سلام خدمت کاربران و مدیران محترم گروه:

لطفا فقط مطالب پزشکی و پیراپزشکی بذارین و از گذاشتن مطالب غیر از موضوع گروه متاسفانه به دلیل رعایت نکردن قانون گروه پستتون حذف میشه.

انشاءالله که این طور نشه.

بروز رسانی 
مجله خبری اروندنیاز
خوشحالخوشحال
مجله خبری اروندنیاز
 لینک
body-image-life-satisfaction-768x403.jpg

اندام زیبا با این ۵ ترفند آسان

انجمن ملی اختلالات غذایی بر اساس صحبت های ساری فین شپفرد، PhD روانشناس بالینی در لس آنجلس که متخصص در اختلالات غذایی، تصویر بدنی و ورزش و عملکرد روانشناسی است ، پیامی را منتشر کرد: “با ژن خود راحت باشید. ” من فکر می کنم این یک شعار عالی است. زیرا اندام زیبا یا زشت ما در بیشتر مواقع مربوط به ژنتیک ما است ولی ما تمایل به فراموش کردن آن داریم.

اکثر ما هنگامی که در آینه نگاه میکنیم، بیشتر روی آنچه که در مورد خود دوست نداریم، تمرکز می کنیم مانند ران بزرگ یا شکم بزرگ و آن را بد میدانیم. دکتر شپفرد می گوید: ” با گذشت زمان، ما بدن خود را به عنوان شی تزئینی به جای قسمتی سود مند و برای استفاده در خود می بینیم. ” ، “ما بدنمان را به عنوان اندام زیبا و تماشایی تصور می کنیم در حالی که بدن ما باید مورد استفاده قرار گیرد و از آن قدردانی شود”. ما خودمان را با زنانی که در مجلات و تلویزیون، فیلم ها و بیلبوردها می بینیم مقایسه می کنیم و زمانی که متوجه می شویم اندام زیبا ی آنها را نداریم، نا امید می شویم تصویری منفی از خود در ذهنمان ایجاد می کنیم. شپفرد می گوید رسانه ها زن ایده آل را زنی که سوپر مدل باشد نشان می دهند، و باعث می شوند ما از اندام خود عصبانی شویم. بنابراین ما تمرکز خود را بر روی کاهش وزن و اندام زیبا میگذاریم و نماد موفقیت را تصویر ایده ال از بدن و اندام زیبا متصور می شویم.شما می توانید یاد بگیرید که بدن خود را همان طوی که است، در آغوش بگیرید و دوست داشت باشید. ولی چگونه؟
مثبت فکر کنید.

اگر به آینه نگاه کردید و خودتان را سرزنش کردید، بدانید همان موقع یک تصور منفی برای خود ایجاد کرده اید. سعی کنید منفی های خود را به مثبت تبدیل کنید. به جای گفتن اینکه “من دارای اضافه وزن هستم” ، به خودافتخار کنید که هرچند کم کاهش وزن داشته اید. به جای تمرکز بر روی ۳۰ کیلویی که نیاز دارید از دست بدهید، بخاطر سه کیلویی که از دست داده اید هیجان زده شوید و بدانید یک شروع عالی داشته اید و می توانید اندام زیبا و کاهش وزن بیشتری تری نیز داشته باشید. اگر شما بازو های تپلی خود را دوست ندارید، روی از بین بردن آنها با روش های مختلف تمرکز کنید. تمرکز بر اینکه چگونه می توانید آنها را با ورزش بهبود بخشید. در واقع به جای فکر کردن به مشکلات (منفی) به راه حل ها (مثبت) فکر کنید.

یک لیست خوب ایجاد کنید.

۱۰ چیز را که در مورد خودتان دوست دارید را بنویسید. شپفرد پیشنهاد می کند که هر روز، وقتی بیدار شدید پنج بار آنها را باخود تکرار کنید. سعی کنید در این لیست که تهیه کردید، حداقل برخی از موارد موجود در آن مربوط به ظاهر شما نباشد.

اندام زیبا


خودتان را با دیگران در اندام زیبا مقایسه نکنید

شپفرد یادآور می شود: “همیشه شخصی وجود دارد که اندام زیبا تر از شما دارد و باعث شود احساس ناامنی یا جذابیت کمتری نسبت به خود داشته باشید.” مقایسه دائمی خودمان با دیگران باعث می شود، احساس کنیم که به اندازه کافی خوب نیستیم. مقایسه ها راکنار بگذارید و تا طولانی مدت در مورد خودتان احساس خوبی خواهید داشت.

با خودتان مهربان باشید.

شما احتمالا با خودتان سخت گیر تر از خانواده و دوستان خود هستید. اگر با خودتان مثل دوستان و خانواده تان، رفتار کنید بهتر می توا نید خودتان را دوست داشته باشید. شپفرد می گوید: “آرام باشید و نسبت به خودتان منعطف باشید” . “مشکلی نیست گاهی به خودتان آسانتر بگیرید”. فعال باشید و به آنچه بدنتان می گوید گوش کنید.


بهترین لباستان را بپوشید

از لباس هایی که وزن شما را پنهان می کنند استفاده نکنید. اتفاقا این دسته از لباس ها اغلب توجه بیشتری را به سایز شما جلب می کنند، مثل لباس هایی که بیش از حد چسبان هستند. لباس هایی که با آنها راحت هستید و اندام زیبا یی به شما هدیه میدهند، آنچه که برای مدل بدنی شما مناسب است را استفاده کنید. اگر احساس کنید که در لباسی که پوشیدید زیبا به نظر میایید، احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید داشت.با کمی تنظیم نگرش ، شما می توانید تصویر ذهنی خود و اندامتان بهتر کنید و به ویژگی های منحصر به فرد خود بیشتر توجه کنید.منبع::
http://mag.arvandniaz.com/ا%8...8ا/
http://mag.arvandniaz.com/ا%8...8ا/
http://mag.arvandniaz.com/ا%8...8ا/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Dr Ali Akbar Karami
Dr Ali Akbar Karami
 لینک
urologykarami-jele-royal.jpg

حفاظت ژله‌ رویال از اسپرم‌ها در برابر اثرات مخرب نیکوتین

نتایج یک تحقیق دانشگاهی نشان داد که ژله‌ رویال می‌تواند مشکلات باروری ناشی از نیکوتین را بهبود بخشد.

به گزارش ایسنا، پژوهشگران دانشگاه ارومیه با بررسی اثر نیکوتین بر پارامترهای مختلف و توان باروری اسپرم‌ موش‌های آزمایشگاهی دریافتند که این ماده می‌تواند تحرک، قابلیت زنده‌مانی، میزان باروری اسپرم‌ها و لقاح آزمایشگاهی را کاهش دهد. در ادامه‌تحقیقات مشخص شد که استفاده از ژله رویال می‌تواند این مشکلات را بهبود بخشد.

مصرف سیگار به عنوان یکی از مهمترین معضلات سلامت عمومی، می‌تواند اثرات سوء بر باروری زنان و مردان داشته باشد. سیگار حاوی ترکیبات شیمیایی سمی بسیاری است که باعث کاهش کیفیت اسپرم و مشکلات باروری می‌شود. نیکوتین یک ماده‌فعال در تنباکو است و بسیاری از محققان بر روی اثرات نامطلوب آن بر عملکرد تولید مثلی مردان تمرکز کرده‌اند.
ژله‌ رویال نوعی ماده غذایی است که از غدد بزاقی زنبور عسل کارگر ترشح می‌شود و نقش مهمی در رشد زنبور ملکه ایفا می‌کند. زنبور ملکه در تمام طول دوره‌ لاروی با ژله‌ رویال تغذیه می‌شود، در حالی که بقیه‌ زنبورها فقط سه روز ابتدایی عمر خود از آن تغذیه می‌کنند. این ماده شامل ترکیبات مهمی مثل قندها، آمینواسیدهای آزاد، اسیدهای چرب، مواد معدنی مثل کلسیم و ویتامین‌ها است. همچنین مشخص شده که خاصیت ضد التهابی، تنظیم سیستم ایمنی بدن و ضد توموری و آنتی اکسیدانی نیز دارد.

ناباروری یکی از مشکلات اساسی جوامع امروزی بشر است که درصد قابل‌توجهی از زوج‌ها را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده است. برای سال‌ها این تصور وجود داشت که بیشتر اختلالات باروری با زنان ارتباط دارند اما تحقیقات متعددی نشان داده است که حدود نیمی از ناباروری‌ها به دلایل مردانه است.

پژوهشگران دانشگاه ارومیه در این پژوهش ۳۶ موش آزمایشگاهی نر را مورد بررسی قرار دادند. در این آزمایش موش‌ها به ۶ گروه تقسیم شدند و تاثیر نیکوتین و تاثیر همزمان نیکوتین و ژله‌ رویال بر آن‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گفته‌ فرنام آزاد و همکارانش در این طرح؛ نتایج این پژوهش نشان داد که نیکوتین باعث کاهش تحرک، قابلیت زنده‌مانی، میزان باروری، بلاستوسیت‌زایی نامطلوب، آسیب DNA، افزایش سطح مالون دی آلدئید و افزایش میزان بروز ناهنجاری کروماتین در اسپرم‌ها گردید. مصرف همزمان نیکوتین و ژله‌ رویال باعث شد که پارامترهای اسپرم، میزان لقاح آزمایشگاهی و سطح پراکسیداسیون لیپیدی اسپرم بهبود یابد.

بر اساس این آزمایش می‌توان گفت که ژله‌ رویال توانایی حفاظت از دستگاه تولیدمثل در برابر ناهنجاری‌های اسپرمی و سمیت جنین ناشی از نیکوتین را دارد. نتایج این پژوهش در آخرین شماره‌فصل‌نامه‌ علمی پژوهشی «تحقیقات دامپزشکی» وابسته به دانشگاه ارومیه به چاپ رسیده است.

مشاهده همه ی 1 نظر
kiarash
kiarash

کامپيوترت که روشنه چرا برات پول درنياره
اينجا ثبت نام ميکني ، آدرس ولتت ( کيف پول اينترنتي ) ميدي ، خودش شروع ميکنه به استخراج بيت کوين فقط صفحه مرورگرش باز ميذاري
کمتر از يک ماه ميتوني يه بيت کوين بگيري
روزي 60000 ساتوشي ميده کاملا وافعي
اينم يه ولت معتبر
https://wallet.btc.com

https://bitminer.io/3363947
همين الان ثبت نام نکني باختي
يه بيت کوين نزديک به شش هزار دلار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Dr Ali Akbar Karami
Dr Ali Akbar Karami
 لینک
urologykarami-masane.jpg

برای داشتن مثانه سالم چه باید کرد؟
چه زمانی به دستشویی می‌روید؟
وقتی از خانه خارج می‌شوید از خودتان می‌پرسید:
"حالا به دستشویی بروم یا اینکه وقتی به مقصد رسیدم؟"

اینها سوالاتی است که ممکن است خیلی روزها شما هم با آنها سروکار پیدا کنید، اما بهترین پاسخ این سوال چیست؟
دکتر الیزابت فارل، متخصص زنان و عضو مرکز پژوهش سلامت زنان در جین هیل در این مورد می‌گوید:
"خیلی مهم است که بگذارید مثانه شما عملکرد طبیعی خودش را داشته باشد."

شما زمانی باید به دستشویی بروید که مثانه‌تان به شما علامت داده باشد.
شاید فکر کنید مراجعه پیاپی به دستشویی و خالی کردن مثانه به دفعات زیاد باعث بهبود عملکرد کلیه‌ها و مثانه‌ شما می‌شود.
اما دکتر فارل می‌گوید این تفکر که تفکر بسیاری از مردم جامعه است، درست نیست:
"اگر به کرات و به فواصل کوتاه دستشویی بروید و ادرار کنید یعنی نگذارید که مثانه‌تان پر شود، درنهایت اینگونه خواهد شد که با پرشدن اندک مثانه نیاز به مراجعه به دستشویی را حس خواهید کرد."
هم کودکان، هم تازه مادرها ، برای داشتن مثانه سالم توجه کنند :

در مجموع باید بدانید فقط وقتی باید به دستشویی بروید که کاملا نیاز به آن را حس می‌کنید.
دکتر فارل می‌گوید که این موضوع و این قانون در مورد زنان تازه مادر شده و کودکان هم صادق است.

این پزشک می‌گوید: «والدین معمولا به کودکانی که تازه مشغول فراگیری تنها به دستشویی رفتن هستند می‌گویند که قبل از ‌آنکه احساس ضرورت کنند به دستشویی بروند، اما این کار اشتباه است زیرا باعث می‌شود کودکان بارها بی‌دلیل به دستشویی بروند و حتی گاه مثانه ‌آنها حالت معمول عملکرد خود را از دست بدهد.

در مورد زنان تازه مادر شده باید گفت که آنها هم تنها وقتی مثانه‌شان پر است باید برای ادرار کردن اقدام کنند، اینگونه آنها عضلات مثانه و عضلات کف لگن خود را تمرین می‌دهند و کنترل مناسبی روی این عضلات پیدا می‌کنند.»

زنان تنها پس از آنکه مثانه‌شان پر شد باید به دستشویی بروند، اصلا به این معنا نیست که باید صبر کنند تا مثانه‌شان حتی بیشتر از حدمعمول پر شود، در واقع این رفتار به مثانه ضرر می‌رساند.
اینکه حتی بعد از علامت دادن مثانه ادرار را تخلیه نکنیم و همه‌چیز را به لحظه آخر واگذار کنیم باعث می‌شود مثانه خاصیت اتساع و قدرت عضلانی و توان انقباضی مناسب خود را از دست بدهد .
درچنین وضعیتی احتمال ابتلای مثانه به عفونت و احتمال بروز عفونت‌های دستگاه تناسلی هم بالا می‌رود.
ا‌گر این رفتار ادامه پیدا کند ممکن است فرد دچار بی‌اختیاری ادراری شود یا اینکه تخلیه مثانه او به طور کامل به زمان بسیار بیشتری از حد معمول نیاز داشته باشد.»
این موقع حتما به دستشویی بروید

یکی از تذکرات دکتر فارل برای خانم‌های متاهل این است:
"زنان حتما بعد از نزدیکی با همسران خود باید ادرار کنند زیرا این کار احتمال ابتلا به عفونت‌های دستگاه تناسلی را کاهش می‌دهد."

اینجا دیگر بحث پر شدن مثانه نیست، مسئله این است که ادرار کردن پس از ارتباط زناشویی باعث می‌شود مثانه خالی شود و تمام باکتری‌هایی که در مجرای ادراری و اورترای این زنان جمع شده است شسته شود و درنتیجه احتمال بالا رفتن آنها از دستگاه تناسلی و بروز عفونت تناسلی در زنان کاهش یابد.»
ورزش‌های نجاتبخش

یکی از نگرانی‌های معمول انسان‌ها این است که در ساعات پیش‌رو نتوانند دستشویی مناسبی پیدا کنند.
چنین تفکری می‌تواند باعث مراجعه مکرر و بی‌دلیل به دستشویی در زمانی که مثانه هنوز پر نشده شود.
درچنین وضعیتی احتمال ابتلا به بی‌اختیاری ادراری و دفع قطره‌ای ادرار هم افزایش می‌یابد.

در زنان، بیشترین موارد بی‌اختیاری ادراری، ناشی از روند طبیعی پیر شدن و ایجاد مشکل در عملکرد اعضای مختلف دستگاه دفع ادرار است، اما در زنان باردار و تازه مادر شده‌ هم موارد زیادی از بی‌اختیاری نسبی تا کامل ادراری دیده می‌شود.
پزشکان متخصص زنان و اورولوژی معتقدند که برای زنان مسن مبتلا به بی‌اختیاری، بهترین عمل تمرین دادن عضلات کف لگن و انجام ورزش‌های خاص برای افزایش کنترل روی عملکرد مثانه است.

درمورد زنان باردار و تازه مادر شده هم این ورزش‌ها به همراه زمان، می‌تواند مشکل را حل کند.
دکتر کارول در مورد ورزش‌های مناسب برای کنترل مثانه می‌گوید:

"متاسفانه بسیاری از زنان بدون داشتن اطلاع کافی از این ورزش‌ها به انجام آنها اقدام می‌کنند که این می‌تواند مشکل آنها را بیشتر کند. بهترین کار این است که به یک فیزیوتراپ تعلیم‌دیده در این زمینه مراجعه کنید و تمرینات ورزشی را به طور صحیح از او یاد بگیرید و پس از انجام تمرینات زیرنظر او و مشخص شدن انجام صحیح، آنها را به‌تنهایی انجام دهید."
3 توصیه برای تمام سنین برای داشتن مثانه

اما برای داشتن مثانه سالم چه باید کرد؟ حتی جوانان هم بدانند که اگر می‌خواهند در آینده مثانه سالمی داشته باشند باید نکاتی را درنظر بگیرند؛

این نکات عبارتند از:

۱- هرروز حدود 1.5 تا 2 لیتر آب بنوشید.

۲- مصرف نوشیدنی‌های حاوی کافئین را کاهش دهید (مثل چای، قهوه، شکلات داغ و نوشیدنی‌های انرژی‌زا)

۳- ورزش‌های مخصوص عضلات کف لگن را به طرز صحیح یاد بگیرید و آنها را گاه به گاه انجام دهید؛ حتی اگر دچار مشکل نیستید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
club swift
club swift

https://club-swift.com/73d0c9db7036888e https://club-swift.com/e952c5e064fcc8ed https://club-swift.com/713c3ce1d1e65427 https://club-swift.com/015128278b57b47b https://club-swift.com/675190d59431b8e7 https://club-swift.com/460e4c9c5a1a50b1 https://club-swift.com/684ae6c07159a56d https://club-swift.com/de581f78d6c94c14 https://club-swift.com/e1075b28210a3704 https://club-swift.com/bb9e0728346df4f3 https://club-swift.com/2178ff1c88e92cc4 https://club-swift.com/c9f2e3a98fc8c948 https://club-swift.com/5d3f261b3562d33a https://club-swift.com/7ff232b4848efe5e https://club-swift.com/8f0afb3d813b9325 https://club-swift.com/a1a17d20f3f66f10 https://club-swift.com/661afcc820f5e616 https://club-swift.com/814914d8b8075954 https://club-swift.com/a5678b2c08154357 https://club-swift.com/a6639433118262a0 https://club-swift.com/ef07ba06d092ec13 https://club-swift.com/004e71fedb33376e https://club-swift.com/ea35722ad950e7f1 https://club-swift.com/4435167234b90db9 https://club-swift.com/c15a0ccfb36d8992 https://club-swift.com/98244b473d60dd45 https://club-swift.com/834db27f0c8f20bf https://club-swift.com/cdefed4bf5dd08d8 https://club-swift.com/f3a6c65e44ce9b85 https://club-swift.com/0f579b238633e918 https://club-swift.com/3d8da7a415394c93 https://club-swift.com/2e188ec8e757473a https://club-swift.com/59765b48c0a61e0a https://club-swift.com/def36823fb274138 https://club-swift.com/8fb8ba82e131fb64 https://club-swift.com/7f0c45514b807a7f https://club-swift.com/3e918f211421f3d8 https://club-swift.com/10740b4635eef4f3 https://club-swift.com/264aa267bc696cc4 https://club-swift.com/5da90d2f4de7d8c2 https://club-swift.com/8e58001cbd18e9c4 https://club-swift.com/f1a4b2ad95093770 https://club-swift.com/e4ae9658a4b255c1 https://club-swift.com/e62cda080bcf703e https://club-swift.com/007f51932e6d16b4 https://club-swift.com/c4b99520e08ada6c https://club-swift.com/1b4806ff4f3178bb https://club-swift.com/68b5ecf691bd237e https://club-swift.com/f1b6aac8cda5c02c https://club-swift.com/78db92b3359ef28a https://club-swift.com/0296304a9926fb55 https://club-swift.com/f2f10b4db45a8f3f https://club-swift.com/dcfbd139252a9b7b https://club-swift.com/db0a85fb45c8775b https://club-swift.com/a57bd03eeafe74e3 https://club-swift.com/aba9c7064253ca93 https://club-swift.com/0bbce31eb2cdadf6 https://club-swift.com/be156300090da0d8 https://club-swift.com/6e60bf7eb0627856 https://club-swift.com/132a131ee0411092 https://club-swift.com/2e7c1ea860687dbe https://club-swift.com/dd6dad2bec05fd91 https://club-swift.com/a5962bf75488a038 https://club-swift.com/e80065314fdded0e https://club-swift.com/eae327228d546f31 https://club-swift.com/577a08fab17fe210 https://club-swift.com/b9040e0776013556 https://club-swift.com/681346c0463b53a8 https://club-swift.com/50ca49e80ae9038e https://club-swift.com/f5c1d96e268e0d23 https://club-swift.com/3742cb38693e5d0b https://club-swift.com/ecef569b069728c3 https://club-swift.com/87995fdf539e1168 https://club-swift.com/ce6c39913fe9c3d5 https://club-swift.com/79af818423ac3b59 https://club-swift.com/16e4a8ad9667dae3 https://club-swift.com/a5ba3c1e9f9cc2cd https://club-swift.com/75a003e2210d0a75 https://club-swift.com/0287052186425a30 https://club-swift.com/8ecbee580331dfcf https://club-swift.com/7feb847888889d82 https://club-swift.com/2f09e2ff6ff39363 https://club-swift.com/bce3da9d3e803d76 https://club-swift.com/9a13e4ab7aaad459 https://club-swift.com/7ff8d66c80276810 https://club-swift.com/9d7ff7ce27bc0641 https://club-swift.com/99eeeebaad1ae301 https://club-swift.com/5d81408bbe9565e8 https://club-swift.com/007f6def8ec0ddcf https://club-swift.com/3dc4c2db023eb3d2 https://club-swift.com/aee7ded0c4f1242f https://club-swift.com/659cf32927d8d5b0 https://club-swift.com/ce5c1efade929243 https://club-swift.com/9263f26f49524870 https://club-swift.com/c513c0955a70386e https://club-swift.com/9962ab80943fcef4 https://club-swift.com/d94ad86021a594e3 https://club-swift.com/cd401d6b5fdf083d https://club-swift.com/83c1b0c4b1af0c28 https://club-swift.com/53467e27c8640c75 https://club-swift.com/960ec2709ce4551f https://club-swift.com/a1a718e2526ee6c4 https://club-swift.com/46a4d424b8d8293b https://club-swift.com/2488d424621d116b https://club-swift.com/65b5af1577d98378 https://club-swift.com/c1781256ff7960fe https://club-swift.com/6c5ac4a6b9aa5004 https://club-swift.com/d4a55aac5c51e0bc https://club-swift.com/6a672b3de2061c6f https://club-swift.com/b12bc3ed52b4bc0e https://club-swift.com/9d40aa32982049da https://club-swift.com/69f82dcfa8fa3a95 https://club-swift.com/7d0f6e87fa4fccb2 https://club-swift.com/666383ec97072955 https://club-swift.com/3d848c3efb85931c https://club-swift.com/4fc892c1eaed3532 https://club-swift.com/45ddb6fd206a5063 https://club-swift.com/d037ab3890485e8c https://club-swift.com/5145c11724b77a8f https://club-swift.com/3eb826bf545b585f https://club-swift.com/579babcd521d3e87 https://club-swift.com/fb1c27be3d035650 https://club-swift.com/05aade05485d510e https://club-swift.com/89231d3d34ca3b31 https://club-swift.com/6d8cf966359dcd8d

مشاهده همه ی 1 نظر
علی
علی

لطفاً برنامه های زیر را از برنامه بازار واول مارکت نصب کنید


کسب درآمد میلیونی آسان


روش پیدا کردن همسر

کتاب آیین نامه راهنمایی ورانندگی97

برای نصب هر برنامه اسم برنامه را جستجو کنید

مشاهده همه ی 1 نظر
گیتار یار
خوشحالخوشحال
گیتار یار
گیتاریار.jpg

در نوازندگی گیتار حرفه ای شوید.
با " اپلیکیشن گیتاریار"
مناسب برای تمامی گیتاریست ها ، ویژه الکتریک نوازان
دریافت " گیتاریار " از کافه بازار/ دریافت " گیتار یار " از مایکت

https://cafebazaar.ir/app/pjsoftwar...F?l=fa
دریافت " گیتار یار " از مایکت :
https://myket.ir/app/pjsoftware.pjleadguitar

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saber
خوشحالخوشحال
saber

علی میلیاردر:

سلام سرمایه گذاری با سود بین 4.5 تا 5.5 درصد در ماه!!!
چیطورییی!!!!

دوج کوین بخرید ( حدود 30 تومن هست و برای اینکه بدونید دوج چیه تواینترنت سرچ کنید)

دوج راببرید لینک زیر و یه بسته ماینینگ بخرید. (مهم نیست ماینینگ چیه فقط یکشو بخرید)
از DogeMiner v1.0 هست تا DogeMiner v2.0 که بین 4.75 تا 5.5 درصد سود میدن ماهانه.

https://goo.gl/ta6Wkd

حواستون بهش باشه نشه مثل بیتکانکت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
شادشاد
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است

دوستان با وفا و دوستانی که همدیگر را نمی بینیم اما حرف زبانمان را خوب میشنوییم و خوب هم می نویسیم و از همه ما یک نفر آگاهی کامل به اندرون ما دارد فقط دوست دارم به این مطلب عنایت بفرمایید
روزی در یک شب یک دانشمند از کنار رودخانه ای می گذشت چشمش به آب جاری رودخانه افتاد و از سوی آسمان را نیز در آب دید یک سوالی در ذهنش جرقه زد میدانید چه بود ؟ سوال این بود چرا وقتیکه به آسمان نگاه می کنیم رودخانه را نمی بینیم ولی وقتی که به آب نگاه می کنی هرچه در آسمان است می بینی به خودش کفت نادان نباش خوب آب مثل آیینه شفاف و زلال است و تصاویر را انعکاس میده سپس چند قدمی بر نداشته بود فکری به ذهنش خطور کرد آن فکر این بود پس چطور همه اینها در ذهن من جا میشه که دریچه نفوذ آن ازطریق دو چشم حلقوی است
باز به آسمان نگاه کرد کفت ای خالق تمام هستی درمانده ام از وجود لایتناهی تو قدرتی که تو داری تو میتوانی حتی کل هستی را در داخل یک تخم مرغ قرار دهی هر چند دادی ولی ما علم دیدن آنرا نداریم من تسلیم قدرت لایتناهی تو هستم آنوقت بود که دانشمند برزک مولانا تب شعرش گل میکنه و می فرمایند
ما در ره عشق تو اسيران بلاييم
كس نيست چنين عاشق بيچاره كه ماييم
بر ما نظري كن كه در اين شهر غريبيم
بر ما كرمي كن كه در اين شهر گداييم
زهدي نه كه در كنج مناجات نشينيم
وجدي نه كه در گرد خرابات برآييم
نه اهل صلاحيم و نه مستان خرابيم
اينجا نه و آنجا نه كه گوييم كجاييم
حلاج وشانيم كه از دار نترسيم
مجنون صفتانيم كه در عشق خداييم
ترسيدن ما هم چو از بيم بلا بود
اكنون ز چه ترسيم كه در عين بلاييم
ما را به تو سريست كه كس محرم آن نيست
گر سر برود سر تو با كس نگشاييم
ما را نه غم دوزخ و نه حرص بهشت است
بر دار ز رخ پرده كه مشتاق لقاييم
دریاب دل شمس خدا مفتخر تبریز
رحم آر که ما سوخته‌ی داغ خداییم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید