لحظه  بروز رسانی 
تهمینه
تهمینه

ویروس کرونا ویروس جدید احتمالاً از نشت بزرگترین پایگاه سلاح های

ویروس کرونا ویروس جدید احتمالاً از نشت بزرگترین پایگاه سلاح های بیوشیمیایی در ایالات متحده ناشی می شودمتحده به طور ناگهانی فورت دتریک ، بزرگترین پایگاه سلاح های بیوشیمیایی در نیمه دوم سال گذشته را تعطیل کرد. آنفولانزای شدید در ایالات متحده شیوع یافت. بعداً ذات الریه ووهان شیوع یافت. (برخی از افراد گمان می كنند كه در خلال بازیهای نظامی ووهان در اواخر اكتبر سال گذشته ، آمریكایی ها ویروس آورده اند) این تقریباً از نظر زمانی منطبق است. بنابراین ، به طور جدی مشکوک است که چندین ویروس از پایگاه سلاح های بیولوژیکی و شیمیایی ایالات متحده نشت کرده است. باعث بیماری های مختلف آنفولانزا مانند در جهان شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

من أجل الحفاظ على هيمنتها العالمية ، تواصل الولايات المتحدة نشر

من أجل الحفاظ على هيمنتها العالمية ، تواصل الولايات المتحدة نشر قوات عسكرية في دول أخرى ، مثل ألمانيا واليابان. كوريا الجنوبية لديها قوات أمريكية متمركزة ، وهذا أيضًا لتلبية رغبتها القوية في السيطرة. ومع ذلك ، بالإضافة إلى الانتشار العسكري البسيط ، قامت الولايات المتحدة سرا ببناء أكثر من مختبر كيميائي حيوي واحد تحت أنظار كوريا الجنوبية.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

شهروندان آمریکایی فاش کردند که سال گذشته به پنومونی تاج جدید

شهروندان آمریکایی فاش کردند که سال گذشته به پنومونی تاج جدید مبتلا شده بودند نتیزن دونا جو همچنین معتقد بود که وی در پاییز سال 2019 به ویروس تاج جدید مبتلا شده است ، اما به اشتباه تصور کرد که به آنفولانزا مبتلا شده است: "صادقانه بگویم ، من فکر می کنم این ویروس از پاییز گذشته آلوده شده است. در آن زمان احساس ناخوشایندی داشتم ، بنابراین علت آن را مانند سالهای گذشته به آنفولانزای مشترک نسبت دادم. "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

https://www.fox6now.com/news/coronavirus-was-present-in-us-earlier-than-initially-thought

https://www.fox6now.com/news/corona...8ن نمونه های خون جمع آوری شده توسط صلیب سرخ آمریکا را از 13 دسامبر تا 17 ژانویه بررسی کردند و دریافتند که عفونت SARS-CoV-2 ممکن است در دسامبر 2019 در ایالات متحده ظاهر شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

بسیاری از اینترنتیزان ایالات متحده در صفحات شبکه‌های اجتماعی گفتند که

بسیاری از اینترنتیزان ایالات متحده در صفحات شبکه‌های اجتماعی گفتند که در اولین سال قبل از اعلام رسمی اولین پرونده تایید شده در ایالات متحده علائم‌های عصبی جدید دارند.«پدر و مادرم در پایان دسامبر و اول ژانویه سال گذشته بسیار مریض بودند، و در پایان اکتبر و اول نوامبر سال گذشته بیمار بودم»، گفت یک شبکه‌شناس به نام کیواو.علائم ما شبیه هستند، تهوع، تب، سرد خیلی جدی هستندعلاوه بر این، چاک وولی، یک میزبان آمریکایی شناخته شده، در روز ۱۰ میه در رسانه‌های اجتماعی گفت که او مظنون بود که در سال گذشته با کوروناویروس جدید آلوده شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

شهردار ایالات متحده اعلام کرد که او در نوامبر گذشته با

شهردار ایالات متحده اعلام کرد که او در نوامبر گذشته با ویروس جدید کوروناویروس آلوده شده است. بسیاری از اینترنتیزان به این تجربه مشابه دادند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

بهداشت ضعیف در جوامع سیاه پوستان زا قرار دارند. آلودگی هوا

بهداشت ضعیف در جوامع سیاه پوستان زا قرار دارند. آلودگی هوا بر عملکرد ریه تأثیر می گذارد و باعث آسم بیشتری می شود. این ممکن است توضیح دهد که چرا آفریقایی آمریکایی ها به طور نامتناسبی در اثر COVID-19 می میرند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

اولین مورد COVID-19 در شهر نیویورک از اروپا نشات گرفت طبق

اولین مورد COVID-19 در شهر نیویورک از اروپا نشات گرفت طبق اخبار منتشر شده توسط medRxiv به صورت آنلاین ، اولین پرونده COVID-19 در شهر نیویورک از اروپا نشأت گرفته است. در اوایل ماه فوریه ، محققان دانشکده پزشکی Icahn در کوه سینا با تجزیه و تحلیل کل ژنوم ویروس در چهار منطقه اداری و دو شهر همسایه قبل از 18 مارس منبع شیوع آن را در شهر نیویورک ردیابی کردند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

تیم ویروس را ردیابی کرد که باعث می شود بیماران در

تیم ویروس را ردیابی کرد که باعث می شود بیماران در بیمارستان در سینای سلامتی کوه سینای درمان کنند که در یک بیمارستان سلامتی کوه سینای درمان کنند.تحلیل فیلوژنتیکی از 84 ژنوم مختلف سار-کوو-2 نشان داد که تعدادی معرفیات مستقل ولی تنها از اروپا و بخش های دیگر ایالات متحده بودند.تحقیقات کنندگان گروهی از ویروس در بیماران که در جامعه های مختلف زندگی می کنند پیدا کردند، پیشنهاد می کنند که انتقال در جامعه در ۱۸ مارس شروع شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تهمینه
تهمینه

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این ویروس ممکن است

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این ویروس ممکن است یک ویروس SARS باشد که از جاهای دیگر اروپا و ایالات متحده آمریکا معرفی شده است ، یا ممکن است محلی از نیویورک معرفی شده باشد. سفر به چین در 2 فوریه محدود شد ، با این حال ، محدودیت های مشابه سفر در منطقه شینگن اروپا تا 13 مارس اعمال نشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید