لحظه  بروز رسانی 
bob
آروم و عادیآروم و عادی
bob
پست شماره 290547159 از bob

{-2-}

مشاهده همه ی 1 نظر
bob
آروم و عادیآروم و عادی
bob

به نظر شما جوجویی که توی مایتابه میمیره باجوجویی که باتخم

به نظ{-79-}ر شما جوجویی که توی مایتابه میمیره باجوجویی که باتخم مرغ درسته خورده میشه چه فرقی داره .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
bob
آروم و عادیآروم و عادی
bob

برزیل۱-۱کرواسی مساوی شد

برزیل۱-۱کرواسی مساوی شد.

مشاهده همه ی 1 نظر
bob
آروم و عادیآروم و عادی
bob

 توجه به اتمام رقابت های قهرمانی لیگ و حضور بارسا در

 توجه به اتمام رقابت های قهرمانی لیگ و حضور بارسا در رده دوم جدول، عملکرد بازیکنان به روایت آمار و ارقام مورد بررسی قرار داده شده است. آمار بازیکنانی که بیشترین گل زده، بیشترین پاس گل داده، بیشترین دقایق بازی کرده، بیشترین خطای انجام داده را داشته بررسی و همچنین بسیاری از آمار دیگر ارزیابی شده اند.

حالا که رقابت های لیگ به پایان رسیده است خوب است آمار فردی بازیکنان در رقابت های قهرمانی لیگ این فصل مورد ارزیابی قرار بگیرد.

.: سايت تخصصي هواداران بارسلونا درايران :.
این آمار در 14 عنوان دسته بندی شده اند و اکنون می توان از این آمارها مشاهده کرد که مارتینو بازی دادن به کدام بازیکن را ترجیح می داد، کدام بازیکن بیشترین گل زده را به خود اختصاص داده است، کدام بازیکن شوت به دروازه بیشتری داشته است، کدام بازیکن خطای بیشتری مرتکب شده است و کدام بازیکن بیشترین کارت دریافتی را داشته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
bob
آروم و عادیآروم و عادی
bob

ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید آخرین روزهای تعطیلات

ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید آخرین روزهای تعطیلات خود را سپری می‌کند.این مهاجم کهکشانی‌ها که به همراه رقیب خود مسافرت‌های طولانی را در فصل تابستان به سایر نقاط جهان داشته است در تازه‌ترین عکسی خود مشغول ماهی‌ گیری است.

d67bd088-6604-4da2-bad2-537dc606740d.jpg


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
bob
آروم و عادیآروم و عادی
bob

سایت گل- سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید، معتقد است

راموس: می خواهیم از دورتموند انتقام بگیریم

سایت گل- سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید، معتقد است که بازیکنان این تیم باید به خودشان ایمان داشته باشند تا بتوانند شکست 4-1 دیدار رفت مقابل بوروسیا دورتموند را جبران کنند.

چهار گل روبرت لواندوفسکی در دیدار رفت، کار شاگردان مورینیو برای رسیدن به فینال ومبلی را بسیار دشوار کرد اما علی رغم ماموریت دشواری که رئالی ها در پیش دارند، راموس معتقد است که هنوز تیمش از شانس صعود برخوردار است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" شرایط برای ما پیچیده است اما ما می خواهیم به فینال برسیم. باید یکی از بهترین تیم های چمپیونزلیگ را شکست بدهیم. ما باید ایمان داشته باشیم که می توانیم نتیجه دیدار رفت را جبران کنیم.

ما می دانیم که هواداران مان از دقیقه اول از ما حمایت می کنند. می دانیم که باید چه کاری انجام بدهیم و چه اتفاقی در دورتموند رخ داد. ما به دنبال انتقال هستیم. از دیدار رفت افکاری منفی در ذهن ما مانده و می خواهیم در دیدار فردا نمایش خوبی داشته باشیم.

انگیزه ای بالاتر از بازی در فینال چمپیونزلیگ وجود ندارد. من 8 سال است که در رئال بازی می کنم و هیچ وقت در فینال چمپیونزلیگ بازی نکردم."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
bob
آروم و عادیآروم و عادی
bob

ببر سفید را حرامزاده می‌‌نامند چرا كه این‌گونه فقط

ببر سفید را حرامزاده می‌‌نامند چرا كه این‌گونه فقط

ببر سفید را حرامزاده می‌‌نامند چرا كه این‌گونه فقط و فقط در اثر جفت‌گیری دو ببر برادر و خواهر، پدر و دختر و یا مادر و پسر پدید می‌آید! اما واقعیت آن است كه ببر سفید حیوان كامل و مقاومی نیست. سالیان سال است كه افواه عمومی و حتی مطبوعات از ببر سفید سلطنتی بنگال نام می‌برند و زیبایی آن را مورد تحسین و تجید قرار می‌دهند، حال آنكه اصولا چنین گونه‌ای وجود خارجی ندارد! اینها و ده‌ها واقعیت دیگر درمورد ببرهای سفید، شیرهای سفید، ببرهای پلنگی، جاگوار سیاه و دیگر حیواناتی كه انحراف و دگرگونی ژنتیكی دارند وجود دارد كه بسیاری از ما درباره آن كمتر شنیده‌ایم.
این مقاله خلاصه‌ای از مباحث علمی در رابطه با ببرهای سفید را بررسی می‌كند. واقعیت این است كه ببرهای سفید در طبیعت آزاد وجود ندارند و تنها در اسارت می‌توانند زندگی و زاد و ولد كنند. زاد و ولد آنان به صورت عمومی از پدر به دختر، برادر به خواهر و به همین ترتیب امكان‌پذیر شده است. اشكال دیگر در مورد این حیوانات این است كه اساسا آنها با استفاده از تكنولوژی و غالبا روش‌های ناراحت‌كننده صرفا برای آن كه سفید هستند یا پوستشان با دیگر اعضای گونه‌شان تفاوت دارد تولید می‌شوند (!) و این مورد اعتراض جمعی از طرفداران حیات وحش و محیط زیست است.
همه ببرهای سفید چشم‌های لوچ دارند، چه كاملا مشخص باشد و دیده شود و چه نامشخص باشد. علیت این است كه ژنی كه باعث سفید شدن رنگ پوشش حیوان می‌شود عصب بینایی را به طرز نادرستی به مغز متصل می‌كند. به همین دلیل است كه رام‌كنندگان ببر از ببرهای سفید خیلی خوششان می‌آید؛ آنها خیلی به صاحبان خود وابسته هستند. زمانی افسانه‌ای درست كرده بودند مبنی بر اینكه ببر سفید به شدت كمیاب بنگال وجود دارد كه تحت حفاظت است و برای نسل‌های آینده حفظ می‌شود. واقعیت این است كه ببرهای سفید حتی ببر بنگال خالص هم نیستند، بلكه در اصل از آمیزش دو نژاد ببر سیبری و بنگال به وجود آمده‌اند.
آمیزش نژادی معمولا باعث صفت‌های گوناگونی مثل مرگ ومیر، سقط جنین می‌شود و اصولا ببرهای سفید دارای توان تك‌زیستی و هوشیاری ببرهای دیگر نیستند به همین جهت بیشتر برای برنامه‌های سرگرمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دكتر ران تیلسن، مدیر حفاظت باغ وحش مینه سوتا می‌گوید: بحث‌ها و مناقشات بین باغ‌وحش‌ها در مورد ببر سفید اندكی اخلاقی و بیشتر اقتصادی است.او كه مدیر پروژه معروف طرح بقای ببر سفیداست، همچنین یادآور می‌شود: از نظر ما تكثیر و پرورش ببر سفید كار درستی نیست و آن را محكوم كرده‌ایم. آنها به سبب اختلاط اجدادی اغلب با دیگر زیرگونه‌ها دورگه‌اند و از تبار كاملا نامشخصی هستند و ارزش حفاظتی چندانی ندارند. صاحبان ببر سفید معتقدند این حیوان جلب توجه می‌كند و درآمد باغ‌وحش‌ها و سیرك‌ها را افزایش می‌دهد! همین استدلال‌ها در مورد حیوانات غیرعادی دیگر مثل شیر سفید، شاه‌یوز (
King Cheetah) و امثال آن وجود دارد. یك اصل كلی تولید گونه‌های غیرعادی این است كه از آمیزش پدر، دختر، نوه، الی آخر به وجود می‌آیند و نوعاً این كار در باغ‌وحش‌ها ا نجام می‌شود.
ببرهای سفید هم موجوداتی هستند كه به طور مصنوعی توسط بعضی از باغ‌وحش‌ها، پرورش‌دهندگان خصوصی و بعضی از سیرك‌ها كه بیشتر این كار را برای مقاصد تجاری انجام می‌دهند تا اهداف حفاظتی، پدید آمده است. شاید تعجب كنید اما به گفته تیلسن و دیگر آگاهان از تجارت وحش، این تجارت در سال میلیاردها دلار پول به جیب دست‌اندركارانش سرازیر می‌كند و تجارت دوم پس از قاچاق مواد مخدر، و بالاتر از تجارت قاچاق اسلحه است! تیلسن می‌گوید كه ببر پرجاذبه‌ترین حیوان روی زمین است: آنها دارای جاذبه‌ای جهانی هستند و اتفاقا بیشترین آدم‌خواران در میان ببرها بوده و هستند. ما همواره ترس و حرمتی آمیخته با هم نسبت به ببر داشته‌ایم و قدرت و كاریزمای بی‌همانند این گربه همیشه ما را تحت نفوذ داشته است. ببر مجسمه تمام قد قدرت، زیبایی هولناكی است
<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

{-7-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید