اسلام و مسلمين را عصبانى كند، عمل صالح است.

🌷اين راهپيمايى ها (بخصوص آنگاه كه از طريق وسايل ارتباطى و ماهواره ها منعكس میشود) اگر براى اهداف مقدسى صورت گيرد، نوعى حضور در صحنه، عبادت دسته جمعى و امر به معروف و نهى از منكر عملى و عامل تقويت روحيّه مردم و تهديد _دشمن است.
[كتاب تمثيلات حجةالاسلام والمسلمین قرائتي صفحه 98]

مردم ایران همچون همیشه، در روز قدس آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بار دیگر مشت محکم خود را بر دهان دشمنان اسلام و مردم مسلمان فلسطین و کشورهای اسلامی خواهد زد.
روز قدس طلیعه انسجام و هماهنگی و مبارزه علنی ملتهای جهان در آزادی قدس و مردم فلسطین و نابودی صهیونیستها از صفحه روزگار هست.
روز برای نابودی رژیم صهیونیستی قدم برداریم که آزادی جهانیان در نابودی صهیونیستها هست.
🌷القدس لنا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

🍁رأی روحانی زیر 10 میلیون بود در اثر اشتباه محاسباتی در تحلیل سیاسی خود، به مردم توهین نکنید.
☘اخیرا برخی از شدت زجر و ناراحتی و معضلات ریز و درشت کشور و لاعلاجی و درماندگی همگانی در اصلاح امور، در اشتباه محاسباتی مردم را مقصر اصلی اوضاع در انتخاب حسن روحانی می دانند در حالی مقصر اصلی بسیاری عوامل و اشخاص هستند جز مردم پربصیرت و فهیم ایران.
💐پول و تزویر و تقلب و جرائم انتخاباتی و همکاری صمیمانه شورای نگهبان و قوای سه گانه و وزارت اطلاعات و کمک ها و تبلیغات خارجی رسانه ای و ...، آراء آقای رئیسی را در آراء روحانی اضافه کرد.
🍃جرائم انتخاباتی سال 96 آنقدر زیاد و اشکار بود که روستائیان نیز تقلب و جرم انتخاباتی را تشخیص دادند ولی شورای نگهبان سلامت!!! انتخابات را تأئید کرد و دستگاه قضایی جرم زیادی برای محاکمه عاملین اصلی و سران اصلی جرائم سازماندهی شده انتخابات 96 پیدا نکرد!
🍁چون سران سه قوا بشدت هماهنگ و همسو علیه جریان و روند انقلابی بوده و هستند.
🌷مردم مقصر وضع موجود نیستند.

حکم شرعی درآمدهای ناشی از مناصب غصبی چیست؟ http://mansurevatani.ir/index.aspx?...d=236170 ادامه مطلب در لینک بالا 👆👆👆

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

🌴انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر به تأسی از سیّدالشهداء و روشنگری مردم ♦️ در کانال با موضوعات: مذهبی، فرهنگی، تربیتی، اجتماعی، سیاسی، سلامت، طبّ اسلامی و سنّتی ☘با مطالب متنوع در حوزه های مختلف 🌺عضویّت در کانال 👇👇👇👇 🌷 http://eitaa.com/joinchat/3545169925C90fd295c09 ✳️💐@mansurevatani

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

انقلاب ایران زمینه ساز حکومت معصوم درجهان
امام خمینی ( رحمه الله علیه):"
انقلاب اصیل ماجلوه ای از نهضت پرعظمت حضرت رسول الله صلی الله علیه وآله است."
"یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا مَنْ یَرْتَدَّ مِنْکُمْ عَنْ دینِهِ فَسَوْفَ یَأْتِی اللّهُ بِقَوْمٍ یُحِبُّهُمْ وَ یُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَی الْمُؤْمِنینَ أَعِزَّةٍ عَلَی الْکافِرینَ یُجاهِدُونَ فی سَبیلِ اللّهِ وَ لا یَخافُونَ لَوْمَةَ لائِمٍ ذلِکَ فَضْلُ اللّهِ یُؤْتیهِ مَنْ یَشاءُ وَ اللّهُ واسِعٌ عَلیمٌ " سوره مائده آیه 54
"ای کسانی که ایمان آورده‏اید! هر کس از شما، از آیین خود بازگردد، (به خدا زیانی نمی‏رساند) خداوند در آینده جمعیّتی را می‏آورد که آنها را دوست دارد و آنان (نیز) او را دوست دارند، در برابرمؤمنان متواضع، و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند؛ آنها در راه خدا جهاد می‏کنند، و از سرزنش هیچ ملامتگری هراسی ندارند. این، فضل خداست که به هر کس بخواهد (و شایسته ببیند) می‏دهد؛ و (فضل) خدا وسیع، و خداوند داناست."

در روایت است: "چون این آیه نازل شد، پیامبر اکرم صلى الله علیه وآله دست به شانه سلمان فارسى زد و فرمود: هموطنان تو مصداق این آیه ‏اند. " تفسیر نورالثقلین ص ۱۱۵

آنچه ازشواهد تاریخی برمی آید؛ نشانگر نقش مردم ایران درتاریخ اسلام و ارادت فراوان به اهل بیت علیهم السلام در شرائط متعدد تاریخی و پاسداری از اسلام بوده است.

در چهارمین دهه جشن انقلاب اسلامی ایران با کنارهم نهادن احادیث معصوم علیه السلام از قیام مردی از قم و تمجید مردم قم و مردم ایران با ویژگی های یاد شده در آیه شریفه سوره مائده ومشاهده مصادیق آن در اکثر مردم ایران در بیش از سه دهه در پاسداری از اسلام و انقلاب ایران؛با جان و دل و هزاران شهید و جانبازو تحمل انواع سختی ها و مکردشمنان اسلام واز سوی دیگر امدادهای غیبی الهی مکرردر شکست دشمنان انقلاب اسلامی ایران به ویژه جنگ تحمیلی عراق علیه ایران که برابری کفر وعناد با تمامیت اسلام و مردم مسلمان ایران بود؛می توان دریافت مردم ایران یکی از مصادیق آیه مذکور می تواند باشد.

آنچه مردم ایران را از سایر ملت ها متمایز کرده و مورد عنایت مداوم خدا و ائمه علیهم السلام قرار داده است؛ویژگی اصلی مردم ایران از ظهوراسلام تاکنون؛ درتبعیت بی چون و چرای مردم از مرجعیت دینی بوده وهمین ویژگی نیز ضامن بقا واستمرار انقلاب اسلامی درقرن چهارده هجری شده است.

بنابراین؛برای تداوم عنایات خدا و ائمه علیهم السلام وقرار گرفتن درصف زمینه سازان ظهورو حماسه آفرینی برای تحقق ظهوردر مقابله با دشمنان اسلام ؛ تبعیت از مرجعیت دینی برخاسته از دستور قرآن و احادیث معتبر؛ و تداوم بصیرت و غیرت دینی ودشمن شناسی حتی در قالب دوست؛ امری حیاتی و وظیفه اصلی فجرآفرینان ایرانی است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

خمینی یک مسلمان بود
خمینی انفجار نوری بود، که انسانیّت و مسلمانی و حکومت داری اسلامی و اخلاق اسلامی را هم زمان به بشریّت فاقد عدالت و در حال افول از اخلاق و معنویّت نمایش داد.
خمینی اسوه بی بدیل و حجّتی بر بشریّت در قرن چهاردهم، در مسلمان زیستن و مسلمان ماندن بود.
خمینی عارفی واصل بود که، جز خدا و جلوه های الهی چیزی نمی دید، از این رو بود که هرگز در وی، راست و چپ و حزب و گروه و شخصیّت ها معنایی نیافت و همواره درکنار سیل عظیم و خروشان ملت بزرگ ایران قرار داشت، همین ویژگی وی را در قلب مردم جای داد.
برای او هرگز خواص مرفّه غنی و عوام فقیر معنا نداشت، و مردم پابرهنه کوخ نشین را صاحب اصلی انقلاب و کشور می دانست، چون همین ها بودند که با خون و زجر خود، پشت سر رهبرخود ایستاده و از پانزده خرداد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند، و رژیم منحوس پهلوی را سرنگون نموده و نظام جمهوری اسلامی را که طلیعه ظهور صاحب الامر عج الله فرجه هست، برگزیدند.
خمینی نه اصولگرا بود نه کارگزار و دوم خردادی و اصلاحات و یک طرف دوقطبی های ساخته شده توسط دشمنان قسم خورده اسلام و ایران، او فقط یک مسلمان بود.
او هرگز مردم و انقلاب را درگیر مصلحت اندیشی مرفّهان بی درد و غاصبان انقلاب و کشور ننمود.
او هرگز اجازه نداد، هیچ مسئول و شخص و گروه و حزبی خود را قیّم مردم دانسته و مردم را کنار گذارند.
مردم محرم خمینی بود.او همه مسائل و مشکلات را با مردم در میان می گذاشت، تا خود مردم با بصیرت افزایی راه را انتخاب نمایند. او مردم ایران را از پانزده خرداد تربیت نمود، تا 22 بهمن 1357 انفجار نور و نظام جمهوری اسلامی شکل گرفت.
خمینی هرگز خود را بالا و مردم را پائین تر خود نمی دید.
عشق خدا و اخلاق و معنویّت در قول و عمل وی موج می زد.
خمینی معنویّت را به بشریّت در حال قهقرا برگرداند.
خمینی توان مبارزه با مستکبران زورگو را به مستضعفان جهان، در عمل خود نمایش داد، که یک نفره با ایستادگی و رهبری مردم مستضعف، انقلاب نمود و منتظر کمک شرق و غرب و گروهای چپ و راست نماند.
او به عنوان یک مسلمان به پا خواست، که توانست با امداد الهی، انقلابی عظیم و جهانی را رقم زند.

بزرگی و افتخار یک ملت را با میزان ددمنشی و قرار گرفتن در مقابل خدا و کتاب خدا و دین خدا و یکسانی دشمن خدا و مردم ایران می سنجید، نه عضویّت در جریان اصولگرا و اصلاحات و طرفداری از شرق و غرب.

خمینی فقط یک مسلمان بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی
2b2ed101f63d421684f13b8016ec1dac.jpg

ایرانیان همیشه پیروزند.
ایرانیان و تمام مسلمانان جهان، به ، باید با تمام توان آماده مقابله با کفار و دشمنان اسلام باشند.
گزینه روی میز همه مسلمانان جهان مبارزه با دشمنان اسلام تا نابودی رژیم صهیونیستی و آمریکا و همپیمانان آنهاست.
همصدا و متحد در یک صف مقابل دشمنان ایستاده و ندای بر و بر می دهند تا پیروزی نهایی.
من الله و قریب.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

🌴انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر به تأسی از سیّدالشهداء و روشنگری مردم ♦️ در کانال پیام رسان ایرانی ایتا با موضوعات مذهبی، فرهنگی، تربیتی، اجتماعی، سیاسی، سلامت، طبّ اسلامی و سنّتی ☘با مطالب متنوع در حوزه های مختلف 🌺عضویّت در کانال 👇👇👇👇 🌷 http://eitaa.com/joinchat/3545169925C90fd295c09

مشاهده همه ی 1 نظر