بروز رسانی 
یک دوست
خوشحالخوشحال
یک دوست

امروز می خواهم به شما یک

 لینک
امروز می خواهم به شما یکامروز می خواهم به شما یک مسیر جدید و یک راه کم درد سر برای میلیاردر شدن معرفی کنم.
لطفا صبر کنید این یک تبلیغ بی پایه نیست خواهش میکنم حتی اگه شده برای خودتون به این دوست اعتماد کنید و فقط همین یک بار وقتتون رو به من بسپارید که بعد از ین ثانیه ها برای شما ارزشمند خواهد بود.

موضوع حرف من یک بازار بزرگ با 7/5 میلیون تراکنش
موفق 1300000 نفر عضو فعال و نود درصد رضایت کاربران است.

اما موضوع چیه؟
شرکت های واسطه فروش شارژ مثل آپ ، هفت هشتاد و... در ازای فروش شارژ مبلغی رو به عنوان پورسانت از شرکت های سرویس دهنده میگرن ، بعنوان مثال هنگامی که شما یه شارژ پنج هزار تومانی درخواست می کنید مبلغ 5450 تومان از شما دریافت می شود که مبلغ 450 تومان آن بابت 9درصد مالیات بر ارزش افزوده است که به حساب سازمان امورمالیاتی واریز می گردد. الباقی مبلغی است که پس از کسر کارمزد شرکت واسط به حساب سازمان یا شرکت مربوطه واریز خواهد شد.اما این درصد کارمز چقدر است؟ و آیا برای شرکت ها واسطه ای سود خواهد داشت؟

برای اینکه متوجه سود شرکت های واسطه ای بشویم بهتر است به یک مثال توجه کنید.
بعنوان مثال: نرم افزار آپ یا هفت هشتاد، بعنوان تبلیغات فقط از بخشی از حاشیه سود حاصله از درصد کارمزد تراکنش های خود، اقدام به پرداخت جوایز قابل توجهی به صورت هفتگی و ماهانه می نمایند. همچنین از همین سود حاصله هزنیه های سنگین تبلیغات رسانه ای مختلف که در رسانه ملی و غیره پخش می شود را پرداخت می نمایند.


مثال دوم :

در بازار فعلی، فروش شارژ سیمکارتهای اعتباری سودی حدوداً معادل ۶۰ میلیارد تومان در ماه و در سال حدود ۷۲۰ میلیارد تومان می باشد. در صورتی که ما بتوانیم حتی یک درصد از بازار شارژ را پوشش دهیم، در سال مبلغ ۷.۲ میلیارد تومان سود داشته که ۷۰% از این مبلغ یعنی، ۵ میلیارد تومان به کاربران تعلق می گیرد. ضمن اینکه پرداخت های قبض و بسته های اینترنتی نیز هر کدام تقریبا همین مقدار سود دارد.


حالا رسیدیم اصل قصه
این مسایل با ما چه ربطی داره؟؟

ربط این مساله به ما از این جا شروع می شه، شرکت هفتاد سی یک شرکت تاسیس شده توسط دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف است که بجای هزینه های میلیاردی طبلیغات تلوزیونی و شهری (مانند کاری که دیگران انجام داده اند) تصمیم گرفته این سود خودش رو با کاربران تقسیم کنه تا کاربر با رضایت کامل از برد صد درصبیلبوردهایبرداز برنامه استفاده کنه نه از روی طمع جوایزی تقریبا می شه گفت نصیب هیچ کس نشده و تنها حسرتش برا کاربر می مونه.


سامانه هفتاد سی سود حاصل از فروش شارژ رو با نسبت هفتاد به سی بین کاربر و خودش تقسیم کرده هفتاد درصد سهم کاربر و سی درصد مال شرکت.

نکته جذاب بعدی زیر مجموعه شما با دعوت کردن اعضای خانوادتون و دوستاگیریهین سامانه از طریق کد دعوت می تونید جدای از سود که به اونها داده می شه سود خودتون روبگیرید که برابردروتراکنش
چهل درصد سود هر تراکنش است.


*یک سوال مهم:

آیا هفتاد سی قانونی است ؟
سایت ۷۰۳۰ مجوزهای نظارت بر کسب و کارهای دیجیتال وزارت صنعت، معدن و تجارت (Enamad)، مجوز مرکز ساماندهی رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و مجوز انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی را دریافت کرده است.
توی هفتاد در سود تراکنش های موفق خود مانند پرداخت قبض ، خرید شارژ ، خرید بلیط هواپیما و اتبوس و...، خرید بسته اینترنت ، خرید بیمه و... باشید که سود هر کدوم از اینها کاملا مشخص است.

برای شروع این تحول مالی بزرگ اپلیکیشن هفتاد سی رو نصب کنید و با تکمیل مشخصات اونجا ثبت نام کنید ، شارژ بخرید و تراکنش انجام ببدید، دوستان تون رو دعوت کنید و لذت ببرید.

در هنگام ثبت نام استفاده از کد معرف الزامی است.
کد معرف پیشنهادی: khoshenevis

برای اینکه مطلب طولانی تر از این نشه مراحل ثبت نام رو با اطلاعات بیشتر می تونید به لینک موجود مراجعه کنید.

استفاده از کد معرف khoshenevis به عنوان هزینه بهره برداری از این مطلب الزامی است.دوستان اگه کسی شبهه یا سوالی داشت من تا حد توان کم می کنم تا جوابش رو بگیره.
من خودم خیلی تحقیق کردم و این مساله به هیچ عنوان غیر شرعی نیست.
خود من از این طریق کسب درآمد داشتم پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فرشته (مادرم عاشقتم)
لوسلوس
فرشته (مادرم عاشقتم)

زمان بهت نشون میده کیا لیاقت قلبتو دارند!

زمان بهت نشون میده کیا لیاقت قلبتو دارند!

زمان بهت نشون میده کیا لیاقت قلبتو دارند!

♥️♡
🍁﹏﹏﹏●•۰🌻۰•●﹏﹏﹏🍁
☕️

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فرشته (مادرم عاشقتم)
لوسلوس
فرشته (مادرم عاشقتم)

FᏆNᎠ ᏚᎾᎷᎬᎾNᎬ ᏔᎻᎾ ᏌNᎠᎬᎡᏚᎢᎪNᎠᏚ YᎾᏌᎡ ᏚᏆᏞᎬNᏟᎬ. کسی رو

FᏆNᎠ ᏚᎾᎷᎬᎾNᎬ ᏔᎻᎾ ᏌNᎠᎬᎡᏚᎢᎪNᎠᏚ YᎾᏌᎡ ᏚᏆᏞᎬNᏟᎬ. کسی رو

FᏆNᎠ ᏚᎾᎷᎬᎾNᎬ ᏔᎻᎾ ᏌNᎠᎬᎡᏚᎢᎪNᎠᏚ YᎾᏌᎡ ᏚᏆᏞᎬNᏟᎬ.

کسی رو پیدا کن که سکوتت رو بفهمه...

♥️
🍁﹏﹏﹏●•۰🌻۰•●﹏﹏﹏🍁

مشاهده همه ی 5 نظر
ღೋ الــــــــــهـــــــه ೋღ
کتک خوردهکتک خورده
ღೋ الــــــــــهـــــــه ೋღ
پست شماره 320143515 از ღೋ الــــــــــهـــــــه ೋღ

مشاهده همه ی 4 نظر
فرشته (مادرم عاشقتم)
لوسلوس
فرشته (مادرم عاشقتم)

انیشتین میگوید: اگر انسان ها ارزش زمان را میدانستند

انیشتین میگوید:
اگر انسان ها ارزش زمان را میدانستند
هیچ گاه کفش بندی نمی خریدند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید