لحظه  بروز رسانی 
مطالب جالب!
مطالب جالب!

مرد واقعی باید این ویژگی ها را داشته باشد

مرد واقعی باید این ویژگی ها را داشته باشد

مرد واقعی باید این ویژگی ها را داشته باشد
در مطلب زیر به ۲۵ خصوصیتی که باعث می‌شود بگوییم مردی که یک مرد واقعی است اشاره می‌کنیم:
1 – مرد واقعی پشتکار دارد هیچوقت تا پیروزی دست از کاری نمی‌کشد. همان مردی است که تا نفس آخر ایستادگی می‌کند.
2 – مرد واقعی می‌تواند از خودش و خانواده‌اش دفاع کند.
3 – مرد واقعی در بهترین فرم و اندام است قوی و ورزشکاری است و برای جنس مخالف بسیار جذاب.
4 – مرد واقعی شجاع است نه اینکه ترسی ندارد، نه. ترس دارد ولی آن را پذیرفته است و در هر موقعیتی با آن روبه‌رو می‌شود.
5 – مرد واقعی می‌تواند سرگرم‌کننده باشد شوخ‌طبع است و همیشه آدم‌های زیادی را با بذله‌گویی‌هایش دور خود جمع می‌کند.
6 – مرد واقعی داستان های زیادی برای تعریف کردن دارد او زندگی بسیار متفاوت داشته است و دارد. اشتباهاتی مرتکب شده اما توانایی این را دارد که اشتباهاتش را به شوخی تعریف کند. ماجراجویی‌هایی داشته است که هر کسی دوست دارد درمورد آن بشنود.
7 – مرد واقعی می‌تواند به خودش بخندد  این یکی از لازمه‌های مرد واقعی است. شما هیچوقت نمی‌توانید مرد واقعی را مسخره کنید، چون خودش هم به ما ملحق خواهد شد. هیچکس نمی‌تواند بهتر از خودش، خودش را مسخره کند.
8 – مرد واقعی متواضع است بخشی از این بخاطر توانایی او برای خندیدن به خودش می‌آید. به هر پیروزی که دست پیدا کند، هیچوقت از خودش درنمی‌آید و اگر هم این اتفاق بیفتد می‌تواند دوباره مثل قبل خاکی شود.
9 – مرد واقعی تحصیل‌کرده است  پیش نیاز آن مدرک تحصیلی نیست، بلکه عطش یادگیری است. او دوست دارد یاد بگیرد و این کار را می‌کند. این به او کمک می‌کند بتواند با افراد از هر وضعیت و موقعیت اجتماعی و اقتصادی ارتباط برقرار کند. خیلی راحت و هوشمندانه می‌تواند با تاجران بزرگ و مبلغین مذهبی رابطه داشته باشد.
10 – مرد واقعی، مرد مردهاست مردی است که دوست نداشتن او بسیار سخت است. سرسخت و اکثر اوقات ساکت است اما می‌تواند هر لحظه زیر خنده زده و لطیفه‌ای تعریف کند.
11 – مرد واقعی ارزش هر کلمه را می‌شناسد، فقط به این دلیل حرف نمی‌زند که صدای خود را بشنود کلمات خود را به دقت انتخاب می‌کند. به قدرت آنها احترام می‌گذارد. چه در نوشتن و چه حرف زدن، فقط وقتی حرف نمی‌زند که دیگران حرف‌هایش را بشنوند، زمانی حرف می‌زند که چیز باارزشی برای گفتن داشته باشد.
12 – مرد واقعی هدف دارد این مشخص‌ترین خصوصیت اوست. در عین اینکه همه آدمها در زندگی خود سرگردان‌اند تا خودشان را پیدا کنند، مرد واقعی سرگرم ساختن خودش است. هر روز برای نزدیک‌تر کردن خودش به هدفش، کاری انجام می‌دهد.
13 – مرد واقعی پر تلاش و سخت‌کوش است  او می داند که بدون تلاش و کار سخت هیچ کاری به انجام نمی‌رسد.
14 – مرد واقعی یک جنگنده است می‌داند که بعضی چیزها تحت کنترل او نیستند اما برای کنترل چیزهایی که در اختیار اوست هر کاری می‌کند. اما نگران بقیه چیزهایی که کنترلی روی آنها ندارد نیست. نگران فردا نیست، برای ساختن امروز خود سخت در تلاش است.
15 – مرد واقعی شروع‌کننده دعوا نیست اما اگر در دعوایی گرفتار شود، به آن خاتمه می‌دهد  قلدر نیست. از آندسته آدم‌هایی نیست که دنبال دعوا می‌گردند تا زورآزمایی کنند. اما اگر منطقی‌ترین کاری که باید انجام دهد، دعوا کردن باشد، این کار را خواهد کرد. او برای خراب کردن دعوا نمی‌کند، بلکه برای دفاع کردن از خود این کار را می‌کند.
16 – مرد واقعی خوش‌استیل و خوش‌تیپ است به ظاهر خود می‌بالد و مردم هم برای آن به او احترام می‌گذارند. او می‌داند چطور باید مثل یک مرد لباس بپوشد.
17 – مرد واقعی می‌داند کیست، ارزش‌هایش بر زندگی او حکومت می‌کنند  هیچوقت از ارزش‌های خود سرپیچی نمی‌کند و تا لحظه آخر برای آنها می‌ایستد. حتی اگر در ایستادگی برای ارزش‌هایش تنها باشد، تا آخرین توان خود می‌جنگد.
18 – مرد واقعی می‌داند با خانم‌ها چطور باید رفتار کند او به زن‌ها احترام می‌گذارد و در هر موقعیتی به همسر خود کمک می‌کند. به او کمک می‌کند به آرزوهایش برسد.
19 – مرد واقعی برای خوشنود کردن همه آدم‌ها خود را به زحمت نمی‌اندازد چون می‌داند این کار غیرممکن است هیچوقت نمی‌گذارد زنی زندگی او را اداره کند. او مرد خودش است. بااینکه زمینی که زنش روی آن راه رفته را می‌بوسد اما می‌داند چطور نباید اجازه دهد او از حد خود تجاوز کند. هیجوقت نمی‌تواند با یک زن حسود یا کنترل‌کننده در ارتباط باشد.
20 – مرد واقعی مرد ارزش‌هاست انیشتین می‌گوید «سعی نکنید مرد موفقیت‌ها باشید، سعی کنید مرد ارزش‌ها باشید.» انیشتین می‌دانست که اگر برای دیگران ارزشمند باشید، درواقع به موفقیت رسیده‌اید. مرد واقعی مرد ارزش و ارزش‌هاست. او با بودن کنار دیگران به بهبود زندگی آنها کمک می‌کند.
21 – مرد واقعی به دیگران کمک می‌کند، او بخشنده و سخاوتمند است  او هدف خود را دارد اما می‌داند که زندگی فقط موفقیت نیست، بلکه حک شدن در ذهن دیگران است. می‌داند که این کار فقط از طریق کمک به دیگران

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

این بازیگر تولد همسر خود را به وی تبریک گفت

این بازیگر تولد همسر خود را به وی تبریک گفت

این بازیگر تولد همسر خود را به وی تبریک گفت
با عشق می‌شود گفت سلام، حال کسی را پرسید، به گل‌های باغچه آب داد و اصلا نگران نبود. این عشق از کجا آمده که معجزه می‌کند. با عشق می‌شود به خدا رسید از همین خیابان با همین خنکای شبانگاهی که از سمت این زمستان می‌وزد. با عشق می‌شود گفت سلام، حال کسی را پرسید، به گل‌های باغچه آب داد و اصلا نگران نبود. این عشق از کجا آمده که معجزه می‌کند. بوی سیب می‌دهد و عطر گل محمدی. یک جور اعتماد به تمام کائنات. انگار همه عاشقانه‌ها همصدا شده‌اند تا ضربان قلب تو را تنظیم کنند و لرزش دست و دل مرا. با عشق می‌شود در شب میلاد تو در آسمان، قرص کامل ماه را به فنجان چای مهمان کرد. من عاشقم. تو خود عشقی. پس بی‌دلیل نیست که امشب می‌شود به خدا رسید …
پریچهر بانو جان زادروزت فرخنده و مینو …

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

استفاده بسیار جالب از خلال دندان برای کارهای مختلف

استفاده بسیار جالب از خلال دندان برای کارهای مختلف

استفاده بسیار جالب از خلال دندان برای کارهای مختلف
این مورد برای همه ما اتفاق افتاده است: قابلمه غذا را روی اجاق گاز می گذاریم؛ شعله زیر آن را زیاد می کنیم و با خود می گوییم چند دقیقه دیگر به آن سر می زنم اما فراموش می کنیم و ناگهان غذا سر می رود. برای اجتناب از مواجه شدن با چنین موقعیتی و کثیف شدن اجاق گاز یک خلال دندان را به طور افقی بین در و قابلمه قرار دهید. با ایجاد این فضای کوچک بخار از قابلمه به تدریج خارج می شود و از سر رفتن غذا جلوگیری می شود.
2- میزان خروج سس سالاد را کنترل کنید
نمی خواهید دوباره خیلی سس روی سالدتان بریزد! پس این راه را امتحان کنید: فویل روی قوطی سس سالاد را برندارید. با استفاده از یک خلال دندان سوراخ هایی روی آن ایجاد کنید. با این کار از به یکباره خالی شدن قوطی سس روی سالدتان جلوگیری می کنید و علاوه بر آنکه در مصرف سس صرفه جویی می کنید از مصرف کالری بی رویه که برایتان مضر است نیز پرهیز می کنید.
3- در مایکروویو سیب زمینی را سریع تر بپزید
دفعه آینده که خواستید سیب زمینی بپزید با خلال دندان برای آن چهارپایه درست کنید. چهار خلال دندان را در یک طرف آن وارد کنید. با این کار همه جهات آن (بالا، زیر و اطراف) در معرض امواج قرار گرفته و سریع تر می پزد.
4- دستگاه تلفن را تمیز کنید
هر گاه میان دگمه های تلفن یا صفحه کلید کامپیوترتان جرم، دوده یا گرد و غبار گرفت یک خلال دندان را در الکل فرو کنید و با آن محل مربوطه را تمیز کنید. از این راهکار برای تمیز کردن هر شکاف یا درز دور از دسترسی می توان استفاده کرد.
5- شمع ها را راحت تر روشن کنید
وقتی فتیله شمعی کوچک شده و یا درون پارافین فرو رفته است، خلال دندانی را آتش بزنید و با استفاده از آن فتیله را روشن کنید.
6- ابتدای نوار چسب را نشانه گذاری کنید
اغلب پیدا کردن سر نوار چسب کار وقت گیری است (اگر نخواهم بگویم که اعصاب خردکن است.) بار بعد که از نوار چسب استفاده کردید یک خلال دندان را به سر آن بپیچید تا دوباره دچار این معضل نشوید.
7- رنگ دیوار را لکه گیری کنید
آیا می دانید رمز خوب لکه گیری کردن چیست؟ اینکه بتوانید کمترین میزان رنگ ممکن را بردارید و به همین دلیل خلال دندان برای این کار بسیار خوب عمل می کند. انتهای خلال دندان را در رنگ فرو کنید و آهسته به محل مورد نظرتان بمالید. برعکس قلمو، بیشتر از میزان مورد نیازتان روی خلال دندان نخواهد آمد و در ضمن مجبور نخواهید شد مثل قلمو آن را بشویید.
8- غذای هر کس را علامت گذاری کنید
با استفاده از خلال دندان های رنگی می توانید استیک، همبرگر و … هر فرد را علامت گذاری کرده و طبق دلخواهش، متوسط، برشته یا آب دار و گریل کنید.
9- سوسیس را به طور یکنواخت سرخ کنید
یکنواخت سرخ کردن سوسیس کار آسانی نیست چون دائم به سمت دیگر می غلتد. می توانید دو یا چند سوسیس را با خلال دندان به یکدیگر وصل کنید و به این ترتیب آن را در جای خود ثابت کرده و به طور یکنواختس رخ کنید.
10- سیر را درت غذا علامت گذاری کنید
چنانچه می خواهید غذایتان را با سیر مزه دار کنید در حبه های سیر خلال دندانی فرو کنید تا هنگام سرو غذا آنها را به راحتی خارج کنید.
11- سابقه خمیده شده گیاه را به حالت اول برگردانید
چنانچه ساقه گیاه مورد علاقه تان در حال خم شدن است، پایان عمر آن گیاه نیست. ساقه را با قرار دادن خلال دندانی کنار آن صاف کنید و سپس با نواری آنها را به هم بپیچید تا صاف بماند. حواستان به آن باشد تا پس از آنکه گیاه قدرت خود را بازیافت آتلی را که درست کرده اید باز کنیدتا مانع رشد ساقه نشوید.
12- سوراخ های کوچک را در وسایل چوبی پر کنید
آیا در حین انجام کار میخی را اشتباها کوبیده اید و سوراخی را ناخواسته در وسیله چوبی تان ایجاد کرده اید؟ غصه نخورید. خلال دندانی را به چسب سفید یا زرد آغشته کنید و آن را در سوراخ به وجود آمده فرو کنید و اضافه آن را بشکنید. در آخر، انتهای آن را سمباده بزنید. هیچ کس متوجه آن نخواهد شد.
13- نشتی سوراخ شلنگ حیاط را بگیرید
چنانچه شلنگ حیاط نشتی دارد فورا آن را با یک شلنگ جدید جایگزین نکنید. سوراخ را پیدا کنید و یک خلال دندان در آن فرو کنید و اضافه آن را بشکنید. چوب در اثر رطوبت آب متورم می شود و جلوی نشتی را می گیرد.
14- لولای پیچی را که گشاد شده است، درست کنید
آیا هیچ وقت گرفتار لولای دری که سوراخ پیچ آن گشادش ده باشد، شده اید؟ (این حالت معمولا پس از برداشتن یک در یا لولای آن ایجاد می شود). این مشکل را به این ترتیب حل کنید: انتهای خلال دندانی را به چسب آغشته کنید و آن را داخل سوراخ بچسبانید. اضافه آن را بشکنید و یک یا دو خلال دندان دیگر به داخل سوراخ اضافه کنید تا کاملا پر شود. اکنون دوباره سوراخ را دریل کنید کنید و لولا را درست در جایش پیچ کنید.
15- پولک ها را بچسبانید
چنانچه در حال انجام کار هنری هستید که نیاز به چسباندن پولک یا دگمه دارد از خلال دندان استفاده کنید تا بتوانید تمیزتر کار کنید. کمی چسب روی کاغذی بریزید. یک خلال دندانی را در آن فرو کنید و با استفاده از آن مقدار کافی چسب را روی هر قطعه بمالید.
16- راحت تر خیاطی کنید
با استفاده از یک خلال دندان پارچه تان را به راحتی به زیر پایه دوخت و دوز چرخ خیاطی هدایت کنید و یا پارچه ای را که در حال جمع شدن است، باز کنید و به این ترتیب سریع تر و آسان تر خیاطی کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

تبلتی که به تبلت دانشجویی لقب گرفته است! شرکت

تبلتی که به تبلت دانشجویی لقب گرفته است! 
 شرکت

تبلتی که به تبلت دانشجویی لقب گرفته است!
شرکت LENOVO یک تبلت هشت اینچی به بازار معرفی کرده است که مصرف انرژی محدودی دارد. این تبلت که Miix 2 نام دارد مجهز به پردازنده Bay Trail است و دارای برنامه‌های کاربردی ویژه‌ای برای دانشجویان است و به همین دلیل به تبلت دانشجویی معروف است. Miix 2 که در رده کم‌مصرف‌های پرسرعت در بازار تبلت قرار دارد به جدیدترین پردازنده چهار هسته‌ای شرکت اینتل مجهز است که همین موضوع دلیل سرعت بالا و مصرف محدود انرژی این تبلت عنوان شده است.این تبلت به یک صفحه نمایش هشت اینچی تمام لمسی با کیفیت اچ دی مجهز است که تصاویر را با وضوح ۸۰۰ در ۱۲۸۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد. Miix 2 همچنین مبتنی بر ویندوز ۱/۸ است. تجهیز به دو گیگابایتی از نوع DDRIII، برخورداری از امکانات ارتباطی نظیر بلوتوث، Wi-Fi و GPS از دیگر ویژگی‌های این تبلت است.تبلت جدید LENOVO در دو نسخه ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی طراحی و تولید شده است و به یک دوربین اصلی پنج مگاپیکسلی و وب کم دو مگاپیکسلی مجهز است. باتری این دستگاه ساختار قابل شارژ دارد که در هر بار شارژ امکان کار مداوم تا ۷ ساعت را به کاربرانش می‌دهد. قیمت در نظر گرفته شده برای نمونه ۳۲ گیگابایتی در حدود ۳۰۰ دلار و برای نمونه ۶۴ گیگابایتی در حدود ۳۵۰ دلار است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

آیا برای ازدواج دختر حتماً اجازه پدر لازم است؟

آیا برای ازدواج دختر حتماً اجازه پدر لازم است؟

آیا برای ازدواج دختر حتماً اجازه پدر لازم است؟
جواب: در دختر باکره بسیاری از فقها اذن پدر را شرط می داند و در دختر مدخوله کم سن چنانچه نتوانند صلاح و فساد خود را تشخیص دهد اذن پدر لازم است. (ر.ک توضیح المسائل مراجع، ج2، م2376)
سۆال 2: اگر دختری بدون اذن پدر ازدواج کند آیا عقد آنها صحیح است؟
جواب: بسیاری از فقها اجازه پدر را در ازدواج دختر باکره شرط می دانند و عقد بدون اذن پدر را باطل می دانند در خصوص مسئله می توانید از مرجع تقلید خودتان سۆال فرمایید. (همان مدرک و ر.ک استفتائات جدید امام (ره)، ج3، ص159، س4)
سۆال 3: کسی که نه پدر دارد و نه جد پدری برای ازدواج باید از چه کسی اجازه بگیرد؟
جواب: اگر خودش بالغه باشد یعنی صلاح و فساد خود را تشخیص دهد اجازه خود او کافی است اگر چه مستحب است از برادر بزرگتر اذن بگیرد. (ر.ک تحریر الوسیله امام خمینی (ره)، ج2، ص256، م9 و استفتائات جدید امام (ره)، ج3، ص170، س29)
سۆال 4: اگر دختری بداند که پدرش در صورت اطلاع از ازدواج موقت او با پسری به دلیل صلاحیت پسر و شناخته بودن او برای پدرش, مخالفتی نمی کند آیا می تواند بدون اطلاع پدرش صیغه عقد موقت بخواند؟
جواب: اطمینان به رضایت کافی نیست اگر دختر مستقیماً نمی تواند موضوع را با پدر مطرح کند به وسیله یکی از بستگان پدر را در جریان امر قرار دهد و از ارتباط دور از چشم خانواده جداً پرهیز نماید زیرا خدای نکرده ممکن است موجب پی آمدهای غیر قابل جبران گردد. (ر.ک توضیح المسائل 12 مرجع، ج2، ص451)
سۆال 5: آیا در صیغه محرمیت اذن پدر دختر لازم است؟
جواب: صیغه محرمیت چیزی جز عقد موقت نیست و شرایط عقد موقت در آن لازم است. (ر.ک استفتائات امام (ره)، ج3، ص113، س87)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

اگر بیش از حد لاغر هستید این مطلب را بخوانید

اگر بیش از حد لاغر هستید این مطلب را بخوانید

اگر بیش از حد لاغر هستید این مطلب را بخوانید
2- کاهش مقدار وزن به قد که به علت کمبود انرژی، کاهش عضلات و چربی بدن است.
اضافه کردن وزن برای فردی که کمبود وزن دارد بسیار مشکل است. بدن فرد دارای کمبود وزن ممکن است:
* دارای سوخت و ساز بیشتری باشد.
* دارای سلول های چربی کمتری باشد.
* و یا کمبود وزن، اصلا ربطی به تغذیه فرد نداشته باشد.
به طور کلی، رژیمی خوب است که متعادل و متنوع باشد و انرژی لازم برای بدن را تامین کند.
اگر انرژی در بدن زیاد باشد، بدن این انرژی اضافی را در سلول های چربی ذخیره می کند تا در مواقع ضروری شکسته و آزاد شود. این شکستن انرژی، همان متابولیسم است.
افزایش فعالیت بدنی، سرعت متابولیسم را زیاد می کند و بدن به منبع سوخت که همان غذاست، نیاز پیدا می کند.
برعکس، کاهش فعالیت با کاهش متابولیسم همراه است و باعث می شود که انرژی در سلول های چربی ذخیره شود و فرد افزایش وزن پیدا کند.
از آنجایی که استرس در برخی افراد موجب کاهش وزن و در برخی دیگر موجب افزایش وزن می شود، باید ورزش را نیز جزو برنامه خود قرار دهید تا از استرس رهایی یابید و وزن تان نیز متعادل گردد. شمایی که قصد افزایش وزن دارید، 3 وعده غذای اصلی را به همراه 3 تا 4 میان وعده باید مصرف کنید.
میان وعده می تواند شامل میوه، آبمیوه، نان و پنیر، سبزی و گردو باشد.
توجه کنید که اگر میزان افزایش وزن شما در هفته 450 تا 900 گرم باشد، بسیار خوب است.
کالری چیست؟ انرژی ذخیره شده در غذاها را با واحد کالری محاسبه می کنند. کالری مقداری انرژی است که دمای 1گرم آب را 1 درجه سانتیگراد بالا ببرد.
غذاهای مختلف، کالری های مختلفی دارند، به همین خاطر کالری یک عدد شکلات با کالری یک عدد برگ کاهو برابر نیست.
متخصص یا کارشناس تغذیه برای دادن رژیم لاغری یا چاقی به یک فرد، باید جنس، سن، قد و وزن فرد را بداند تا بتواند کالری مورد نیاز او را محاسبه کند.
توجه کنید که رژیم های بسیار کم کالری نه تنها برای کاهش وزن مناسب نیستند، بلکه مضر نیز هستند.کودکان و نوجوانان نباید از رژیم های کاهش وزن استفاده کنند، زیرا آن ها در دوران رشد هستند و با دریافت کم کالری، ممکن است دچار کوتاهی قد شوند.
در زیر مقدار کالری چند نمونه از غذاها آورده شده است:
1 قاشق چایخوری شکر: 16 کالری و 4 گرم کربوهیدرات.
10عدد بادام زمینی: 45 کالری، 5 گرم چربی و 8 گرم پروتئین.
1عدد سیب متوسط: 60 کالری و 15 گرم کربوهیدرات.
بیشتر میوه ها: 50 تا 100 کالری و 12 تا 21گرم کربوهیدرات.
آب، کالری ندارد، اما آب سرد برای جذب شدن، کالری زیادی می سوزانند، پس افرادی که می خواهند وزن شان را افزایش دهند، باید آب سرد را کمتر مصرف کنند و به جای آن از آب ولرم استفاده کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

شهوت ران ترین دختر جهان شناخته شد (عکس)

شهوت ران ترین دختر جهان شناخته شد (عکس)

شهوت ران ترین دختر جهان شناخته شد (عکس)
 
 
 
 
به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 
 
 
این مطلب حذف گردید.
 
 
خانم الینا دیزاینی به عنوان شهوت ران ترین دختر دانشگاه اکستر یونیورسیتی انتخاب شددانشجوی 20 ساله از سوی وبسایت همسریابی دانشگاه مفتخر به دریافت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

استفاده از سمبوسه مفید است یا مضر؟ ترکیبات نامرغوب

استفاده از سمبوسه مفید است یا مضر؟ 
 ترکیبات نامرغوب

استفاده از سمبوسه مفید است یا مضر؟
ترکیبات نامرغوب در لقمه های هوسی بسیاری از خانواده ها سمبوسه و پیراشکی مرغ و گوشت را سالم ترین و مقوی ترین نوع این لقمه ها می دانند و اغلب این نوع پیراشکی را برای کودکان می خرند، غافل از این که اغلب لقمه هایی که ترکیبات گوشتی آن درون نان یا خمیر ضخیم قرار می گیرد به دلیل آن که در مدت زمانی کوتاه سرخ می شود به طور کامل مغز پخت نشده و احتمال بیماری زایی و مسمومیت زایی بالایی بخصوص در کودکان دارد.
پیراشکی تنوری بهتر است از آنجا که خمیر پیراشکی از آرد تهیه می شود و اغلب با جوش شیرین یا مواد بهبود دهنده پفکی و اسفنجی می شود و بر میزان خلل و فرج آن افزوده می شود، در حین سرخ شدن، روغن زیادی را به خود جذب کرده و پس از برشته شدن به هیچ روشی نمی توان روغن مازاد آن را خارج کرد. از سوی دیگر اگر این لقمه ها حاوی سبزیجاتی چون کدو، بادمجان، سیب زمینی و قارچ باشد در مقایسه با دیگر پیراشکی ها روغن بیشتری جذب کرده و پرکالری تر می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

عکس های کمرباریک ترین دختر 23 ساله دنیا

عکس های کمرباریک ترین دختر 23 ساله دنیا

عکس های کمرباریک ترین دختر 23 ساله دنیا
 
 
 
 
به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 
 
 
این مطلب حذف گردید.
 
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید