لحظه  بروز رسانی 
مطالب جالب!
مطالب جالب!

معمای افرادی که در صورتشان خال دارند! ππ ππ

معمای افرادی که در صورتشان خال دارند! 
 ππ 
 ππ

معمای افرادی که در صورتشان خال دارند!
ππ
ππ
ππ
ππ
ππ
ππ
ππ
ππ
پاسخ: فرض کنید یک نفر در سالن خال داشته باشد. آن فرد خالدار بقیه افراد را می بیند که هیچ کس خالدار نیست ولی چون گفته شده اینجور افراد حتما وجود دارند، نتیجه می گیرد فقط خودش خالدار است و روز اول از سالن خارج می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

کدام شماره ها رند محسوب می شوند؟ کدام شماره ها

کدام شماره ها رند محسوب می شوند؟ 
 کدام شماره ها

کدام شماره ها رند محسوب می شوند؟
کدام شماره ها رند به محسوب می شوند؟     1. رند حروفی:  شماره هایی که بر اساس حروف انگلیسی که روی دکمه های شماره گیر گوشی های  تلفن وجود دارد با یک نام، نام خانوادگی، یا هر کلمه معنی دار دیگر مطابقت داشته باشد. مثال  0912-Mohammad = 0912-6642623   2. رند آینه ای یا متقارن : به شماره هایی گفته می شه که اعدادی به صورت قرینه داشته باشند، مثل : 1441***0912 و یا 241*0912142   3. رند پله ای : شماره هایی که اگر 4 رقم آن را 2 تا 2 تا جداکنیم، دهگان یا یکان آنها برابر باشد. مثل : ***09125758 یا 7879***0912   4. رند ترازویی : شماره هایی که از رقم وسط به دو طرف قرنه هستند مثل : 347*0912347   5. رند ترتیبی : به شماره هایی گفته می شود، که شامل اعداد پشت سر هم باشند ( حداقل 3 عدد ) مثال : 12345**0912 یا ****0912789   6. رند جفت جفت : شماره هایی که در آن اعداد به صورت جفت جفت تکرار شده. مثال : ***09126868 یا 3131***0912 یا *0912353535   7. رند تکراری : شماره هایی که اعداد تشکیل دهنده ی آنها، تکراری و پشت سر هم باشند. این شماره ها به میزان تعداد تکرار، ارزش بیشتری دارند. مثال : ***09124444 یا 888****0912   8. رند ده دهی : به شماره هایی گفته می شود که اعداد تشکیل دهنده ی آن به صورت مضارب ده باشند( حدلقل 2 تا) مثال: ***09122030 ویا 7070***0912   9. رند هزاری و ده هزاری : شماره هایی که شامل اعداد یا عددی که مضرب 100 یا هزار است باشند. مثال : ***09122008 و یا 4000***0912   10. رند میلیونی : شماره هایی که بتوان به صورت یک عدد میلیونی واحد خواند. مثال : 09127000006   11. رند های متفرقه : شماره های دیگری هم به عنوان شماره های رند، مورد خرید و فروش قرار می گیرند، که شامل گروه های رند بالا نیستند. برای مثال شماره هایی که با یک تاریخ تولد آغاز می شود، و یا شماره هایی که با پیش شماره ی همان شمار آغاز می شود. مثال : 0912912 یا 09121362

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

از این ضرب المثل چه وقت هایی استفاده می شود؟

از این ضرب المثل چه وقت هایی استفاده می شود؟

از این ضرب المثل چه وقت هایی استفاده می شود؟
در قدیم الایام ، مردی ساده لوح راهی شهری شد که تا آن روز به آنجا نرفته بود . در راه با خودش هزار جور نقشه کشید و فکر و خیال کرد که وقتی به آن شهر رسید ، کجا برود و چه چیزهایی بخرد و چه چیزهایی ببیند . او با این فکر و خیالها خوش بود که ناگهان با خود گفت : " این چه کاری است که من می کنم ؟ چرا با دست خود ، دارم خودم را گم می کنم ؟ اگر من در این شهر ، خودم را گم کنم چی ؟ " او مدتی فکر کرد که چگونه مواظب خودش باشد که گم نشود . در این حال در میان راه ، مردی را دید که کدو بار الاغ کرده و می فروشد . با او حال و احوال کرد و گفت : " یک کدوی قشنگ می خواهم ! " کدو فروش گفت : " کدوی قلمی شنیده بودم ، اما کدوی قشنگ نشنیده بودم ." مرد ساده دل گفت : " برای اینکه نمی دانی من کدو را برای چه می خواهم ." کدو فروش از میان کدوهایش یکی را برداشت و گفت : " بیا اگر در همه دنیا بگردی ، کدویی به این قشنگی پیدا نمی کنی ." مرد ساده دل ، کدو را خرید و نخی به آن بست و آن را به گردن خودش آویزان کرد . بعد با خوشحالی به راه افتاد و در دل می گفت : " خیلی خوب شد . این هم نشانه من ، حالا هرجا که بروم ، خودم را گم نمی کنم ." مرد ساده دل این را گفت و به راهش ادامه داد . او ساعتها خسته و کوفته رفت و رفت تا به شهر رسید . او مشغول گشت و گذار در شهر شد و نان و غذایی خرید و خورد . چیزی نگذشت که یواش یواش خسته شد . دنبال جایی برای خوابیدن می گشت که درختی را دید . در حالی که کدو از گردنش آویزان بود ، در سایه درخت خوابید . از آنجایی که خسته شده بود ، خوابش سنگین شد . از قضا مرد بیکار و حیله گری از آنجا می گذشت . خواست تفریحی کند . خیلی آهسته طوری که مرد ساده دل بیدار نشود ، کدو را از گردن او برداشت و به گردن خودش آویزان کرد و همان جا خوابید . مرد مسافر پس از مدتی از خواب بیدار شد . سرگردان و حیران دور و بر را نگاه کرد . نمی دانست کجاست . دست به گردنش کشید . از کدو خبری نبود . نگاهی به مردی انداخت که کنارش خوابیده بود . دید که کدو از گردن او آویزان است . او را بیدار کرد و گفت : " بلند شو ببینم ." مرد بلند شد و گفت : " چه خبر شده ؟ چرا مرا از خواب بیدار کردی ؟ " مرد ساده دل گفت : " راستش را بگو . این کدو در گردن تو چه می کند ؟ " مرد گفت : " این کدو از اول همین جا بود که هست ." مرد ساده دل گفت : " یعنی چه ؟ مگر می شود ؟ " مرد گفت : " مگر چی شده ؟ " مرد ساده دل گفت : " اگر من منم ، پس کو کدوی گردنم ؟ اگر تو منی ، پس من کی ام ؟ " از آن پس برای کسانی که در کارهای خود بسیار ساده اندیش هستند و از روی فکر و اندیشه عمل نمی کنند ، این ضرب المثل را به کار می برند و می گویند : " اگر من منم ، پس کو کدوی گردنم ؟ "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

ایست: خانم های اهل مد این مدل ست ها رو هم

ایست: خانم های اهل مد این مدل ست ها رو هم

ایست: خانم های اهل مد این مدل ست ها رو هم ببینید
این هم برای شما خانم های شیک پوش و اهل مد                    

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

طریقه گرفتن فال تاروت

طریقه گرفتن فال تاروت

طریقه گرفتن فال تاروت
 
 
 
 
به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 
 
 
این مطلب حذف گردید.
 
 
طریقه گرفتن فال تاروت،فال،فال تاروت،انواع فال،فال تاوت رنگی،انواع فال تاروت،،تالاب،سماتک،پارس ناز،بیتوته،نیک صالحی،پرشین وی،نمناک،نمکستان،اکاایران 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

این خانم با حرکات موزون خود نقاشی میکند! (عکس) این

این خانم با حرکات موزون خود نقاشی میکند! (عکس) 
 این

این خانم با حرکات موزون خود نقاشی میکند! (عکس)
این خانم هم اینطوری هنر نمایی میکنه                              

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

جدیدترین و شیک ترین گوشی های لمسی سال 2014 نمونه

جدیدترین و شیک ترین گوشی های لمسی سال 2014 
 نمونه

جدیدترین و شیک ترین گوشی های لمسی سال 2014
نمونه ای از گوشی های لمسی در سال 2014 میلادی                                    

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

نمونه کارت پستال های ولنتاین سال 2014 میلادی این هم

نمونه کارت پستال های ولنتاین سال 2014 میلادی 
 این هم

نمونه کارت پستال های ولنتاین سال 2014 میلادی
این هم نمونه هایی از کارت پستال های روز عشق برای همه آن هایی که عاشقند.                                   

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مطالب جالب!
مطالب جالب!

اگر کاربر ویندوز 8 هستید این مطلب را بخوانید. ویندوز

اگر کاربر ویندوز 8 هستید این مطلب را بخوانید. 
 ویندوز

اگر کاربر ویندوز 8 هستید این مطلب را بخوانید.
ویندوز فون ۸ سیستم عاملی ساده و تمیز اما قدرتمند برای یک گوشی هوشمند است. البته هنوز کاستی های در آن دیده می شود, که با گذشت زمان و بروز رسانی های مداوم مایکروسافت در حال بر طرف شدن است.
این یک ترفند مفید است. شاید نیاز باشد گاهی از صفحه گوشی خود عکس بگیرید , دلیل آن می تواند آموزشی یا عکسی از یک بازی جهت سرگرمی باشد. برای این کار فقط کافی است کلید های Startو Power  را همزمان فشار دهید.
اولین کلید دکمه Back است. . همانطور که انتظار داشتید با فشار دادن آن, شما به یک صفحه قبل منتقل می شوید.اما با نگه داشتن آن برای چند لحظه , برنامه App switcher و لیستی از برنامه های در حال اجرا نمایش می یابد و قادر هستید در بین آنها سویچ کنید.
دکمه بعدی Start است. با فشار دادن کلید Start در هر جا می توایند خیلی سریع به منوی شروع برگردید. کاربرد دوم این دکمه برای اجرای دستورات صوتی است. با نگه داشتن چند لحظه آن ,گوشی آماده اجرای دستورات شما می شود.
بیاید ببینیم در صفحه نمایش وضعیت Lock چه اطلاعاتی ارایه می شود. • ساعت و تقویم • تماس های از دست رفته • قرار ملاقات ها • زنگ هشدار • پیام ها و ایمیل های جدید • قابلیت اضافه شدن دیگر اپلیکیشن ها
من در اینجا چند پیشنهاد برای بالابردن زمان استفاده از باتری تلفن تان دارم. با توجه به نیازتان چند مورد از آنها را انجام دهید :
• ذخیره سازی باتری را فعال کنید برای فعال سازی این قابلیت به مسیر settings >> battery saver مراجعه کنید و گزینه Off را به On تغییر دهید. سپس از قسمت advanced همین بخش از بین گزینه های موجود یکی را با توجه به نیاز خود برگزینید.
• مسدود کردن برنامه های پس زمینه یعضی از برنامه در پس زمینه ویندوز فون قرار دارند تا در هنگام فراخوانی به سرعت بارگذاری بشوند.
به مسیر application settings >> background tasks بروید و برنامه های که کمتر به آنها نیاز دارید را از این بخش خارج سازید.
• زمان خاموشی صفحه نمایش را کاهش دهید زمان خاموش شدن صفحه نمایش به طور پیش فرض بر روی ۱ دقیقه تنظیم شده است. برای تغییر این زمان به قسمت settings -> lock screen مراجعه کنید.
• استفاده از یک تم و پس زمینه تاریک کمی عجیب است نه ؟ اما حقیقت دارد.با انتخاب تم و پس زمینه که رنگهای روشن کمتر در آن استفاده شده است نیز در مصرف باتری صرفه جویی می کنید. همچنین تنظیمات خاصی بدین منظور در نظر گرفته شده که در مسیر settings -> theme  موجود است.
• خاموش کردن اتصالات جانبی : مانند Bluetooth, Wi-Fi, Gprs در هنگام که به آنها نیازی ندارید.
• غیر فعال کردن همگام سازی برنامه های مانند SkyDrive در بخش قبلی از همگام سازی اسکای درایو تقدیر کردیم,  برنامه گاها برای بروز رسانی فایل ها ( بیشتر عکس ها ) آماده فعالیت می شود که می توانید آن را غیر فعال کنید. به بخش photos settings مراجعه کنید و گزینه Don’t upload را انتخاب کنید.
با بخش parental control در ویندوز آشنایی دارید ؟ بله تنظیماتی که به وسیله آن می شود محدودیت های خاصی را به دیگر حساب های رایانه اعمال کرد. چنین بخشی در ویندوز فون ۸ با عنوان kid’s corner نیز وجود دارد. برای دسترسی به آن به مسیرSystem Settings>> kid’s corner بروید و یک حساب جدید با نام کاربری و رمز عبور و محدودیت های مورد نظرتان  ایجاد نمایید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید