افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان

 با ωـلام פֿــכمت مـכیــراטּ عزيز و ڪاربراטּ مـפـترم با نظر به اينڪه گروه ما جهت ارائه اطلاعات به همه ڪاربراטּ ωـایــت عزيز ؋ـيـω نما ميباشـכ لطـ؋ـا همه پـωـت هارو لايڪ و بازنشر ڪنيـכ تا همه ڪاربراטּ ωـایــت از مطالب آموزشیـ כر כنيایـ زيبایـ تڪنولوژیـ و ؋ـناوریـ اـωـتـ؋ـاـכه نماينـכ ممنوטּ از اينڪه مارو تا ایــטּ مرפـله از ڪارموטּ همراهیـ ؋ـرموכيـכ 

مدیر ارشد گروه    

علی مسعود وند پارسا

بروز رسانی 
شیدا
مهربونمهربون
شیدا
 لینک

سلام....
اگر به دنبال کسب واقعی از اینترنت هستید و نویسنده خوبی هستید در هر زمینه ای...
به این سایت سر بزنید...
با در امدی واقعی
سایت پرشین ای از نویسندگان ،دعوت میکند...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
علی
علی

پکیچ کسب درامد از اینترنت تضمینی برای دانلود به سایت http://kliksat.ir بروید اینم اسناد برای کسب درامد از این روش سایت ثبت شده در ساماندهی وسایت خرید ودانلود محصول دارای نماد اعتماد الکترونیکی وتابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد  روش کسب درامد ها تضمینی بوده ودر صورت نارضایتی از درامد کم  یا ناراضیتی از خرید امکان بازگشت وجه وجود دارد برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
علی
علی

کتاب درمان ترس از جمع


کتابی برای درمان شرم وکمرویی درجمع ومناسب برای درمان نتوانستن صحبت درجمع  ومناسب برای دانشجوها ودانش اموزانی که نمی توانند سرکلاس با استاد وجلوی دیگران ارتباط برقرار کنند  لینک دانلود پایین 

http://dahe.zepo.ir/buy/44054#buy

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
TECH GOZAR
قبراققبراق
TECH GOZAR

گروه فناوری اطلاعات جدید با فعالیت روزانه و پست های بروز

عضو بشید

لایک و بازنشر و هواداری یادتون نره

oh9fg6na0gqg.jpg

لینک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nilofar
nilofar
 لینک
main_pack.jpg

نرم افزار متا سافت نسخه ویندوز و اندروید

 

گرفتن سرکتاب – محاسبه طالع – جفت بودن ستاره – ساعات تعویذات – ساعات روز – دریافت ذکر حاجت - استخاره با قرآن وده ها امکان دیگر....  

برای دیدن مطالب بیشتر  ادامه مطلب را کلیک کنید 

مشاهده همه ی 1 نظر
nilofar
nilofar
 لینک
12.jpg

نرم افزار های آموزشی صدباب علوم غریبه نسخه اندروید شامل :

صدباب متا – صدباب محبت – صدباب رزق و روزی – صدباب مشکل گشا – صدباب زبانبند – صدباب باطل سحر –صدباب بخت گشا – صدباب احضار انسان و ده ها محصول دیگر به همراه مشاوره آنلاین

مشاهده همه ی 1 نظر
TECH GOZAR
قبراققبراق
TECH GOZAR

هشدار نسب به امنیت بانک مرکزی

750-tnnnysb.jpg

حالی که رییس سازمان پدافند غیرعامل از آسیب‌پذیری در حوزه سامانه‌های بانک مرکزی گفته است، معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی تاکید دارد که از نظر بانک مرکزی امنیت در بانکداری الکترونیک وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، چندی پیش سردار غلامرضا جلالی - رییس سازمان پدافند غیرعامل - در پاسخ به این سوال که از سوی پلیس فتا اعلام شده بالغ بر 80 درصد جرائم سایبری مربوط به موضوعات اقتصادی می‌شود، حال با توجه به این موضوع تا چه اندازه بانکداری الکترونیک کشور دارای امنیت است؟ اظهار کرده بود که بخش مربوط به جرائم در حوزه کار پلیس قرار می‌گیرد اما این‌که چقدر در سامانه‌های بانکی پایداری داریم، موضوع دیگری است.

به گفته وی با توجه به این‌که بخش زیادی از سامانه‌های بانکی کشور در بانک مرکزی وابسته به سامانه‌های خارجی است، آسیب‌پذیری‌هایی در این زمینه وجود دارد.

جلالی در عین حال به سایر بانک‌ها اشاره کرده و گفته بود : البته در بانک‌هایی که به صورت کوچک‌تر وجود دارند، معمولا استفاده از سامانه‌های داخلی مورد توجه قرار گرفته و ما آنها را تحت کنترل داریم.

رییس سازمان پدافند غیرعامل خاطرنشان کرده بود که " با این وجود از نظر سازمان ما آسیب‌پذیری‌ها در بانک مرکزی و در حوزه سامانه‌های بانکی جدی است و باید حتما به این موضوع پرداخته شود. "

اظهارنظر رییس سازمان پدافند غیرعامل درباره امنیت بانکداری الکترونیکی و اینکه 80 درصد مسایل سایبری مربوط به مباحث اقتصادی می‌شود، در حالی است که ناصر حکیمی - معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی - در همین زمینه به خبرنگار ایسنا توضیح داده که اگر بانکداری الکترونیکی امنیت ندارد، چگونه روزی 30 تا 40 میلیون خرید انجام شده و از حساب کسی هم به صورت غیر مجاز برداشت نمی‌شود؟

وی تاکید کرده که از نظر بانک مرکزی امنیت در حوزه بانکداری الکترونیک وجود دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
TECH GOZAR
قبراققبراق
TECH GOZAR

چند هفته پیش بنسون لئونگ، مهندس سخت افزار گوگل، شروع به تحقیق بر روی تطبیق پذیری کابل های USB-C موجود در آمازون بر روی تلفن های مختلف کرد.

او به نتایج جالبی رسید و همان طور که انتظار داشت کابل های USB-C که توسط شرکت های متفاوتی ساخته شده اند قابل استفاده بر روی هر دستگاهی نیستند و میتوانند به آن دستگاه آسیب وارد کنند.

بر اساس خبری که لئونگ در Google+ منتشر کرد، کابل های USB-C و آداپتری که با OnePlus 2 عرضه می شوند می توانند به برخی از USB ها آسیب وارد کنند. گفتنی است One Plus 2 یکی از اولین تلفن هایی بود که به USB-C مجهز شد. اما متاسفانه به نظر می رسد که این کابل ها به شیوه غیر استانداردی تولید شده اند و مقاوت آن ها متناسب با کاری که انجام می دهند نیست.

البته کابل های One Plus 2 تا زمانی که به منبع یا دستگاهی که از شارژ سریع پشتیبانی می کند متصل نشده باشند، خطری ایجاد نمی کنند. لئونگ توصیه کرده که به هیچ عنوان از این کابل های برای شارژ تلفن های نکسوز استفاده نکنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید