لحظه  بروز رسانی 
travelsads.ir
travelsads.ir

سایت تراولزادز راه اندازی شددر این سایت با ثبت اطلاعات از

 لینک
سایت تراولزادز راه اندازی شددر این سایت با ثبت اطلاعات از

سایت تراولزادز راه اندازی شد

در این سایت با ثبت اطلاعات از سوی آژانس های مسافرتی ، آخرین تورها ، مراکز اقامتی ( هتل ، هتل آپارتمان ، سوئیت و ویلا ) ، ارائه دهندگان ویزا ، کتر و کارمندیابی مسافرتی به نمایش گذاشته می شود.

البته نسخه فعلی ( 21 آبانم ماه 1395 ) نسخه دو این سایت است و به زودی نسخه جدیدی از سایت جایگزین خواهد شد

در نسخه جدید بانک کانال های تلگرام آژانس های مسافرتی ، موجودی بلیط هواپیما و قطار آژانس ها و، بخش آگهی خدمات مسافرتی و همچنین اجاره خودروی روزانه اضافه خواهد شد

مشاهده همه ی 1 نظر
travelsads.ir
travelsads.ir

«سفر به قبله» روایتی متفاوت از سرزمین وحیکتاب «سفر به قبله»

 لینک

«سفر به قبله» روایتی متفاوت از سرزمین وحی

کتاب «سفر به قبله» به روایت امیر‌حسین فقیهی روایتی متفاوت از سفر به مکه مکرمه و مدینه منوره است. بسیاری از مطالب این کتاب در مکه و مدینه با همان حس و حال هنگام زیارت نگاشته شده است.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در نگارش مطالب این کتاب سعی شده در کنار سخن بزرگان، مفاهیم عظیم سفر به قبله راحت‌تر به خواننده القاء شود.

به اعتقاد نویسنده کتاب، ممکن است زاویه دید هر زایر با دیگری متفاوت باشد؛ برخی عمیق‌تر می‌نگرند و برخی سطحی‌تر اما تبادل و در میان گذاشتن نگاه‌های مختلف از این سفر بهشتی می‌تواند سودمند باشد.

کتاب «سفر به قبله» روایتی متفاوت از سفر به مکه مکرمه و مدینه منوره است. در این کتاب سعی شده تا مشاهدات و تجربیات امیر‌حسین فقیهی از سفر به حجاز به رشته تحریر در‌آورده شوند.

نویسنده دل‌نوشته‌هایش را با این عبارات به پایان می‌برد: «همه اینها را گفتم که بگویم کسی می‌آید. باید منتظرش ماند. هر موقع هوایی شدی و دلت گرفت، برو سراغ خاطرات سفر به قبله، مهدی فاطمه را صدا بزن و برای ظهورش دعا کن.»

چاپ نخست کتاب سفر به قبله با شمارگان یک هزار نسخه، در 48 صفحه و به بهای 10 هزار ریال از سوی انتشارات مهر قائم منتشر شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
travelsads.ir
travelsads.ir

تغییر قیمت خودروها/ زمان نهایی شدن دستورالعمل قیمت‌گذاریعضو شورای رقابت از

تغییر قیمت خودروها/ زمان نهایی شدن دستورالعمل قیمت‌گذاری

عضو شورای رقابت از برگزاری نشست نهایی این شورا برای جمع بندی دستورالعمل دائمی قیمت‌گذاری خودرو در یکشنبه آتی خبر داد و گفت: با این دستورالعمل، خودروسازان موظف می‌شوند مابه‌التفاوت قیمت جدید و قدیم را به مردم پس دهند.

محمدعلی مددی از برگزاری سه نشست فوق العاده شورای رقابت در هفته جاری به منظور تدوین دستورالعمل جدید قیمت گذاری خودرو خبر داد و گفت: در نشست روز یکشنبه هفته آینده، تصمیم نهایی و جمع بندی درباره دستورالعمل جدید انجام خواهد شد.
عضو شورای رقابت اظهار داشت: در قالب این دستورالعمل متغیرهای فراوانی پیش بینی شده است که برهمین اساس، هرگونه افزایش قیمت خودرو یا قطعات را مورد ارزیابی و سنجش قرار می دهد. به عبارتی، با این دستورالعمل هر تغییر قیمتی باید براساس محاسبه و فرمول مشخص انجام شود.
مددی خاطر نشان کرد: اگر از این پس خودروسازان بخواهند افزایشی را در قیمت خودرو داشته باشند و یا قیمت قطعات افزایش یابد، این موضوع می تواند در قالب دستورالعمل جدید مورد محاسبه و ارزیابی قرار گیرد.
به گفته وی، پس از جمع بندی نهایی دستورالعمل، دیگر مقررات و دستورالعمل‌های قبلی قابلیت اجرایی نخواهند داشت و مقررات جدید مورد قبول همه است. دستورالعمل جدید تکلیف افزایش قیمتها را روشن می کند و فرمول محاسبات آن نیز مشخص است.
عضو شورای رقابت اعلام کرد: با تصویب دستورالعمل دائمی قیمت‌گذاری خودرو، خودروسازان موظف می‌شوند مابه‌التفاوت قیمت جدید و قدیم را به مردم پس دهند.
پیش بینی می‌شود با دستورالعمل جدید قیمت‌گذاری خودرو، قیمت خودروها به طور متوسط 10 درصد دیگر کاهش یابد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید