افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
محبوبترین و وفادارترین کاربران گروه(روی تصاویرکلیک کنید)
                فعالترین مدیر هفته قبلمدیران عزیز و کاربران دوست داشتنی لایک و بازنشر پستها احترام به خودتون و گروهمونه پس بیاین تو این جمع صمیمی که تشکیل دادیم به هم احترام بزاریم و هدف اصلی تشکیل گروه هم زنده نگه داشتن اسطوره های ابدی ورزش ایران زمین است ممنون ازهمگی
بروز رسانی 
جهانگیر
جهانگیر
 لینک
Ant-Working-Hard-Phot.jpg

ناپلئون هیل معتقد است اشتیاق نقطه ی شروع همه ی موفقیت هاست.اشتیاق سوزان،سوخت لازم برای آغاز، پیشرفت و عبور از موانع است.هنگامی که به آنچه می خواهید از صمیم قلب اشتیاق دارید،سختی ها برایتان آسان و دلنشین می شود و با مفهوم نا امیدی بیگانه خواهید شد و این نخستین گام در دستیابی به موفقیت است.

اسطوره های ابدی
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
younes
younes
happy-maariage.jpg

چرا زنان بدون آرایش زیباتر هستند؟
(دلایل: اعتماد به نفس-حس صمیمیت-فروتنی-زیبای طبیعی-ماجراجو و پر تحمل بودن-ارتباط راحت تر-درخشش شخصیت-نجیب تر)
به نظر خیلی از مردان، هیچ چیز زیباتر از صورت طبیعی زنان نیست و این سلیقه حتی در یک دانشگاه انگلیسی بررسی نیز شده است. محققین با گرفتن عکس از زنان قبل و بعد از آرایش و نشان دادن آنها به شرکت کنندگان در تحقیق، پی برده اند که همان زنان بدون آرایش جذابتر شناخته شده اند. البته زنان با آرایش هم می توانند زیباتر شوند و حق شان است هر طور که احساس راحتی و اعتماد به نفس می کنند رفتار کنند. در بعضی شرایط نظیر محدودیت لباس و حجاب نیز زنان را وا می دارد تا از طریق آرایش، فرصت بیشتری فراهم کنند تا احساس خوب از ظاهر خود داشته باشند.
تشریح دلایل :
اعتماد به نفس
زنانی که با غرور تمام صورت خودشان را به همان شکل طبیعی نگه می دارند از اعتماد به نفس خوبی برخوردار هستند و از نظر Craig Malkin معلم روانشناسی دانشکده پزشکی هارواد ، اعتماد به نفس، باعث جذابتر شدن زنان می شود.
حس صمیمیت
اگر زنی در حین اشنایی با یک مرد آنقدر راحت است که بدون آرایش خود را ابراز کند نشان می دهد که حس صمیمی بین شان در حال شکل گرفتن است
فروتنی
دکتر محقق روانشناسی Alex Jones از دانشگاهی در پنسیلوانیا اذعان می کند که از دید مردم، زنان بی ارایش یا کم آرایش خاکی و فروتنی هستند. یکی از شواهد منطقی این است که مردم می گویند فردی که وقت کمتری برای جلوه خود تعیین می کند احتمالا از خودخواهی کمتری برخوردار است.
زیبای طبیعی
یکی از نشانه های غریزی که مردان را مجذوب خود می کند سلامت زنان است. رنگ طبیعی گونه ها و چشمان آرام و لب های خندان ملاک های طبیعی برای زیبای زنان هستند.
ماجراجو و پر تحمل بودن
زنانی که از نشان دادن لکه و پیس ها و همیشه صد در صد مرتب و کامل نبودن، نمی هراسند نشانه خوبی از روبرو شدن با سختی ها، اهل ماجراجوی و همسفر خوب بودن را بروز می دهند.
ارتباط راحت تر
از نظرCraig Malkin زنانی که همواره با آرایش کامل و لباس رسمی ظاهر می شوند از نظر مردان، غیرقابل دسترس هستند ولی زنان با آرایش ساده و رفتار و هیئت معمولی، مردان را از لاک دفاعی خارج می کنند و جرئت آشنایی و معرفی خودشان را بیشتر می بینند.
درخشش شخصیت
تجربه بعضی زنان نشان داده است که تماس شان با جمع وقتی که آرایشی ندارند تمرکز خودش و بقیه را بر روی شخصیتش ایجاد می کند و این فرصتی است برای آنها که از شخصیت خاصی برخوردارند تا بدرخشند.
نجیب تر
محقق روانشناس دکتر رابرت بوریس از دانشگاه Northumbria انگلیس می گوید آرایش سنگین در وهله اول زنان را از نظر جنسی مورد قضاوت قرار می دهد و به نظر می رسد زنان با آرایش خیلی کم، معصوم و نجیب تر به نظر می رسند. به گفته وی، مردان طوری شخصیت شان طوری تحول یافته است که به دنبال شریک زندگی برای طولانی مدت هستند برای همین طبیعی بودن و سادگی آرایش را به طور غریزی و ناخودآگاه به ماندگاری و تعهد زناشوی ربط می دهند.

اسطوره های ابدی
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رویای خیس_
رویای خیس_

مگه نمیگی

همه چی اشتباهه

دل دادنامون اشتباهه

خودمونم کنار هم اشتباهیم

خب باشیم!

در عوض، تو میشی

دوست داشتنی ترین اشتباه یکی که دوسِت داره...

مگه بده...؟!

اسطوره های ابدی
نظرات برای این پست غیر فعال است
♥❉✿یا__یارقدیمی__سی ✿❉♥
♥❉✿یا__یارقدیمی__سی ✿❉♥
photo_2016-12-10_01-20-57-05-06-2017.jpg

‏زندگی؛
بسیار کوتاه تر از آن است که
بخواهیم کلمات مهم را
ناگفته نگه داریم
مانند ؛
“دوستت دارم”

اسطوره های ابدی
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شاهین
شاهین
womenretreat.jpg

خداوند با خاک

آسمان و آب

آوازی سروده است

که ما آن را جهان نامیده ایم

و گاه با خداوند خود

همان آواز را از سر می گیریم

و آن را شعر

موسیقی

یا نیکی می نامیم

اسطوره های ابدی
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید