لحظه  بروز رسانی 
محمد
خوشحالخوشحال
محمد

مستندی که پشت‌پرده آمدنیوز را افشا کرد زم یکی

مستندی که پشت‌پرده آمدنیوز را افشا کرد
زم
یکی از دغدغه‌های ادمین‌های کانال تلگرامی آمدنیوز پر کردن محتواست. آن‌ها به این منظور هر خبر، مطلب و عکسی که به دست‌شان می‌رسد بدون اندکی اطلاع از درستی یا نادرستی آن منتشر می‌کنند.
به گزارش مشرق، اصلاً متوجه نیست که واقعیت مطلبی که به دستش رسیده چیست؛ همین که علیه نظام جمهوری اسلامی باشد، کفایت می‌کند. برایش مهم نیست مطالبش صحت دارد یا خیر؟ تکذیب می‌شود یا نه؟ شاید هم احمق است و بدون آنکه بداند خبری که منتشر می‌کند تا چه اندازه دروغ است و آیا صحت دارد یا ندارد دکمه «انتشار» را کلیک می‌کند!

بیشتر بخوانید:

نفوذ عمیق ایران به شبکه عنکبوتی پادوهای دشمن
فیلم / مستند ایستگاه پایانی دروغ؛ بازی اطلاعاتی با «آمدنیوز و زم»
«آمد نیوز»؛ پای ثابت دروغ‌های شبکه‌های اجتماعی
یک روز راهپیمایی‌های میلیونی مردم در ۲۲ بهمن را کم‌رنگ و معدود نشان می‌دهد، روز دیگر کوچک‌ترین تجمع در دورترین نقاط ایران را به خبر اول مملکت تبدیل می‌کند. مدیرانش می‌خواهند نشان بدهند که شبه‌رسانه آن‌ها بی‌طرف است و از جایی حمایت فکری و مالی نمی‌شود؛ اما هرازگاهی برخی همکاران سابق‌شان علیه خودشان افشاگری می‌کنند و پشت پرده آن‌ها را رو می‌کنند. صحبت درباره «آمدنیوز»؛ پای ثابت دروغ‌های شبکه‌های اجتماعی است.

یکی از دغدغه‌های ادمین‌های کانال تلگرامی آمدنیوز پر کردن محتواست. آن‌ها به این منظور هر خبر، مطلب و عکسی که به دست‌شان می‌رسد بدون اندکی اطلاع از درستی یا نادرستی آن منتشر می‌کنند. البته برخی دیگر این موضوع را تکنیک آن‌ها برای مسموم کردن فضا می‌دانند.

مؤسس و بانی کانال آمدنیوز، شخصی به نام «روح‌الله زم» فرزند محمدعلی زم است. روح‌الله زم معروف به «نیما» که در پناه چند لایه سرویس‌های اطلاعات اروپایی و با تغذیه مستمر از سوی موساد و سیا موفق شد به لیدر حمایت براندازان جمهوری اسلامی تبدیل شود، در این کانال به دنبال آن است به مخاطبان خود القا کند که دسترسی‌های ویژه و بسیار سطح بالایی به اسناد «به کلی سری» دارد و می‌تواند پشت پرده همه پدیده‌های سیاسی، اجتماعی و امنیتی را پیش از دیگران، فاش سازد.

اسناد متعددی از روح‌الله زم و همکاری تنگاتنگ او با سعودی‌ها و صهیونیست‌ها وجود دارد؛ بگذریم از اینکه فقط گذری به محتوای تولید شده توسط این کانال

در جریان اغتشاشات دی‌ماه سال گذشته و غائله دراویش در خیابان پاسداران، به خوبی نشان می‌دهد که کارگزاران چنین کانال‌هایی، مجری دستورات کدام نهادهای اطلاعاتی هستند.


پشت پرده هدایت آمدنیوز
البته زم در اداره کانال آمدنیوز، تنها نیست. در دی سال ۹۶ یک کانال تلگرامی -که ظاهراً توسط یکی از عوامل سابق آمدنیوز شکل گرفت- به افشاگری درباره ماهیت کانال «آمدنیوز» و مدیر آن پرداخت. این کانال با نام «زم کیست» که به محتوای گروه کاری آمدنیوز در پیام‌رسان اجتماعی دسترسی داشت، بخشی از مکالمات اعضای اداره‌کننده این کانال ضد امنیتی را منتشر کرد. در ۱۹ بهمن‌ماه ۹۶، خبری توسط این کانال منتشر شد که در فضای مجازی و رسانه‌ای بازتاب چندانی پیدا نکرد، چون سوژه خبر در داخل ایران چندان چهره شناخته‌شده‌ای نبود. در این خبر آمده بود که «مهدی جلالی تهرانی» مدیر میز ایران در اندیشکده بروکینگز، مؤسس و مدیر اصلی جریان «آمدنیوز» است.

جلالی تهرانی که در مراکز مرتبط با سازمان جاسوسی ایالات متحده آمریکا، تحصیل و تحقیق کرده، به گواه نوشته‌ها، مصاحبه‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خود، کاملاً در پازل سیاسی، نظامی و امنیتی محور عبری-عربی حرکت می‌کند. برای مثال، او اردیبهشت سال ۱۳۹۵ چند روز پس از اینکه رضا پهلوی جایزه «یادبود هلوکاست» را از صهیونیست‌ها دریافت کرد، در مصاحبه‌ای با سایت ضد انقلاب «تقاطع»، به صراحت از لزوم به رسمیت شمردن صهیونیسم گفت.


نقطه پایان «آمدنیوز»
از همه این‌ها گذشته، اکنون در روزهای چهلمین سال جمهوری اسلامی، مستندی با عنوان «ایستگاه پایانی دروغ» تهیه شده تا کمی پرده‌ها را کنار بزند و رازها را افشا کند.
در این مستند که شب گذشته از اخبار ۲۰:۳۰ پخش شد، سوژه فردی ۳۸ ساله است که مدت‌ها در رصد جامع اطلاعاتی قرار گرفته و با تدبیر مسوولان امنیتی، در مسیر جدیدی هدایت می‌شود و این اقدام، بسیاری از گره‌های امنیتی را می‌گشاید.


مهره کلاه سفید دستگاه‌های امنیتی ایران
نیما زم یکی از مهم‌ترین دارایی‌های اطلاعاتی دشمنان ملت ایران است و آن‌قدر برای آنان ارزشمند است که همه شبکه‌های اپوزیسیون خارج از کشور را به او متصل می‌کنند. اما این شاه‌کلید ارتباطی سرویس اطلاعاتی ایران، با بازی هنرمندانه خود آن‌گونه با نیما هم‌کلام و هم‌رنگ می‌شود تا نفوذ خود را بر او افزایش دهد و نقش مهره کلاه سفید دستگاه‌های امنیتی را بازی کند.

منبع خبری فوق سری آمدنیوز طی فرآیندی پیچیده و فنی در اختیار جامع اطلاعاتی ایران قرار می‌گیرد تا از یک جای داستان به بعد در زمین ایران بازی کند تا ماهیت عناصر ضد انقلاب خارج‌نشین آشکار شود.

بازیگر ایران آن‌قدر مورد اعتماد و وثوق نیما زم قرار می‌گیرد که حتی نگارش اخبار جعلی و خودساخته اتاق اطلاعاتی ایران را به او دیکته می‌کند.


عبور اتاق فرمان از سرویس اطلاعاتی چند لایه حفاظت از زم
درحالی‌که چندین سرویس اطلاعاتی حفاظت و هدایت از نیما زند را برعهده دارند جامع اطلاعاتی ایران با عبور از این سیستم چندلایه و پیچیده هدایت او را با هدف سنجش اعتبار و عیار اخبار رسانه‌های ضد انقلاب و رسوا کردن و نشان دادن عمق بی‌پایگی و سستی اطلاعاتی آمدنیوز در دست می‌گیرد و کاری هم از سوی سرویس‌های پرطمطراق غربی برای نجات آمدنیوز ساخته نیست.

بازیگران اتاق فکر سیستم جامع

مشاهده همه ی 2 نظر
محمد
خوشحالخوشحال
محمد

شهدا شرمنده ایم ما بجای آنهایی که همسنگران شهدا را فراموش

شهدا شرمنده ایم

شهدا شرمنده ایم ما بجای آنهایی که همسنگران شهدا را فراموش کردنند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
خوشحالخوشحال
محمد

http://mo47do.4kia.ir فروشگاه اینترنتی پرتیکان فایل انواع فایل های

 لینک

http://mo47do.4kia.ir
فروشگاه اینترنتی
پرتیکان فایل
انواع فایل های آموزشی
نمونه سوالات ضمن خدمت فرهنگیان با جواب
http://mo47do.4kia.ir/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پسر دے⭕اِ بروبکسـ ـ فیسـ ـ√ღღღ ⭕
خوشحالخوشحال
پسر دے⭕اِ بروبکسـ ـ فیسـ ـ√ღღღ ⭕

به خودت نگیر شیشه‌ی پنجره تمیزت می‌کنند که کوه

به خودت نگیر شیشه‌ی پنجره تمیزت می‌کنند که کوه

به خودت نگیر شیشه‌ی پنجره
تمیزت می‌کنند
که کوه را بی‌غبار ببینند
و آسمان را بی‌لکه
به خودت نگیر شیشه
تمیزت می‌کنند که دیده نشوی!

"علیرضا روشن"

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
محمد
خوشحالخوشحال
محمد

آموزش صفر تا صد باینری آپشن +استراتژیبه نام خداوند روزی دهنده

آموزش صفر تا صد باینری آپشن +استراتژیبه نام خداوند روزی دهنده دوستان اگر نگاهی از بالا به شرایط اقتصادی کشور بیاندازیم اوضاع بدی را شاهد خواهیم بود. بیکاری و گرانی بیداد می کند و هر روز قیمت اجناس گرانتر شده و کارخانجات و اداره جات نیروهای خود را کاهش می دهند. در این اوضاع نابسامان باید فکری برای درآمدمان بکنیم ...دریافت فایل

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ツDël̈är̈äM→Ar̈äm̈DëLツ
مهربونمهربون
ツDël̈är̈äM→Ar̈äm̈DëLツ

┄┅┄┅✶❤✶┄┅┄┅┄┄┅┄ آدم هـا را بـرای خـودتـان مـهـم نکنـیـد! از

┄┅┄┅✶❤✶┄┅┄┅┄┄┅┄ آدم هـا را بـرای خـودتـان مـهـم نکنـیـد! از

┄┅┄┅✶❤✶┄┅┄┅┄┄┅┄
آدم هـا را بـرای خـودتـان مـهـم نکنـیـد!
از هـیچ کـسی بـت نـسـازیـد!
اجـازه ندهـید یـک نـفـر،
هـمـه دنیـای تـان شـود!
آن وقـت بـا یـک اخـم و بـی تـوجـهی سـاده؛
تـمامِ غـرور و خـود باوری تـان،
از هـم می پاشـَد ،
شـخصیـتِ تـان زیـرِ سـوال مـی رود ،
و از خودتـان بـیزار می شـویـد ...!
دسـت از بـزرگ نـمـایی بـرداریـد!
آدم هـا هـمه شـان مثـلِ هـم انـد ؛
نـه آنقـدر بـزرگــ، کـه تـمـامِ دنیـای تـان شـونـد ،
و نـه آنـقـدر کـوچکـ، کـه زیـرِپایِ تـان لـِه شـونـد!
پیـچیـده اش نکنـیـد!
آدم هـا ، فـقـط آدم انـد ،
هـمـیـن !
♥♥♥▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
♛ ❃دلارام❃♛

دلداده همیــشگیـ
نظرات برای این پست غیر فعال است