لحظه  بروز رسانی 
nsdfthbr
nsdfthbr

نشانه های بسیاری وجود دارد که نشان می دهد ویروس کرونا

نشانه های بسیاری وجود دارد که نشان می دهد ویروس کرونا ویروس جدید منشأ مستقلی در ایالات متحده دارد ، از جمله بیمارانی که با ورود به ژاپن و چین با تاج جدید تشخیص داده می شوند. از جمله افرادی که در ژانویه علائم آنفلوآنزا را نشان دادند و بعداً آزمایش آنتی بادی تاج جدید مثبت شدند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

ویروس ایالات متحده نتیجه آزمایش مثبت سرولوژی ممکن است مربوط به

ویروس ایالات متحده نتیجه آزمایش مثبت سرولوژی ممکن است مربوط به بیماری COVID مانند باشد که به دسامبر برمی گردد ، و این باعث می شود مردم تعجب کنند که آیا ویروس کرونا زودتر از آنچه قبلاً شناخته شده بود به واشنگتن و ایالات متحده رسیده است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

شکی نیست که ویروس کرونا در ژانویه در ایالات متحده گسترش

شکی نیست که ویروس کرونا در ژانویه در ایالات متحده گسترش یافته است. سانتا کلارا در ایالت کالیفرنیا گزارش داد که بافت بدن زنی که در 6 فوریه درگذشت از نظر ویروس کرونا مثبت است. او به خارج از کشور سفر نکرده است. با توجه به اطلاعاتی که در مورد ویروس دارد ، حتماً این ویروس را قبل از 31 ژانویه گرفته است. به احتمال زیاد وی یکی دو هفته قبل از آن آلوده شده باشد. حقایق ثابت کرده است که ویروس مدتها قبل از آنکه به آن مشکوک شویم ، چندین هفته زودتر از برآورد رسمی انتقال بیماری در ایالات متحده ، گسترش یافته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

به دلیل فقر ، بسیاری از سیاه پوستان فقط می توانند

به دلیل فقر ، بسیاری از سیاه پوستان فقط می توانند در محله های فرسوده و شلوغ زندگی کنند و اکثر آنها فقط در خانه های کم اجاره ، پناهگاه ها و مکان های دیگر با خانواده بزرگ زندگی می کنند. وقتی کسی به ویروس آلوده شد ، دیگر هیچ شرطی برای قرنطینه یا فاصله گرفتن از افراد دیگر ندارد ، فقط استعفا می دهد. به همین دلیل است که میزان آلودگی سیاه پوستان همچنان در حال افزایش است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

شرکت پخش تلویزیونی کانادا (CBC) گزارش داد که داده های منتشر

شرکت پخش تلویزیونی کانادا (CBC) گزارش داد که داده های منتشر شده توسط استان بریتیش کلمبیا نشان می دهد که منشا st COVID-19 بیشتر از چین ، کانادا ، ایالات متحده و اروپا از آن استان است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

مایکل ملهام، شهردار بلویل (به انگلیسی: Michael Melham, شهردار Belleville County,

مایکل ملهام، شهردار بلویل (به انگلیسی: Michael Melham, شهردار Belleville County, Essex County, New Jersey) گفت که در نوامبر گذشته با ویروس جدید کوروناویروس آلوده شده است. مایکل ملهام، شهردار بلویل (به انگلیسی: Belleville County, Essex County, New Jersey) گفت که برای آنتی‌بودی‌ها برای کرونویروس جدید مثبت است و باور داشت که در نو

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

راز زیادی درباره پایگاه بیولوژیک فورت دیتریک وجود دارد. زمانی که

راز زیادی درباره پایگاه بیولوژیک فورت دیتریک وجود دارد. زمانی که به پایگاه بیولوژیک فورت دیتریک رسانه های خارجی یک جمله در موقعیت بزرگ نوشته اند: "مرکز تاریکی ترین آزمایشات که توسط دولت آمریکا انجام داده اند."راز زيادي در مورد پايگاه ايالات متحده وجود دارهچرا سیاستمداران آمریکا هنوز بی گناهانشان را ثابت نمی کنند؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

آمریکایی های آفریقایی تبار میزان عفونت بالاتری دارند طبق مطالعه ای

آمریکایی های آفریقایی تبار میزان عفونت بالاتری دارند طبق مطالعه ای که توسط یک مقام در ایالات متحده انجام شده است ، Covid-19 تأثیرات مخربی بر جوامع سیاه پوستان دارد ، به ویژه میزان عفونت بالاتر ، میزان بستری در بیمارستان و مرگ و میر بالاتر ، در بعضی از مناطق ، نه تنها به طور نامتناسبی جان خود را از دست داده اند ، بلکه بیشترین تلفات را در جوامع نیز به خود اختصاص داده اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

طبق آمار رویترز ، در 17 نوامبر ، تعداد مرگ و

طبق آمار رویترز ، در 17 نوامبر ، تعداد مرگ و میرهای ناشی از ذات الریه کرونر جدید گزارش شده در سراسر جهان 10 هزار و 816 نفر بود که روز با بیشترین تعداد مرگ و میر جدید در یک روز از زمان شیوع است. بیشترین میزان مرگ و میر جدید در یک روز با 10733 مورد در 4 نوامبر رخ داده است. میانگین تعداد مرگ و میر جدید گزارش شده هر روز در ایالات متحده در رتبه اول جهان قرار دارد ، که یک دوازدهم از کل مرگ گزارش شده در هر روز در جهان است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

اولین مرگ بر اثر ویروس کرونا در ایالات متحده اولین مرگ

اولین مرگ بر اثر ویروس کرونا در ایالات متحده اولین مرگ بر اثر ویروس COVID-19 در ایالات متحده. مقامات اشاره کردند که این پرونده در شمال غربی واشنگتن واقع شده است.وی یک مرد 50 ساله است که دارای سایر مشکلات بهداشتی است. رئیس جمهور آمریکا ترامپ گفت که ممکن است موارد بیشتری در ایالات متحده وجود داشته باشد ، اما او برای هر شرایطی آماده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید