MPGame
MPGame

اپیزود سومِ بازی حریم بر روی کافه بازار به صورت

9qbtv6u4efvnagbq5oji.png


اپیزود سومِ بازی حریم بر روی کافه بازار به صورت رایگان منتشر شد!


لینک دانلود


حالا نوبت حمایت شماست!اگه اپیزود سوم بازی رو به اتمام برسونید حتما متوجه خواهید شد که این اپیزود پر از اتفاقات و پیچ و خم های داستانی ریز و درشت است که برخی در همین اپیزود روشن و برخی به شکل مبهمی برای اپیزود های بعدی باقی مانده است! ما تصمیم داریم ساخت اپیزود چهارم رو به سرعت شروع کنیم که این اتفاق تنها با حمایت شما دوستان و طرفداران عزیز مجموعه حریم رخ خواهد داد! حمایتی که یک دلگرمی و پشتوانه برای ما باشه!!! شما میتونید با مراجعه به اینجا از سازندگان مجموعه حریم حمایت نمایید!
اگه به بسته های حمایتی ما یه نگاهی بندازید هدیه های جالب و متفاوت ما رو که برای حامیان در نظر گرفتیم رو خواهید دید!!! توی بسته های ما از هدایای خاص مثل ماگ و تی شرت و ساعت و پازل و... مخصوص مجموعه بازی حریم که مطمئنیم طراحیشون شگفت زدتون خواهد کرد گرفته تا هدایای معنوی مثل اسم حامی در بازی و تعیین رایگان بودن یا نبودن اپیزود چهارم و... رو قرار دادیم تا با سلیقه خودتون بسته مورد نظرتون رو انتخاب کنید!
اگر هم امکان حمایت، از طریق بالا را ندارید میتونید با پنج ستاره دادن، به اشتراک گذاشتن لینک بازی و ... از ما حمایت کنید! همچنین اگه روش دیگری برای حمایت در نظر دارید حتما با ما درمیون بگذارید.
منتظر شگفتی آفرینیتون هستیم...


*****
توجه توجه: در آپدیت ١.٠.٩ بازی که اخیرا منتشر شده است، علاوه بر برخی تغییرات جزئی در بازی، یک بخش مخفی به بازی افزوده شده است! در واقع این بخش مخفی حاوی یک خبر است!!! البته بهتره بدانید که پیدا کردن این بخش مخفی اصلا کار ساده ای نخواهد بود و از عهده هر کسی بر نخواهد آمد!
*****

مشاهده همه ی 18 نظر