منصوره وطنی
منصوره وطنی

وقتی ریل گذاری دشمن با موفقیت کامل با همراهی شواری نگهبان

وقتی ریل گذاری دشمن با موفقیت کامل با همراهی شواری نگهبان در تأئید صلاحیت روحانی برای دومین بار و مجلس شورای اسلامی در تأئید صلاحیت وزرای فاقد صلاحیت تخصصی و اعتقادی و مدیریتی و همگی عدمالتزام عملی به اصل ولایت فقیه د حد اظهر من الشمس به دلیل سوابق مشهود در گذشته، باید منتظر عملیات اجرایی و روانی دشمن از مشکلات عدیده ساخت دولت 11 و 12 و فساد روزافزون دولتی و... بود.*
فقط دشمن و دو دولت های روحانی، مردم مسلمان و فهیم انقلابی هوشیار و ولایی ایران را هنوز نشناخته و مجدد در مورد موررد دچار اشتباه در محاسبه شدند. یکی دیگر از زمینه های یارگیری دشمن از برخی جوانان زودباور و سست ایمان، پنهان شدن مسئولان نظام از دسترس مردم و عدم پاسخ عملی به مردم و ختم فساد و عمل به اقتصاد مقاومتی و قطع اقتصاد خارجی در ایران بوده است.
مردم ایران همیشه هوشیار و د صحنه هستند این مسئولان دولتی و قوه مقننه و قضائیه که وظیفه نظارت بر عملکرد دولت و هرگونه جرم از هرکس را دارند که به دلیل حاکمیت استثناپذیری جرم و مجرم و نیز چاپیدن مردم حتی با اجرای طرح های مخل امنیت اقتصادی کشور عرصه را برمردم تنگک نموده و دششمنان اسلام و انقلاب اعتراضات به حق مردم را ریل گذاری نمودند.
طرح تحول سلامت که به جای بیماران، فقط پزشک ثروتمند تولید کرده و در چرخه درمان هم از دفترچه می گیرند هم معرفی نامه از بیمه کننده هم وجه نقد زیادی از خود بیمار بستری و یا انواع تصویر برداری با هزینه نجومی با سند سازی بیمارستان های دولتی در تهران و اصفهان و... تبدیل به محل چاپیدن مردم شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

فجایع طبّ غربی امروز نتیجه حذف طبّ اسلامی با ترفند دشمنان

فجایع طبّ غربی امروز نتیجه حذف طبّ اسلامی با ترفند دشمنان

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟» علق /۱۴

دغدغه دو شهید والامقام حذف طبّ اسلامی از آخرین دین خدا اسلام و پایمالی خون شهداء

شهید دکتر بهشتی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران مهرماه سال 1359

"... چرا جهت معالجات امراض از گیاهان دارویی ایران استفاده نکنیم...؟ چرا طبّ سنتی و شیوه گیاه درمانی و طریقه استفاده از ادویه جات مورد استفاده ما ایرانی ها قرار نگرفته؟ چرا وزارت بهداری تا به حال در گسترش و احیای طبّ سنتی و گیاه درمانی قدمی برنداشته اند؟

چرا ما ایرانی ها با داشتن گنجینه های طبّی همیشه باید در چنگال داروهای خارجی اسر و عاجز باشیم؟

چرا بعضی از داروهای فرنگی در ایران بازار سیاه پیدا کرده و تا چند صد برابر قیمت اصلی به فروش می رسد؟ آیا خودمان مقصر هستیم که زیر بار داروهای فرنگی در علاج امراض معجزه گر بوده اند...؟ آیا تبلیغات و زرق و برق داروهای فرنگی ما را به طرف خود کشیده و یا داروهای گیاهی را مصرف نموده ایم و نتیجه نگرفته ایم...؟ بله ... این چراها وقتی جوابش داده می شود که ان شاءالله در رأس این امر یک ایرانی با همّت و معتقد قرار گیرد."

شهید مرتضی آوینی در کتاب مبانی توسعه و تمدن غرب در مورد طبّ اسلامی می نویسد:

در مورد طبّ، نباید پنداشت که علم پزشکی امروز صورت تکامل یافه طبّ قدیم است، علم پزشکی اصولا بر مبانی دیگری استوار است. در قدیم انسان را از یک سو جزئی از طبیعت و از سوی دیگر جامع طبایع می دانسته اند و بدین ترتیب سعی می کرده اند که نظم داخلی بدن انسان را دقیقا در انطباق با طبیعت خارج شناسایی کنند.

بر این مبنا، انسان را همچون طبیعت خارج صاحب طبایع چهار گانه گرم و خشک و گرم و تر و سرد و تر و سرد و خشک می دانسته اند و اخلاط چهارگانه بدن انسان صفرا، خون، بلغم و سودا را متناظر با این طبایع اربعه قرار می داده اند و سعی می کرده اند از روی نظامی که فی مابین طبایع چهارگانه در طبیعت موجود است، نظام داخلی بدن انسان را پیدا کنند و بر همان اساس عمل کنند. این مبناء برخلاف، آنچه معمولا می پندارند، توسط پزشکی امروز نه تنها نقض نشده است، بلکه روز به روز حقّانیّت آن آشکارتر می شود...

طبّ قدیم دقیقا بر مبانی حکیمانه ای منشاء گرفته از دین اسلام استوار بوده است، و بدین ترتیب امکان تعلیم و تدریس آن در حوزه های علمیّه وجود داشته، حال آن که بین پزشکی امروز و مبانی اعتقادی و فلسفی ما پیوندی این چنین وجود ندارد... مقصود حقیر بیان این نکته است که چرا دیگر امکان تدریس این علوم در حوزه های علمیّه وجود ندارد.

هرچه در زمینه علم طبّ و پزشکی امروز گفتیم در باره همه علوم دیگر، حتی ریاضیات و هندسه نیز صادق است.

همه این علوم در گذشته بر مبانی دیگری استوار بوده اند و به اعتقاد حقیر، این انقطاع نه به علت تخصصی شدن علوم، بلکه به علت جدایی علم و دین از یکدیگر حاصل شده است. تخصصی شدن علوم، خود معلول همین جدایی است."


وزیر و وزارت بهداشت تابع کدامین اسلام و قانون هست؟

ناظران عملکرد دولت تا کی خواب خواهند بود؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

میزان التزام عملی وزیر و وزارت بهداشت به اصل ولایت فقیه

میزان التزام عملی وزیر و وزارت بهداشت به اصل ولایت فقیه در عملکرد عینی

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟» علق /۱۴

"این تذهبون"

حذف طبّ اسلامی که جزئی از دین اسلام هست، توسط وزارت بهداشت، براساس کدام قانون دین اسلام درنظام جمهوری اسلامی ایران انجام می گیرد؟

آیا حذف طبّ اسلامی با تخریب و تمسّخر و... چهره های شاخص طبّ اسلامی و سایر حکما با حمایت و ابزار دائمی قوه قضائیه در اختیار دشمنان اسلام، جزعملیّات پروژه حذف دین اسلام در ایران و جهان چیز دیگری هست؟

امام خمینی (ره) در کتاب کشف الاسرار در باره طبّ غربی فرمودند:

"غرب همه چیز استعماری دارد: طبّ استعماری، فرهنگ استعماری که برای کشورهای عقب افتاده صادر می کنند. آنها می خواهند ما وابسته باشیم و چیزهایی که به ما می دهند وابستگی می آورد، اگر می خواهید رشد حقیقی چیدا کنید و مستقل شوید اوّل این وابستگی فکری و قلبی را کنار بگذارید."

"...اجانب با فعالیّت خود مدارس و دانشگاه های ما را از محتوی خالی کرده اند... امیدوارم همه آقایان کمک کنند تا فرهنگمان و فرهنگ اسلامی مان فرهنگی که شیخ الرئیس را درست کرده است را باز یابیم. دیدگاه های فرهنگی امام خمینی ص 5

"...امروز در تمام کشور ایران که به قول شما دانشگاهی مانند جندی شاپور داشته، یک نفر که قانون بوعلی را بفهمد معلوم نیست که باشد، این ضربتی است که این کشور از دست اجانب به وسیله زمامداران بی خرد خورد." رساله نوین فقهی پزشکی ج 2 ص 18


مقام معظم رهبری در جمع پزشکان:

" ما ابن سینا داشتیم که هنوز که هنوز است کتابش مرجع درسی و مهم پزشکی دانشگاه های دنیاست، یا رازی داشتیم یا دیگرانی از این قبیل را، چرا بایستی امروز به خودکفایی علمی کشور امید نبندیم؟

من در چند سال قبل در اوایل انقلاب سال 1359 بود سفری با هیئتی به هند رفته بودم.مأمورین وزارت خارجه اطلاع دادندیک بیمارستان گیاه درمانی وجود دارد... رفتم دیدم بیمارستان بسیار وسیع و مفصلی بود اسم فارسی هم برایش انتخاب کرده بودند به نام همدرد.

با این که هند بود در دهلی نو مرکزش بود و در استان های مختلفی از هند شعبه داشت هم بیمارستان بود هم مرکز تحقیقات بلکه یک دانشکده بود که تدریس در آنجا می شد.

وقتی از هند به ایرن امدم با مسئولین آن وقت صحبت کردم و از آنها قول گرفتم که به طور قطعی دنبال این قضیّه باشند، ولی اقدامی نکردند."


وزیر و وزارت بهداشت تابع کدامین اسلام و قانون هست؟

ناظران عملکرد دولت تا کی خواب خواهند بود؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

توصیف وقایع شب اول قبر از زبان حجت الاسلام عالی

توصیف وقایع شب اول قبر از زبان حجت الاسلام عالی

توصیف وقایع شب اول قبر از زبان حجت الاسلام عالی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

مستند تکان دهنده فجایع فرهنگی مذهبی جنگ نرم با مجوزهای دولتی

مستند فجایع جنگ نرم با مجوزهای دولتی و...

مستند تکان دهنده فجایع فرهنگی مذهبی جنگ نرم با مجوزهای دولتی و... در کشور

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

نقش رضایت و دعای والدین به ویژه مادر در زندگی و

نقش رضایت و دعای والدین به ویژه مادر در زندگی و عاقبت به خیری فرزند

نقش رضایت و دعای والدین به ویژه مادر در زندگی و عاقبت به خیری فرزند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

نقش دعای والدین در زندگی فرزند خاطره ای از شیخ رجبعلی

نقش دعای والدین در زندگی فرزند

نقش دعای والدین در زندگی فرزند خاطره ای از شیخ رجبعلی خیاط

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

چه کسانی از قافله عاشورائیان از روز عاشورا تاکنون جا ماندند؟

چه کسانی از قافله عاشورائیان از روز عاشورا تاکنون جا ماندند؟
یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا
امر به معروف ونهی ازمنکربه تأسی ازسیدالشهداء
خواندن زیارت عاشورا ثواب دارد، ولی باید به مفهوم و مصداق کلماتی که می گوئیم دقت کنیم، چون تمام متن زیارت عهد و پیمان و بیعت با امام حسین و حسین زمان هست و صرفا دعا نیست.
۱-کسانی که به زبان گفتند و درزیارت عاشورا هر روز دوبارمی گویند و با حجت خدا پیمان می بندند که:انّی سلم لمن سالمکم وحرب لمن حاربکم الی یوم القیامة
همانامن؛ با هرکس که با شما در صلح است؛ در صلحم؛ وهر کس در حال جنگ با شماست؛در جنگم تا روزقیامت
انی سلم سالمکم وحرب لمن حاربکم وولیّ لمن والاکم وعدولمن عداکم
همانا من؛ باهرکس که با شما درصلح است؛ در صلحم؛ وهر کس در حال جنگ است در جنگم؛ وهرکس با شما دوست است دوستم؛ وهرکس با شما دشمن است دشمنم.
اما درعمل مقابل حجت خدا ایستادند و به روی ذریه خاتم النبیین شمشیر کشیدند؛ تا دنیا را نگه دارند.
ما چقدر؛ و در کجاها به این پیمان عمل کردیم؟
آیا به این پیمان دراوج قدرت ومکنت و پست و مقام و...هم وفادارماندیم؟
تا کجا با دوستان حجت خدا دوستیم وهمراه و با دشمنانش؛ دشمنیم؟
تاکنون؛ در لحظات احساس خطر واحتمال از دست دادن نعمت های دنیوی؛ چقدربه این پیمان وفادارماندیم؟
چقدردریاری حسین زمانمان به این پیمان وفادارماندیم؟ با حسین غایب و مظلوم چه کردیم؟
پیام عاشورا رسم دین داری وتقواست؛ چقدرخود را به زینت تقوی آراستیم؟
ازغیرت عباس و شجاعت زینب کبری چه نشانه واثری هست؟
تا روز قیامت چقدر در پیام رسانی عاشورا به زینب کبری کمک کردیم؟
و...
این شد که در راه ماندیم و گفتیم و پیمان بستیم و می بندیم ولی کلمات از زبانمان فراتر نمی رود.
چون؛ گریه بر حسین آسان تر از یاری حسین شده است.
از حسین امر به معروف و نهی ازمنکر را که فلسفه قیامش بود یاد نگرفتیم. چون:
چون؛ می ترسیم دنیا را از دست بدهیم.
چون؛ می ترسیم همرنگ جماعت نشویم.
چون؛ می ترسیم مرگمان فرا برسد چون مرگ را پایان تمام خوشی ها می دانیم.
چون؛...
چنین شد که سر حسین زهرا برسر نیزه ها رفت و گریه کردیم و دنبال ثواب دنیوی و اخروی رفتیم؛ تا این که حسین دیگرزهرا را هم تنها گذاشتیم. برای خود قدرت و مقام و آقازاده و پست و...درست کردیم و بالایی و پائینی درست کردیم و....
تا سر حسین زمان مان را برسر نیزه ها؛ با پیشانی پینه بسته از اثرسجود نبردیم؛ شب عاشورا و هر وقت زیارت عاشورا را خواندیم و خواستیم با بیعتی راستین؛ با جان و دل عمل کنیم و فریاد بزنیم:
انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حار وعدولمن عاداکم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

عاشورا نمایش صف حقّ و باطل و مسیر اصلی تشخیص صف

عاشورا نمایش صف حقّ و باطل و مسیر اصلی تشخیص صف

عاشورا نمایش صف حقّ و باطل و مسیر اصلی تشخیص صف دوست و دشمن و یزیدیان و حسینیان تا قیامت هست.صف خودرا قبل ازعاشورا تعیین کنیم آخرین حسین زمان منتظر عاشورائیان و پاسخ به ندای هل من ناصر ینصرنی مانده!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

فقط اشک توأم با بصیرت و ایمان و دین مداری و

فقط اشک توأم با بصیرت و ایمان و دین مداری و

فقط اشک توأم با بصیرت و ایمان و دین مداری و حقّ مداری می تواند عاشورایی و حسینی تربیت کند، والا از صف یزیدیان هم در روز عاشورا به حال اهل بیت پیامبر اسلام گریه کن وجود داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید