لحظه  بروز رسانی 
سایت نتیکو
شادشاد
سایت نتیکو

وقتی صحبت از #عشق میشه شاید خیلیا سریع ذهنشون درگیر یه

 لینک

وقتی صحبت از میشه شاید خیلیا سریع ذهنشون درگیر یه آدم بشه اما من به شخصه فهمیدم وقتی عشق به کار داشته باشی، یعنی عاشق اهدافت باشی و واقعا با اشتیاق هر روز صبح بخاطرشون پا بشی، مفهوم واقعی عشق رو میفهمی و حتی روابط بهتری درآینده خواهی داشت چون بخاطر نیازت با یکی دوست نمیشی.
ما آدما نیمه گمشده ندایم، همه خودمون کامل هستیم، رابطه واسه اینه دو تا آدم کامل کنار هم باشن نه اینکه همدیگه رو کامل کنن :)

مشاهده همه ی 1 نظر
سایت نتیکو
شادشاد
سایت نتیکو

دانلود کتاب کنزالحسینی کتاب کنزالحسینی چیست؟ قطعا اگر به

 لینک

دانلود کتاب کنزالحسینی
کتاب کنزالحسینی چیست؟
قطعا اگر به دنبال مرجعی جامع برای دعانویسی میگردید، کتاب کنزالحسینی مخصوص شماست. در زمینه علوم غریبه کتاب های زیادی وجود دارد و بعضی این کتاب ها بیشتر روی یک موضوع خاص تمرکز دارند، برای مثال کتاب رستاخیز مردگان که در سایت ونوس بوک موجود است، جنبه ترسناک بودن و متافیزیک سیاه دارد و هدف از خواندن آن کتاب این است که با طلسم های آن آشنا شوید و آنها را انجام ندهید.

اما کتاب کنزالحسینی برای این است که بتوانید به حاجات خود برسید، شامل دعاهای مختلف در زمینه های گوناگون که نه تنها غیر قانونی نیست بلکه کاملا انسانی می باشد و دعا های غیر انسانی و خراب کردن زندگی دیگران یا خود و… در آن وجود ندارد.

کسانی که به متافیزیک و علوم غریبه علاقه دارند حتما این کتاب را دوست خواهند داشت زیرا شما برای اینکه به فراتر از فیزیک بروید نیاز به درک حقایق بیشتری دارید که در این کتاب میتوانید آنها را مشاهده کنید و توجه داشته باشید که این کتاب برخلاف دین نیست بلکه شما را حتی به اعمال دین هم هدایت می کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت نتیکو
شادشاد
سایت نتیکو

دانلود کتاب رستاخیز مردگان کتاب Necronomicon (نکرونومیکون) و کتاب دیوانه

 لینک
دانلود کتاب رستاخیز مردگان کتاب Necronomicon (نکرونومیکون) و کتاب دیوانه

دانلود کتاب رستاخیز مردگان
کتاب Necronomicon (نکرونومیکون) و کتاب دیوانه کننده القاب دیگر این کتاب مرموز می باشد و نام دیگر این کتاب اما الضعیف می باشد که توسط عبدل الحضرت در سال ۷۰۰ نوشته شده که او متولد شام بود.
عبدالحضرت یکی از شعرای دیوانه لقب داشت که سطح علم و آگاهی او و حتی عقاید و حرف زدنش با سایر مردم زمان خود بسیار تفاوت داشت، تا اینکه به همین دلیل مردم او را از شهر خود بیرون کردند و اجازه ورود را به این شخص ندادند.
بعد از اینکه او را از شهر بیراهه کردند به مهاجرت پرداخت در بیابان با موجودات عجیبی آشنا می شود که آنها به عبدالحضرت راه و رسم خود را می گویند و این داستان ماه ها طول می کشد تا اینکه تصمیم به نوشتن یک کتاب می کند و بعضی ها می گویند عبدالحضرت وقتی از شهر اخراج می شود به دلیل تنها بودن تمام وقت خود را صرف متافیزیک می کرد و همین باعث شد وارد جهان های موازی دیگر شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت نتیکو
شادشاد
سایت نتیکو

دانلود کتاب مرجان جادو کتاب نایاب و گرانقیمت مرجان جادو

 لینک

دانلود کتاب مرجان جادو
کتاب نایاب و گرانقیمت مرجان جادو یکی از بهترین و کاملترین کتاب در زمینه علوم غریبه و متافیزیک و ادعیه حاجات و طلسمات و آینه بینی و احضار موکل نوری و ناری و فتح کنوز و دفائن و گنج یابی و ابطال سحر و جادو و کارگشایی و بخت گشایی و افزایش رزق و روزی و هزاران ادعیه حاجات دیگر… می باشد به زبان فارسی و از عالم بزرگوار استاد شیخ بهایی می باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت نتیکو
شادشاد
سایت نتیکو

تصور کنین که میخواهید یک حساب کاربری برای شبکه اجتماعی تان

 لینک

تصور کنین که میخواهید یک حساب کاربری برای شبکه اجتماعی تان بسازید. از جمله شبکه های اجتماعی میتوان به تلگرام، اینستاگرام، واتساپ، ، تیندر، لاین، وایبر و غیره اشاره کرد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید