لحظه  بروز رسانی 
milad shafipour
milad shafipour

خدمات ارسال کارگو و فریت بار به استانبول فردین تجارت

 لینک
خدمات ارسال کارگو و فریت بار به استانبول فردین تجارت

خدمات ارسال کارگو و فریت بار به استانبول فردین تجارت

کارگو بار به استانبول
خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به استانبول برای بازرگانان و تجاریان است.

خدمات کارگو (Cargo) در حقیقت آماده سازی و ارسال بار و کالاهای تجار و بازرگانانی است که به منظور واردات یا صادرات کالا اقدام به رزرو این خدمات می کنند. خدمات کارگو (Cargo) شامل طیف وسیعی از انواع کالاها و اجناس می شود. از حیوانات زنده تا قطعات خودرو و یا از کتاب و لوازم تحریر تا لوازم ساختمانی و... بطور خلاصه هر کالا و جنسی که در بازار مشاهده می کنید قابلیت ارسال با استفاده از خدمات کارگو (Cargo) را دارند.

امروزه کارگو (Cargo) بخش مهمی از خدمات حمل بار به استانبول ترکیه را تشکیل می دهد. این امر نه تنها در مورد ایران بلکه در مورد بسیاری از کشورهای دیگر جهان نیز صدق می کند. چرا که کسانی که به امور تجارت و خرید و فروش اجناس از کشورهای دیگر مشغولند، از طرق مختلف کالاها و اجناس مورد نظر خود را از کشور صادر و یا به آن وارد می کنند.

فریت بار از تهران به استانبول
خدمات بسته بندی و ارسال بار به استانبول برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند.
در حقیقت فریت (Freight- باربری) برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل و غیره) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یک کشور را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به محل جدید زندگی خود بفرستد. به عبارت بهتر اقدام به ارسال بار کند.

خدمات فریت (Freight- باربری) امروزه توسط بسیاری از شرکتها از جمله شرکتهای هواپیمایی معروف داخلی و خارجی انجام می شود. البته معمولا جهت استفاده از این خدمات، چند روز پیش از پرواز مورد نظر انجام می شود. مثلا اگر قصد ارسال بار به فرانسه را دارید، باید ضمن هماهنگی های اولیه، چند روز قبل از پرواز اقدام به هماهنگی های اولیه و فریت (Freight- باربری) جهت ارسال به کشور فرانسه کنید. البته کارکنان شرکتهای ارائه دهنده این خدمات، راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند داد و جای نگرانی نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
milad shafipour
milad shafipour

نکات قابل توجه در مورد دستگاه بستنی ساز صنعتی دستگاه

 لینک
نکات قابل توجه در مورد دستگاه بستنی ساز صنعتی دستگاه

نکات قابل توجه در مورد دستگاه بستنی ساز صنعتی
دستگاه های بستنی ساز صنعتی انواع مختلفی دارند که رایج ترین آنها شامل بستنی ساز رولی، تاپینگ بستنی، پروسس تانک تولید مایع بستنی و … اشاره کرد، هر کدام از این دستگاه ها نقش تاثیرگذاری در تولید بستنی دارند و مصرف کننده می تواند برحسب نیاز نوع مورد نظر را انتخاب نماید.
دستگاه های بستنی ساز صنعتی جهت استفاده به نیروی برق نیاز دارند، بنابراین هر جایی که امکان استفاده به برق میسر باشد می توان از این دستگاه استفاده کرد، میزان مصرف برق دستگاه های بستنی باز را می توان برحسب درخواست مشتری به صورت تکفاز یا سه فاز تعیین کرد، همچنین میزان مصرف هر دستگاه برحسب ظرفیت آن تعیین می گردد.
دستگاه بستنی ساز از قابلیت تولید بستنی در طعم های مختلف شیرین، ترش، زعفرانی و … برخوردارند، همچنین می توان بستنی ها را به صورت رولی، کاکائویی، شکلاتی، یخی و … تولید کرد.
در واقع دستگاه های بستنی ساز مجهز به سینی هایی می باشند و تعداد سینی در این دستگاه ها متغیر است و مصرف کننده می تواند دستگاه را با ظرفیت و تعداد سینی مورد نظر سفارش دهد، این ویژگی بسیار حائز اهمیت است، چرا که امکان استفاده از قطعات مورد نظر وجود دارد و می توان دستگاهی بستنی ساز برطبق نیاز خود خریداری کرد.
دستگاه بستنی سازصنعتی زئوس برودت مجهز به کمپرسور پرقدرت است، در واقع کمپرسور وظیفه خنک سازی مایع بستنی را بر عهده دارد، کمپرسور با برق کار می کند و بسیار کم مصرف می باشد.
در تولید دستگاه بستنی ساز صنعتی زئوس از ترمومتر استفاده شده است، ترمومتر وظیفه نمایش دمای دستگاه را بر عهده دارد و حالتی کاملاً دیجیتالی دارد، در حالت کلی ترمومتر امکان کنترل لحظه ای دما را برای مصرف کننده فراهم می کند.
دستگاه بستنی را می توان برحسب درخواست مشتری نیز تولید کرد، بدین وسیله می توان دستگاه را مجهز به ترموستات کرد، ترموستات در کنترل دمای دستگاه موثر بوده و از افزایش و کاهش دما جلوگیری و دما را در حد متعادل نگه می دارد، همچنین ترموستات از مصرف بی رویه برق جلوگیری می کند، در واقع در ابتدا می بایست دمای دستگاه را روی محدوده مورد نظر قرار داد و بقیه عملیات کنترلی دما بر عهده دستگاه است.
دستگاه بستنی ساز صنایع برودتی زئوس حالت پایه دار دارد و می توان پایه ها را به صورت چرخ دار تولید کرد، این پایه ها حمل و جابجایی دستگاه را راحت تر نموده اند، در واقع این چرخ ها مجهز به قفل کن هستند و می توان بعد از نصب قفل ها را فعال کرد تا دستگاه بصورت ثابت در مکان قرار گیرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
milad shafipour
milad shafipour

قطعات و اجزای تشکیل دهنده آبسردکن صنایع برودتی زئوس همانطور

 لینک
قطعات و اجزای تشکیل دهنده آبسردکن صنایع برودتی زئوس همانطور

قطعات و اجزای تشکیل دهنده آبسردکن صنایع برودتی زئوس
همانطور که می‌دانید آبسردکن ( آب سرد کن ) همانند تمامی دستگاه‌ها از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل شده است که به فرآیند سرد یا گرم کردن آب کمک می‌کنند. مهم‌ترین و اصلی‌ترین قسمت آبسردکن، کمپرسور آن است که عملکرد آن، همانند کمپرسور یخچال عمل می‌کند. کمپرسورها با توجه به کاربردی که دارند، قدرت و بازدهی متفاوتی خواهند داشت چرا که کمپرسور یخچال از نظر قدرت و عملکرد با کمپرسور آبسرد کن متفاوت است. از دیگر اجزای تشکیل‌دهنده آبسردکن، لوله‌های آن است. این لوله‌ها از پلیمر ساخته شده‌اند تا در خنک نگه داشتن آب و مقاومت در برابر جذب گرمای محیط موثر باشند. یکی دیگر از قطعات مهم در آبسرد کن، کندانسور می‌باشد. از کندانسور در محصولاتی مانند کولرگازی و یخچال نیز استفاده می‌کنند. کندانسورها دارای کویل و لوله‌های مشکی باریکی است که به شکل مارپیچ در قسمت پشت یخچال تعبیه شده است. وظیفه کویل‌ها، جذب گرمای آب میباشد. مبرد در کندانسور به مایع تبدیل شده و در کویل‌ها جریان پیدا می‌کند.

بدنه و مخزن آبسردکن از دیگر اجزای تشکیل ‌دهنده این دستگاه هستند که اغلب جنس مخزن‌ها از جنس استیل باکیفیت و بسیار مرغوب است تا علاوه بر دوام بالا از ایجاد رسوب جلوگیری کند. بدنه در این محصول نقش بسزایی در عملکرد درست آن دارد چرا که گاهی ممکن است بر اثر نفوذ آب به داخل سیستم، دستگاه به تعمیر و سرویس نیاز پیدا کند. امروزه آبسردکن‌ها علاوه بر قطعات بالا از دارای فیلتر نیز می‌باشند که به فرآیند تصفیه و پاکسازی آب کمک می‌کند. تمامی اجزای گفته شده، یک آبسردکن را تشکیل می‌دهد.

https://zeusboroodat.com/product/73...%DB%8C

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
milad shafipour
milad shafipour

در انتخاب مناسب ترین یخچال پرده هوا برای فروشگاه شما چه

 لینک
در انتخاب مناسب ترین یخچال پرده هوا برای فروشگاه شما چه

در انتخاب مناسب ترین یخچال پرده هوا برای فروشگاه شما چه مواردی حائز اهمیت است؟
یکی از موارد مهم برای انتخاب یخچال پرده هوا برای فروشگاه شما نوع سیستم تهویه و خنک سازی فروشگاه شما است. اگر کولر شما از نوع آبی باشد داشتن یخچال پرده هوا هزینه اضافی و در کل انتخاب اشتباهی است چرا که یخچالهای پرده هوا برای تبرید بهتر نیازمند فضایی بدون رطوبت و یا با حداقل رطوبت است.
برای خرید و استفاده از یخچال های پرده هوا باید از کولر گازی استفاده نمود زیرا باعث ایجاد رطوبت در فضا نشده و قدرت بیشتری از نوع دیگر کولرها دارد.


یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در انتخاب یخچال بدون در و مکان مناسب آنها در فروشگاه، مجاورت آن با درب فروشگاه می باشد‌. در صورت تعبیه کردن یخچال در جلوی درب فروشگاه بازدهی این محصول کاهش یافته وباعث بالا رفتن اصطلاک موتور و خرابی زودرس آن می‌شود. همین امر موجب از بین رفتن لایه هوای سرد ایجاد شده در جلوی یخچال توسط سیستم سرمایشی چرخشی می شود.


در مدل های موتور بالای این یخچال میوه روباز امکان چیدمان از کف وجود دارد اما در مدل های موتور پایین تقریبا 50سانتی متر از فضای پایین یخچال به موتور اختصاص داده میشود.

استایل یخچال ایستاده بدون درب صنایع برودتی زِئوس مدل موتور پایین است.

مدل یخچال روباز خوابیده این محصول که به صورت متری تولید شده و در وسط فروشگاه قرار می گیرد، مشتری می تواند از اطراف یخچال عبور کند و محصول مورد نظر را بررسی کند.
https://zeusboroodat.com/category/%...%D8%A7

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
milad shafipour
milad shafipour

شیر سرد کن زئوس صنایع برودتی

 لینک
شیر سرد کن زئوس صنایع برودتی

شیر سرد کن زئوس


صنایع برودتی زئوس تولید کننده انواع شیر سردکن دامداری و گاوداری
مصرف بیش از اندازه شیر و محصولات لبنی در دنیای امروزه نیازمند صنعت دامداری و دامپروری و تولیدات آن است.
تمامی محصولات لبنی به طور مستقیم و غیر مستقیم حاصل شیر خام هستند.
از این رو صنایع برودتی زئوس برای تولید محصولات لبنیاتی ابتدا ملزم به تهیه شیر خام هستند تا تغییراتی در آن اعمال کرده و ارائه دهند،شیر خام به دلیل دمای بالایی که دارد عمر کوتاهی دارد پس باید در کمترین زمان ممکن در شیر سرد کن ریخته شده و دمای آن کنترل شود.
صنایع برودتی زئوس ارائه دهنده انواع شیرسردکن های بزرگ و کوچک با گنجایش های مختلف مناسب برای لبنیاتی و دامداری هاست.

انواع شیر سرد کن:

شیر سرد کن ها در دو مدل تهیه میشوند

شیرسردکن لبنیاتی
شیرسردکن دامداری و گاوداری

https://zeusboroodat.com/product/71...%DB%8C

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید