پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

تردیدها درباره سرنوشت مسعود رجوی بالا گرفت! گروهک تروریستی منافقین  از

 لینک

تردیدها درباره سرنوشت مسعود رجوی بالا گرفت!


marge-masuod-rajavi02.jpg
گروهک تروریستی منافقین  از سر اجبار و با انتشار یک فایل ویدئویی منسوب به مسعود رجوی که هیچ نشانی از وی در آن دیده نمی شود، تردیدها درباره سرنوشست وی را بیشتر کرد.

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین"؛ پس از سالها بی‌خبری درباره مسعود رجوی سرکرده جنایتکار گروهک تروریستی منافقین، که تردیدها و ابهامات زیادی را درباره سرنوشت این تروریست شناخته شده بین المللی در اذهان برانگیخته است،  این گروهک مجبور شد یک کلیپ تصویری را موسوم به « تبریک زهر اتمی، مسعود رجوی - عید فطر ۲۷ تیر ۹۴» در سایت وابسته به خود منتشر کند.   در وهله اول چنین به نظر می‌رسد که این کلیپ سخنرانی تصویری مربوط به خود مسعود رجوی است که در تاریخ 27 تیر ماه و همزمان با عید سعید فطر امسال ایراد شده است. اما در حقیقت در این کلیپ ویدئویی هیچ نشانی از مسعود رجوی دیده نمی‌شود و صرفا تصاویر وی منتشر می‌شود و منافقی که متنی همیشگی را درباره مواضع و وطن فروشی گروهک را درباره موضوع هسته‌ای از روی کاغذ می‌خواند.
ظاهرا منافقین تحت فشار شدید اعضا در داخل و خارج گروهک درباره اینکه سرنوشست مسعود رجوی و این که او کجاست؟ چه می کند؟ و چرا درباره مهمترین تحولات مربوط به ایران و گروهک حرفی نمی‌زند یا موضع نمی ‌گیرد مجبور شده است که چنین نمایش مضحکی را  اجرا کند.

مشاهده همه ی 5 نظر
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

پایان راه منافقین در عملیات مرصاد در تنگه چارزبر به بعد

 لینک

پایان راه منافقین در عملیات مرصاد
در تنگه چارزبر به بعد سرفرماندهی جلودار نیروهای سازمان وقتی احساس کرد قادر به پیشرو نیستند، از نیروی هوایی عراق تقاضای بمباران شیمیایی منطقه را کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین، دکتر صفا الدین تبرائیان به مناسبت سالروز عملیات مرصاد در برنامه "رویداد" رادیو گفتگو در رابطه با این عملیات صحبت کرد.وی به حوادثی که پس از انتقال منافقین به عراق رخ داد، اشاره کرد و گفت: اتفاقات عجیبی در نیمه نخست سال 1367 در مناطق جنوب و غرب کشور رخ داد. فرقه رجوی با موافقت صدام از فرانسه به بغداد منتقل شدند. در 29 خرداد سال 66 بنا به امر صدام ارتش آزادی بخش ملی، تکریم پیدا کرد. از ابتدای سال 67عملیاتی را سازمان در بخش جنوب و غرب کشور سامان داد. در هشت فروردین عملیاتی را در فکه داشتند و 20 روز بعد آمریکایی ها دو سکوی نفت ما را در خلیج فارس مورد هدف قرار دادند و در 29 فروردین به کمک منافقین سعی کردند فاو را از ما بازپس بگیرند. در 5 خرداد، عملیاتی با عنوان چلچراغ در منطقه مهران انجام شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

فغان نفاق از سفر موگرینی به ایران   گروهک تروریستی منافقین

 لینک

فغان نفاق از سفر موگرینی به ایران

 


گروهک تروریستی منافقین با این ادعا که سفر موگرینی به ایران این کشور را به نقض حقوق بشر تشویق می کند خواستار لغو این سفر شد. به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین"؛ نقل از " القدس العربی "؛ گروهک تروریستی منافقین در پاریس با این ادعا که ممکن است سفر " فدریکا موگرینی " -مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا - به ایران این کشور را به نقض حقوق بشر تشویق می‌کند، خواستار لغو این سفر شد.
این در حالیست که قرار است "موگرینی" روز سه شنبه پس از بازگشت از عربستان سعودی به ایران سفر کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

رشوه گرفتن احمد شهید از عربستان به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین"؛،  پايگاه

 لینک

رشوه گرفتن احمد شهید از عربستانبه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین"؛،  پايگاه ويکي ليکس اخيرا با انتشار سندي اعلام کرده است که دولتمردان عربستان به احمد شهيد گزارشگر ويژه حقوق بشر سازمان ملل در ايران يک ميليون دلار رشوه داده است تا وي در قبال ايران مواضع تندي را اتخاذ و اقدام به نوشتن گزارش هايي تند و جهت دار درخصوص وضعيت حقوق بشر در ايران نماید.
 بر اساس اين سند (که جزو اسناد طبقه بندي شده و محرمانه است) احمد شهيد مراتب تشکر عميق خود را از وزير خارجه عربستان ابراز کرده و وعده داده است همه تلاش و توان خود را براي تشديد مواضعش در قبال پرونده ايران به کار خواهد گرفت.         موضوع حقوق بشر همواره يکي از موضوعاتي است که از بعد از انقلاب اسلامي ايران به عنوان اهرم فشار طرف غربي به ايران مورد استفاده قرار مي گيرد. در چند سال اخير، سازمان ملل براي گزارش در ارتباط با وضعيت حقوق بشر در ايران، يک گزارشگر ويژه به نام «احمد شهيد» منصوب کرده است، حال آنکه مطالب گزارشگر رسمي سازمان ملل عليه ايران بر خلاف ساير مطالب به عنوان گزارشهاي رسمي و معتبر تلقي مي‌شود و به عنوان پايه‌اي براي تنظيم روابط با ايران تبديل شده است. به گزارش ميزان احمد شهيد از خرداد 90تا اسفند 93، هشت گزارش عليه ايران منتشر کرده که محور عمده آنها اين ادعاي واهي است که احکام قوه قضاييه خلاف حقوق بشر است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

امروز مهران فردا جهنم «مروین دایلمی» خطاب به منافقین گفته بود:"

 لینک

امروز مهران فردا جهنم


5mordad-mersad.jpg
«مروین دایلمی» خطاب به منافقین گفته بود:" نباید دست از تلاش کشید ، مطمئن باشید که با کمی صبر و تلاش بیشتر به زودی از مهران به تهران رژه خواهید رفت ."


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین"؛   امروز پنجم مرداد سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد است که طی آن منافقین در کمینگاه مرصاد توسط رزمندگان سپاه اسلام به فرماندهی شهید صیاد شیرازی تارو مار شدند.
این روزها و  بعد از توفق جامع دولت آمریکا هر روز ادعا می‌کند که ایران از تروریسم  در منطقه خاورمیانه حمایت می‌کند.  لذا بد نیست به بهانه سالگرد عملیات مرصاد مروری به نقش دولت آمریکا در تهییج و تشویق منافقین برای انجام عملیات مفتضحانه « فروغ جاویدان»، شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

مرصاد پاسخی به خیانت منافقین به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین"؛  سیدمحمود

 لینک

مرصاد پاسخی به خیانت منافقین

IMG16533672.jpg


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین"؛  سیدمحمود خیرالامور، پژوهشگر حوزه دفاع مقدس  با بیان اینکه عملیات مرصاد به نوعی پیروزی مجدد نیروهای اسلام بر ارتش بعثی و پاسخی بزرگ به خیانت‌های سازمان مجاهدین بود، توضیح داد: حامیان رژیم بعثی که به قدرت نظامی ایران واقف شدند، برای ممانعت از پیشروی ایران به عراق قطعنامه 598 را صادر کردند. حضور ناوهای آمریکا در خلیج فارس به بهانه باز ماندن تنگه هرمز و به دنبال آن افزایش حملات عراق به تاسیسات نفتی ایران از عوامل موثر در پذیرش قطعنامه از سوی ایران بود.
وی افزود: پس از صدور قطعنامه برای تحت فشار قرار دادن ایران برای پذیرش آن، همزمان با تهاجمات ارتش عراق در جبهه‌های زمینی، ناوگان نظامی آمریکا در خلیج فارس جنگ گسترده‌ای را علیه منافع ایران در خلیج فارس آغاز کرد. آخرین اقدام مداخله‌جویانه آمریکا به نفع رژیم عراق، حمله ناو وینسنس به هواپیمای مسافربری ایران در نزدیکی بندرعباس بود. در 12 تیرماه 1367 ناو چند منظوره آمریکا در منطقه تنگه هرمز با شلیک دو موشک، هواپیمای مسافربری ایرباس جمهوری اسلامی را در حالی که ارتفاع هفت‌پایی را پشت سر گذاشته بود و به سمت 12 پا می‌رفت با 290 مسافر مورد اصابت قرار داد.

مشاهده همه ی 1 نظر
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

کاسه گدایی در دستان مریم قجر سال گدشته نیز منافقین در

 لینک

کاسه گدایی در دستان مریم قجر


pirezane-geda.jpg
سال گدشته نیز منافقین در ابتکار دیگری برای کسب درآمد سبدهای گل را از قبرستانهای پاریس می‌دزدیدند.

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین"؛  کفگیر گروهک منافقین بار دیگر به ته دیگ خورده و گروهک بار دیگر به شدت در سایتها، شبکه‌های اجتماعی و همچنین در تلویزیون وابسته به خود  در حال تبلیغ است تا هواداران احمق خود را تحت تاثیر سیاه نمایی و مظلوم نمایی خود قرار داده تا تحت عنوان «همیاری با سیمای آزادی»، پولهای کثیف و خونین خود را  به حساب مریم قجر واریز کنند.

ظاهرا بودجه‌های ‌هنگفتی که توسط عربستان، رژیم صهیونیستی، فرانسه و کم و بیش سایر کشورهای غربی در آبشخور منافقین ریخته می‌شود،  برای اداره گروهک کافی نیست و آنها مجبور شده‌اند کاسه گدایی را مستقیما رو به سمت مردم دراز کنند.
سال گدشته نیز منافقین در ابتکار دیگری برای کسب درآمد سبدهای گل را از قبرستانهای پاریس می‌دزدیدند و به محل اقامت مریم رجوی در حومه پاریس منتقل می‌نمودند که پلیس فرانسه با علنی شدن این افتضاح شماری از اعضای نفاق را در این زمینه دستگیر و برای آنها پرونده قضایی تشکیل داد.  پیش از آن نیز بر اساس دستور العملی که مریم قجر به تشکیلات نفاق مبنی بر تامین هزینه‌های هر منافق توسط خود داده بود، شماری از تروریستهای منافق روی به سرقت از فروشگاه‌های مختلف مواد غذایی در فرانسه اقدام کردند که همگی آنها نیز با علنی شدن این رسوایی‌ها دستگیر شدند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

عملیات بی فروغ با وعده های دروغ پذیرش قطعنامه 598 سازمان

 لینک

عملیات بی فروغ با وعده های دروغپذیرش قطعنامه 598 سازمان ملل از سوی جمهوری اسلامی و موافقت دو کشور ایران و عراق با آتش بس در مناطق جنگی، رجوی را در بن بست سیاسی نظامی و غافلگیری تمام عیار قرار داد، بطوریکه نه توان پیش و نه شهامت بازگشت و عقب نشینی از استراتژی غلط و سراسر دروغ و اشتباهش را داشت. 

تا قبل از اعلام آتش بس، تمام حرفش این بود که عمر این رژیم به جنگ بسته است، صلح طناب دار رژیم است و هر روز می گفت: بفرمائید صلح کنید، اگر جرأت دارید صلح کنید، واقعاً هذیان می گفت و غرق در خود بزرگ بینی و قدرتی کاذب بود که از سوی رژیم بعثی عراق به وی تزریق شده بود، به داشتن چند هزار نیروی فریب خورده، آموزش ندیده، بی انگیزه و مسئله دار با صدها ادوات زرهی و جنگی مغرورشده بود، فکر می کرد با داشتن چنین امکاناتی می تواند ایران را اشغال و تهران را چند روزه فتح کند و دست در دست مریم قجر در میدان آزادی رژه رود و سان ببیند. عجب حماقت بزرگی، مردم ایران را به حساب و قلم نیاورده بود، انتظار داشت پیر و جوان با نقل و نبات و شیرینی، اسپند دودکنان به استقبالش بروند و مقدم مزدور اجنبی را گلباران کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

تصاویر کمتر دیده شده از عملیات مرصاد عملیات مرصاد، نام عملیاتی

 لینک

تصاویر کمتر دیده شده از عملیات مرصاد

عملیات مرصاد، نام عملیاتی بود که امیر شهید، سپهبد علی صیاد شیرازی با کمک بالگردهای هوانیروز آغاز کرد و در حقیقت، اقدامی شجاعانه در جلوگیری از پیشروی منافقین به سمت کرمانشاه (باختران) بود. نیروهای دشمن در سحرگاه سومین روز از مردادماه 67 از مرز خسروی به طرف سرپل ذهاب حرکت کرده بودند و به سرعت پیشروی می کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین به نقل از مشرق، رزمندگان اسلام در تنگه چهارزبر با آن ها روبرو شدند و خسارات سنگینی به آن ها وارد کردند. آنچه در پی می بینید، عکس هایی کمتر دیده شده از این عملیات غرورآفرین است که بعد از قبول قطعنامه 598 انجام شد تا بی قانونی و وحشیگری رژیم بعث و مزدوران منافقش را به نمایش بگذاردبرای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

کابوس منافقین سردار شهید کاوه نبیری فرمانده 19 ساله اراکی به

 لینک

کابوس منافقین


سردار شهید کاوه نبیری فرمانده 19 ساله اراکی به کابوسی هولناک برای منافقین کورد دل در کردستان، ترکمن صحرا و سیستان و بلوچستان تبدیل شده بود. 

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در کردستان نیز همانند برخی دیگر از نقاط کشور وضعیت پیچیده ای حاکم شد و عناصر وابسته به دشمن از قبیله منافقین و کوموله ها بسیار فعالانه وارد عمل شده بودند و با تمام ظرفیت های خود به میدان آمده و از هر فرصتی برای خرابکاری و ایجاد رعب و وحشت در دل مردم استفاده می کردند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید