لحظه  بروز رسانی 
tanha asheg
ناراحتناراحت
tanha asheg

لامتی هرچی پسر عاشق بسلامتی هر چی پسر که وقت یه

لامتی هرچی پسر عاشق بسلامتی هر چی پسر که وقت یه حرف میزنه از دهنش حرف میزنه وپا حرفش وای می ایسته وقتی میگه عشقم من باهاتم تا اخرین نفس بسلامتی محمد چشم سبز جوانی که قبل مرگش گفت یا عشقم یا مرگ برای شاد روح اون مرحوم صلوات لطفا بازنشر کنید تاهمه بدون این جوان ناکام بخاطر نرسیدن به عشقش مرده جوان ناکام محمدرضا نژادزرگانی لطفا به اشتراک بذارید
برای مشاهده در ابعاد واقعی کلیک کنید5.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hossein
آروم و عادیآروم و عادی
Hossein

نماز پر شکوه در پروازی که به سمت نیویورک می

30317_492.jpg

نماز پر شکوه در پروازی که به سمت نیویورک می رفت . . . زنده باشی دکتر {-102-}{-110-}{-124-} برمیگردونیمت.{-35-}{-35-}{-23-}

مشاهده همه ی 31 نظر
پاسخگوی دینی
آروم و عادیآروم و عادی
پاسخگوی دینی

امام خمینی از دیدگاه اندیشمندان جهان کتر «فرانسیسکو اسکودرو بداته »،

امام خمینی از دیدگاه اندیشمندان جهان

%D8%B1%D8%AD%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8

کتر «فرانسیسکو اسکودرو بداته »، رئیس فدراسیون جوامع اسلامی اسپانیا، در گفت و گو با ایرنا در مادرید گفت: چهره حیات بخش امام خمینی در جهان اسلام امری غیر قابل اغماض می باشد و ایشان یکی از بزرگترین شخصیتهای قرن حاضر محسوب می شوند.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی سبب بروز تحولات و دگرگونیهای عظیم در جهان اسلام شد و وی چهره جدیدی از اسلام را ارائه کرد.(روزنامه جمهوری اسلامی ، 5/7/78)

*** 

مفتی شهر سارایوو، مرکز بوسنی هرزگوین، گفت: امام خمینی (ره) توانست با انقلاب اسلامی در ایران مسلمانان جهان را به اسلام و هویت اصلی شان بازگرداند.

«حسین افندی اسمائیچ » در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در سارایوو با بیان این مطلب افزود: انقلاب اسلامی ایران در زمانی به رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفت که مسلمانان در اقصی نقاط دنیا، با غفلت، از اسلام فاصله گرفته بودند و این انقلاب آنان را بیدار کرد.

مفتی سارایوو گفت: آنچه امام خمینی (ره) در ایران انجام داد، در قرن فعلی بی نظیر بود و این کار بزرگ می تواند پیام و سرمشقی برای کسانی باشد که خواستار دین اسلام هستند.

وی در پایان با اشاره به اینکه دشمنان می کوشند با رواج فرهنگ مبتذل خود، مسلمانان را از اسلام دور کنند، گفت: اسلام بهترین راه حل مسائل دنیای امروز و فرداست، زیرا دینی است که به همه نیازهای جامعه بشری پاسخ گفته است.(روزنامه جمهوری اسلامی، 5/7/78)

***

حولیان زاپاتا، محقق، نویسنده و رئیس مرکز فرهنگ اسلامی کلمبیا گفت: در قرن بیستم سه شخص در دنیا مطرح شدند و در تمامی مجامع سیاسی مورد توجه سیاستمداران قرار گرفتند. یکی از آنها گاندی بود، دیگری یحیی (رهبر مردم واتیکان) و سومین آنها حضرت امام خمینی است. از بین این سه رهبر تنها کسی که فرهنگ روحیات و سخنانش در بین مردم مؤثر واقع شد، امام خمینی بود. امام خمینی رهبر مسلمان و آزاده ای بود که توانست با قیامی، اسلام را در بستر کشور پهناور ایران جای دهد و نیاز به اسلام را در دنیا احیا کند.

امام خمینی در سایه حکومت اسلامی و تدبیر و درایت توانست الگوی سایر رهبران دنیا باشد.(روزنامه رسالت، مهر 1378)52809_5844.gifمشاهده همه ی 1 نظر
silya
آروم و عادیآروم و عادی
silya

همه به چيزي دلبستگي دارند و افراد والاتر به چيزهايهمه به چيزي دلبستگي دارند و افراد والاتر به چيزهاي والاتر اما افراد فرومايه فکر مي کنند که افراد والاتر به چيزي دلبستگي ندارند و ظاهربيني افراد فرومايه از سطحي نگري و رياکاري آنهاست و برپايه هيچ شناخت اخلاقي نيست.

فردريش نيچه


مشاهده همه ی 1 نظر
Mahan7A
قبراققبراق
Mahan7A

خیلی از آرزو ها با اشخاص به گور میرن. نمونش همین

خیلی از آرزو ها با اشخاص به گور میرن. نمونش همین بازگشت{-33-}

مشاهده همه ی 18 نظر
mmlo.mمدیرانجمن هفتکلی ها▃ ▅ ▆ ▇ ▆ ▅ ▃
آروم و عادیآروم و عادی
mmlo.mمدیرانجمن هفتکلی ها▃ ▅ ▆ ▇ ▆ ▅ ▃

شهر آبستن غم هاست ، خدا رحم کند شهر این بار

شهر آبستن غم هاست ، خدا رحم کند

شهر این بار چه غوغاست، خدا رحم کند

بوی دود است که پیچیده، کجا میسوزد؟

نکند خانه مولاست، خدا رحم کند

هیزم آورده که آتش بزنند این در را

پشت در حضرت زهراست، خدا رحم کند

همه جمعند و موافق که علی را ببرند

و علی یکه و تنهاست خدا رحم کند

غزلم سوخت، دلم سوخت، دل آقا سوخت

روضه ام ابیهاست خدا رحم کند.

مشاهده همه ی 3 نظر